Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

paraziti vs. věčný boj

Příspěvek od Craft »

Není to žádné kouzlo bílého muže, pouze více jak dva roky usilovného laborování a vývoje a ve finále i testování několika lidí zabývající se diagnostikou na oberonu a praktickým zkoušením přístroje přímo v terénu, mě coby pokusného králíka nevyjímaje. Původně jsem o tom nechtěl psát, aby mě tu zase někdo neodsoudil za mé komerční aktivity, které v této oblasti podnikám a tento přístroj bude mít i komerční podobu, ale než něco začnu vyrábět mám ve zvyku si vše ověřit především na sobě a pak také na jiných a pokud jsou výsledky natolik dobré, pak to má i konečnou podobu. Cílem je cenově dostupný a hlavně účinný zapgen mající široké možnosti, toliko na vysvětlenou. Více už neprozradím.
Naivní si myslet... Tím chceš říct, že se jich zbavíme tím způsobem, že je zabijeme, ale nedostanem z těla a oni zase "oživnou"? Nebo že je jen otázkou času, kdy se v nás zase objeví další? Můžeš to trochu rozvést?
Je potřeba si uvědomit, že je nikdy úplně nevyhladíme, stačí aby přežilo jedno jediné vajíčko a to se vlivem nějaké chemické reakce v těle aktivovalo a pokud bude mít v těle nadále příhodné podmínky začne vše nanovo. Ale větší pravděpodobnost je, že tohoto parazita dostaneme zase potravou a pokud bude mít v těle vhodné podmínky, bude pokračovat ve vývoji v našem těle, nakonec to není nic nového, tohle si každý může přečíst i od Clarkové. Takže pouze je bít po hlavě nestačí, musíme změnit i terén v našem těle, abychom jim nedávali vhodné podmínky k životu. Čím více se těmito potvorama zabývám a snažím se je likvidovat, tím více zjišťuji, že je to věčný boj, kdo z koho a nedá se do nekonečna tělu pomáhat zapperem, MMS, KS a dalšími prostředky, protože tohle je potřeba aby dělal především náš IS a ne se věčně spoléhat na zásah z venku. Samozřejmě v době akutního problému je to řešení, ale ne stále. Tohle nejsou jenom mé zkušenosti, ale i lidí se kterýma jsem v kontaktu a jsou alternativni terapeuti.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: zaping vs. Oberon

Příspěvek od hanka »

Craft píše:Nejdříve musím pochválit za založení tohoto vlákna.
Přemýšlím, co se stalo, nemohu to pochopit, prosím, může mi to někdo vysvětlit? Proč se neprojevilo kladně aspoň to MMS, vždyť jsem ho brala 14 dnů?
Hlavně klid, pokusím se to trochu osvětlit k čemu došlo. Již delší dobu se zapingem zabývám a spolupracuji při tom i se dvěma lidma vlastnící přístroje Oberon - Biolaz nižší i vyšší řady. Rovněž jsem toto probíral i s paní ing. Bláhovou, která pro diagnostiku používá Salvii a s PC DB, která obsahuje mnohem více větších parazitu, než má v sobě program Titanium, který používá Biolaz a došlo se k jednoznačnému závěru, že při nasazení účinného zapingu dojde k vyprovokání zvýšené aktivity parazitů a k jejich rapidnímu nárustu v organismu, kde předtím je oberon neviděl a hlavně k vyplavování je z organismu (lymfa, krev)...... .
No teda, Crafte, celý den dneska sedím u pčítače a hledám kontakt buď na Tebe, nebo na Vince 1, už jsem z toho celá uondaná a zašla jsem si tady oddechnout a napsat, co jsem zjistila, a ejhle, čeká mě tady dáreček :D ! Díky moc.

Našla jsem diskuzi mezi Tebou a Vincem 1 z r. 2007, kde mimo jiné Vinc 1 píše, že po zapingu se mu vyrojila mračna Coxackie, které prý měl úplně všude. Měl z toho ale spíše radost, věřil, že zapper zafungoval. Psal, to bude kontrolovat dál a že Ti napíše výsledek, ale už jsem od něho nic nenašla (a taky, jak se spojit s anonymem, že). Jsem ráda, že mezitím se z Tebe stal odborník na tyhle věci a hlavně jsem ráda, že jsi napsal tento příspěvek a objasnil tak moji záležitost, která mi nešla do hlavy. Taky jsi mi vrátil důvěru k paní na Oberonu, která, místo aby mi řekla, co Oberon červeně označil (a dobře jsem si všimla, že to nebyly vždycky paraziti!), hledala pořád jenom velkého parazita, který prý za problémem stoji, i když nebyl zrovna aktivní. Domnívala jsem se, že odvádí moji pozornost, aby mi nemusela říct, jak to ve skutečnosti je. A protože jsem člověk zvídavý, docela mě to štvalo.

