Kvalitní a nekvalitní jídlo

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Vznikne pálení žáhy požitím nekvalitní potraviny?

Ano
34
38%
Nemusí
36
40%
Spíše ne
3
3%
Ne, je to nesmysl
5
6%
To opravdu netuším
5
6%
Mám jiný názor
6
7%
 
Celkem hlasů: 89

milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Kvalitní a nekvalitní jídlo

Příspěvek od milnem »

Akorát Jiříku ,jestli se nemýlím,sladkou chuť cukru ajurvéda považuje za extrém.Sladkých je podle ní mnoho potravin,a když jejich sladkost objevíme,tak člověk pochopí jak to myslí.
Je pravdou,že uznává med ,ale bez tepelného zpracování.Med,který projde teplotou nad 40 st.považuje vždy za škodlivý.
Já sama na sladkostech někdy ujíždím,ale už se mně podařilo objevit jak jsou sladké např. brambory,dýně Hokaido,červená řepa...Jen jejich chuť nesmí člověk přebít solí,pak ji asi nepostřehne.
M.


jirik.tk
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 28 kvě 2013 7:51
Bydliště: Znojmo, Brno
Dal: 6 poděkování
Dostal: 196 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalitní a nekvalitní jídlo

Příspěvek od jirik.tk »

Souhlas, nesmíme původní chuť přebíjet solí, cukrem či octem. Ale to jsem tím nechtěl říct. Jde o to, že každý jsme jiný a můžeme si dovolit či sneseme něco jiného. Že prospěšnost či škodlivost dané potraviny se mění s denní či roční dobou a podobně. A že je rozdíl, zda toho cukru (či lecčeho jiného) dáme do jídla dva gramy či dvacet deka. Tohle na západě nechceme moc slyšet. Příklad: Pokud si běžný člověk dává 3x denně do kafe 5 kostek, není to to pravé ořechové. Ale šikovně použité dvě kostky (toho škodlivého) cukru mohou vyčerpanému horolezci zachránit život.

Osobně cukr nepoužívám vůbec a nemám s tím nějaké problémy. Ale zmínil jsem se i o jiném pohledu. Nakonec i ta pro život nezbytná voda nás může přizabít, vypijeme-li jí na ex příliš mnoho.


ceskymo
Starší člen
Příspěvky: 187
Registrován: úte 30 dub 2013 23:34
Bydliště: momentalne kdekoli
Dal: 283 poděkování
Dostal: 155 poděkování

Re: Kvalitní a nekvalitní jídlo

Příspěvek od ceskymo »

jirik.tk píše:U toho slazení by možná bylo dobré inspirovat se v ajurvédě, která neřeší jen otázku čím sladit. Vyjadřuje se také k tomu, kdo sladí, kdy sladí, co sladí a jak moc to sladí. Podle ajurvédy i makrobiotiky je sladká chuť pro nás velmi důležitá a nebylo by dobré se jí bezdůvodně vzdávat. Ale nemusíme ji dosahovat jen rafinovanou sacharózou.
Mas pravdu, ale sladkyho je dost i napr. v ovoci, aspon tedy tim ja dohanim "sladky cukani". Snazim se moc neskatulkovat, spis jedu podle toho, co mi telo hlasi... Nemaje kandidu mi to ovoce jako zdroj sladkosti uplne staci, i kdyz mam doma vzdycky kousek cokolady, ale tu vetsinou sezerou navstevy :laugh:

Ale! Koupila jsem onehda italskou morskou sul a prekvapilo me, jak moc soli! V porovnani s beznou kuchynskou az neuveritelnej rozdil :shock: Samozrejme jsem s ni prvni jidlo presolila, ted uz si davam pozor - se soli to mam asi jako s medem, jenom malinko :good: Navstevy bez vyjimky dosolujou na taliri :ewhistle:


Kdo se chce zblaznit, musi mit nejdriv rozum
Každý den ráno sněz žábu a nic horšího už te nepotká
ceskymo
Starší člen
Příspěvky: 187
Registrován: úte 30 dub 2013 23:34
Bydliště: momentalne kdekoli
Dal: 283 poděkování
Dostal: 155 poděkování

Re: Kvalitní a nekvalitní jídlo

Příspěvek od ceskymo »

jirik.tk píše: Použijeme-li třeba kineziologický test, zjistíme....
Nojo, ale jak se dela takovej kineziologickej test?


