Kvalitní a nekvalitní jídlo

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Vznikne pálení žáhy požitím nekvalitní potraviny?

Ano
34
38%
Nemusí
36
40%
Spíše ne
3
3%
Ne, je to nesmysl
5
6%
To opravdu netuším
5
6%
Mám jiný názor
6
7%
 
Celkem hlasů: 89

Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Žlučník

Příspěvek od Palo »

NAVAR píše:Ještě by kašička z brambor a nebo vylisovaná šťáva z nakrouhaných brambor měla pomáhat při problémech se žlučníkem.
Jo, ale musí být z origo brambor. Když si někdo koupí v pytlíku bramborovou kaši instant, tak tam je zase nějaká chemikálie, co zamezuje hnědnutí brambor (co se běžně objevuje při dělání bramboráků), takže napak problém se žlučníkem způsobí. Tím trpí má žena a vždycky odmítala ve škole jídlo v tomto charakteru (jak se asi na ní dívali, co?) :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Hmm...

Příspěvek od pepe »

Palino odpoveď na problém s tou ,,kašou z pytlíku" treba hladať tu http://www.cucman.cz/tabulka.html . Kto má záujem o viac informáciji k tomu , tak ten si to nájde npr. na http://www.sportujeme.sk/ecka-aditiva . Myslím si že v tomto konkretnom prípade ide o E220 . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

RE: pepeho Hmm...

Příspěvek od Palo »

My v CZ to máme trochu přehlednější:

http://www.emulgatory.cz/seznam-ecek


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Hmm...

Příspěvek od pepe »

Tak to už ano , kam sa na Vás ako ,,Slovač" hrabem ? Ale nééé... , v pohode , to zaslúži bodík :good: . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Video o stravě

Příspěvek od Bardioc »

Ahoj, myslím, že toto video sem patří - http://www.mustwatch.cz/film/food-matters/

Asi tak


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Sušení masa prozatimní recept

Příspěvek od NAVAR »

gewo píše:To, co Ti tak chutnalo, se jmenuje Bündnerfleisch a je to švýcarská specialita.
...
Byla to spíše takové delikatesa. Jak tak koukám recept je blízký na nakládání masa na uzení. Mám cukání to vyzkoušet. nechce se mi "potupně" udit jenom bůček, šrůtky a slaninu :)
Na maso nepotřebuji ani sanytr ale na to sušené bych ty 3% do nálevu dal. No uvidím, dny se krátí, venku se už nedá nic moc dělat, tak snad až budu chystat várku na uzení zkusím i pár špalíčků na sušení. Vysokohorský vzduch už mám :)


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalitní a nekvalitní jídlo

Příspěvek od Palo »

Palo píše:- chléb z obchodu (domácí je OK)
- cokoliv, co obsahuje glutamát/glutaman sodný
Co se ke mě dostala kniha od Huldy Clarkové, zjistil jsem, že se vyjadřuje ohledně chlebu v tom smyslu, že je v něm plíseň. Je zajímavé, že povídá o tom, že plíseň není v toustovém chlebu (již jsem o tom psal).
Glutaman sodný považuje za jed. Pak dále upozorňuje na drogerii, obsahující nepřipozené látky pro tělo, a tehdy mě napadlo, že jak se dělají bezcholesterolové másla (Rama, Flora,...), používá se na výrobu toluen či benzín (jedno z toho), což, jak popisuje Clarková, právě tato látka může způsobit rozvinutí rakoviny (parazita do konečné fáze - způsobující rakovinu) apod...

Takže bezcholesterolová másla NEŽRAT! - jestli chcete zůstat zdraví ;)

Více informací v tématu Paraziti... ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Video o stravě

Příspěvek od Jayo »

Bardioc píše:Ahoj, myslím, že toto video sem patří - http://www.mustwatch.cz/film/food-matters/

Asi tak
Moj nazor pre bezneho cloveka prijde asi dost extremisticky. Ja mam za to, ze idealne palivo pre cloveka je surove ovocie, a nic ine nemusi jest. Obcasna zeleninka alebo oriesok sluzi ako doplnok. Ale najidealnejsie palivo pre cloveka je laska... :-) Cize ked sa to spoji, ovocie jedene s laskou a ohladom k inym zivym bytostiam... doporucujem vyskusat aspon na 1 tyzden. :-)
Podla mna vedci este stale nerozumeju ako funguje ludske telo, vsetky teorie o bielkovinach, aminokyselinach a tukoch su iba polopravdy. Uz len existencia fruitarianov, ktori ziju na tej strave cez 20 rokov, vyvracia akukolvek pravdivost bielkovin a tukov.


Novák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 407
Registrován: ned 20 srp 2006 15:33
Bydliště: Praha
Dostal: 2 poděkování

čokoláda

Příspěvek od Novák »

Skoro na všech čokoládách je napsáno: složení - čokoládová hmota atd.Nikde jsem nebyl schopen najít odkaz na to co to je? až včera se zadařilo.Ti šmejdi to vyrábí ze soji!!!!No a nekup to vnoučatům :evil:


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: čokoláda

Příspěvek od Palo »

Ach bože... Tak už je mi jasný, proč mám pálení žáhy i z tý čokolády Milky... Nováku dík...

Tak už máme jedy i v čokoládách...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: čokoláda

Příspěvek od A(&F) »

Novák píše:Skoro na všech čokoládách je napsáno: složení - čokoládová hmota .................... Ti šmejdi to vyrábí ze soji!!!!No a nekup to vnoučatům :evil:
... no, pokud jsou to vnučky, tak to ani moc nevadí ... :? ... ale vnoučkům bych to nedával ... to by ses potom už taky nemusel dočkat pravnoučat ... :shock: :shock:


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

No to bude mňamka ...

Příspěvek od A(&F) »



Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
jarda ovčák svitavy

ježišmarjá....

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Já chci takyyyyyy. Já bych si chtěl vypěstovat pěkně prorostlej bůček, krásně vyuzenej. Přesně tak, jak ho dělá navar. Mohl by bejt i obalenej v tom finálním kořeníčku........Každý večer bych tomu bůčíčku nasypal papání a on by pěkně rostl a rostl.....Říkal bych mu Jyrko.
Je to krutý, ale bez průmyslových chovů,bez šíleně odlidštěné agrokultury a bez té fůry chemie by vymřela většina lidstva za 3 roky. Nedivme se, že se tonoucí stébla chytá. Není kde brát a všichni to vědí.... jen se tváří, jako že je vše redy.
Ty změny na zemědělské půdě byly příliš markantní a nevratné, než aby se s tím něco dalo dělat. Naštěstí nás může hřát pocit, že si lijeme řepkový olej do nafty a kurvíme si tím vstřikovací čerpadla i vstřikovače, v nádržích se nám usazuje na stěnách draze zaplacený šlem....Příroda dostává po kulích stejně jako daňoví poplatníci, co to musí zaplatit dvakrát. dobře zaplacený podvod na půdě, přírodě i lidech.
Není na vybranou. Prase musí do akvárka.


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: ježišmarjá....

Příspěvek od NAVAR »

Však se neboj, už se to pomaličku chystá a možná dojde i na klobásky a sušený maso jak jsem tady provokoval. Myslím že koncem ledna se začne na 3-4 dny kouřit z udírny, ve sněhu bude zapíchnutá flaška slivovice, vedle položenej Navar, prostě folklór.... :)


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: No to bude mňamka ...

Příspěvek od A(&F) »

... doplnění ...
... jak pravil jeden kolega: "no, pokud to budou přidávat do párků, tak tam potom bude alespoň trochu masa" ... :D:D


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“