Budu Ti moc vděčná, jestli tady ještě trochu rozvedeš téma Zapper, koupila jsem si teď Super Ravo Zapper a moc by mě zajímalo, jaké bych měla vybrat frekvence na ty moje kámošky - jestli podle Huldy Clark, nebo CAFLu.

Zdravím Tě, :lol: Hanka.

-------------------------------------------------------------------------
Slunce v duši.


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

zaping vs. Oberon

Příspěvek od Craft »

Mě není zase tak těžké najít, aspoň mezi lidma zabývající se alternativou. Nepokládám se za žádného odborníka, pouze hledám cestu jak sobě a svojim blízkým pomoci v případě problému, protože se už dávno nespoléhám na naše zdravotnictví. S Vincem jsme v kontaktu poměrně často a předáváme si nadále zkušenosti. Nicméně je mnoho věcí, které jsme za tu dobu musely přefiltrovat a pozměnit pohled na věc, i když se zpočátku zdálo být vše jasné jako facka.
Mnoho věcí má totiž svůj původ už v psychice a hledat za vším pouze nějakého parazita je nesmysl, protože ti tady jsou a budou i kdybychom se stavěli na hlavu a krmili jsme se antihelmitiky na kila. Nicméně někdy jsou antihelmitika jedinou cestou jak vyřešit akutní stav.
Problém je také ten, že mnohdy si myslíme jak jsme v pohodě a snažíme se unikat spoustě problému tím, že je v sobě dusíme. Nicméně časem to narůstá a narušuje to přirozené chem. pochody v těle a dochází k anomáliím a tvoříme si tak půdu pro různé nemoci a dáváme i prostor k životu jiným organismům, které by za normálních okolností byly zničeny IS. Zastávám názor, že každý máme predispozice k tomu, že náš organismus je náchylný na určité druhy parazitů a ty mají zase své parazity. Takže může taky dojít k tomu, že pokud něco zničíme, náhle se vyrojí nějaká bakteriální nebo virová infekce, která tam předtím nikde nebyla. Coxackie jsem jednu dobu jak jsem zaproval míval taky poměrně často, ale to právě byl spíše matrjoškový efekt, prostě něco se zničilo, ale něco se dostalo ven.
U těch oberonistů je jeden velký problém, přístroj Biolaz sám o sobě stojí stále kolem 100 000kč zákl. model a není k němu žáden pořádný manuál a všichni se spíše oťukávají, protože školení na Oberon není sice problém, ale není to zadarmo. Mnoho si jej prostě pořídí s tím, že se mu náklady musejí vrátit, ale už jaksi zapomínají na získání zkušeností s jeho obsluhou a získávají je právě mnohdy až na svojich klientech. Ti lepší se scházejí a navzájem si předávají informace. Zkušení terapeuti s oberonem jsou schopni již z grafu určit, kde je problém a víceméně se ani barevnou škálou bodů na daném orgánu moc nezajímají. Většinou se používá automat, který projede celý organismus a dle barvy názvu jednotlivého orgánu se dá již předpokládat nějaký problém (zelená ok, červená a hnědá značí problém). Pak se samozřejmě musí jít daleko více do hloubky a mnohdy je to ono pověstné hledání jehly v kupce sena. Pamatuji se jak jsem byl v roce 2007 poprvé na biolazu a všechny body na jednotlivých orgánech byly černé od hlavy až k patě :-) Dnes je situace jiná a mnoho jsem se kolem oberonu a zvláště jeho diagnostiky naučil, ačkoliv jej nevlastním. Ale je hloupost prožívat každé zhoršení na oberonu, protože mnohdy je to jako na houpačce.
Budu Ti moc vděčná, jestli tady ještě trochu rozvedeš téma Zapper, koupila jsem si teď Super Ravo Zapper a moc by mě zajímalo, jaké bych měla vybrat frekvence na ty moje kámošky - jestli podle Huldy Clark, nebo CAFLu.
Doporučuji používat frekvence dle CAFL, ty od Clarkové nějak nefungují. Nicméně u toho přístroje, co máš je CAFL poněkud problém, protože nastavit jednotlivé frekvence chce míru trpělivosti a vytrvalosti. Můj zapgen má již mimo jiné CAFL a NCAFL v sobě obsažený, protože je ovládán pomocí software a vše je na několik kliknutí myší, takže pokud chceš zaprovat třeba Echinokoka, prostě si vybereš pařičný soubor s frekvencema a už zapruješ, což je u toho Rava na hodně dlouho.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zaping vs. Oberon

