Fórum U Pramene

Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene

Aktuálně:  Probíhá migrace "Fóra U Pramene" na výkonnější server. Nahlašte prosím nalezené chyby...    

Právě je sob 25 led 2020 13:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 120 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jarní sraz 2015 v Praze
PříspěvekNapsal: pát 29 kvě 2015 11:57 
Zasloužilý člen

Registrace: čtv 30 črc 2009 21:34
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 687
Ziskaná ocenění: 487
poota píše:
A(&F) píše:
... snaž se, aby se naše pohledy nesetkaly ......

Móóc hezky to vypadá :!:
Tak mám dojem, že to samé ovzduší, které Anri zavlekl sem na fórum, se teď rozhodl importovat dokonce i na sraz :bad:

...ale "první výkop" tentokrát uskutečnil adam.benda. (To jen abychom nespravedlivě neupírali zásluhy): ;)
adam.benda píše:
............ a pokud se my dva nějakým nedopatřením setkáme, může mi snadno prdnout v bedně a možná už pak o sobě nebudu vědět...

:roll: :smoke:

PříspěvekNapsal: pát 29 kvě 2015 12:06 
Zasloužilý člen

Registrace: stř 26 zář 2007 23:23
Images: 0
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 1726
Ziskaná ocenění: 2450
sisa píše:
S přáteli se můžeš setkávat, kde je ti libo. Jako každý.
A samozřejmě nebudeš chodit tam, kde se nebudeš cítit dobře. To je normální. Ale není normální, že nám to oznamuješ takto a tady. Cítím z toho takové nenápadné vydírání (buď já nebo on).

Na fóru to můžu řešit tak, že si pro mě nežádoucí osoby dám do "Nepřátel" a systém fóra mi je odfiltruje - už se na to těším. Bohužel podobný filtr pro sraz neexistuje.
Veřejně to tu oznamuji proto, že mám dojem že se to týká celého fóra, takže to dávám jako svůj názor k diskuzi - první, kdo na něj reaguje jsi zrovna Ty. Taky bych to mohl po vzoru Anriho rozesílat prostřednictvím SZ pouze vybraným jedincům, ale to mi připadá na můj vkus přece jenom poněkud nízké a nepříliš čestné, navíc taky zbytečné, když se nemám s čím tajit.
Jestli z toho Ty cítíš nějaké vydírání, tak za to já vůbec nemůžu, to je jenom Tvůj problém.
Zažil jsem už několik srazů a byla tam vždycky výborná nálada, tvůrčí prostředí a snaha předávat svoje výsledky i ostatním. Obávám se toho, že na tomto srazu to bude "trochu" jinak - toť vše.

Zdravím - poota

PříspěvekNapsal: pát 29 kvě 2015 12:20 
Zasloužilý člen

Registrace: ned 16 kvě 2010 10:34
Darovaná ocenění: 1784
Ziskaná ocenění: 634
Bude to takové, jaké si to uděláte. Vždy je to o lidech.

PříspěvekNapsal: pát 29 kvě 2015 12:48 
Stálý člen

Registrace: pon 13 úno 2012 18:33
Darovaná ocenění: 66
Ziskaná ocenění: 30
Na sraz nepřijedu, bohužel už nemám proč.
S těmi, se kterými se potkat chci, se potkám jindy.

Tento příspěvek od tichys ocenil: martin11 (pát 29 kvě 2015 20:22)
  Rating: 3.13%

PříspěvekNapsal: pát 29 kvě 2015 12:54 
Zasloužilý člen

Registrace: pon 14 črc 2014 22:19
Pohlaví: Žena
Darovaná ocenění: 440
Ziskaná ocenění: 281
milda píše:
...ale "první výkop" tentokrát uskutečnil adam.benda. (To jen abychom nespravedlivě neupírali zásluhy): ;)

Mýlíš se Mildo.
Už jsi zapomněl, jak ve vlákně "Obdržel by uživatel Mirko" A(&F) Adamovi doporučoval, aby se na sraz dostavil oděn v kondomu pro případ, ža by ho někdo polil pivem?
Je pátek, odpoledne, tak to už se pravděpodobně Anri na Jeffově pozemku lopotí s krumpáčem při hloubení vlčí jámy........ :laugh:
Jak je možné, Mildo, že se povaluješ u compu a nejdeš mu pomoci, když jsi takový jeho kamarád ?
Jak je možné, Mildo, že si na jeho výhrůžky nepamatuješ?

PříspěvekNapsal: pát 29 kvě 2015 13:16 
Zasloužilý člen

sisa píše:
Bude to takové, jaké si to uděláte. Vždy je to o lidech.

