Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od LenkaX »

early123 píše:
Si si tým istá,že tie pigmentové hnedé škvrny sú filárie?
Vďaka
ne ty hnědé, ty jsou projevem oslabení jater.Já mám bílé skvrny naprosto bez pigmentu , neopálí se nikdy.nejprve se mi objevily na holeni na nohou, v posledních letech ted i na rukou.Nikdy jsem je dříve neměla ,ani se už ted moc neopaluji.Ne cíleně .Že je původem bílé skvrny filárie mi řekla parazitoložka -poradce .Promin špatně jsem se vyjádřila nejsou to pigmentové skvrny, ale místa bez pigmentu.L.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
alombardo
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 26 kvě 2011 11:50

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od alombardo »

Vedel by mi niekto poradiť fungujúce frekvencie na Hymenolepis nana (pásomnica detská).
Skúšal som tie z knižky ku Ravo Zapperu (180kHz, a 445 až 482kHz) a nezaberajú.
Stále mi píska v uchu. Diagnostikovala mi ju poradkyňa so Salviou.
Ďakujem.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od LenkaX »

Pískání bývá často spojeno s krční páteří.Nemáš ji někde zatuhlou a bolavou ? pokud ano poradila bych Ti zvláštní mentální cvik na rotaci krčních obratlů který krč.páteř uvonuje .L.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
alombardo
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 26 kvě 2011 11:50

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od alombardo »

Nebránim sa ani mentálnym cvičeniam. pretože mám sedavé zamestnanie, a aj s tou krčnou chrbticou mám problém.
Možno že to pískanie ide z dvoch strán. Ale mojej poradkyni by som veril, a aj po zapperovaní uvedenými frekvenciami,
tú Hymenolepis nana mám stále nameranú. Takže tie fungujúce frekvencie by som uvítal.
Ďakujem.


rambajs
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: stř 13 črc 2011 14:09
Bydliště: Brno
Dal: 22 poděkování
Dostal: 88 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od rambajs »

Pokud se v mém přízpěvku budou opakovat některá moudra z knih, nebo některého objevitelského člena fora, může to být pouze potvrzením různých faktů. Ne vykrádání sejfů :epray:

12.6.2013,-
Zdravím. Tož jsem zpět z pár řádky :D . Jak jsem psal o pár stránek před, zde na vlákně, bylo mi naměřeno stádo škrkavic, toxocar, plasmodií, vlasovců a dalších několik drobnůstek. Poněvač škrkavky se jaly rozpoutat v mém břiše koncertní filharmonii, jal jsem se s nimi (ne tak zcela naivně) zkoncovat jak z časových, tak nyní i fyzických důvodů chemicky. Jak jsem ale vytušil z rekapitulace svého života a vážnějších nemocí, které jsem tu a tam prodělal, moc jsem tomuto rychloprůběhu nevěřil.

Po první kůře duramec+hetra+alben, jsem vykosil male přátelské brouky několika dávkami MMS1 25 kapek na jeden hlt, cca 3 dny po sobě, koňské dávky hřebíčku, a dále již MMS2, které jsem přihazoval k chemii. Zmizeli vlasovci a plasmodium (asi někam prchlo do kostí-nevěřím že podlehlo, na to je moc rychlé a mazané) dále jiné tintitka jaterní a krevní, shořeli pod náporem koňských nárazových dávek MMS.

Škrkavky přestaly koncertovat, a byla spokojenost a dobrá nálada. Co jsem ale tušil se prokázalo do týdne. Po pozření asi půl kila sladkých jablek, (jsem na velmi ostré dietě tak na hraně, abych tělo udržel plně energeticky funkční) vyrazili zabukovaní hadi znovu z úkrytů, a dožadovali se mohutně papky mohutným dupáním a řevem (a to doslova) :baby: No, a bylo po náladě.

Co teď? Babo raď , Nakoupil jsem tedy další chemii, jal se nechal znovu přefiknout salvií, jen tak, jestli nejsem blázen :enaughty: , a začal experimentovat a řídit si to sám, ne podle návodů. První nápad byl pomalu je otrávit jednoho podruhém. Kdepak, tudy cesta nevedla, začali mi dávat najevo že jsou zde a že mají sílu. Křeče v žaludku, řev, mrskání v levém podžebří. Občas spustili halekačku, jedni řvali od :ptrain: co je nahoře, jestli už jsem se nažral a ti ze žaludku odpovídali podle toho, co jsem požíral, jestli má cenu lézt nahoru nebo ne. Povím vám, po psychycké stránce tohle ve dne v noci vydržet je hotové peklo. Srovnám se z bolestmi, křečemi a kdoví čím když vidím že to k něčemu je ale toto byl vrchol mých životních zážitků.
Pár dní jsem byl naprosto bezradný, nervní a zoufalý.