Kdo se chce zblaznit, musi mit nejdriv rozum
Každý den ráno sněz žábu a nic horšího už te nepotká
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Kvalitní a nekvalitní jídlo

Příspěvek od Slavek Krepelka »

ceskymo píše: ... Nojo, ale jak se dela takovej kineziologickej test?
Třeba takhle ale způsobů jsou mraky. Williams navíc učí, jak si zmanipulovat podvědomí, což je docela použitelné.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
ceskymo
Starší člen
Příspěvky: 187
Registrován: úte 30 dub 2013 23:34
Bydliště: momentalne kdekoli
Dal: 283 poděkování
Dostal: 155 poděkování

Re: Kvalitní a nekvalitní jídlo

Příspěvek od ceskymo »

Diky, skouknu to! :)


Kdo se chce zblaznit, musi mit nejdriv rozum
Každý den ráno sněz žábu a nic horšího už te nepotká
Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Re: Kvalitní a nekvalitní jídlo

Příspěvek od Bardioc »

Těšme se na zdravé, chutné, geneticky doprasené potraviny made in USA :enaughty: - http://www.novinky.cz/domaci/332662-far ... eller.html


Žádná budoucnost nenapraví, co zmeškáš v přítomnosti. A. Schweitzer.
Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Re: Kvalitní a nekvalitní jídlo

Příspěvek od martinq »

Výživa a moderní zpracování obilovin, postřiky ovoce a zeleniny. Recepty, rady, výtah z německy psané knihy.
Velikost: 20MB


http://uloz.to/xqKWtiTd/vyziva-kneip-pdf

Kód: Vybrat vše

heslo:upramene


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
John.D.
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20 úno 2014 13:27
Bydliště: Ostrava
Dal: 172 poděkování
Dostal: 80 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Bór - zkušenosti a diskuze

Příspěvek od John.D. »

Ahoj Slávku,

mi tady šlo spíš o příčinu té nechutě k jídlu, už tak 1,5 měsíce nemůžu čichnout k masu. Tak jsem to chtěl malinko propočítat a nějak vyřadit příčinu, nebo na ni aspoň přijít. A brát zybetečně velké dávky asi nebude taky moc dobré. Ať je to sůl, nebo Kys.Bor. Ono ty 2 kopečkové čajovky v litru nemají extra chuť a dá se to přebít jen tím HCLkem. Ale ano, Tvůj pohled chápu a je logický. Jako ostatně vždycky ve Tvém případě. Díky


Mějte se krásně :)

John.D.
--------------------------------------------------------
Člověk nemusí vidět, aby věřil.... ale musí věřit, aby viděl.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Bór - zkušenosti a diskuze

Příspěvek od Slavek Krepelka »

John.D. píše: ... už tak 1,5 měsíce nemůžu čichnout k masu.
:laugh: Z toho si nic nedělej. Ani už nedovedu spočítat, kolik lidí o kterých vím, co se dali na sebeléčení a berou to i psychologicky, tedy že si začali uvědomovat i to, jak vlastně žijou psychologicky, si přesně toto pochvaluje, nebo si na to stěžují. Já maso sice ještě sem tam dlabu, více méně na návštěvách a dojídaje ocintky, ale že by s nějakou chutí, to tvrdit nemůžu. Aj se to přeneslo na moji ženu, která se nijak sebeléčit nesnaží. Teď se například dohadujeme, kdo dojí svíci, která nám dříve vydržela v mrazáku nadělaná do foroty tak maximálně tejden. Teď už tam leží dobře dva měsíce a ani jeden z nás na ni nemá sebemenší chuť, jak dříve všichni škemrali, abych ji spáchal a těšili jsme na ni. Pokud nemáš problém s váhou, nemáš fyzický problém a spíš bych, být Tebou, měl ze sebe radost, že to přišlo jaksi samo sebou a nemusíš se do relativně, či absolutně bezmasé diety nutit. Jak já měl rád kačení sádlo a taky už leží na mrazáku snad půl roku a nechci ho ani s míchaným vejcem, ani na chlebu. Začalo mi smrdět. Máslo je při tom fajn. Samozřejmě nevím jestli je to tím, čím to krměj, nebo něčím jiným, ale to nepovažuju za důležité. Tělo to nechce, tak co bych ho tím cpal? Jenom proto, že mě to někdo kdysi naučil?

