Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

rambajs
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: stř 13 črc 2011 14:09
Bydliště: Brno
Dal: 22 poděkování
Dostal: 88 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od rambajs »

smajlicekk píše: to je sila, :o) moc gratuluji k vymlaceni breberek. a jak se ted citis v klidku bez toho orchestru? :o) ja beru kremelinu a hned zacalo byt ticho po pesine :D ale zatim tam porad jsou, citim je mrchy. tak se drz. S
Jak je? Vcelku dobře. Pro mě bylo důležité naplést bič. Snesu hodně ale vcelku dost špatně snáším, když ze mě někdo dělá blbce :ethink: čili jinými slovy žít a nechat žít. Následná symbiotika, danná našin konstruktérem, už sama vybere, co si kdo a jak zaslouží, s čím a jak bude žít, zda bude zdráv či ne, a co je schopen pochopit.

Jinak moc děkuji za blahopřání, ovšem jsem ryzí realista a tohle konec není :enaughty: :good:

Děláš dobře, že jsi křemík zbystřila a následuje můj další tentorkát snad kratší příběh. Pohodlně se proto usaďte v křeslech, a čtěte, pokud máte zájem.

Dnešní příběh se bude jmenovat happy shit, čili šťastné hovno. Tím začneme. Pro ryzí chlapy ho můžeme pojmenovat třeba death nautilus, aby to smrdělo činem :evil: Závěrem zjistíme, že je v nich přesto rozdíl, i když to zní stejně :evil:

Před pár dny mi dorazila hlinka, hlína, malba, křemík,čili kaolín, jsoucí zdrojem křemíku náramným :eclap:

Protože z dob, kdy jsem se pohyboval tu a tamhle na kapitálových trzích vím, že tzv. "akcie" bez příběhu nemá budoucnost, i křemelina a jiné, musí mít notně svůj přiběh. Jediná z nich, musí být ta pravá, a jiné pouze potupné náhražky.

Opět tedy budeme bojovat v praxi na mém těle, a kdo chce může vyzkoušet podobné, či nechat být. Mám objednanou ještě i tu zaručeně pravou a výsledky budu samozřejmě porovnávat, pokud teda ve mě neco ještě do té doby po kaolínu zbyde. Moc tomu nevěřím.

Jak vytvořit DN (death nautille) nebo vzít do rukou své první HS (šťastné hovno)?

Po 1 denním otřepání se z pelyňku a prvního opravdového zásahu do zdatného houfu hadů, jsem zde z výsledky, které jsem pojal opět svébytně selsky, jednoduše, jasně a soustředíc se na cíl palby.

Máme tedy k použití kaolín. Tzv Ponderosum tedy, pokud to říkám správně. Já jsem použil kaolín od Jardy, jemuž věřím, jako člověku rovnému, s rovnou páteří, přímou myslí, dobrou vůlí pomáhat, a to vše bez egoistických tendencí prodávat něco jiného než je to, co píše, že je. Kde jsem ho vzal tedy víte.

Příběh číslo jedna-předevčírem dokončeno...
Ráno 3 čajové lžíce kaolínu po hodině, zapité 2 dcl vody každá ( po kaolínu máte velkou žízeň alespoň já) takže stejně tomu s vodu dáte více mezi dávkami. Sucho v ústech.

Strava jen ovo - zelo (pro upřesnění milovníkům chaosu a debordelizaci cele metody neznalým).

Jak zhotovit HS... Vzal jsem kanadskou brusinku plnou 1.hrst, půl litru vody, 5 čajové lžíce psylia a 5 čajové lžíce kaolínu. Voda, psylium a kaolín jest smíchána a nechána bobtnat cca 5-10 minut. Delší doba nevadí ( pro ty co suší kočky v mikrovlnce: nechystejte ráno, když to chcete jíst večer). 4 větší mrkve, a k mrkvi jakékoliv koření, bylinky, přísady, citron pomeranč - hříchům se nekladou meze naopak, ale jde o barvu stolice, čili vyvarovat je srovnání barvy do běla.