Příspěvek od Palo »

Craft píše:...prostě si vybereš pařičný soubor s frekvencema a už zapruješ, což je u toho Rava na hodně dlouho.
Tak to by mě stačil počítač s přehravačem třeba WAV souborů, zesilovač a místo reprobeden elektrody :) Ale teda nevím, jak se popere zvukovka a zesilovač s těma vyššíma frekvencema :) Takže zas špatně, že jo :D

Jó a Crafte dík za vysvětlení!

Jinak mám novinku - dnes jsem se zřejmě zbavil nějakého parazitoida, a to jsem dlouhodobě "pouze" užíval jedlou sodu (všechno co jsem pil obsahovalo jedlou sodu - tedy šťávy YO co jsem pil s půl lžičkou jedlé sody v půllitru) a v poslední době homeopatika, které mají "čistit" tělo. Stolici jsem měl neuvěřitelně podivnou, od té doby, co mi byli zjištěny paraziti ji sleduji po poznámce mého otce, že bych měl vidět "vajca ve stolici". Jednou jsem viděl - nekecám 4 vajíčka za sebou skoro v lajně... Ale k věci... Dnes jsem měl stolici velmi zajímavou tím, že obsahovala na povrchu něco mezi slizem a blánou. Sliz by se táhl podél stolice, ale v jednom místě tvořil něco jako provaz nad propastí :lol: Těžko se to vysvětluje... Já blbec to nevyfotil, no to byste koukali :lol: No a druhá dnešní stolice byla do jiného záchodu - "do vody", tak jsem pozoroval, že ze stolice paprskovitě "něco čouhá". Každopádně jsem opět méně nenažraný, jako po aplikaci turbokláry MMS :) Uvidí se zítra, měl bych absolvovat Oberon :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: zaping vs. Oberon

Příspěvek od hanka »

Ano, teď bych už věděla, kde Tě najít, ale než jsem na to přišla......!

To je škoda že už jsem koupila ten S.R.Zapper, chce to nejen hodně trpělivosti na nastavení frekvencí, ale to by mi až tak moc nevadilo, kdybych jich nemusela na jednoho parazita (nebo jiného mikroba) nastavovat několik , klidně až 40! Já vím, že mohu zadat jenom pár frekvencí, ale že to nejsou ty pravé, to zjistím až za dlouhou dobu na další kontrole na Oberonu (jedna hodina za 500,- Kč ale spíš více, protože se to vždycky protáhne). A potom znovu zkusit další frekvence ...a tak pořád dokola, než se podaří zlikvidovat jen jediného parazita. A ten má zase svoje parazity - baktérie...znovu na Oberon, zjistit, o které bakterie jde....a zase totéž do zničení baterií, ale vyskočí paraziti bakterií - viry..a znovu totéž..! A to samé u dalších breberek - tolik hodin den ani nemá, aby člověk mohl zaprovat třeba jen 3 druhy denně! Za ty peníze, které vrazím do vyšetření na Oberonu bych si klidně mohla koupit celý Oberon (kdybych na něj měla). No, nevím, jestli jsem se rozhodla pro správný způsob ozdravování ;) . Toto se mi právě na malém zapperku Huldy Clark líbilo, že je jedno, koho likviduje, jedním sezením 7-20-7-20-7 se zničí všechna stadia (parazit-bakterie-viry) najednou. Teda píše se to v její knize, ale jak říkáš, zapperek Huldy Clark je na parazity slabý ... :( .
Jestli jsem to dobře pochopila, Tvůj zapgen bude lepší v tom, že se nebudou muset nastavovat jednotlivé frekvence ručně, ale jinak ten kolotoč s kontrolami na Oberonu pro zjištění dalšího vetřelce bude nutný také, ne? Nebo to máš vymyšleno jinak?

Prosím Tě, Crafte, nevíš, jestli Oberon je schopen zjistit i frekvenci toho kterého parazita (bakterie, viru, plísně), kterého najde v těle? To by celou věc hodně zjednodušilo!

