AUTO..na vodu

Vodík, plasma, orgon... a spalovací motory.
Odpovědět
habana

Příspěvek od habana »

Nějak si přehlídnul, že spalováním vodíku/BP dojdeme opět k vodě, resp. k vodní páře.
Hele a ty nevíš, že nemocnejm s plícema se dává dejchat vodní mlha a že třeba mrkev ve vodní mlze roste 3,1415926x rychleji než za normálních podmínek? :roll: :roll:

P.S. odborníci se stále hádají, jestli to je 3,1415926x anebo 3,1415927x. Zatím je to kontumačně, já se přikláním k prvému údaji.
Naposledy upravil(a) habana dne čtv 13 zář 2007 20:50, celkem upraveno 1 x.


Zatial XXX

Příspěvek od Zatial XXX »

Naspäť k podstate: Vie niekto o KONKRÉTNOM prípravku, poskytovateľovi, firme, ktorá sa zaoberá ochrannými povlakmi aj na motory? Hovorilo sa o teflóne, viem, že sa používa aj keramika, na nemeckých stránkach je plno inzerátov, len u nás akosi "schcíp pes..." :cry: Reči, ako: "najprv doriešiť produkciu vodíka..." nikam nevedú, ak nemám perspektívu využitia motoru s takýmto palivom dlhšie ako na 500 km bez toho, aby sa mi rozpadol hrdzou, tak to berie chuť do akéhokoľvek bádania


Zatial XXX

Příspěvek od Zatial XXX »

Pre všetkých, ktorí pochybujú o tom, či to je vôbec reálne, niekoľko links:
http://waterfuel.100free.com/index.html
http://www.switch2hydrogen.com/h2.htm
http://www.waterfuelconverters.com/index.html


mahatma

voda ako palivo

Příspěvek od mahatma »

dostal sa mi do rúk zaujímavý článok.....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Voda je to, co zbylo po horení

Příspěvek od Akord »

Predešlý príspevek zavádí novou definici horení. Pokud je horení neco jako oxidace, pak voda normálne nehorí, protože voda už je produktem shorení. Dále se pri horení predpokládá, že pri nem bude získáno více energie, než se dodá. Voda by mohla horet netradične jenom tak, že se dodá další energie, a produkt bude peroxid vodíku. To je však spor s tím, že od horení se prebytek energie očekává. To, co horí na obrázcích není voda, ale všechno možné kolem ní, pokud se dá o horení mluvit.


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

+pro WSM

Příspěvek od 1220 »

jsm Ti přidal já, anžto jsi Velký pokušitel, ale zatím se nedám, a tu ocelovou konev od mléka nechám jako nádobu na olej jak byla dosud, leda že by jí někdo ode mně chtěl. Je sice pozinkovaná .........
K.


WhileShewrMen
Stálý člen
Příspěvky: 28
Registrován: pát 09 lis 2007 4:09
Dostal: 1 poděkování

Re: +pro WSM_poštívajícího

Příspěvek od WhileShewrMen »

Karel m píše:jsm Ti přidal já, anžto jsi Velký pokušitel, ale zatím se nedám, a tu ocelovou konev od mléka nechám jako nádobu na olej jak byla dosud, leda že by jí někdo ode mně chtěl. Je sice pozinkovaná .........
K.
THX (za toho big pokušitele) ;)
PS: Vždyť tu bandasku na oil bys tam pořád mohl mít klidně dál, ale huš z větší části naplněnou vodou 8) . Jenom bys asi nejspíše musel vyměnit motor. Neb do "chrochtadla" jsem to prozatím ještě nezkoušel. Ale na to snad časem také donde (a láká mě to a moc)


WhileShewrMen
Stálý člen
Příspěvky: 28
Registrován: pát 09 lis 2007 4:09
Dostal: 1 poděkování

Re: KEXIKU POZOR

Příspěvek od WhileShewrMen »

WhileShewrMen píše:Není mi známo, že by se někdo z lidí na zdejším fóru zabýval touto technologií.
Tuto větu beru zpět. Sorry. :? . Nějak jsem při tom prokousávání se přehlédl vlákno http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... highlight= do kterého shodou okolností dnes přibyl nový příspěvek. Tak jo. ;)


