Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Palo palo palo.......

Příspěvek od Palo »

krovak píše:menovec moj zlaty :lol: , toto co pises znie ako keby si tvrdil, ze vplyv psychiky na zdravotny stav proste neexistuje
V mém případě rozhodně neexistuje :) Tím, že si budu namlouvat, že parazity nemám, tím se jich nezbavím... Nebo snad ano? ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
krovak
Stálý člen
Příspěvky: 81
Registrován: pon 23 čer 2008 13:18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Palo palo palo.......

Příspěvek od krovak »

mal som na mysli skor nieco ine - na sposob etikoterapie. Teda nie nahovatat si "som uplne zdravy, nikdy som sa necitil lepsie", ale skor pochopit svoju psychiku a zapracovat na nedostatkoch.
Ono skor by som sa na to co si pisal o eav pozrel inak - dotycna pani Ti namerala parazity, otazka je - co Ti na to poradila a zvlast: merala iba parazity, alebo aj energeticky stav organizmu? Pretoze info o parazitoch moze pomoct ak z toho vies povedzme tolko, ze ked budes jest par dni roztlaceny cesnak, tak pasomnice vylezu (alebo fintu s pomarancom :-P). Ale co ti to inak povie o tom, co jest, comu sa v jedle vyhybat, ake pripravky uzivat (napr. teda aky caj si uvarit), aby nabuduce tie potvory nemali sancu? Ono zo stavu organov sa da urcit aj ake mas obvykle psychicke stavy, klasicky priklad su vecne nasr... nasrdeni zlcnikari ;-) A prave ten hnev im najviac skodi, lebo si nim ten zlcnik poskodzuju.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Palo palo palo.......

Příspěvek od Palo »

Můžeš mít pravdu. Ale taky nemusíš :) I psychickej stav může být způsoben parazitem, který se nijak - kromě toho psychickýho stavu - neprojevuje :) Jednoduše zastávám názor, že pokud mám parazity, tak první věc je se jich zbavit a pak se uvidí :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

Parazitové

Příspěvek od Dasena »

Ráda bych zde potvrdila to, co již bylo řečeno.Moje paní léčitelka byla nedávno na přednášce MUDR. JELISEJEVOVÉ. Chce to na ty potvory Zapper a MMS současně a ještě to je málo. Pokud je dospělý parazit zahnízděn např. v mozku, je i tato kombinace na něj krátká. Chce to přidat i tzv. plazmový generátor ( co jsem pochopila asi takovej skupinovej megazapper).
http://www.zapper.cz/index.php?option=c ... &Itemid=78
No my ho tady v Táboře prý budeme mít co nevidět, otázka je, na kolik to sezení vyjde. (To je něco málo, co jsem pochytila z debaty zasvěcených)

Ještě se mi líbila myšlenka Rejpala, objednat CESOL nějak hromadně (máš nějakej odkaz?, zkusim to profouknout a objednat), ten je podle Ing. Bláhové celkem spolehlivý. Ale jak jsem psala už na foru o MMS, podle mě zabírá i ten Vermox nebo Zentel, když je brán trochu pravidelně. V souvislostí s mojí častou kontaminací s hnojem nejsem vedle Pala až tak promořená.

Na Oberon jdu příští pátek, tak uvidíme, zda ořešák zabral na mého Strongyloidose. :?: (Dopíjím nepravidelně pátou lahvičku)

Ještě si Pavle myslím, někde jsi psal, že po vyšších dávkách MMS se Ti dělaly nějaké bulky v podkoží. Tehdy jsi to svaloval na Kandidu. Podle mě to byli spíš paraziti, kteří se schovávali z dosahu MMSka.