Krok 1.
Lehněte si na postel. Dle mého soudu a zkušeností hadi povolí zvýšenou bystrost, že na ně kujete nejaký křivárny, a soustředí se na lov potravy v klidu (ležíte na lůžku).
Jezte borůvky, pořádné je rozkousejte a sajte je jak miminka, dejte tomu čas, hadi v játrech, mají oproti hadům ve střevě opožděné info. Slyšíte jak se radují? Radujte se taky, nechte je kraulovat v žaludku, prohánět se v rozinkách, doberte vybranou a dobře rozkousanou dávku borůvek. Neslyšíte nic? jste buď hluší nebo zdraví, nebo máte tak vyčurané hady, co se jmenují hadi tichošlapní. Klidně jděte spát.

Krok 2
Zkuste odhadnout kterak je hadů tak akorát, co chcete zabít. Jakmile se dopočítáte a je splněno vemte tu vlákninu s hlínou - má barvu velmi bílé kávy a je hustá téměř jak puding a na EX to zhltněte. Do rána nepít.
Co to dělá? Zasádruje to hadice v traktu tak, že se na ně nabalí křemelina, a navíc je to nutí se prodírat tuhnoucím pudingem ke svým úkrytům. Těžce se poškodí a záhy hebnou..

Krok 3. spokojený spánek za mrouskání barytónů společných domácích zvířátek.
S klystýrem a ricinovým průjmen bych si nedělal starosti. Až to vyjde tak to vyjde, po cestě, jistě HS vymlátí tak 2x tolik, než v žaludku. Ráno snězte ty 4 mrkve. A pijte.

Z praxe - Predevčírem podáno HS podle výše uvedeného. Stolice cca za 14 hodin, 15 cm hutné objemné smrtící kokyno v barvě bílé kávy, s jasným předělem barev a strukturou psylium/mrkev. Obsah v HS (happy shit), byl skladby jakoby celé cca 10 cm složené s pivních víček nalepených jedno na druhé :shock: asi Hlístovců. Toxocary.

Koumavým klacíkem "K" :smoke: , zjištěny masité, tlusté patvary, ustřičných masitých zatvrdlin, měkýšovitých patvarů šnekózních, slimózních a žabózních podob :evil: :good:
Jasný konec HS vytýčen mrkvózní stolicí červenou, užitou pouze pro jasnější a lepší předěl a jasné rozeznání toho, co zvládá hovno obyč (byť mrkev je vrahem škrkavek ve větším množství podávaná stabilně), čili mrkvózní, versus HS. Mrkev pro nezvídavé, není mutno jíst. Nežerte maso mlíko sýry, a nechte je a se, aspoň 12 hodin hladovět.

Jak vytvořit DN (death nautille) Složení jest stejné jako HS, akorád my muži máme rádi koňak. Dáváme ho i našim přátelům v žaluidku, protože jsme velkorysí a hodní :evil: Jíme tedy borůvky a zapíjíme koňakem - mám vyzkoušeno z jiných metod - dobrá je - Metaxa, jakýkoliv třtinový rum je ještě lepší než koňak (uplně ho milují), dobrá slivovice, vodka, rum obyč Božkov - selhává - asi jim smrdí byť lidé ho chlastají po tunách - zajímavé :evil: Do DN, jsem přidal 2 hrstky kysaného zelí. Zelí za DN, pokud vám chutná můžete sníst i na noc s mrkví či bez kolik chcete, pokud ho chcete barevně odlišit dejte si k tomu mletou červenou papriku, rajče nebo tak něco. Jste dospělí ne? Nejsme server pro děcka.

