Kde sehnat...

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
roughboy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: stř 02 čer 2010 22:22

Re: Hřebíček v obolkách - originál Swanson

Příspěvek od roughboy »

Mimo téma (offtopic)
Palo píše:V mé nabídce přibyly pH papírky, dva druhy - Duotest (pH 5,0 - 8,0) a Tritest (pH 1-11). Cena je u obou 10 Kč za 10 cm. Lze zvolit libovolnou délku. Samozřejmostí je pH barevný vzorník.
Palino ...máš to drahé...skús sa pozriet tu...brávali sme od nich cca pred 3 rokmi a ceny boli ovela príjemnejšie. na trhu patria medzi tie kvalitné a pomerne presné.
http://www.lach-ner.com/indikatorove-papirky/c-59054/


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hřebíček v obolkách - originál Swanson

Příspěvek od Palo »

Mimo téma (offtopic)
Není tam obrázek, popis, nic. Je někde povídání o co jde? Cena je možná 48 Kč, ale za co?

Chci umožnit papírky pro test kyselosti moči při rakovině, na to stačí kousek papírku. Možná ne 10 cm, ale třeba 30 cm už bude stačit. Nikdo si nebude kupovat roli 6 m za ranec...

Možná ty pH testery, co jsi tu dal odkaz můžou být dobré, já nevím. Ale nevím o tom nic a nikde se o tom moc nepíše...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
roughboy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: stř 02 čer 2010 22:22

Re: Hřebíček v obolkách - originál Swanson

Příspěvek od roughboy »

Mimo téma (offtopic)
Palino.
Zavolaj tam a uvidíš............a myslím že tam nájdeš aj nejaké tie chemikálie na svoje pokusy.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

PMS1

Příspěvek od Palo »

Přibyla PMS1 sada v nabídce.

Sada obsahuje balení Betain HCL 400 mg tablety, balení Betain HCL 324 mg tobolky, 70 g práškového chloritanu sodného, 200 ks tobolek vel. "0", mističku s brčkem pro míchání směsi a návod.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Soda a obsah hliníku??

Příspěvek od muflon »

Máte někdo nějakou info o možnosti ověřit si čistotu sody ohledně hliníku? :

Sroll5 píše:
http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic ... %BD#p13608

Když se obojí smísí /SIRUP + SODA/ a zahřeje, směs sirupu a sody se spojí. Javorový sirup JASOD je
pak stahován rakovinovými buňkami a viry v nich schovaných (které spotřebují 15 krát více glukózy, než normální
buňky). Jedlá soda vnesená do buněk glukózou je ovšem vysoce alkalická, a to způsobí „nakrmení“ virů a buněk
samotných, rychlou změnu v pH buněk a následný úhyn jak buněk samotných, tak virů v nich přítomných!
Je velmi důležité nepoužívat jedlou sodu, do které byl přidán hliník. Mnohé firmy jej přidávají, i když to
není uvedeno na obalu. Kupujte jen chemicky čistou jedlou sodu anebo produkt, na němž je výslovně uvedeno,
že neobsahuje hliník a další chemikálie.
:?:

info že by mnohé firmy nechávaly v sodě hliník?? Nepotkal sem ještě sodu která by se vymezovala tím že jejich výrobek neobsahuje hliník....?

Aha, tady něco takového zaznělo..(léčitel z USA Jim Kelmunem ohledně propagace javor.sirupu...) :
http://docs.google.com/viewer?a=v&q=cac ... WD_Khg6eZA

a diskuse:
http://www.stesticko.cz/casopis/leceni/ ... sodou/230/

Např. se tam píše:
„Soda na pečení“ není totéž jako „prášek na pečení“, který obsahuje hliník! Po zahřátí javor.sirupu a promíchání musíte získat konzistentní směs. Pokud na dně nádoby zůstane bílý prášek, neprodali vám čistý bikarbonát sodný - NaHCO3 - ale jakousi směs.
...Je třeba připomenout, že značný vliv na celý tělesný metabolizmus má už i
soda rozpuštěná ve vodě. Po požití dojde k okamžitému posunu úrovně pH do zásadité oblasti. Sodu lze brát v
průběhu celého dne v dávkách odpovídajících polovině čajové lžičky, ačkoli při dlouhodobém užívání jsou nižší
dávky bezpečnější. Lidé trpící rakovinou by ovšem zpočátku měli brát časté silné dávky, aby rychle dosáhli
výrazného posunu v úrovni pH, protože menší změny pH naopak mohou růst rakoviny dokonce povzbudit.

-nezdá se mi ale že by si dovolili dát do řetězců které podléhají kontrole, sodu s hliníkem a nečistotami...
(i když dnes je možné vše...a asi by nikoho ani nenapadlo něco takového testovat...)

-------------------

Otázkou zda na koupele stačí podřadnější soda a orálně nějaká "kvalitnější"(?)
třeba z lékárn, čistý bikarbonát, bez příměsí hliníku...(jestli to zas není nafouknutá bublina kterou citují všichni co to od sebe opisují na netu...)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Soda a obsah hliníku??

