DMSO

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
jendaC
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: pát 16 pro 2011 23:04
Dal: 13 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od jendaC »

nulka píše:Ahoj vsichni.
DMSO z fichemy jsem zacal pouzivat kvuli sedemu zakalu....
Od 8.8. jsem kapal 1 kapku 3x denne 100% neredeneho DMSO.
Ze zacatku to priserne palilo a byly z toho otoky, ale zakal na obou ocich jsem mel velmi pokrocily, tak jsem byl ochoten neco vydrzet. Jelikoz jsem videl postupne, ale male zlepsovani, tak jsem od 14.9. zacal kapat 40 kapek denne. Po 7 dnech se mi brutalne zakalilo prave oko, jde na nej vnimat jen tmu a svetlo, leve se zlepsilo o 100%, sice je furt zkalene, ale aspon mohu prechazet ulici a nejsem totalne oslepeny pri dennim svetle..
Ahoj Nulko,
předpokládám, že jsi četl můj překlad článku, který jsme vystavil na http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=6&t=3644 nebo dokonce četl původnější zdroje. V článku by jsi se dočetl, že jsou jedinci, kteří si aplikací 75% DMSO na kůži způsobili lokální popáleniny. Proč jsi se nedržel doporučovaného postupu 25% roztoku roztoku do oka? Proč jsi nepostupoval pozvolna a opatrněji? Celé to na mě působí dojmem, že jsi si druhé oko zhoršil zbytečně extrémními! dávkami.
Už první otoky tě varovaly, že se pohybuješ na hraně co je ještě léčba a co "takyléčba".
Uvědom si, že oko má jen relativně dost malé detoxikační schopnosti, detoxikační schopnost je dána velikostí potrubí pro krev a tím i množstvím proudící krve která nové látky může přinést a ty využité vynést z oka.

Šedý zákal je prý způsoben zásaditým prostředím v oku. Slávek píše v předchozím příspěvku použití HCl kyseliny, rozhodně by mohlo stát za vyzkoušení nějaké kyseliny napadají mě tři (solná, askorbová, boritá), se všemi jsou v podstatě jen dobré zkušenosti, pokud se to nepřežene! Určitou dobu jsem zkoušel 0,1 gr kys. askorbové (vit.C) jako 10% roztok a můžu to doporučit jako použitelné, ale vždy čerstvě připravenou do destil. vody a poté očním kalíškem udělat výplach.

Sice jsi si materializoval šedý zákal velice efektivně (nepotřeboval jsi nebo alespoň nezmiňuješ vnější hmotné pomůcky jako jsou zranění, infekce apod.) Tak pokud chceš být stejně efektivní i při odhmotnění zákalu, měl by si použít stejné postupy (ty nehmotné). Pokud na odstranění chceš používat berličky, buď pokornější a trpělivější, ať si z té berličky neuděláš nástroj na "mlácení svého zraku".

S pozdravem Jenda


anastazie
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 18 lis 2015 12:40
Dostal: 1 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od anastazie »

Dobrý den.

Zakoupila jsem DMSO a hned jsem zřejmě udělala blbost, že jsem ho uskladnila do ledničky. Když jsem si přes noc rozmyslela, kam ho dám do sklepa, tak bylo zmrzlé. To mě sice nepřekvapilo, četla jsem, že v ledničce by správně mělo zmrznout.
Co mě překvapilo, že po vyndání z lednice a dvoudenním pobytu v cca 21 st. C z celé lahve rozmrzlo asi tak 1.5 dcl. Tak nevím, jak ho vlastně mám používat, když si ho chci smíchat s CDS2 a potírat si klouby.

1/ Musí tedy být v kapalném stavu a nebo je to jedno a naberou se krystalky a smíchá se to s CDS2?

2/ Taky nevím, jestli tu alchymii můžu provádět v bytě ( mám DMSO ve sklepě a těžko se tam můžu svléknou a mazat se ), když se všude píše, že by se směs měla aplikovat na kůži hodně rychle, že to ztrácí účinnost ( směs CDS2+DMSO).

Tak, prosím, jestli mi to někdo vysvětlí - jsem zmatený začátečník.
Díky


wendy45
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 21 srp 2012 17:03
Dostal: 1 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od wendy45 »

Nové poznatky MMS
Méně kapek MMS a vícekrát, 3 kapky -po hodině 8x
odkaz
Eliminace nepříjemné chutě,přidáním jedlé sody,dle návodu Jima Humble,
Odkaz
Protokol1000+ nejnovější poznatky o MMs Jima Humble
Odkaz http://jimhumble.is/new-protocol-1000
DMSO se používá jako nosič
Odkaz http://jimhumble.is/protocol-3000
Měl jsem oteklý kotník a velké bolesti,aplikoval jsem DMSO a na to indobene gel,bolest mírně ustoupila. Po hodině jsem opakoval a ovázal kotník obinadlem, to jsem nechal do rána a ráno jsem již mohl na nohu stoupnout, bolest byla mírná. Opakovaně jsem aplikoval DMSO a gel 4x a bolest zmizela. Mastičku nebo gel na bolest takovou jaká vám vyhovuje .
1. Dmso s mms, Namíchejte dávku MMS aktivací 10 kapek MMS a 10 kapek aktivátoru. Přidejte jednu čajovou lžičku DMSO a opět kružte nádobkou, aby se obsah promísil, ale ne déle, než asi 15 sekund.
2. Bezprostředně poté rozetřete obsah na bolavé místo. Postupujte rychle a neztrácejte čas, protože roztok rychle ztrácí sílu. Například už 3 minuty prodlevy zde znamenají dlouho.


sisa
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1178
Registrován: ned 16 kvě 2010 9:34
Bydliště: Praha
Dal: 1783 poděkování
Dostal: 634 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od sisa »

To s tou sodou již neplatí.