Výsledky - už nevyšel větší počet hlístů, za to vyslo něco tlustého jak palec, dlouhégo cca 10 cm. Propíráním ve sklenici z toho zase zbylo cca 3 cucky - fuj. Radši jsem to spláchl do retychu, pač se mě navalilo a povstaly mi chlupy úplně všude. Snad to byl poslední Macek. Po alkoholu jasně cítíte jak vám lezou napravo z jater, pokud je tam máte, chlastem je ožerete a dostanete do střeva. Dbejte na to, mazaně, pomalu a do střeva - nevyplašit :arrow: , mají zase tendenci utíkat rychle zpět což je nežádoucí. Zbytek podle HS.

Díky moc všem že tato diskuze je. Mějte se pěkně, metody si vylepšujte a křemelinu či kaolín používejte, opravdu to funguje jak 100 albendazolů. Hlavně v případě, kdy vás mají zmáklýho, a když je jich hodně. Což je můj případ a snad už ne. To je můj poznatek z praxe. Chemicky pak dokosíte jen do hloubky ten zbytek.

Má někdo nějaké návrhy? Překlepy prosím zase omluvte, já jináč píšu bez diakritiky a toto mě dost vysiluje. :bhead:

Ahoooj :-))) :bye:


akvarista
Starší člen
Příspěvky: 130
Registrován: stř 19 kvě 2010 20:21
Dal: 2 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od akvarista »

Použil jsi jíl nebo bentonit?Mě se dějou podobné věci po bentonitu.


rambajs
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: stř 13 črc 2011 14:09
Bydliště: Brno
Dal: 22 poděkování
Dostal: 88 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od rambajs »

Ahoj. Ne, použil jsem kaolín. Bentonit jsem si koupil taky,ale ještě jsem ho neprubl. Pořád čekám na tu superkřemelinu. Vypadá to ale že danný obchod v česku, pro to do zámoří vyslal slepýho kurýra na chromým koňovi. Nu, ale což. Počkáme. Jinak HS, již 2x negativní.

Teď ještě je udolat na slinivce, a vylákat z jater a bude to přemnožení snad oukej. Já asi už vím kde to vzniká. Zítra udělám pokus, a pokud se to potrvrdí, tak potěš koště. To bych byl pomalu zralej případ, do knížky HB. Dost dlouho mi vrtalo hlavou, odkud se to ložisko tak strašně rychle rozšíří do všech vnitřností, a proč je obsazen masivně žaludek.

Vše nasvědčuje tomu, že u mě obchází plný cyklus :ptrain: :arrow: ven a zpět, protože to by nezmákly tak hravě. Musel bych snídat, obědvat i večeřet obsah retychu. Kořeny vidím v mých 5 ti letech, možná o malinko dřív. A ty mezuláni se naučili, jak si ve mě utvořit koloběh i s inkubátorem. Možná až teď, před pár lety, nevím. Jestli to bude pravda, tak už jen buď já nebo oni. Kdybych si měl vlastnoručně vypálit krk žhavým železem, nezbyde z nich ani jeden. :( Tohle se musí zarazit, jinak je to časovaná smrt. Tak chytří a tolerantní zas nejsou, aby to uřídili.

Mějte se pěkně a happy shit! :evil: :bye:


Kacaba
Stálý člen
Příspěvky: 52
Registrován: pon 13 srp 2012 18:19
Dal: 8 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kacaba »

Ahoj všeci, prodám Deník poradce. Uvnitř knihy jsou asi 3 články označené zvýrazňovačem. Cena 300,-
Už jsem psala před chvílí, ale asi do špatného okna. Čert ví, kam se to odeslalo :mrgreen:

Zatím ahoj :bye:


dancaa
Starší člen
Příspěvky: 132
Registrován: úte 20 zář 2011 22:25
Dal: 33 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od dancaa »

zrovna se chystám objednat si křemelinu, jelikož jsem zrovna veprostřed antiparazitární kůry a myslím, že to asi 100% nezabere,
po ivermectinu sice šílená alergická rýma, svědění v uších, po hertrazanu navýšené dávce píchání v podžebří ale jinak nic zvláštního...
je toto ta správná křemelina? http://www.club-vital.cz/kremelina-diatom-x

nebo poradíte jinou ? děkuji za reakci


rambajs
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: stř 13 črc 2011 14:09
Bydliště: Brno
Dal: 22 poděkování
Dostal: 88 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od rambajs »