jarda ovčák svitavy

etikoterapie

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Mimo téma (offtopic)
Myslím, že jste uhodili hřebíček do žeber....
Vliv stavu duše na stav těla je velice podceňován a zlehčován. Klasická medicína o duši nemluví, možná psychologie občas zaškobrtne.
Etikoterapie....... je to neuvěřitelná síla a neuvěřitelná možnost být lehčí. beru to jako největší herdu do zad mého života.
mluvím o tomhle. http://www.etikoterapiecindler.cz/zdravi.php
Je to vnitřní až intimní záležitost, takže kdyby někdo nechtěl nosit kůži natrh, klidně SW500@seznam.cz.
Je to opravdová úleva od tíhy na prsou.
Nutno poznamenat, že.... možná budu mizerně citovat mistra........pokud celý život žijeme ve vlhku a nepoznáme pocit sucha, tak ani netušíme, po čem můžeme toužit. Jakmile okusíme pocit hřejivého sucha, pak nám nedá, abychom ten pocit nevyhledávali častěji.
Materialisty upozorním, že to není o relativní vlhkosti a mokrém oděvu...
Jsou týpkové, co si nikdy nepřipustí možnou pomoc zvenčí. Pro ty nezbyde, než se spolehnout na vlastní dokonalost. pro ty, kteří chtějí změnu....... Ti, kteří se nebojí natáhnout ruku pro pomoc je tento případ.


krovak
Stálý člen
Příspěvky: 81
Registrován: pon 23 čer 2008 13:18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: etikoterapie

Příspěvek od krovak »

Mimo téma (offtopic)
Ahoj, mam zasadnu otazku - bol si u toho terapeuta, alebo cerpas info aj odniekial inokadial, totiz zatial som sa dostal k Bezdekovej knizke Etikoterapie a snazim sa cez nu preluskat, ale zaroven hladam aj nieco kde by som to mohol poznat prakticky (a teda rychlejsie) a mozno hlavne ako to pouzit pre inych...


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: etikoterapie

Příspěvek od Palo »

Mimo téma (offtopic)
krovak píše:...Etikoterapie a snazim sa cez nu preluskat...
Chlapi, proti etikoterapii nic nemám, ale jste v PARAZITECH. Založte si prosím své vlákno "Etikoterapie". Pokud to neumíte, stačí říct, založím Vám ho :D


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Paraziti

Příspěvek od Palo »

Tak o parazitech se na "borelioze" mluvilo již dříve:

http://www.borelioza.cz/cs/diskusni_for ... 1864&flt=0


Předmět: RE: Záškuby ve svalech...
Autor: Vendelín
[ID:28083]
17:07:27 - 11.12.2008
Tak se zdá , že se začíná rozjasňovat. Já už se na honění bakterií vyprd před pár měsíci a začal se zaměřovat na větší parazity. A že jich mám požehnaně. Možná kdyby ti chudáci na WP nedávali entizol pulsně , ale místo ATB jím začali , popř přidali cesol zentel , vermox , tak jsou možná dneska jinde. Jo Janourku franciscelu už nemám , tak jak mě hlava nebolí , tak 48 hodin bolest , praskání , hlava jak ve svěráku , naštěstí to přešlo a od té doby musím zaklepat. V lednu Ti písnu něco obšírnějšího do zpráv.Ještě dotaz , dostali jste se už někdo k čištění žlučovodů ? Herxi po doxi a azi se s tím u mě nedají ani srovnávat , je to opravdu jak otevřít pandořinu skříňku , teplota už mě dvakrát vylítla ke čtyřicítce , bez rýmy a bolesti v krku , reakce na detoxikci docela síla , zlatá mrkev ,poté jsem jenom měnil barvy.Původně jsem sem nechtěl ani psát , tak aspoň víte že jsem pořád s vámi. Ahoj a mějte se.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: etikoterapie

Příspěvek od Palo »

Zajímavý odkaz, povídání na téma paraziti, doporučuju přečíst všem!:
http://www.vegastrava.sk/parazity/vytla%C4%8Di%C5%A5/


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
rejpal
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: pon 13 črc 2009 9:39
Bydliště: JM
Dostal: 3 poděkování

Re: Parazitové

Příspěvek od rejpal »

Dasena píše:...Zapper a MMS současně a ještě to je málo. Pokud je dospělý parazit zahnízděn např. v mozku, je i tato kombinace na něj krátká. Chce to přidat i tzv. plazmový generátor ... otázka je, na kolik to sezení vyjde...objednat CESOL nějak hromadně (máš nějakej odkaz?... Vermox nebo Zentel, když je brán trochu pravidelně...
Kromě mozku mi přijdou skoro nezlikvidovetelní i v lymfatickém systému, tam je mám pořád měřeny. Ten Vermox a Zentel fungují trochu jinak a nejsou podle dostupného primárně určeny pro ničení např. hymenolepis, dyphylobotrium, schistosoma, ti tuto terapii u mě taky přežili. Bylo by třeba je brát dlouhodobě, což by zase mohlo odrovnat játra, krvetvorbu, imunitu atp.
Mám někde poznamenané zajímavé nabídky bez rec, najdu to a hodím sem (jiné názvy Cesolu jsou Biltricide, Cysticide, Cisticide, Praziquantel generica).


Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

CESOL

Příspěvek od Dasena »



Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Výtah pár stránek z knihy od Clarkové

Příspěvek od Palo »

Dnes jsem si byl pro knihu "revoluce v léčení nemocí" od Huldy Regehr Clarkové. Připojuji pár stránek... víc než zajímavé :)

Vybrané stránky pojednávají o parazitech, které souvisejí s nemocemi:

- rakovina
- HIV
- alzeimerova choroba
- crohnova choroba
- kaposiho sarkom
- endometriáza
- cukrovka
- bolest kloubů, artritida
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Parazitové

Příspěvek od Palo »

Dasena píše:...si Pavle myslím, někde jsi psal, že po vyšších dávkách MMS se Ti dělaly nějaké bulky v podkoží. Tehdy jsi to svaloval na Kandidu. Podle mě to byli spíš paraziti, kteří se schovávali z dosahu MMSka.
Né, to byl vitamin C. Dávky nad cca 1 g. Boule se objevovaly i při konzulmaci multivitaminového nápoje.
Je to možné, že jak říkáš to způsoboval nějaký z parazitů.
Možná bych mohl se zkusit Cčkem udávit :D


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Paraziti & viry

Příspěvek od poota »

V době nepříliš dávné (neboť si to ještě pamatuji), zveřejnil Rival na stránce
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... j%ED#48981
článek Dr. Lanky, který tam prezentoval poněkud překvapivý názor, že viry vlastně neexistují. Tedy ve smyslu nějakých konkrétních nesmírně mrňavých organizmů. Nikdo je nikdy neviděl, prezentované obrázky jsou pouze náhražkami, které je mají znázorňovat.
Nicméně účinky "virů", tedy nemoci jimi šířené, stejně jako reakce na "viry", jsou prokázané a reálně existují. Vlastně právě prokázanými reakcemi, tedy obsahem protilátek v krvi, se virové nákazy laboratorně zjišťují. Takže to vypadá, že něco, co ve skutečnosti hmotně neexistuje, se může projevit tím, že na něco hmotného působí. Pro normální způsob uvažování to vypadá jako nesmysl, ale napadlo mne relativně snadné řešení. To, co se nazývá virem, není organizmus, ale informace. Tím se dá velice dobře vysvětlit jak působení "virů", tak i jejich nepolapitelnost. Že může pouhá informace léčit, prokazuje, krom jiného, i homeopatie.
Na to, odkud se ty "virové informace" berou, kdo je vyrábí a šíří, mě přivedlo několik pojednání v přílohách tohoto vlákna - paraziti. Bylo by to opravdu jednoduché, a že je to snadno možné napovídá i to, že s těmi nejhoršími virovými nákazami se vždy nerozlučně pojí zcela určití a konkrétní paraziti. Takže se domnívám, že konkrétní "viry" vyrábí i konkrétní parazit, dokonce je snadno možné, že jich může "vyrábět" i více druhů a případně je i vhodně mutovat. Tedy dělá hravě a "levou zadní" jako pouhou reakci na změny vnějšího prostředí to, co se pak pracně snaží naši vědci rekonstruovat na náročných počítačových simulacích.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Pego
Zasloužilý člen
Příspěvky: 612
Registrován: sob 05 dub 2008 19:46
Dal: 29 poděkování
Dostal: 19 poděkování

Poota/viry

Příspěvek od Pego »

v tomhle filmu z 1988 to vypada, ze nejake (teda hodne ruznejch tvaru) v krvi rak. atd. pacientu prece jenom jsou a jak jsou zive... dokonce se pohybujou, co vedci necekali... ledaze by to byli ty mrnave casti informace - jak se jim to... bity a bajty :idea:

http://www.grayfieldoptical.com/video/s ... m.divx.zip

O rozlišení:
http://www.grayfieldoptical.com/resolution.html


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“