Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od milnem »

linduska1927 píše:Ahojte, neviete prosim Vas ako dostat mrtve parazity z oka prec?
A co nazýváš mrtvými parazity v oku?"Plující" tmavší útvarky ,pohybující se zároveň s pohledem?Já vím,hloupě řečeno,běžně se nazývají zákalky.Nebo něco hodně jiného?
M.


linduska1927
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: ned 12 říj 2014 7:58
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od linduska1927 »

Ano, presne to vidim, co popisujes.Ako to mam dostat prec z oka, vadi mi to hlavne ked sa pozriem na nieco svetle.


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od NAVAR »

linduska1927 píše:Ano, presne to vidim, co popisujes.Ako to mam dostat prec z oka, vadi mi to hlavne ked sa pozriem na nieco svetle.
Likvidace parazitů je jedna věc a jejich rezidují je věc druhá. Chce to čas, s něčím si tělo poradí samo. Doporučuji kouknout na Bolotova a jeho rady. Sám za sebe bych zkusil užívat dlouhodobějí Bolotovův balzám.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Bobina »

Již to bylo tady někdes popsané,někdos to tu již řešil a jestli si dobře vzpomínám :ethink: ,tak to odstranit nejde. :(


bohusko
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: úte 20 led 2015 21:22
Dal: 11 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od bohusko »

Co si ja spominam, tak bolo tu pisane, ze pred odstranovanim parazitov treba tie potvorky zahnat hlbsie do hlavy. Kvapkanim koloidneho striebra do oci a jemnym zapperovanim viecok urcitu dobu, pokial sa zrak nevycisti. A az potom nabehnut na chemiu antihelmentikami, aby po uhynuti parazitov nezostali mrtve schranky zornom poli, inak to uz nejde odstranit.


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od NAVAR »

Bobina píše:Již to bylo tady někdes popsané,někdos to tu již řešil a jestli si dobře vzpomínám :ethink: ,tak to odstranit nejde. :(
Moment..., pokud lze alespoň jak to Bolotov uvádí rozpustit šedý zákal tak proč ne zbytky parazitů. Viz jeho kniha zdravý člověk v nezdravém světě str. 121.
Ovšem doporučuji přečíst knihu celou. Zejména o krvi a tělních tekutinách jak probíhá cyklus v tělě a přes co všechno se to čistí.
Ještě dodatek.
Jedná se o rozpouštění a likvidaci starých buňek. Jak píše Bolotov tělo je tak staré z jak starých buněk je složeno. Mladé tělo má většinu buněk mladých více jako 90%, staré tělo starých cca 50/50. Likvidací a rouzpouštěním starých a degenerovaných buněk člověk "mládne"
Samotnému autorovi je asi 80let, cítí se však na 35let.
Co se týče lividace zbytků buněk a případně likvidace buněk poškozených, tak Petr Šedý experimentuje se sinusovými kmity z parního stroje. Proč ne, když by měl fungovat zapper, tak proč ne kmity? že ?.
Na vojně byl povel zrušit krok, stávalo se že pravidelný pochod přes most jej totiž rozkmital a most spadnul.
Chce to vyzkoušet. Je tedy fakt že u mne samotného jenom dvě věci způsobily silnější herxheimerovu reakci, právě bolotovův balzám a kotvičník. Užití obojího se nevylučuje ba co naopak doporučil bych to.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od milnem »

Už jsem jednou napsala moji zkušenost,ale asi jsme ve stejnou dobu odesílali příspěvek s Navarem,múj se zde neobjevil tak píšu znovu.Dr tyto úkazy v oku nazývají sklivcovými zákalky (můžeš vygooglovat).Příčinu a ani léčbu neřeší (není prý zapotřebí).

Mohu uvést jen svoji zkušenost.Už jsem je zažila jako "záclonu",po dlouhou dobu..V posledních měsících,možná roku, zmizely,ale objevují se znovu pokud ujedu na jídle (nezdravoty) nebo onemocním.Když se tělo vyčistí,mizí,nebo jsou téměř nezřetelné.
M.


Erik Masters
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: úte 07 dub 2015 22:45

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Erik Masters »

Vie niekto poradit nejakeho fakt solidneho alternativneho lekara na SK najlepsie v BB kraji?
Niekoho kto vie dobre premerat a nerobi to len za prachy.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od A(&F) »

... aneb: proč jsou někteří jedinci méně odolní proti parazitům ... http://casopis.vesmir.cz/clanek/heteroz ... -parazitum ...
(heterozygot viz http://www.wikiskripta.eu/index.php/Heterozygot)

... což v podstatě vysvětluje i důvod, proč "některé komunity" (kde již po mnoho generací je incest běžnou záležitostí) jsou parazity promořeny mnohem více než je obvyklé ...... stejně tak, proč "přešlechtěná plemena psů" trpí parazity častěji než obyčejná "pouliční směs" ...

