A je to jen Vaše...

Pravidla, aktuální info a finanční příspěvky na chod fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Hmm...

Příspěvek od Mim »

I tak by se to dalo říci.:lol: :lol: :lol:


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1223
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Zpřehlednění fóra

Příspěvek od rival »

Přátelé, dnešním dnem začínám s kompletním přeuspořádáním celého fóra. Budu sdružovat jednotlivá témata do tématických celků a taktéž přesouvat jednotlivé příspěvky. Prosím proto o shovívavost, pokud nenajdete to, co hledáte na svém původním místě. Nic se neztratí... Klidně sem můžete psát své připomínky a návrhy. Držte mi palce, ať výsledek stojí za tu námahu :).


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Zpřehlednění fóra

Příspěvek od A(&F) »

... mnoho "štěstí" Ti při tom přeji ... a jak by řekl můj známý "Chlape, Bůh Tě ochraňuj, budeš to sakra potřebovat" ... no, ať se Ti "dílo podaří" ... pomůže to určitě nám všem ... A.

PeS: ... co piješ (když piješ) ?? ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

rekonstrukce fóra

Příspěvek od jeff »

Že si o sobě myslím, že jsem trpělivý člověk, tak tohle bych asi nedokázal, asi bych se z toho picnul. Obduvuji Tvou trpělivost a vytrvylost.

Jeff


conny
Starší člen
Příspěvky: 126
Registrován: ned 25 čer 2006 20:20
Bydliště: Zlin
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

kdo chce kam...

Příspěvek od conny »

Mam pocit ze mas nekam dorazit kolem patku,ale jak to tak pozoruju,tak to asi nestihnes... :D :D :D :D


Tak kdyz uz H2 je mezi nami,ted je to o urazech.. :)
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Pro Rivala...

Příspěvek od Mim »

Díky Rivale za uspořádání fóra...Je to takhle již teď lepší....Mim


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1223
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Nový článek

Příspěvek od rival »

Na úvodní stránku jsem dal po delší době nový článek Termodynamika a volná energie. Převzato z http://www.matrix-2001.cz/


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1223
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Navýšení kvóty pro SZ

Příspěvek od rival »

Jelikož řada z Vás používá pro různá sdělení soukromé zprávy a to i z důvodu bezepečnosti. E-maily jsou pro určité "síly" lehce odposlouchavatelné a je to vlastně první věc, po které se jde jestliže je dotyčný zaměřen... Tak jsem vyhověl přání a zvedl kvótu z 50-ti zpráv na 150 zpráv. Tedy v každé složce (Doručené, Odeslané, Uložené) může být maximálně 150 zpráv než se začnou nejstarší nahrazovat nově příchozíma). Uvidíme zda je to dostatečné.

Také jsem zvedl platnost session (sezení) z jedné hodiny na deset hodin. To znamená, že můžete být na fóru maximálně deset hodin než Vás systém automaticky odhlásí a Vy se musíte znovu přihlásit ;).


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1223
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Změna u ověřovacího kódu !!!

Příspěvek od rival »

Protože spamoví roboti se opět začínají vzmáhat... Udělal jsem následující změnu u ověřovacího kódu, která platí jen pro nově se registrující a také pro anonymní uživatele, při zasílání příspěvků do diskuze. Dosud platilo, že se jednoduše opsal zobrazený ověřovací kód. Nyní je to obdobné, jen s tím rozdílem, že ověřovací kód se musí opisovat obráceně (tedy odzadu) !!! Poslední zobrazený znak se stává prvním, který napíšete do připravené kolonky. Ověřovací kód se opisuje pozpátku !


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna u ověřovacího kódu !!!

Příspěvek od Merlin »

Rival píše:Protože spamoví roboti se opět začínají vzmáhat... Udělal jsem následující změnu u ověřovacího kódu, která platí jen pro nově se registrující a také pro anonymní uživatele, při zasílání příspěvků do diskuze. Dosud platilo, že se jednoduše opsal zobrazený ověřovací kód. Nyní je to obdobné, jen s tím rozdílem, že ověřovací kód se musí opisovat obráceně (tedy odzadu) !!! Poslední zobrazený znak se stává prvním, který napíšete do připravené kolonky. Ověřovací kód se opisuje pozpátku !
No, oni to asi nebudu roboti, ale humans... nixméně asi to zabere, jelikož hovoří většinou jen pidgin, takže si tu novou fintu nebudou umět přečíst a jsou v ... Pomykově. :) Chytrý tah, sám jsem zvědav, co to udělá.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Změna u ověřovacího kódu !!!