Hochu, asi jsi se měl raději nechat zapřít a ne se nám dávat takhle všanc, , já jsem ale za sebe moc ráda, že se mám s kým poradit o věech, které mi nejsou jasné, právě v souvislosti se Zapperem a Oberonem :lol: .

Ahoj, :lol: Hanka

---------------------------------------------------
Slunce v duši.
Naposledy upravil(a) hanka dne úte 01 pro 2009 23:33, celkem upraveno 2 x.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: zaping vs. Oberon

Příspěvek od hanka »

Palo, tak to máš výbornou příležitost porovnat Salvii s Oberonem, doufám, že nám sdělíš svoje postřehy. Vezmi si sebou papírek s názvy zjištěných parazitů, jestli Ti bude některý chybět.

Jo, jsi si jistý, že ta soda v každém pití dlouhodobě nevadí? Taky jsem měla tendence to takhle dělat, ale chybí mi ujištění, že je to OK!

Proto uvažuji spíš o použití magnetu, musím si ale napřed pozjišťovat, jakým pólem na vodu působit, aby byla zásaditá (- jó, ženská se musí mnohem více namáhat, než zjistí věci, které jsou mužům jasné okamžitě :? .)

----------------------------------------
Slunce v duši.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: zaping vs. Oberon

Příspěvek od poota »

hanka píše: Proto uvažuji spíš o použití magnetu, musím si ale napřed pozjišťovat, jakým pólem na vodu působit, aby byla zásaditá...
Zásaditá je také živá voda, při její výrobě, která není příliš složitá, je vedlejším produktem i mrtvá voda. Obě se výborně doplňují ve svých poněkud protichůdných účincích. S používáním obojí vody mám jen dobré zkušenosti.
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=426
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

doplnění...

Příspěvek od Craft »

Tak to by mě stačil počítač s přehravačem třeba WAV souborů, zesilovač a místo reprobeden elektrody Ale teda nevím, jak se popere zvukovka a zesilovač s těma vyššíma frekvencema
Tenhle nápad už napadl mnohé, mě nevyjímaje :) Nicméně pokud si změříš osciloskopem výstupní signál z jakéhokoliv audio zařízení zjistíš, že nemá s potřebným obdelníkovým signálem moc společného a moc nepomůže ani jeho SW úprava pomocí PC. Dále se tento signál při průchodu lidským tělem dosti deformuje, což je slabá stránka i původního zapperu Clarkové pracující na frekvenci kolem 30kHz a mnohých jiných konstrukcí. Jinak nepotřebuješ používat ani příliš vysoké frekvence.

Jestli jsem to dobře pochopila, Tvůj zapgen bude lepší v tom, že se nebudou muset nastavovat jednotlivé frekvence ručně, ale jinak ten kolotoč s kontrolami na Oberonu pro zjištění dalšího vetřelce bude nutný také, ne? Nebo to máš vymyšleno jinak?
Já jsem na to šel trochu jinak a používám samostatnou elektronickou jednotku, která je pouze ovládána prostřednictvím PC, kvůli jednoduchosti, rychlosti a široké možnosti obsluhy. Snad malou vadou na kráse je pouze to, že je potřeba aby obsluhující měl základní znalosti obsluhy PC. Odměnou jsou pak široké ovládací a editační schopnosti zapgenu. Lze v něm snadno vytvářet vlastní frekvenční sestavy během několika minut, měnit délku generování jednotlivých frekvencí s přesností na dvě desetinná místa a spoustu dalšího. Záměrem je hlavně využití u alternativních terapeutů, kteří si můžou vytvářet vlastní frekvenční sety pro jednotlivé uživatele v neomezeného počtu. Prostě se na oberonu projedeš a vytvoříš si vlastní frekvenční sestavu potvor na míru během několika minut z přednastavených frekvenčních sestav CAFL a NCAFL a pak už si prostě jenom vybíráš, co necháš zaprovat, výhodou je i úprava času potřebného na zapping celé sestavy. To jen tak namátkou z možností zapgenu, protože je toho spousta, co všechno umožňuje a mnoho uživatelů ani nevyužije jeho celý arsenál a hlavně cena bude daleko menší než je tomu u zbytečně předraženého Rava.
Oberon není schopen určit přesnou frekvenci pro zapping, ani ji nikde nezobrazuje. Mám také z důvěryhodného zdroje ověřeno, že pokud mají jak oberon, tak Salvia vzorek stejného parazita ve svoji DB, najdou jej oba, což může potvrdit i paní ing. Bláhová. Nicméně co se množství vzorků na velké parazity týče je tady na tom lépe Salvia, pokud se používá ve spojení s PC databází. U Biolazu je to také závislé jakou verzi SW Titanium oberonista používá. Dle mojich informací je dostupná u prodejce jak verze zaměřená spíše na ty menší parazity, tak verze, která obsahuje více těch větších. Proč tomu tak je, ale netuším.
Kontroly na oberonu nejsou vysloveně nutné, ale je doporučuji aspoň jednou měsíčně absolvovat, kvůli sledování dynamiky a efektivnosti léčby.
Jo, jsi si jistý, že ta soda v každém pití dlouhodobě nevadí? Taky jsem měla tendence to takhle dělat, ale chybí mi ujištění, že je to OK!
Jako všude platí, že se nemá nic přehánet, doporučuji si zakoupit pH metr a ze začátku každé ráno si měřit pH ranní moči, nebo aspoň pomocí lakmusových papírků.
Tyto věci se neprovádí dlouhodobě, ale většinou v týdenním intervalu. Ale jak známe Pala, ten jde do všeho naplno :D
Pití živé vody místo normální taky není dobré, ale pouze si ji občas dopřávat. Jinak někdy se může dostavit také nechutenství a pocit bolesti žaludku.