Příspěvek od Palo »

muflon píše:Máte někdo nějakou info o možnosti ověřit si čistotu sody ohledně hliníku?

Když se obojí smísí /SIRUP + SODA/ a zahřeje...
Co se týče sody, kterou mám skladem, tak se mi nikdy nestalo, že by zůstal nějaký zbytek bílého prášku na dně. Pravděpodobně je to způsobené tím, že odebírám pytel této bicarbony... Ona se v průmyslu moc nepoužívá, spíše se používá u chovatelů dobytka jako součást do krmení. Můj dodavatel má dva druhy jedlé sody, jeden druh je pro dobytek a druhý druh je "klasický". Trochu záhada tkví v tom, že to má jeden identický obal. Rezolutně jsem žádal o "klasickou sodu", dostal jsem sodu s potiskem, že je vhodná pro zvířata. Dokonce jsem volal zpět dodavateli, jestli mi omylem nedali jinou. Byl jsem ujištěn, že je vše v pořádku a poděkovali mi za ochotu a zájem...
On hliník je často spojován s Alzheimerovou chorobou (zdroj H. R. Clarková), kdy je v mozku nalezen zmiňovaný hliník...
Ale zároveň bych se nedivil, kdyby výrobci úmyslně přidávali hliník do bicarbony určené pro lidi.
Oni totiž lidi si s tím případně můžou celkem dobře řešit nějaké zdravotní problémy, tak proč to trochu nepozměnit, že jo...
Také jsme často varováni, že jedlá soda způsobuje ledvinové kameny. Sám jsem spotřeboval tolik bicarbonky, že bych měl největší ledvinový kamen z uživatelů fóra, takže tohle mi rozhodně nesedí. Ale zaslechl jsem, že to má přesně opačný efekt - tedy že to užívají majitelé ledvinových kamenů, aby se jich zbavili... Ehm... Když se nad tím zamyslím... jedlá soda funguje jako změkčovalo vody, tzn. prakticky rozpouští vodní kámen - je to pravda, nebo ne?
Jsem osobně přesvědčen, že zdravotnictví a potravinářství si drží ruku v ruce a podporuje se, jak může, nehledě na podvody se zneužitím toho, co není "všeobecně známo" - tedy Alzheimer v kombinaci s hliníkem.

Navíc... Naprosto chápu, proč lidé mají mít úmyslně Alzheimera, ale u dobytka to logické není (důvod, proč by dobytek měl trpět Alzheimerem mi uniká). Z toho usuzuji, že jedlá soda určená pro zvířata rozhodně neobsahuje tento úmyslně přidávaný hliník.
Ještě drobnost... Dozvěděl jsem se od jednoho člena z fóra, že zvířata mají mnohem lepší péči než lidé, mají mnohem čistší medikamenty, o ceně nemluvě, ta je logicky taktéž nižší...

A teď k javoráku...

Je milé, že se někdo snaží proti rakovině používat javorový sirup jakožto co nejčistší glukózy. Mé zkušenosti ukazují, že javorový sirup je úplně zbytečný. O problémové přípravě ani nemluvě. Jak jsem už jinde naznačil, osvědčil se mi klasický sirup "YO" se sodou - tedy dříve. Nyní jsem přešel na HCl, zejména na Betain HCL, který má velice dobrou odkyselující vlastnost (zejména ohledně odkyselení těla od nežádoucích kyselin) s tím, že navíc nahazuje imunitu (která ještě není dobitá chemem a ozařkama) oproti jedlé sodě.

Co se týče kombinace javoráku a sody, tak jedna ze zkušenotí je, že to téměř vůbec nepomáhá (na rakovinu). Je ale celkem možné, že uživatelé užívali málo této kombinace. Otázkou je, jestli právě hliník netlumí tyto vlastnosti jedlé sody.

Osobně alespoň ve svém případě považuji jedlou sodu s javorovým sirupem za historickou záležitost. Možná v tom hrál roli majitel z nějaké firmy co dováží sirupy ze zahraničí - protože stačí "blbej ovocnej" sirup. Líp to chutná, dá se to pít pořád, rozmíchá se to okamžitě, soda vylikviduje v sirupu ostatní "jedy", tak není co řešit...

Předpokládám, že jako test hliníku v sodě stačí vysledovat zbylý prášek... No vždycky tam nějakej může zůstat, ale při dodání dostatku sirupu se - alespoň v mém případě - všechen rozpustí.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: Soda a obsah hliníku??

Příspěvek od muflon »

Taky si myslim že např.melasa+soda(+citr.šťáva) plně postačuje a rozdíly nebudou patrné...

Co se týká zvířat jak perfektní péči mají např.co se týká minerálů, tak kam se na to hrabe péče o lidi...nás krmí většíma sajratama....
Stačí mrknout třeba na http://www.baron.cz na minerální přípravek pro psy....
http://www.baron.cz/pes/prirodni-lekarn ... -latky/i-0

....Složení cdVet Micro Mineralu:

Zvápenatělé mořské řasy, hnědé chaluhy, sladové klíčky (vitamíny B1, B6, E), pivovarské kvasnice, extrakt z jader hroznového vína (vitamín E), bylinná směs cdVet receptury.