Hashem
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 15 kvě 2016 6:19
Bydliště: ✡✡✡✡
Dal: 4 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od Hashem »

Slavek Krepelka píše:DMSO, má nejlepší transportační schopnost v poměru s aktivní látkou mezi 1:8 až 1:9, vyšší číslo je DMSO. Lžička DMSO je teoreticky 20 kapek. Takže deset kapek MMS na 20 kapek DMSO je někde kolem 1:6 pokud z toho vynechám vodu.
Šalom,

nevím, jak mám rozumět tomu tvému výsledku, že 1:6 ;) Spíš to vypadá na první pohled 1:2, ne ?
Co se týče "MMS", používám CDS, t.j. chloritan+hydrogen siran do reakční nádoby, kterou vložím do vody ve sklenici a nechám 24 hod působit ať získám, třeba 1000 ppm. Nepoužívám kys. citronovou.
Při 3x větších vstupních množstvích (chloritan + hydrogensíran) by konečná hodnota také měla být 3x vetší, t.j. 3000+ ppm.
Jak tedy mám ve výš zmiňovaném transportním poměru (1:8 - 1:9) namíchat s DMSO?
Třeba 1 ml 1000 ppm CDS a 8 ml 99% DMSO?

Díky za tip.

P.S. Máte někdo zkušenost příp. postup u zánětu (středního) ucha?
Zkouším pár kapek 99% DMSO (cca 3-5 kapek) a cca 10-15 kapek CDS2 1000 ppm. Chci zkusit i s 3000 ppm. Tuhle směs si pak "naliji" takovou malou 5 ml odměrkou do ucha, nechám chvíli působit, dokud už necítím pálení a pak otočením hlavy nechám z ucha vytéct.
Zatím je to jakoby stejné, možná nějaká menší, spíše subjektivní úleva, uvidím po pár dnech, jestli se zlepší.

Nevím, z čeho najednou ten zánět vznikl. Jestli snad z "průvanu" nebo když přemýšlí, co jsem předtím v posledních dnech dělala :? tak mě napadá jen, že jedna známá mi volala a kecaly jsme přes hodinu (mobilem). Já jsem měla tehdy Nokii 6230i a takhle jsme v posledním týdnu 2x, dlouho tlachaly :( A ta bolest (zánět?) je zrovna u pravého ucha, u kterého jsem držela ten mobil, tak třeba jestli mi k tomu "nepomohla" určitá radiace z toho mobilu... :?
Dík za příp. tipy.


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od milnem »

Když byly děti malé léčila jsem jim několikrát zánět středouší nakapáním š´távy z aloe nebo netřesku střešního.ležely na opačném boku aby šťáva nevytekla.Pomohlo,přestalo bolet,ale do rána "přetekla" (tak mně to připadlo) nákaza do druhého ucha,následoval stejný postup a byl pokoj.Ale zánět jsem odchytla vždy v začátku,když začaly plakat,že je bolí v uchu.M.


dkamila
Starší člen
Příspěvky: 117
Registrován: pon 30 pro 2013 23:40
Bydliště: severní čechy
Dal: 523 poděkování
Dostal: 200 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od dkamila »

Na zánět v uchu používám 100% kokosový olej lisovaný za studena dám na vatičku , strčím do uší a promažu,do půl hodinky je po bolesti :D


‚Když nerozumíš minulosti, nebudeš schopen porozumět ani přítomnosti nebo utvářet budoucnost.‘
holan
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: sob 17 zář 2011 19:45

Re: DMSO

Příspěvek od holan »

Zdravím všechny. Od objevní DMSO, zmizely z mého života analgetika. Dneska jsem chtěl objednat, protože už nemám a byl jsem zděšen že na FICHEMA zmizel z nabídky...
Vím že se dá koupit i jinde ale za cenu na kterou již nedosáhnu...Poradíte, pomůžete ?


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: DMSO

Příspěvek od cimirek »

holan píše: pát 14 kvě 2021 18:03 Zdravím všechny. Od objevní DMSO, zmizely z mého života analgetika. Dneska jsem chtěl objednat, protože už nemám a byl jsem zděšen že na FICHEMA zmizel z nabídky...
Vím že se dá koupit i jinde ale za cenu na kterou již nedosáhnu...Poradíte, pomůžete ?
Verkon 1l/560.-, ale jen iČO
Penta 1l/560.- , ale minimálí obj 3000.-Kč


holan
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: sob 17 zář 2011 19:45

Re: DMSO

Příspěvek od holan »

cimirek píše: pon 17 kvě 2021 12:37
holan píše: pát 14 kvě 2021 18:03 Zdravím všechny. Od objevní DMSO, zmizely z mého života analgetika. Dneska jsem chtěl objednat, protože už nemám a byl jsem zděšen že na FICHEMA zmizel z nabídky...
Vím že se dá koupit i jinde ale za cenu na kterou již nedosáhnu...Poradíte, pomůžete ?
Verkon 1l/560.-, ale jen iČO
Penta 1l/560.- , ale minimálí obj 3000.-Kč
Verkon s poštovným a daní 780 kč !


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“