rejpal
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: pon 13 črc 2009 9:39
Bydliště: JM
Dostal: 3 poděkování

chuťovky

Příspěvek od rejpal »

Ještě jsem trochu pátral, pokud nezkusíme ten nákup ze zahraničí, pak bych cenově dostupné a použitelné shrnul asi takto:
1) Equimax tab. - asi nejlepší možnost, prazi + ivermectin, žádné azoly, indikováno pro koně, jen na vet. předpis, snad by to šlo získat, 1 tableta na 100 kg ž. h., v balení ale více tablet, cena velmi zhruba 400 - 800 Kč, kdyby tak šlo získat jednu tabletu.
2) Noromectin - ivermectin, není praziquantel, indikováno pro koně, jen na vet. předpis, cena snad do 300 Kč.
3) Caniverm - prazi + pyrantel + fenbendazolum, pro psy a kočky, volně dostupné, 6 tablet za 200 Kč (na 60 kg), což mi přijde velmi výhodné, ale zase ten azol, to bude síla pro játra.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

antihelmitika

Příspěvek od Craft »

K těm antihelmitikům:
Nestačí si vzít pár tablet a myslet si je to ok. Tohle se musí brát systematicky, protože některé složky jsou účinné pouze na dospělce a vajíčka postupně teprve dozrávají (údajně to má spojitost s fází měsíce), takže pokud se zlikviduje jedna generace a nepokračuje se třeba s týdenní nebo 14 denní přestávkou (u některých potvor se musí brát i delší dobu v kuse) nemá to příliš valný efekt.
Kdyby jste šli hromadně do Cesolu a měli nějaký zdroj přidal bych se, jeden nikdy neví, kdy a komu se může hodit.

P.S. Ořešák je poměrně slabota na velké parazity a samostatně není moc účinný, snad tak na roupy.
Taky některých zátěží se zbavíte pouze mechanickou cestou, tj. klystýrem a jaterní kůrou. Jaterních kůr jsem si musel dát postupně až 8, než jsem se zbavil všech žlučových kamenů a cholesterolových krystalků a že toho bylo. Dva kameny byly dokonce velikosti vlašského ořechu.

Tuhle tabulku považuji za velmi užitečnou, ale neberte ji zase smrtelně vážně, neboť dle ing. Bláhové jsou některé metody nedostatečně účinné a hlavně průkazné.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Praziquantel

Příspěvek od Palo »

Mám kontakt na pána, který je schopen zaslat Praziquantel z Asie-Thajsko. Pratí se předem, dobírka není možná, platba prý z německé banky, možná by existovala nějaká jiná alternativa. V Thajsku je prý odčervování lidí běžnou záležitostí a Praziquantel se vyrábí a kupuje přímo tam, bez receptu... Jo, pán je Čech :)

Sám chci zkusit prvně česnek, takže se do toho nehrnu. Kontakt na pána mi dala paní Bláhová.

Kdo má zájem, nechť se mi ozve, kontakt poskytnu. Údajně to vyjde levněji než jezdit do rakous a koupit tam bez receptu v lékárně ;)

Stálo by za to, kdyby se toho vzalo víc, ale sám to určitě objednávat nebudu. Kdyby někdo bral i pro ostatní, tak bych nějaké balení vzal.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: doplnění...