Přidané látky v cdVet Micro Mineralu: ŽÁDNÉ

Poznámka: Doplněk výživy cdVet Micro Mineral neobsahuje žádné syntetické přidané látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.).


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Soda a obsah hliníku??

Příspěvek od Palo »

Mimo téma (offtopic)
muflon píše:Taky si myslim že např.melasa+soda(+citr.šťáva) plně postačuje a rozdíly nebudou patrné...

Co se týká zvířat jak perfektní péči mají např.co se týká minerálů, tak kam se na to hrabe péče o lidi...nás krmí většíma sajratama....
Jojo, nás nemají ani za dobytek, tak za co potom nás mají?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Možnost objednávky u Swanson a Puritan's Pride

Příspěvek od Palo »

Připravujeme sběrné "středisko" objednávek pro nákup od zahraničních výrobců / prodejců doplňků stravy, jako jsou:

Swanson http://www.swansonvitamins.com/
a Puritan's Pride http://www.puritan.com/

Mají dost zajímavých věcí jako je např. vitamín D3, Niacin, Wormwood (pelyněk), Echinacea, ale také hromadu jiných fajn věcí...

Jakmile by se nashromáždily objednávky na určitou cenu (u každého prodejce), tak by se provedla hromadná objednávka. Následně se nabalíčkuje a rozešle zájemcům. Zřejmě to bude mít na starosti NAVAR. Když se následně spočítají všechny náklady, tak věc v hodnotě jednoho dolaru následně vyjde zhruba na 40 Kč + poštovné (100 Kč dobírka).

Bohužel nashromáždění, objednání, doručení balíku nějakou dobu trvá, tak počítejte, že může trvat až měsíc, než Vám objednané dojde. Ale v každém případě uděláme vše pro to, aby bylo možné takto objednávat.

Příklad:
Niacin v 100 mg tabletách: http://www.swansonvitamins.com/SW043/ItemDetail?n=0 stojí 2,99 $, 40-ti násobek = 120 Kč.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
indiga
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 30 zář 2010 8:35
Bydliště: Nové Zámky
Dal: 23 poděkování

objednávky zo Swanson

Příspěvek od indiga »

Ahoj Palo, prosím ťa deje sa niečo s tými spoločnými objednávkami zo Swansonu?ĎakujemIndiga


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: objednávky zo Swanson

Příspěvek od Palo »

indiga píše:Ahoj Palo, prosím ťa deje sa niečo s tými spoločnými objednávkami zo Swansonu?ĎakujemIndiga
Zkoušíme, jestli NAVARovi odečtou z účtu peníze, objednal na zkoušku balík. Jakmile odečtou, budeme vědět, že bude schopen tuto službu zajišťovat.

Klidně mu už můžete psát NAVARovi objednávky, kdyby to náhodou (z nějakého podivného důvodu) nevyšlo, tak převezmu nashromážděné objednávky a zajistím vše osobně.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Možnost objednávky u Swanson a Puritan's Pride

Příspěvek od Palo »

aldapu píše:Ja bych stopro chtel vitamin D3
Sem to nepiš, napiš přímo NAVARovi soukromou zprávu s požadavkem: http://www.upramene.cz/forum/privmsg.php?folder=inbox

Vždy pište množství a odkaz na konkrétní věc. Aby nevznikl problém při objednání. Často mají různý počet kapslí a i miligramy na kapsli...

Takže příklad - soukromá zpráva:
_____

Čau NAVARe,

prosil bych od Swansona
http://www.swansonvitamins.com/SW1210/ItemDetail?n=0

Jak budeš vědět víc ohledně zaslání, dej mi vědět.

P.
___


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Lugolův roztok

Příspěvek od Palo »

Nově k dispozici Lugolův roztok, jde o 2% koncentraci, obsahující:

- jód (2 %)
- jodid draselný (4 %)
- destilovaná voda (94 %)

K dispozici v 50 ml skleničce s kapátkem (80 Kč), i jako náplň v 300 ml skleničce (350 Kč).


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

DMSO

Příspěvek od Palo »

DMSO již skladem není.
Naposledy upravil(a) Palo dne pon 18 říj 2010 12:26, celkem upraveno 1 x.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
VeGaNKo
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: ned 17 říj 2010 16:24

Re: Lugolův roztok

Příspěvek od VeGaNKo »

Mimo téma (offtopic)
Palo píše:Nově k dispozici Lugolův roztok, jde o 2% koncentraci, obsahující:

- jód (2 %)
- jodid draselný (4 %)
- destilovaná voda (94 %)

K dispozici v 50 ml skleničce s kapátkem (80 Kč), i jako náplň v 300 ml skleničce (350 Kč).
Palo, ten roztok je slabý na liečbu, mne robia v lekárni 5% a cena 3€ - 300ml.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“