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
John.D.
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20 úno 2014 13:27
Bydliště: Ostrava
Dal: 172 poděkování
Dostal: 80 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Bór - zkušenosti a diskuze

Příspěvek od John.D. »

Slavek Krepelka píše:
John.D. píše: ... už tak 1,5 měsíce nemůžu čichnout k masu.
:laugh: Z toho si nic nedělej. Ani už nedovedu spočítat, kolik lidí o kterých vím, co se dali na sebeléčení a berou to i psychologicky, tedy že si začali uvědomovat i to, jak vlastně žijou psychologicky, si přesně toto pochvaluje, nebo si na to stěžují.
Slávku, tady máš asi pravdu. Cítím, že hlava to vzala z ostra a tělo asi ještě není úplně připravané a trochu s tím bojuje.
Slavek Krepelka píše:Já maso sice ještě sem tam dlabu, více méně na návštěvách a dojídaje ocintky, ale že by s nějakou chutí, to tvrdit nemůžu. Aj se to přeneslo na moji ženu....
Mám pocit, že v tom má prsty i HCLko. Umí fakt spoustu věcí. Brával jsme ho docela dost. Teď to zkusím omezit na tři kapky jen do Bóru a uvidím, jak se zlepší chutě na jídlo. Ono takovým tempem jak to přišlo, bych byl na Pránické výživě asi za 2 měsíce. :lol:

S tou váhou jsem šel docela dolů a už teď vypadám jak pochodující rekvizita pro výuku na medicíně. ( myslím tu kostru na kolečkách :laugh: ) Hlavu si z toho nedělám a být imunní k okolí a blbým poznámkách, už taky čelím s přehledem. Jinak jsem do sebe chtěl dostat o víkendu trochu masa, pečeného kuřecího, no dal jsem si opravdu 2 malé sousta a stejně to nešlo. Nebudu to lámat, nemá to smysl. Ale potom nevím, z čeho přibrat :cry: Musím na tom trochu popřemýšlet a asi zvýšit dávky jídla. Normálně lidi po pivu přibírají. Já po pivním víkendu zase půl kila dole. Normálně lidi po pivu spí jak dřevo, já tak 4 hodinky a můžu jít vyplýt ostropestřec :shock: jenže to je venku ještě tma a tak poleháváš a snažíš se aspoň trochu zdřímnout. Nebudu plevilt tohle vlákno.

Díky Ti za Tvou reakci a osvětu Slávku.


Mějte se krásně :)

John.D.
--------------------------------------------------------
Člověk nemusí vidět, aby věřil.... ale musí věřit, aby viděl.
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Bór - zkušenosti a diskuze

Příspěvek od Hela »

Tak trochu tomu nerozumím, nemáš chuť jen na maso, nebo na jídlo vůbec? Pokud jen na maso, tak je to podle mě v pořádku, a není potřeba se do toho nutit. Jen si musí mozek uvědomit, že se dá jíst i něco jiného, například zelenina, luštěniny, obiloviny atd. A přibírá se z toho dobře, až mě to někdy štve.


John.D.
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 20 úno 2014 13:27
Bydliště: Ostrava
Dal: 172 poděkování
Dostal: 80 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Bór - zkušenosti a diskuze

Příspěvek od John.D. »

Heli,

k masu ani čichnout, kromě ryb. Chuť na jídlo obecně taky, ale to už se zlepšuje. To bylo to hlavní, co mě trápilo. Teď jsem spíš ve stavu, že musím najít vhodné jídlo a vhodně připravit. Nejvíc mi chutná syrová zelenina, té bych se užral. Jenomže to si dáš pár kousků, hned jsi plná a za chvíli zase hlad :) a nepřiberu ani za nic. Kouknu ještě po těch obilovinách, to by mohlo pomoct. Doufám, že mi to nežere nějaký parazit... :)

Díky Heli


Mějte se krásně :)

John.D.
--------------------------------------------------------
Člověk nemusí vidět, aby věřil.... ale musí věřit, aby viděl.
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Bór - zkušenosti a diskuze

Příspěvek od Hela »

Tady http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 11#p117911 popisuji svůj jídelníček, když jsem se živila syrovou stravou. Třeba tě to inspiruje. K syrové zelenině výborně chutnají vlašské ořechy, slunečnicová semínka (po těch se skvěle tloustne), v poslední době se dostanou taky loupaná konopná semínka. Můžeš přidat taky tofu (třeba marinované nebo uzené), po tom nebudeš mít hlad. Jinak vždycky míchám několik druhů zeleniny, aby to bylo barevné, teď třeba salát, ředkvičky a hrášek. Ale to už jsem v jiném vlákně.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Bór - zkušenosti a diskuze

Příspěvek od Kov »

John D.- Víš, nejsem odborník, ale myslím si,že to co provádíš je špatně. Příroda a ani naše tělo není stavěné na extremy, a to co děláš ty mi jako extrem připadá. Člověk je všežravec,měl by jíst s rozumem všechno a trocha masa nemůže uškodit. Otázkou je druh a zdroj. Pokud už ti tělo nechce příjmout jídlo,je něco špatně. Zavání to něčím jako anorexie.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“