Na sraz jezdí lidé z celé republiky a dokonce ze zahraničí a nejdůležitější osoba, která je navíc přímo z Prahy namísto
osobní účasti povýšeně hodí na sklo jakási moudra ve druhé osobě množného čísla?
Neskrýváš Ty za svoji virtuální dokonalost náhodou něco, s čím se nechceš pochlubit?

PříspěvekNapsal: pát 29 kvě 2015 13:47 
Zasloužilý člen

Registrace: sob 07 říj 2006 18:14
Darovaná ocenění: 1390
Ziskaná ocenění: 1209
Jelikož mi Rival stále neobnovil můj profil, využívám, že Anri nechal noťas doma a odpovídám za něho.

Vážení, někteří z vás jsou z mého pohledu neskutečná verbež. Jeden Anrimu vyhrožuje a další se potom snaží Anriho odpověď překroutit do podoby, že Anri chce rozbít setkání. Jen doufám, že Anri udrží ruce v kapsách, přestože byste si někteří vážně zasloužili, aby vám už někdo konečně zavřel ústa.

Lajbule.

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P

Tento příspěvek od A(&F) ocenili: 2 lajos (pát 29 kvě 2015 14:22), sisa (pát 29 kvě 2015 14:33)
  Rating: 6.25%

PříspěvekNapsal: pát 29 kvě 2015 14:31 
Zasloužilý člen

Registrace: ned 05 dub 2015 22:59
Darovaná ocenění: 86
Ziskaná ocenění: 173
Pokud mi to vyjde tak se zastavím alespoň na sobotu odpoledne.

PříspěvekNapsal: pát 29 kvě 2015 16:07 
Zasloužilý člen

Registrace: čtv 30 črc 2009 21:34
Darovaná ocenění: 687
Ziskaná ocenění: 487
Vlčice píše:
Mýlíš se Mildo.
Už jsi zapomněl, jak ve vlákně "Obdržel by uživatel Mirko" ........

Ono je všeobecné mínění, že "válka" začala spolu spolu s MIRKO-banem. Já vidím příčiny už mnohem dřív
a vzpomínat si, kdo kdy komu šlápnul na kuří oko se mi fakt nechce ani náhodou.

Vlčice píše:

Jak je možné, Mildo, že se povaluješ u compu .....
Je pátek, odpoledne........

Jóó, připomněla jsi mi mejl, kterej jsem včera dostal.
Tak jsem jednu perlu šoupnu pro lepší náladu všem.
Je pátek odpoledne, po šichtě.......

Příloha:
píchačky.jpg (53.02 KiB) Zobrazeno 8931 krát

A KDO ZAPOMNĚL, TEN TO NAPRAVÍ VEČER!! :laugh: :bye: :pivko:

Tento příspěvek od milda ocenili: 2 deʒa vy (pát 29 kvě 2015 23:02), martin11 (pát 29 kvě 2015 20:10)
  Rating: 6.25%

PříspěvekNapsal: pát 29 kvě 2015 23:05 
Zasloužilý člen

Registrace: čtv 30 dub 2015 10:17
Darovaná ocenění: 86
Ziskaná ocenění: 97
No čo súdruhovia a súdružky, ako vám ide to "loganie"? Dúfam že sa to doposial zaobyšlo i bez "pichania pri srdci"?

Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...

PříspěvekNapsal: sob 30 kvě 2015 3:16 
Zasloužilý člen

Registrace: čtv 15 bře 2007 13:03
Darovaná ocenění: 170
Ziskaná ocenění: 263
O své účasti na srazu jsem přemýšlel takřka do poslední chvíle. Výsledek to má takový, že se ho nezúčastním. Jednak se z aktuálního srazu vytratilo to, kvůli čemu jsem tam hlavně chodil a navíc se mi moc nechce sedět v jednom lokálu s určitou frakcí, nebo ještě hůře s vlajkonošem této frakce. Ať si oslaví svojí šerednou revoluci a vypráskají se třeba těma plynovkama nebo čím. Abych se na to během popíjení musel koukat, to tomu Jeffově skvělému pivu neudělám. A pokud bude fórum stále více ovládáno touto frakcí, asi se na klasických velkých srazech dlouhodobě moc neuvidíme.

Tímto se tedy omlouvám všem, kteří se mnou v dobrém na sraze počítali. Mrzí mě, že se nesetkáme, ale viděl bych to tak, že se sejdeme třeba nějak jinak a dohodneme se sami na tom, v jaké sestavě lidí si to uděláme. Myslím, že bychom se tak mohli sejít i s některými lidmi, kteří teď na klasický velký sraz taky radši nejdou. (Což nepovažuji za nějaký "antisraz", aby se toho náhodou někdo nechytil a zorganizujeme si to případně mimo fórum, páč sem by to asi patřit nemělo. Ale to si ještě povíme později...) Tak ať je sraz pokud možno fajn.