Zdravím přátelé. Včera v noci jsem na závěr testu úplně neúčinného prachbídného kaolínu, bez příběhu a účinků, provedl další nášup nezvaným hostům. Protože 2 DN (legenda viz minule), se nepodařilo ulovit nic, jako by sportovci obuli pevnější kabátky díky ztrátě mých vlásků :devil: z mých vlásků fix! ;)

Slyšel jsem je v noci zalehlý jako lstivý zvěd (už mi hrabe). Náhle mi svitlo :shock: úplně jsem zapomněl na pelyněk, mocnou tu bylinu všech domácích tripů a uměleckých děl. Ha! :idea:

Zhotovil jsem tedy narychlo opět hmotu, kterou jsem nazval deadly shit. Dávky jsou stejné jako u HS, ale DS používá místo vody pelyněk pravý, a to odvar dvou nezcezených čajových lžic. Můžete sami zkusit jednu nebo pak dvě, nebo se roztrénovat, či vyzkoušet si úcinky nanečisto o jedné lžičče mimo vzraždění. Díky hustotě, hadi nemají šanci vyvolat průjem :smoke:

Tato hmota se zdá býti mnohem vraždivějčí nežli pokus s death nautilus. Ale mohla to být shoda okolností. Podle množství, protože stolice se nesestávala z "hovna", ale z jen této plžovité masité hmoty dorvaných hadů soudím, že jsem vyrobil alespoň pro mě přenosnou atomovou pumu, vyrobitelnou i v lese za deště. A to miluju.

Tak a teď jsem dokončil dokumentaci, protože materiálu bylo tentokrát opravdu dost na to, abych se přemohl, a jal se chopit blesk do ruky. cca plná zavařovací sklenice - 0,7l

Kdo tedy chce může se "kochat" a záhy vyzkoušet. Kombinacím se meze nekladou. Pokud mají logiku. Spíše tedy jsem sem dal ty fotky k vůli tomu, aby ostatní, co by jim cosi na dokreslení chybělo, mohli vizualně zorientovat, co hledat klacíkem "K", který je nezbytně nutný pro rekognoskaci jak HS, tak DN, tak DS. Čili. Počítám že je to tak 5-10 Macků, dle toho, jak mohli být dlouzí, to nevím.

Nutno podotknout že i vcelku nadměrnými dávkami chemie, nevypadlo ze mě ani hovno, tedy spíše hovno, ale po přírodních směšných preparátech se vyvalil už snad kybl Macků téměř bez hovna. Jsem prostě naprosto vyjimečný případ, nebo nevím :roll:

PS materiál je jak francouzská škeblová národní pochoutka, a tentokrate vyjimečně dobře držel. Dal se krásně proprat vodou bez toho aby se trhal...čili mějte se pěkně a... :idea:

Happy shit! :good: :evil:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


rambajs
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: stř 13 črc 2011 14:09
Bydliště: Brno
Dal: 22 poděkování
Dostal: 88 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od rambajs »

dancaa píše:je toto ta správná křemelina? http://www.club-vital.cz/kremelina-diatom-x
Ahoj. To je přesně ta křemelina, co hledá ten slepý jezdec na chromém koni. Viz výše. Pokud ti dojde něco od těchto dobrodruhů dej vědět, rád bych ji taky vyzkoušel.

jinak k těm parazitům. Je dobrý taky vědět kde jsou a co to je. Křemelina a jiné jsou hlavně do střeva a na to jaksi vlasovci nebudou reagovat dost dobře rychle. Možná ale, že i na ně třeba platí. Já už někdy ničemu nerozumím. Mě třeba Hetrazan a duramectin zabral na vlasovce dobře. Ale to je asi tak jediný, protože můj problém nomero uno, jsou hadi. čili pozor :idea: Aby to tady někoho nemátlo.

