A je to jen Vaše...

Pravidla, aktuální info a finanční příspěvky na chod fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od rival »

poota píše:Stále větší obliby a souhlasných reakcí se tu dostává názoru, že veškeré globální moderování je natolik fóru škodlivé, že by se mělo pokud možno úplně odstranit, aby se mohlo fórum zase vrátit do svých "zlatých časů".
Tento názor nesdílím, a možná že díky jinému úhlu pohledu se naopak domnívám, že pouze administrátor všechnu práci nutnou pro chod fóra, nemůže při nejlepší vůli sám stihnout, takže alespoň nějaký globální moderátor je nutný.
Možná, že nastanou "ty nejzlatější časy", až to tady zabalím i já jako admin a nechám to tady plynout samospádem. Také jsem už z toho všeho unavený... Dle mého názoru jsi Petře nejvyspělejší globální moderátor, který tu kdy byl. Myslím, že své ego máš pod dobrou kontrolou a vždy ses snažil fóru nezištně pomáhat. Tvou žádost o ukončení globálního moderátorství, ač velmi nerad, beru na vědomí.


rival - živý člověk
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od martin11 »

myslím, že to asi bude ke škodě, když třeba Poota :good: nebude moderovat....kdo mě bude opravovat citace :evil: ????
ale někdo by měl mít stále možnost zabanovat příchozí hrubiány, neurvalce a ničemy....ze starých členů zde myslím nikdo takový není...a noví si to rozmyslí...a ban na týden pak na měsíc a pak doživotně....když se přihlásí jako nový nick, tak se stejně časem projeví....
...a toto / hlídacího psa/by měl dělat Anri....jen bych mu zakázal banovat Vlčici a SDK a adamabendu....důvody jsou jasné....na banování těchto bych vyčlenil někoho jiného...třeba Pootu....a Pootu by mohl banovat jen Rival
...konečně za "hořící dřívka" se bany nedávají :good:


....a na Foru zavládne klid a mír....a bordel ve vláknech....osobně si vlákno "Pístové magnetické motory" pohlídám...
respektive :idea: zakladatel každého vlákna by si měl moderovat svoje vlákno :hip:
...tak rivale....šup šup, ....a´t to od zítra takto funguje....ne od 1. května :eclap: :good: :pivko: martin11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od A(&F) »

Rival píše:Také jsem už z toho všeho unavený...
... Rivale, ruku na srdce, mohlo to dopadnou zcela jinak, průběh mohl být mnohem a mnohem klidnější ... bez přemíry emocí ...... teda, pokud bys zasáhl hned v samém počátku, kdy jsem Tě o to několikrát žádal ...... nemuselo to vůbec dojít takto daleko ... :ewhistle: ...

... i když, jak se klasicky říká ... "vše špatné je pro něco dobré" ... neb když nic jiného, naplno se (vcelku zajímavě) během posledních dvou měsíců projevily charaktery u spousty lidí, které by jinak zůstaly skryty ...... tedy přesně jak před časem napsal Navar: ... "se mi líbí, jak se díky této diskuzi vyjevily pravé charaktery, jo dokud je člověk v klidu může být noblesák jak sviňa, ale jen co ho trochu zatížíš, tak odejde jak polovodič z Piešťan" ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od poota »

martin11 píše:myslím, že to asi bude ke škodě, když třeba Poota :good: nebude moderovat....kdo mě bude opravovat citace :evil: ????
Budeš se muset ty citace naučit a nebo holt budeš vypadat jako neumětel :lol:
martin11 píše:ale někdo by měl mít stále možnost zabanovat příchozí hrubiány, neurvalce a ničemy....
Banování by si měl dělat administrátor, protože ten si může dělat co chce a nikdo mu do toho nemá co kecat, protože nad bohapustou demokracií musí vládnout ruka železná, jinak zavládne svévole vedoucí k bezbřehému bordelu.
martin11 píše::idea: zakladatel každého vlákna by si měl moderovat svoje vlákno :hip:
Hezká, ale velice naivní představa. V praxi na svoje vlákna kašlou i jejich určení moderátoři, kteří mají s údržbou vláken alespoň nějakou zkušenost.
Taky si uvědom, kdo tu nejčastěji založí nové vlákno!
Jsou to úplně čerstvě registrovaní uživatelé a hned svým prvním příspěvkem založí nové vlákno s úžasně výstižným názvem typu "Chci se zeptat". A většinou se "chce zeptat" na něco, na co se v některém vlákně třeba před týdnem odpovídalo. Takže někomu takovému bys chtěl svěřit moderování?
Já bych se naopak přimlouval za to, aby možnost zakládat vlákna byla svěřena uživatelům až od nějakého vyššího stupně než je "Nový člen".
Promiň že s Tebou ne zcela souhlasím, ale oceňuji, že máš alespoň nějaké návrhy - na rozdíl od zde v současnosti běžnějšího remcání. :bye:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
abul
Zasloužilý člen
Příspěvky: 207
Registrován: pát 16 dub 2010 6:34
Dal: 106 poděkování
Dostal: 197 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od abul »