Příspěvek od A(&F) »

gewo píše:
Rival píše:Protože spamoví roboti se opět začínají vzmáhat... ---- ověřovací kód se musí opisovat obráceně (tedy odzadu) !!! Poslední zobrazený znak se stává prvním, který napíšete do připravené kolonky. Ověřovací kód se opisuje pozpátku !
No, oni to asi nebudu roboti, ale humans... nixméně asi to zabere, jelikož hovoří většinou jen pidgin, takže si tu novou fintu nebudou umět přečíst a jsou v ... Pomykově. :) Chytrý tah, sám jsem zvědav, co to udělá.
... jak to napsal i gewo ... krásné a jednoduché ... a jednoduchosti je síla ... to ty sám ??? ... :D ... A.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Možná omyl

Příspěvek od Merlin »

Iv píše:Nezdá se Vám,že se tady na foru nějak tříští informace,skáče se z jedné informace na druhou a vzniká trochu chaos?Používejte vlákna tak,k čemu slouží!Jen doufám,že to není záměr.Srandu k relaxu a to ostatní tam kam patří.
Navrhuji, aby všechny relevantní informace byly vždy uzamčeny v hlavní části vlákna. Diskuse pak v "podvlákně". Jinak se to celé rozmaže do nečitelna, což už se bohužel stalo. Je tady několik směrů, které se mohou doplňovat, ale neměly by se proplétat. Poznámky, které jsou off topics by měly být nemilosrdně odstraňovány. Je to věc disciplíny. Na ptákoviny tady prostor je, tak proč je rozsévat po celém fóru?


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1223
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Možná omyl

Příspěvek od rival »

Postupně to zde rozplétám... Nejvíce smíšených témat dohromady je právě v tomto vláknu. Dnes vznikla v dílně ze zdejších příspěvků dvě nová témata Klasická elektrolýza – svářečky a jiné a Bezpečnost při práci s vodíkem. Zvažuji i výše uvedenou možnost zamykání témat. Zkušebně vyzkoušeno u našich dvou seriálů. Zatím mám dojem, že se to tam osvědčilo jako dobrý nápad. S nárůstem členů, potažmo i příspěvků, bude nutné více dodržovat členění jednotlivých témat a příspěvky psát tam, kam skutečně patří !


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Možná omyl

Příspěvek od Merlin »

Rival píše:Postupně to zde rozplétám... Nejvíce smíšených témat dohromady je právě v tomto vláknu. Dnes vznikla v dílně ze zdejších příspěvků dvě nová témata Klasická elektrolýza – svářečky a jiné a Bezpečnost při práci s vodíkem. Zvažuji i výše uvedenou možnost zamykání témat. Zkušebně vyzkoušeno u našich dvou seriálů. Zatím mám dojem, že se to tam osvědčilo jako dobrý nápad. S nárůstem členů, potažmo i příspěvků, bude nutné více dodržovat členění jednotlivých témat a příspěvky psát tam, kam skutečně patří !
Bezva! A ještě jeden dotaz. Musí se každý zveřejněný obrázek, tedy jeho ikona, zobrazovat s celou tou nesmyslnou tabulkou? Každý ví, že kliknutím na ikonu se obrázek zvětší a dokáže si ho i uložit. Tedy za norm. okolností. Tady se ovšem po "Ulož obsah linku jako..." neuloží obrázek, ale jakýsi soubor php. Je to chyba, anebo "vlastnost" softu php bulettin board?


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1223
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Vysvětlení...

Příspěvek od rival »

Koukám, že jsem se trochu upsal. Když jsem psal o vláknu, které je nejvíce smíšené. Tak jsem měl na mysli téma z Dílny - Ivanův vyvíječ vodíku + JOE CELL
gewo píše:Bezva! A ještě jeden dotaz. Musí se každý zveřejněný obrázek, tedy jeho ikona, zobrazovat s celou tou nesmyslnou tabulkou? Každý ví, že kliknutím na ikonu se obrázek zvětší a dokáže si ho i uložit. Tedy za norm. okolností. Tady se ovšem po "Ulož obsah linku jako..." neuloží obrázek, ale jakýsi soubor php. Je to chyba, anebo "vlastnost" softu php bulettin board?
Standardně by se při kliknutí pravým tlačítkem myši na jakýkoliv přiložený soubor (u obrázků na náhled) a následným vybráním možnosti "Uložit cíl jako..." (platí pro MSIE - Internet Explorer), by se měl vždy uložit přiložený soubor a nikoliv php script nebo něco podobného. Pokud se tak neděje, prosím o konkrétní odkaz a podívám se, kde je chyba. Do konce příštího týdne bych rád nahrál poslední dostupnou verzi módu pro přílohy. Snad to pak bude chodit lépe i v jiných prohlížečích než jen v MSIE. Ještě k těm tabulkám u obrázků (ikon). Ty jsou součástí módu příloh. Jinak řečeno, musel bych tento mód přeprogramovat, aby se nezobrazovaly...


rival - živý člověk
Odpovědět

Zpět na „Úvodní informace“