... no, a když už jsme u zjevných výhod "genetické různorodosti", zřejmě je na pak pováženou, jak hormonální antikoncepce ovlivňuje i "genetickou nerůznorodost" lidského genofondu ... (viz odstavec "Špatný výběr partnera" http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=112776#p112776) ... :ewhistle: ...

... že by snad nižší odolnost vůči parazitům byla jedním z dalších "ochranných mechanismů" matky přírody (kterýžto se samovolně vypiloval během milionů let trvajícího přirozeného vývoje), jak z oběhu odstranit "geneticky nevhodné jedince" ... :ethink: ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
stevie48
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: úte 14 črc 2015 17:02
Dal: 36 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od stevie48 »

Ahojte !
Neviem akym tempom sa tu da vsetko precitat a nastudovat,ale prispevkov je tu dost.
Preto dovolte na zaciatok jednu otazku.
Ako a kde zistim, ake paraziti VLASTNIM tak momentalne,prechodne.
Mam totiz podozrenie,ze moje hlavne zdrav.problemi v mojom pripade su prave tie potvori su na vine.
Predovsetkym preto,lebo doteraz som tomu nevenoval dostatocnu pozornost....hmmmm.
Kdo vie?
Teda ako na to, poradte mi prosim.
S pozdravom,
Stevie


Stevie48
stevie48
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: úte 14 črc 2015 17:02
Dal: 36 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od stevie48 »

Ahojte!
Som tu NOVY ,ale ja uz nie som novy,ani moje problemy nie su nove.
Najpodstatnejsie je, ze uz viac ako 10 rokov neviem si nejako riesit moj velky problem :
TINNITUS.
Teraz uz huci aj v lavom,aj v pravom uchu. Dalo by sa povedat, STEREO.
Zatial nemam o tom predstavu,ci to je vobec liecitelne. Klasickym tzv. lekarskym postupom a technikou asi nie.
Poradte prosim,kam, a na koho sa mam obratit ohladne vysetrenia a liecenia.
Dost vela som cital o Zapperovani, o Plazme , ale netusim ci su nejake cenitelne vysledky ohladne menovanych "technik".
Ak ma niekto napad,doporucenie,rad by som uvytal.
S pozdravom,


Stevie48
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Na stránkách Hany Bláhové: http://www.medicelo.cz/ si najdi nějakého poradce. Ten tě změří a řekne, co dál.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kov »

Blahove jsem ohledne Tinnitu psal. Pry jsou za tim vlasovci. Jak jinak...


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Ilem »

U Bláhové jsem s Tinitem byl a vytestovala mi vlasovce. Naordinovala mi do ucha ředěný H2O2. Když jsem z toho dostal zánět středního ucha, řekla, že na Tinitus si netroufá. Dřív prý dávala do ucha MMS, ale lidi z toho měli zánět středního ucha, tak zkusila H2O2. Já ho dostal z H2O2. Ostatně logicky. H2O2 během 20ti minut zreaguje a zůstane voda. Voda do ucha nepatří.
Mimo téma (offtopic)
Pak jsem se s Bláhovou rozžehnal. Ne kvůli tinitu, ale kvůli MMS. Měl jsem dotazy, na které nedokázala odpovědět, tak mi dala za úkol nastudovat si všechno kolem MMS. Dla mi nějaké tipy, kde se vše dozvím. Jeden tip přeposlal můj mejl Bláhové a byl oheň na střeše. Že prý nebude léčit klienty, kteří odmítají MMS.

Ale alespoň jsem MMS nastudoval. Až bude hodně zle a bude to volba menšího zla, tak ho po omezeně dlouhou dobu brát budu, jinak ne a už vůbec bych ho nedoporučoval těm, kteří ještě chtějí mít děti. Chlordioxid - účinná látka MMS je silně nestabilní a rozkládá se na atomární kyslík a chlór. Oba prvky jsou velice reaktivní a v podstatě reagují s čímkoli, co jim přijde do cesty. S kyslíkovými radikály se vypořádat umím, horší je to s produkty chlóru. Organické sloučeniny chlóru jsou v drtivé většině silně mutagenní. Ale to už patří do jiného vlákna, jen nevím do kterého, protože vláken o MMS je tu příliš mnoho.


"Dum spiro spero"
Ciceron
stevie48
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: úte 14 črc 2015 17:02
Dal: 36 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od stevie48 »

http://www.regena.eu.sk/regena/22-PARAZ ... 5-pribehov
Hela píše:Na stránkách Hany Bláhové: http://www.medicelo.cz/ si najdi nějakého poradce. Ten tě změří a řekne, co dál.
Ahoj Hela!

Vdaka za radu,aj ja som na to povodne myslel,no nevyslo to velmi.
Vsetky mozne a nemozne som skusil,ale bez nejakeho uspechu.
Je to podobne ako s tinnitusom.
Nasiel som vsak dokazy o tom (?), ze tinnitus bol vylieceny, a to prave v pripade pani Ing. Blahovej.
vid. : VYSSIE!


Stevie48
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“