Novák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 407
Registrován: ned 20 srp 2006 15:33
Bydliště: Praha
Dostal: 2 poděkování

WhileShewrMen

Příspěvek od Novák »

Mimo téma (offtopic)
"Šérmene",kde zase lítáš,čekal jsem diskusi hodnou spisovatele a ono nic :zzz:


WhileShewrMen
Stálý člen
Příspěvky: 28
Registrován: pát 09 lis 2007 4:09
Dostal: 1 poděkování

Re: WhileShewrMen

Příspěvek od WhileShewrMen »

Mimo téma (offtopic)
Novák píše:"Šérmene",kde zase lítáš,čekal jsem diskusi hodnou spisovatele a ono nic :zzz:
Promiň, ale poslední dobou se (mi) totálně všechno sere. Během dvou týdnů jsem přišel o dva velmi blízké lidi, které jsem měl moc rád. Jedna prima kamarádka dobrovolně odešla na "druhý břeh", aniž by nám ale řekla proč. Pořád si kladu otázku (a asi nejenom já), jestli jsme se my ostatní neměli víc ptát na to, jestli ji něco hodně moc netrápí (nějaké náznaky tam byly, ale nechtěla o nich vůbec mluvit). Navíc jsem ještě do toho všeho ukončil skoro pětiletou známost. Navždy a definitivně. V mém životě jsou totiž již karty dávno rozdané a týhle bezva holčině jsem svojí přítomností jenom znesnadňoval ten její život co má ještě před sebou. Navíc se mi poslední dobou vracejí skoro jenom pořád nějakéty odkazy prohřešků z minulosti. Zkrátka poslední rok nestál skoro za nic. Až vystřízlivím, tak budeme pokračovat v načatých diskuzích. Ale zatím na to nemám. Dej mi prosím ještě malou chvíli času. Dík. Azatím čau. :| WSM


mvew

Rotační motor

Příspěvek od mvew »

Mimo téma (offtopic)
Dobrý den pane Nováku,

rád bych s s Vámi vyměnil nějaký ten e-mail ohl. toho zájmu o rotační motor. Zabývám se obdobnou problematikou, ale nemám žádný další prostor pro dialog jen na fóru. Třeba by Vás ale moje informace mohly zaujmout. Moje adresa je mve(zavináč)volny(tečka)cz
Děkuji, W.


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Mimo téma (offtopic)
Dobrý den,

nejste právě Vy tím, kdo se zajímá hlouběji o problematiku vyšší účinnosti klasických spalovacích motorů, a nejen hned z pozice odborníka, ale třeba i jen jako fandy, nadšence apod.? Jsem totiž autorem jednoho vynálezu (dosud ale nepatentovaného), který přinese převrat u klasických spalovacích motorů (snad tedy i v celosvětovém měřítku). Vynález jsem ovšem dokončil jen do stádia řekněme definování teoretických principů (tj. při použití všech mi známých fyzikálních zákonitostí), jelikož pro ostatní kroky už nemám potřebné vybavení a ani kontakty. Bohužel ale nemám ani další prostor pro dialog na fóru. Třeba by Vás ale moje informace mohly zaujmout a později třeba i ostatní přispěvovatele fóra. Moje adresa je mve(zavináč)volny(tečka)cz

Děkuji, W.


belamachina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 328
Registrován: stř 17 led 2007 1:59
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od belamachina »

Mimo téma (offtopic)
ucinnost spalovacieho motoru je dost nizka , aku ucinnost by dosahoval motor s vasim vynalezom?


chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od chiq »

Nechcem zakladať nové vlákno, preto otázku dávam sem:
Má niekto skúsenosť s pripojením vyvíjača k saniu motora TURBO DIESEL ? pripojenie k benzínovým motorom i k hladkému dieslu je, ako za zdá, bezproblémové. Sanie svojim podtlakom zabezpečí púdenie zmesi BP do valca. Ako je to však pri motoroch turbo, kde sú iné tlakové pomery v sacej vetve?


Odpovědět

Zpět na „Auto na alternativní pohon“