PříspěvekNapsal: sob 30 kvě 2015 5:54 
Zasloužilý člen

Přeji celé partě v Jeffově chaloupce krásnou sobotu, příjemnou atmosféru a den plný nápadů a lidského souznění.

PříspěvekNapsal: sob 30 kvě 2015 10:34 
Zasloužilý člen

Registrace: ned 06 led 2013 13:50
Darovaná ocenění: 125
Ziskaná ocenění: 216
tak podejte hlášení kolik je mrtvých a kolik zraněných? :lol: :bye:

PříspěvekNapsal: ned 31 kvě 2015 7:34 
Zasloužilý člen

Registrace: čtv 22 čer 2006 22:04
Darovaná ocenění: 94
Ziskaná ocenění: 174
Ahoj, právě jsem se vrátil z hradu.... Ano z toho,co se vypíná na nádherné vyhlídce do údolí Vltavy nad strání v ulici patřící malé Barunce.
Chyběl Jeff,chybělo spousta lidí.... škoda, na srazu byl klid,pohoda, žádné animozity.
Jarek sebou dovlekl Diacom a statečně měřil a opravoval naše tělesné schránky neuvěřitelné hodiny se svatou trpělivostí a trochou piva, Svatka pískala a měřila a pískala a měřila a pískalala a měřila a pí...se svou novou Salvií a tak jsme si mohli zkusit co nám svědčí a co ne...,měli jsme krásné přednášky lidí jako Anri,Sao,Peter 11 a Zdeněk.
Dozvěděli jsme se tedy tu jednoduchou a funkční verzi vyvíječe, co na ní Lajoš maká,super mastičky z konopí od Bohuša + tinktury česnekovou a echiroocokonokovokokovovou(nevím přesně název-omlouvám se) a vzorky a návod k jednoduchému zakořeňování rostlin,vzorek batát a slimáčího pogromu,přínosech a úskalích terapií jako urinotrapie apod.,Štefanovu květnatou a zábavně pojatou přednášku o zdraví a věcech okolo něj.(k tomu akční odbočky na Tr-ko,zvyšování výkonu motoru s energiemi sladěnými a činností Sao mezi lid obecný vneseným). Z čeho nám spadla brada ? Ze Zdeňka . Tento vitální od pohledu šedesátník nám přednesl svoji cca 90 denní cestu-cestopis do Santiga de Compostella,
1700km pěšky s 18+ 4kg nákladu s fotografiemi a zážitky,které napříč Evropou zažil ke svým osmdesátinám--neuvěřitelné...........krásné.
Probrali jsme vodíkovou vodu,Ivule přivezla také vzorečky tinktury,Pišta nám ohnul silnou a pevnou nerez-alpaka lžíci, my jsme ji rovnali,zakalovali, ohýbali,on jí rovnal,to vše v prstech, zmagnetizovali jsme se a v souladu se zatím neznámými ujednáními o věcech běhu světa a tak na nás drželo semo tamo něco jako zátka od píva či lžička...
Semleli jsme do půl druhé do rána ledasco zajímavého a bylo to fajn.
Abych nezapomněl-pivo,utopenci,hermelín,guláš,cibule ,dostatek chleba,česnečka... jen na Jima nezbylo dostatečné množství porcí ,musel vystačit jen se třemi a ten hrnec,co si na to přivezl ,byl tak,tak velký....byly výborné, obsluha taky..
Přišlo mi, že sraz byl tak jako vždy,obavy ,které případně mohly ovlivnit něčí účast nebyly na místě.

Děkuji

Tento příspěvek od felda ocenili: 7 abul (pon 01 čer 2015 6:30), lajos (pon 01 čer 2015 19:03), martin11 (ned 31 kvě 2015 8:57), milnem (ned 31 kvě 2015 19:05), Rival (ned 31 kvě 2015 20:51), sisa (ned 31 kvě 2015 11:09), turtle22 (ned 31 kvě 2015 10:49)
  Rating: 21.88%

PříspěvekNapsal: ned 31 kvě 2015 8:16 
Zasloužilý člen

Registrace: ned 06 led 2013 13:50
Darovaná ocenění: 125
Ziskaná ocenění: 216
Tak to je skvělé :eclap: ,škoda,že jsem nemohla :(

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 120 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]