Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

monikag píše: ... mám už 2 roky neustále sa opakujúce zápaly močového mechúra...
I když Ti bude asi připadat, že to s močákem nesouvisí, při čtení zjistíš, že ano. http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... A1#p126528
Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Jan21
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 11 zář 2014 21:57

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jan21 »

Mam v hlave vlasovce - píska mi v ušiach a zrní zrak. K tomu mám extrémne zhoršené mentálne schopnosti. Je pravda že tieto potvory upchávajú krvnné cesty a nedostáva sa tak dostatok kyslíka do tkanív v mozgu, čo by vysvetlovalo tieto problémy? Ostane mi to už natrvalo? Ďakujem za každé info. Jan


Jan21
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 11 zář 2014 21:57

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jan21 »

Mám 21 rokov a som z toho zúfalý. Tieto problémy mám mesiac. Pri predstave že mi to mohlo natrvalo poškodiť mozog a mám existovať v takomto stave ma napádajú najhoršie myšlienky. A tie oči ma desne pália.


Stando
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: ned 11 kvě 2014 20:23

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Stando »

Jan21 píše:Mam v hlave vlasovce - píska mi v ušiach a zrní zrak. K tomu mám extrémne zhoršené mentálne schopnosti. Je pravda že tieto potvory upchávajú krvnné cesty a nedostáva sa tak dostatok kyslíka do tkanív v mozgu, čo by vysvetlovalo tieto problémy? Ostane mi to už natrvalo? Ďakujem za každé info. Jan
Dobry den,
dali ste si zmerat parazitalnu zataz, t.j. viete akych mate parazitov?

Co sa tyka piskania v uchu (Tinnitus) v mnohych pripadoch je to sposobene vlasovcami, ale aj deficitom magnezia.

Pokial mate aj plasmodia, zacal by som urcite najskor riesit plasmodia pomocou MMS.
Potom by som sa zameral na zhorsene mentalne schopnosti, co moze byt sposobene
cystami pasomnic v mozgu. Preto treba najskor zmerat a urcit konkretnych parazitov,
aby sa mohol urcit postup liecby.

Mna tak isto trapi Tinnitus-vlasovci
Plasmodia - MMS minimalne 14 dni, ja som uzival dlhsie
Pasomnice, motolice - Praziquantel, u mna 3 dnova kura podla poradcu, bez vedlajsich ucinkov
Vlasovci - Ivermectin, Hetrazan, 14 dnova kura, po tretom dni u mna pekny nasup na WC, ale inac
pohoda a ani Tinnitus dnes moc nepiska

v prvom rade by som sa najskor dal zmerat


monikag
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 16 zář 2014 20:38
Dal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od monikag »

Slavek Krepelka...toto je u nás dostupné...môže byť???
BORAX CH30
 BORAX CH30
gra CH30 4 g
Výrobca: Laboratoires BOIRON
Aftózne zápaly ústnej sliznice (najmä u kojencov).
Herpes genitalis (Rhus toxicodendron, Croton tiglium, Natrum muriaticum, Sepia)
Kinetózy s obavou zo zrýchlenia (lietadlo)
Insomnia a nočný teror detí, ktoré predstavujú citlivý typ.
CHARAKTERISTICKÉ ZNAKY - POCITY: Úzkosť pri pohybe smerom dole; hyperestézia na hluk; lokálny pocit intenzívneho tepla.

MODALITY: Zhoršenie postupným pohybom zhora nadol.

Dostupnosť: Tovar je skladom
Cena:

3,15 €
Ďakujem...


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

monikag píše:Slavek Krepelka...toto je u nás dostupné...môže byť??? BORAX CH30 Ďakujem...
To je homeopatikum. Pomoc může, ale není to to pravé. Zkus to tady. www.naprameni.cz

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Jan21
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 11 zář 2014 21:57

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jan21 »

Stando píše: ... Dobry den, dali ste si zmerat parazitalnu zataz, t.j. viete akych mate parazitov? ...
Ahoj, na meraní parazitálnej záťaže som bol pred dvomi týždňami. Mám plasmódia, vlasovce, pásomnice: taenia a diphyllobotrium, trichomonas v., a taktiež cysty pásomníc (na mozgu budú určite - 4 roky mam problémy s depresiami, úzkosťou, panikou) Užíval som entizol, teraz užívam paraquin a mám nachystaný albendazol a prazikvantel. Do toho sa pôjde po doužívaní paraquinu (chloroquinu) MMS beriem už tri týždňe 3kv. 3x denne.
Symptómy sú neprijemné - pálenie očí, zrnenie zraku, rozmazávanie, veľmi znížený intelekt, spomalenosť, tinitus, tlak v hlave, celková slabosť, poruchy motoriky, neistá chôdza........ celé to začalo pred mesiacom, najprv oči a behom 3 dní sa pridalo toto všetko.
Začal som robiť kúpele a potenie, kvapkám mms do nosa a uší, pouzivam magnetoterapiu... zatial som sa zbavil len toho nechutnéhu pálenia v hlave a po tvári, kvôli tomu som nemohol spávať :help:


slunickoorlice
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: ned 03 lis 2013 12:06
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 100 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od slunickoorlice »

Slavek Krepelka píše:..Pomoc může, ale není to to pravé. Zkus to tady. http://www.naprameni.cz Ahoj, Slávek
Slávku, MOC a MOC děkuji,a nejen za tuto radu-odkaz!!! Iva E.

Edit: oprava citace - poo.