poota píše:
martin11 píše::idea: zakladatel každého vlákna by si měl moderovat svoje vlákno :hip:
Hezká, ale velice naivní představa. V praxi na svoje vlákna kašlou i jejich určení moderátoři, kteří mají s údržbou vláken alespoň nějakou zkušenost.
Taky si uvědom, kdo tu nejčastěji založí nové vlákno!
Jsou to úplně čerstvě registrovaní uživatelé a hned svým prvním příspěvkem založí nové vlákno s úžasně výstižným názvem typu "Chci se zeptat". A většinou se "chce zeptat" na něco, na co se v některém vlákně třeba před týdnem odpovídalo. Takže někomu takovému bys chtěl svěřit moderování?
Já bych se naopak přimlouval za to, aby možnost zakládat vlákna byla svěřena uživatelům až od nějakého vyššího stupně než je "Nový člen".
Jen pro pootu: Byl jsem členem fóra, kde to takhle fungovalo. Sice ne úplně ideálně, ale fungovalo. Proč to hned zatracovat? Zkusme to. Máš pravdu, s tím zakládáním zbytečných témat novými členy, kteří se ještě neorientují nebo jim schopnost orientace nebyla dána :roll: Tam by taky mohli globálové zasahovat. Myslím, že by i tak měli plné ruce práce.


Když mluvíš, tvá slova by měla být lepší než ticho.
sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od sisa »

Poo, taky ti chci říct, žes byl dobrý moderátor a jsi slušný člověk, škoda, žes neměl štěstí na kolegu.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od poota »

sisa píše:... škoda, žes neměl štěstí na kolegu.
Nevím sice kterého kolegu máš na mysli, ale je to celkem jedno, protože problém je někde úplně jinde.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od martin11 »

No dobře jsem si naběhl... :bhead: ..citovat neumím, počítač je můj nepřítel...a chtěl bych moderovat "magnetické pístové motory"..
ne tuto myšlenku tedy sám zavrhuji, moderovat musí expert na počítač a dané tema....

k příspěvku výše,,,, poota moderování nevzdá, protože ho znám, tímto ho veřejně poprosím, aby přehodnotil svoje rozhodnutí a ve funkci zůstal :good: ...

další otázkou bude , co udělá Anri, eventuelně SDK...je na Rivalovi a dalších nabídkách moderování....

...k otázce zakládání nových vláken....vidím to třeba takto---nový člen chce založit vlákno "chci se zeptat"...aby mohl, osloví moderátora a ten mu odpoví a povolí nebo nasměruje....nepředpokládám příchod Rossiho na naše Forum :laugh:
přesouvání příspěvků jinam v rámci techniky či léčitelství je v pořádku....problém vznikl až nyní při naší "válce" ale to se snad již vyřešilo :idea:
...jsem osobně rád, že se situace celkem uklidňuje a můžeme se vrátit ke svým zálibám, motorům, zahrádkám, e-catům a mms..
tak hezký máj...lásky čas...jak by řekl klasik...čtoucí zdraví :good: :pivko: karkulka :oops: a martin11 :D ..a eva :bye:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od poota »

Elfí,
moje rozhodnutí není přímo můj "produkt", i když to tak na první pohled může vypadat - ale je to produkt určité konkrétní situace. Až poté, kdy by se změnila ona situace, mohlo by z ní vyplynout jiné rozhodnutí, takže můžu říct, že to jaksi nezáleží na mně.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar Rivale, živil jsem se nadějí, že mi zmizíš status globálního moderátora pro nečinnost. Nestalo se a tak mi zbývá, než Tě poprosit, abys zrušil můj status jakéhokoliv moderátora.

Děkuji, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:Elfí, moje rozhodnutí není přímo můj "produkt", i když to tak na první pohled může vypadat - ale je to produkt určité konkrétní situace. ....
... Petře, stejná odpověď, jako jsem před chvílí nechal Slávkovi v "Rozpravě": ... "vše nastalé jest pouze důsledkem vašich činů" ...

... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od rival »

Slavek Krepelka píše:Nazdar Rivale, živil jsem se nadějí, že mi zmizíš status globálního moderátora pro nečinnost. Nestalo se a tak mi zbývá, než Tě poprosit, abys zrušil můj status jakéhokoliv moderátora.

Děkuji, Slávek.
Ahoj Slávku, do konce týdne Ti vyhovím. A děkuji za vše, co jsi pro fórum udělal...


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Rival píše: Ahoj Slávku, do konce týdne Ti vyhovím. A děkuji za vše, co jsi pro fórum udělal...
:) Také děkuji, Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od poota »

A(&F) píše: Petře, stejná odpověď, jako jsem před chvílí nechal Slávkovi v "Rozpravě": ... "vše nastalé jest pouze důsledkem vašich činů" ...
Příliš to zjednodušuješ, takže nesouhlasím a má-li to odpovídat skutečnosti, tak to musí vypadat takhle:
Vše nastalé jest důsledkem činů - nejen vašich a nejen činů!


:bye: - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: A je to jen Vaše...

Příspěvek od deʒa vy »

poota píše:má-li to odpovídat skutečnosti, tak to musí vypadat takhle:
Vše nastalé jest důsledkem činů - nejen vašich a nejen činů!
Poota zjavne slovíčkáriš a pritom je na tvojej snahe docela evidentne že máš ploblem s logikou slova. To čo si napísal je nezmysel na rozdiel od toho čo napísal A(&F)
A(&F) píše: "vše nastalé jest pouze důsledkem vašich činů" ...
Mimochodom, musí sa len umrieť.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Odpovědět

Zpět na „Úvodní informace“