Malé ohlédnutí...

Autor: Rival <rival(at)upramene.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 01. 02. 2006

Jsem nesmírně rád, že si stránky našly své příznivce a začínají se rozjíždět... Děkuji Vám všem za každý příspěvek, nápad nebo myšlenku. Během tří měsíců se nám podařilo splnit první úkol. Tedy docílit pravidelné návštěvnosti a postupného narůstání příspěvků... Nyní již máme 22 registrovaných členů a návštěvnost se razantně zvyšuje každým měsícem. Docela mne překvapilo, že od zařazení patentů pana Meyera do sekce Download. Se ve statistice přístupů z jednotlivých států dostalo USA na druhé místo. Je to tím, že naše stránky každý den projíždí Google (viz obrázek).
pristupy
Také jsem nečekal, že se na nás podívají z tolika zemí. Asi tam všude máme své krajany :-) Protože v angličtině jsou jen originální texty patentů... Tím se dostávám k otázce překladů.

Chtěl bych Vás požádat o spolupráci při překladech. Ne každý z nás umí anglicky. A automatické překlady nejsou úplně to pravé ořechové. Myslím, že by to velmi pomohlo našemu cíli.

Když jsem tvořil tento web, snažil jsem se, aby umožňoval kreativní spolupráci. Největší jeho sílu vidím v možnostech Fóra. Ze začátku se komunikovalo pomocí komentářů k Úvodnímu článku. Pak se postupně přešlo do Knihy návštěv a nyní si myslím, že uzrál čas pro využívání Fóra. Narůstá počet uživatelů a tím i množství příspěvků. Objevují se i různé myšlenkové směry. Rozklad vody elektrolýzou, KEG... Praktické zkušenosti s jízdou na rostlinný olej a mnoho dalších inspirujících řešení. A jen Fórum nám umožní zachovat přehlednost. Nebojte se jej používat :-) Postupem času si jej osvojíme a bude nám jen přínosem. Klidně zakládejte nová témata, pište příspěvky, ptejte se ostatních a posílejte do Fóra fotky svých zařízení (je to možné jako příloha k příspěvku). Pevně věřím, že se nám podaří dosáhnout vysněného cíle a stále rostoucí ceny energií nás pak zanechají  v úsměvném klidu :-) Také se těším na Vaše komentáře k tomutu článku. Snad budou pozitivní... Držme si palce a pojďme do toho s plným nasazením !