Slovy můžeš zatajit co chceš, skutky tě prozradí
Stando
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: ned 11 kvě 2014 20:23

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Stando »

Jan21 píše: Ahoj, na meraní parazitálnej záťaže som bol pred dvomi týždňami. Mám plasmódia, vlashlave a po tvári, kvôli tomu som nemohol spávať :help:
tak to ste na dobrej ceste, vsetko ale treba postupne a treba trpezlivost, je to na dlhu trat. Ja som na 10 dni proti vlasovcovej kury a mozem povedat, ze tinnitus zoslabol, cez den uz nepiska iba rano a vecer a aj to o dost slabsie. Vcelku ma to povzbudilo. Drzim Vam palce, nevzdavajte sa.

:idea: Citace se buď nauč a nebo nepoužívej - poo.


nora m.
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: pát 13 čer 2014 10:17
Dal: 8 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od nora m. »

Zdravím všechny, podělím se v váma o mé zkušenosti s parazitama. Několik let jsem byla čištěna čínskou medicínou, veganská, makrobiotická strava cc 6 let do teď (stálé angíny, záněty močáku,alergie,astma,depraese,aj). Tato léčba zabrala, cítila jsem se tak o 80% lépe, avšak stále tam nebyly dořešené některé věci, ketré mě trápily: silná anémie, dlouholeté silnější padání vlasů,ucpané dutiny, pčikání,stále voda z nosu,svědění,slzení očí a nosu. Stále jsem pátrala co to může být. Pak jsem zjistila, že tam jsou souvislosti. Byla jsem na salvii, byla mi naměřena motolice s tasemnicí, pak jen nějaké koky, jinak žádné viry, bakterie...paní říkala, že je to celkem málo, ale i tak to cítím. Mám to hlavně v celé hlavě, páč tam nedosáhne přírodní léčba. Takže hodně na CNS, v kořínkách vlasů,v dutinách, na zornicích a také na slinivce. Tu hroznou chudekrevnost způsobuje motolice s tasemnicí, to říkal Palo někde v polovině vlákna...a to sedí přesně na mě. MMs které bereme celá rodina cca 6 let na to evidentně nezabralo, tak ted užívám prazik s kapkama. Užívám druhý týden, je to na 21 dní. Prazík snáším velmi dobře, nebolí mě už konečně tak dutiny a jinak uvidíme dál. Možná ještě nasadím hřebíček...Jinak mám za sebou 8 jaterek, x klistýrů s mms a také se velmi osvědčil Ozovit-aktivní kyslík...začaly vycházet podivné útvary, ale ne moc...v tom kyslíku také máčím vlasy, mám je ponořené v lavoru na nějakou dobu....napíšu zase jak se to bude vyvíjet. Je fakt, že tento týden začínám cíti slinivku po každém malém jídle ( a to je velmi lehké veg. jídlo), tak se něco děje...jinak je mi lépe než dřív.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kov »

Jak nějakou jinou metodou ověřit výsledky na Salvii či Oberonu? Zkoušeli jste třeba hledat vlasovce z krve pod mikroskopem aby měl člověk jistotu? Pořád tomu nějak plně nedůvěřuji a přemýšlím na kolik procent to má přesnost diagnozy. Jak se říká-vidět znamená uvěřit.


pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od pavelv »

Kov píše:...přemýšlím na kolik procent to má přesnost diagnozy. ...
Uz nevim kde jsem to cetl, ale nekdo psal, ze si nechal udelat Salvii od dvou ruznych poradcu ve stejnou dobu a silne se to lisilo.


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od MIRKO »

Myslím, že je to stejné jako všude jinde...jsou vynikající,dobří a špatní poradci.Taky jsou mezi nima zlatokopové, kterým jde primárně pouze o peníze.I zde musí člověk velmi vážit, kam půjde.A může se lišit i náměr od dvou vynikajících poradců...každý má své různé metody a zkušenosti.Tot pouze můj laický názor.M.


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kov »

pavelv píše:
Kov píše:...přemýšlím na kolik procent to má přesnost diagnozy. ...
Uz nevim kde jsem to cetl, ale nekdo psal, ze si nechal udelat Salvii od dvou ruznych poradcu ve stejnou dobu a silne se to lisilo.
Toho se právě obávám. Zkušenosti poradce jsou samozřejmě důležitá věc,ale když jsem byl na Oberonu, tak na obrazovce naskakovaly přesné názvy problémů i parazitů, včetně stupně zamoření-napadení. Možná je to zjednodušeně, ale zdálo se mi, že poradce s tím až takovou práci neměl. Stačilo to přečíst z obrazovky. Teď jde o to, jak je ten přístroj přesný, na kolik může výsledek(odrazy) ovlivnit okolí-další lidi v místnosti, mobily, vysílače, wi-fi v okolí,atd. Třeba: Když mám zaplé repráky u PC a je poblíž mobil, tak je krásně vidět(nebo spíš slyšet) jak mobil hledá signál. Neumím si představit jak může mobil v místnosti kde se měření provádí ovlivnit výsledek. V okamžiku,kdy takový přístroj někomu naměří raka na stupni 3 a ona je to třeba ,,jen" 1 což prý není nic vyjmečného i u zdravého člověka, to může být pro dotyčného naprosto zbytečná psychická zátěž, která naopak může zdraví léčeného člověka spíš uškodit. Proto můj dotaz,zda někdo ověřoval výsledek nějakým spolehlivým způsobem.


nora m.
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: pát 13 čer 2014 10:17
Dal: 8 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od nora m. »

Po posledním klistýru s Ozovitem vypadly bílé články asi tasemnice (tvar jako malý flek -těstovina) a nakonec takový bílý chuchvalec s krvavým flekem, hned mě napadlo, že je to hlava, která se odtrhla,byla tam ta krev. Pro mě sedí lépe na výplachy tento kyslík, ale je potřeba ho udrzet v sobě min hodinu, aby měl čas působit. Při styku s ním žádné breberky nepřežijí. Před tím několik hrubých výplachů. Ozovit se i popíjí ráno, večer.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“