Nicméně mě po křemelině třeba pekelně roblolely kyčle a hlava cca 2 dny to trvalo. Takže dělá to daleko víc než tupý hoblík. :good:

měj se pěkně :bye:


akvarista
Starší člen
Příspěvky: 130
Registrován: stř 19 kvě 2010 20:21
Dal: 2 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od akvarista »

Ahoj!
No tak dal si sem pěkný obrázky.Mě to připadá jako pořádná hromada vysraný kandidozy.Ze mě tohle lezlo když jsem na lačno vypil decku kokosovýho oleje,ale né v takovym množství co jsi nafotil.Máš příznaky kandidy?Pokud to není kandidoza tak mám asi problem? :shock:


Elkimek
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: pát 14 čer 2013 22:00
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Elkimek »

akvarista píše:Ahoj!
No tak dal si sem pěkný obrázky.Mě to připadá jako pořádná hromada vysraný kandidozy.Ze mě tohle lezlo když jsem na lačno vypil decku kokosovýho oleje,ale né v takovym množství co jsi nafotil.Máš příznaky kandidy?Pokud to není kandidoza tak mám asi problem? :shock:
Decku? Já si dal jednou na večer 3 pol. lžíce a pak jsem myslel že umřu v bolestech břicha, což asi po půl hodině kroucení se na záchodě bylo následováno pořádnym průjmem.


viktoria
Stálý člen
Příspěvky: 40
Registrován: úte 19 bře 2013 12:45
Bydliště: Slovakia
Dal: 32 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od viktoria »

Ahojte, našla som na nete zopár rád od našich starých mám... prikladám link, je tam niečo aj o parazitoch... na niečom som sa pobavila, niečo určite vyskúšam...
http://www.docstoc.com/docs/107862847/R ... r%EF%BF%BD

pekný deň


V.
Memphis333
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: úte 20 lis 2012 9:18
Bydliště: Zlate Moravce
Dal: 10 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Memphis333 »

mne chyba meď a zinok , to moze byt parazitom? A pritom orechou a semiacok zjem dost. Podla mna to moze byt aj povlakom na crevach napr. z tvrdej vody. ci nie?


rambajs
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: stř 13 črc 2011 14:09
Bydliště: Brno
Dal: 22 poděkování
Dostal: 88 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od rambajs »

akvarista píše:Ahoj!
No tak dal si sem pěkný obrázky.Máš příznaky kandidy?Pokud to není kandidoza tak mám asi problem? :shock:
Tak, možná nějakou kandidu mít budu, patrně však ne půl kýble, co jsem za tu dobu vyondil ven. Jestli myslíš třeba Jardův plivací test, tak nemám. Jináč je mě to v podstatě jedno, co to je, hlavně že je to venku. vycházím pouze z měření vcelku dobré měřičky. pokud teda kandida brumlá, jako čmelda, a stěhuje se z místa na místo, v noci leze do žaludku, kde si prozpěvuje, a zasypu - li ji kaolínem, pádí pryč, tak je to kandida. Ale tu nechci mít uplně stejně jako hady. Protože nejsem parazitolog, a na bádání mám času nyní opravdu velmi málo, snažím se pouze celou věc pojmout logicky, a z něčeho vyjít. Krom toho u tohoto je, co člověk, to názor, i ve znalých kruzích.