Příspěvek od hanka »

Craft píše:.......Dále se tento signál při průchodu lidským tělem dosti deformuje, což je slabá stránka i původního zapperu Clarkové pracující na frekvenci kolem 30kHz.
Podle toho, jak ho popisuješ, vypadá ten Tvůj zapgen dobře, na kdy odhaduješ začátek jeho prodeje, koupila bych ho. Jenom ještě malý dotaz k němu, jestli je ještě ve fázi vývoje - jestli se dá odstranit deformace signálu při průchodu tělem tak, aby se nedeformoval, mohl by mít jako další program i možnost nastavit frekvence kolem 30 kHz, tak, jak to má vymyšleno Clarková a kdo by potřeboval používat její způsob zappingu, aby měl možnost? Promiň, jestli jsem se zeptala hloupě, elektřině nerozumím.

-----------------------------------------------------
Slunce v duši.


Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

Re: Praziquantel

Příspěvek od Dasena »

Palo píše:Mám kontakt na pána, který je schopen zaslat Praziquantel z Asie-Thajsko. Pratí se předem, dobírka není možná, platba prý z německé banky, možná by existovala nějaká jiná alternativa. V Thajsku je prý odčervování lidí běžnou záležitostí a Praziquantel se vyrábí a kupuje přímo tam, bez receptu... Jo, pán je Čech :)

Sám chci zkusit prvně česnek, takže se do toho nehrnu. Kontakt na pána mi dala paní Bláhová.

Kdo má zájem, nechť se mi ozve, kontakt poskytnu. Údajně to vyjde levněji než jezdit do rakous a koupit tam bez receptu v lékárně ;)

Stálo by za to, kdyby se toho vzalo víc, ale sám to určitě objednávat nebudu. Kdyby někdo bral i pro ostatní, tak bych nějaké balení vzal.
Že by Václav Dobrý?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Praziquantel

Příspěvek od Palo »

Dasena píše:Že by Václav Dobrý?
Mám jiné jméno :) Pošlu Ti do SZ. Teď ten papír s kontaktem nemám u sebe.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zaping vs. Oberon

Příspěvek od Palo »

hanka píše:Palo, tak to máš výbornou příležitost porovnat Salvii s Oberonem, doufám, že nám sdělíš svoje postřehy. Vezmi si sebou papírek s názvy zjištěných parazitů, jestli Ti bude některý chybět.

Jo, jsi si jistý, že ta soda v každém pití dlouhodobě nevadí? Taky jsem měla tendence to takhle dělat, ale chybí mi ujištění, že je to OK!

Proto uvažuji spíš o použití magnetu, musím si ale napřed pozjišťovat, jakým pólem na vodu působit, aby byla zásaditá (- jó, ženská se musí mnohem více namáhat, než zjistí věci, které jsou mužům jasné okamžitě :? .)

----------------------------------------
Slunce v duši.
Mé postřehy jsou takové, že to byly s největší pravděpodobností vyhozené peníze. Byl jsem ujištěn, že žádné elektrody do rukou nepotřebuji, že to funguje výborně i bez nich. Další detail jsem postřehnul, když se mi zdálo, že zvuk slyším pouze z jejího notesu a né ze sluchátek... Jo a hned ze začátku mě ujistila, že vůbec nevadí, když mám nedoslýchavost, že se to na výsledcích vůbec neprojeví.

Výsledek následující:
___________________________________________________________

Močový měchýř: CRANBERRY (lékárna)
Průdušky: tracheitida, bronchitida - náběh
Plíce: bronchitida - náběh
Krev: adenovirus, stafylokok

Celý organizmus, lymfa apod.: adenovirus, někde i stafylokok.
___________________________________________________________

Tedy žádná chlamydie, žádná borelioza, žádná brucela a žádní parazité. Jsem prý naprosto zdáv i přesto, že:

- bronchitida už od dětství
- příznaky chlamydie sedí
- příznaky borelie sedí
- brucela byla zjištěna i u mého bratra na Salvii
- příznaky nejméně jednoho parazita sedí
- chronická rýma od asi 12 let

Dle paní I. H. jsem naprosto zdravý a vitální člověk s neuvěřitelně čistými střevy. Cena 1000,- Kč.

Tak jsem se rozhodl zkusit Oberon ještě jinde, u někoho jiného. Dá někdo doporučení pro Brno?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“