Dnes jsem je trápil žízní. Nesnáší žízeň, pač jim patrně znesnadňuje pohyb a pohodu také. Všeobecně pak platí, že tvé tělo, nemá příliž práce, si vodu udržet. Tedy, jak kdo a jaká konstituce těla, a jak si trénovaný například. Zasypával jsem si pravidelně krček pouze kaolínem. Vydržím 3 dny nepít. Dýl jsem to nedělal. Teď jsem dorazil domů, a dám si vodičku, a na noc jeden DS. Kolem poledne hledali vodu. Pár jich tam ještě bude. vylezou ode všad. Zas u zákazníka koncert. V koupelně to dunělo jak na technopárty. A co na to normální lidi? Jé vy jste nejedl že? vy máte hlad že? Říkám ano. V podstatě jsem tohle maminčino vyučování převzal také, až do nedávna, kdy jsem musel dost věcí přehodnotit, a začít si všímat toho, čemu jsem nepřikládal valnou váhu. Hladový žaludek se tedy nezmítá křečí, nemlátí prázdnou slámu a nebručí. Tělo totiž není blbé a nemrhá energií. Myslím, že pokud se tohoto budu držet, budu zdravý. A ostatní, musí také na pár věcí přijít sami. Pokud budou chtít, každý jinak a každý podle sebe, co ho trápí. Čili žádný hady mít nemusíš. Možná by ale stálo za to, se nechat změřit, a tím z něčeho vyjít. Já tím začal, a jsem rád že neblbnu s Albendazolem, nevyplešatěl jsem, a nemlátím prázdnou slámu aniž bych neco vyplivl ven. Tedy jsem na dobré cestě pro mne, a metla jest přírodní, což je další plus.

Ten bentonit teď žvýkám člověče ale to je fakt jak plastelina. To rozmíchat nejde, nic. Kaolín krásně rozmícháš. Jak dlouho to jíš? a ulevilo se ti nějak?..

Měj se pěkně. :bye:


early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od early123 »

Elkimek píše:
akvarista píše:... Mě to připadá jako pořádná hromada vysraný kandidozy....
Decku? Já si dal jednou na večer 3 pol. lžíce a pak jsem myslel že umřu v bolestech břicha....
Nazdar,pokiaľ si myslíte,že parazitov porazíte s nejakými hlúposťami,žijete v obrovskom omyle a vynakladáš prachy nanič.Hlúposti typu,zdravé ovzdušie,hudba a zdravá strava sú k ničomu.Parazitov majú všetci ľudia a zvieratá,či žiješ v zdravom alebo nezdravom prostredí,mal ich už Otzi pre 5000 rokmi,na nich platí iba MMS a špec. lieky,ostatné je nanič a plytvanie peniazmi.Ver tomu som to vyskúšal som to.

Jaro


Elkimek
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: pát 14 čer 2013 22:00
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Elkimek »

early123 píše: ... Nazdar,pokiaľ si myslíte,že parazitov porazíte s nejakými hlúposťami,žijete v obrovskom omyle ...
Ahoj
Já ti věřim, já ty lžíce nebral na parazity, ale vzal sem si je jen tak. Ale to už je dávno.
Zajímali by mne tvé zkušenosti. Co jsi měl za parazity, kde, kolik a jak a čím ses jich zbavil :) Děkuju :)


rambajs
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: stř 13 črc 2011 14:09
Bydliště: Brno
Dal: 22 poděkování
Dostal: 88 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od rambajs »

early123 píše:Nazdar,pokiaľ si myslíte,že parazitov porazíte s nejakými hlúposťami,žijete v obrovskom omyle....
Zdarec. metody máš teda hustě do černýho. To se musí nechat. A jak tak vidím, seš v MMS přeborník. Chtěl bych se tě zeptat na 2 věci:

Užil jsem 75 kapek MMS1 během 3 hodin. Proč jsem se ne - :ptrain:
Znamená to, že nevyrábím žádný léčivý detoxikační plyn já, nebo MMS :ethink:

Když jsem bral Albendazol ve vyšších dávkách, spouštěla se mi krev z nosu. Mám to chápat tak, že jsem krvácel já, nebo škrkavky :ethink:

Díky moc, ty jeden fiskuntále prohnaný :lol:


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“