Nakonec mýtingu, se tak vycvičili, když zjistili že hlad není k vůli hladomoru na zeměkouli, ale že jim jdu po krku, že jedni vojáci jistili žaludek, další hnedle kašičku ve střevě, a ti spodní kusy, buď už byly v důchodu, nebo se střídali? :devil: ví.
Jeden den jsem vzal 4 albe naráz, až jsem měl pocit, že je jich v žaludku dost na to aby se nažrali albe a klekli. Pouze zahvízdali a cely stádo se valilo dolů k :ptrain: kde se zahákli a počkali až albe zeslábne. Přemýšlel jsem jak na ně, protože takhle zmáklýho jak mě měli, to bylo téměř bezvýchodné. Jak jed nezabral bleskově v žaludku, odkráčeli a nechali plný prdy akorád mým játrům. Začala mi řídnout kštice, ale vlasy nepadaly. Jako by se ztratili do hlavy :evil: Začala mi týct krev z nosu když jsem v práci zabral v předklonu. Končila sranda z chemii. Ředili mi krev jak oteklí, aby mohli lehčeji migrovat jejich larvy a stádo přežilo. Albe, by krev ředit neměl (po konzultaci se znalými). To stádo, co jsem měl, je vycvičeno mým letitým občasným hladověním, čili opravdoví hrdinové :roll:

Počkal jsem si na ně zas druhej den a zasypal je 5 albe (poslední pokus) naraz, a smotal jsem se do kozelce, abych je v žaludku zavřel. Pár jich asi vzalo za své a zbytek řval asi hodinu až jsem zmodral a nevydržel v kozelci já. Navíc se mi zase spustila krev z nosu a dost. Kdo někdy topil koťata, tak ví co to zvířátko dokáže přežít a jak dlouho řvát pod hladinou. Nakonec jsem vydumal jak to dělají. Když nasypu chemii, vylezou v žaludku nahoru, a zařvou na ty spodní, že travič se je snaží nakrmit. Ostatní si dají 12 hodinový půst a celý kolotoč se opakuje. Zdechne akorát pár hluchých blbců kteří by byli stejně ve stádu na obtíž. akorád by ujídali. :bhead: Další metoda kerou našli, že jak zjistili albe, vyvolali průjem cca do hodiny, a úplně me dehydrovali aby mě přešla chuť.

Možná má některý čitatel stejný problem a tedy vezme za vděk tímto:
Sehnal jsem pelyněk pravý - ten ještě neznali. Nikdy jsem ho ani jako děcko nepil.
Naštěstí :epray:

Nachystal jsem si duramec - pastu. Albenu už se jen smáli. Znali dobře asi jeho chuť či co, nebo poslali mladý se nažrat a sledovali je, pač mladší to musí kosit rychleji jež 20 cm hady. Počkal jsem tedy, až v brichu pět ucítím drápání mírné bolesti jak při zaražených prdech. Pro jistotu jsem to ještě otestoval v předklonu, kdy po zatažení břicha, a sevření hadíků se jali hadi pravidelně odpovídat urutným drápáním, aby mě dali najevo, abych toho rychle nechal, nebo něco zažiju. a to umějí - takové bolesti, že skučíte jak štěně. Uvařil jsem pelyněk do pullitru (2x vrchovatá čajová lžička). Nachystal jsem pohodlné lúžko. Vzal jsem si několik sladkých rozinek (hrstičku)a zapil vřelou vodou - troškou, aby se luhovali rychleji. Až pelyněk trošku schladl aby se dal pít, nalil jsem to na ně. Fylozofie byla ta, že je pelyňkem doblbnu a nebudou podávat informace, tudíž celý spodní stádo zůstane buď v klidu a dostane zásah, nebo vytuší mňamku, a povali se nabaštit nahoru, kde chytnou plný prdy.

Povedlo se. Po pelyňku zcela ztichli, až jsem se divil. Ulehl jsem aby si mysleli že jdu spát. Vycházím z toho že to poznali průzkumníci v žaludku, podle polohy. vypozoroval jsem to tak nějak v nočním bdění. Zároveň jsem tím zalil část žaludku, kde byli povylezlí aby přežili chemii. Za cca 2 minuty začal pelyněk zabírat kupodivu velmi rychle. začali se škubat, ale mlčeli - zajímavé. Navalil jsem na ně v leže dávku Duramec na 500 kilo (moje váha je 78 kilo teď po ostré dietě). Duramectinm mi totiž nedělal žádné problémy. Za cca 5 minut, začal tanec, spodní se valili nepochopitelně nahoru, a horní chcípali v tiché křeči. Ani si nedrápli do masa potvory, tak je pelyněk rychlej. Spodnípřifuněli nahoru a tam zbodli pelyněk už i duramectin. Dostali křeče, a pustili se do boje. Přátelé vy mi nebudete věřit, ale rozvlnilo se mi celý podbřicho. Nikdy v životě jsem nic podobnýho nezažil, Těch sportovců tam hybernovalo dost a dost kdoví jak dlouho. začali řát jak paviáni, a všichni priotrávení valili k :ptrain: aby uteli pelyňku s duramec. Začal jsem mít tak prudké stahy břicha, že jsem myslel že se v posteli :ptrain:

Vstal jsem rychle a zaopnul varnou konvici a navařil ještě jeden pelyněk stejné síly. Když jsem viděl jak jim nahnal hrůzu, vsadil jsem na něj. Vzal jsem si ho k posteli a s vypětím sil zadržoval průjem, abych je udržel v jedech (až po čase mi svitlo, že jed vypláchnou a jsou opět vysmátí). Začal studený pot a boj s :ptrain: Vždy, když křečovité stavy zvolnili, nalil jsem jim tam další pelyněk. Trvalo to asi půl hodiny až třičtvrtě. Začal jsem náhle cítit účinky pelyňku i já sám. Jízda jak na sessio Andyho Warhola, motolice v leže jak při 3 promile, v břichu zdechal jedem po druhým, studený pot. Cca po dalsí hodině tzn ve 3 ráno, záškuby a řev přestaly. Křeče naprosto zmizely a bylo po průjmu. Vzal jsem z lednice riciňák a dal si pul deci. Za deset minut jsem vypláchl záchod takovým špricem, jak když se hasilo národní divadlo. Otočíc se žádostivě hledal jsem hady, ale nenašel nic. Šel jsem smutně spát, a byl jsem rád že jsem našel postel, pač jsem chytal takovy motolice ja k po 2 lahvích koňaku. Ráno dovolená. Motolice byla ještě celý den dopoledne. Vůbec jsem nebyl schopen ničeho.

Odpoledne jsem si dal pořádnou dávku Psylia ve 2 litrech vody cca 5 polevkových lžic. Večer jsem riciňákem zkusil průtah střevem a vzal jsem ještě čajovou lžičku na posílení - draselné soli. No a na zachodě jsem se pak velmi zadivil. sice už jsem při hladovkách podobné věci viděl ale nikdy jsem jim nepřikládal nějak velkou váhu. s vlakninou jsem na 3x :ptrain: asi tak 3 nakrájené vepřové řízky na různé tvary. Mám na retychu takový speciální klacík :ethink: ehm. vony ty kusy v té hromadě vypadaly přizozeně nebýt toho, že jsem si píchl. 'Zluté, pevné kusy masa v hromadě vlákniny. Ulevilo se mi, že jsem si ten riciňák dal pač další den už bych se nedopátral ničeho. 100% bych to takhle vyhladovělý rozložil na kaši.

Z toho pro mě vyplynulo pár věcí. Pokud je parazit zabydlen, má zmáklé vaše zvyky i zlozvyky. Je tedy dost chytrý bna to aby konal individuálně případ od případu. Změní li se podmínky, zjistí to a zaujme pevné zákopy. Tupé polykání prášků v tomto případě naprosto nezabírá. V mém těle velmi spolupracuje toxokara a škrkavka, protože spolu už ledacos zažili. Třeba 75 kapek MMS během 3 hodin, apod experimenty, které jsem kdysi zkoušel. Velmi mě překvapil pelyněk a mám z něj respekt. Boj nekončí ale začíná, jelikož jsem před časem v hrůze zjistil podle potíží svých rodičů, že z ní asi bojuji od narození nebo nedejbože početí.Dále soudím podle jistých faktů, že parazit v těle souvisí z vážným nedostatkem některého z minerálů, a to podle druhu minerálu také druh parazita.Když tělu chybí některý prvek, nemůže zas cosi detoxikovat. Tohle je řetězec, proč jinak nejúčinnější metoda - hladovka, dnes na mnoha jedincích nezabírá tak jak by měla.
Děravý metabolismus, a těžká celosvětová minerální podvyživa. Vitaminy vzal čert, bez těch se téměř obejdeme. "Však z prachu jsi" řekl konstruktér a v prach se obrátíš. Budu se muset pořádně povrtat v mé vlasové analýze vykonané cca před dvěma lety, a posunout utok do zpevnění základů. Začnu jistě křemíkem, jak tu jedna šikovná kolegyně nedávno pěkně připoměla. Úplně jsem ho vymazal z hlavy :epray:

Děkuji za pozornost při čtení tohoto díla. Komu nepomohlo, možná ho aspoň pobavilo. A o to jsem se snažil také.

Mějte se pěkně, pravopisné chyby prosím omluvte píšu dnes dost věcí i jinam, a tak klepu rychle jak datel. :bhead:


adelina
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 13 čer 2013 10:42
Bydliště: Brno
Dal: 12 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od adelina »

Hela píše:
dafa píše: vazim 95kg, takhle je to nadavkovane dle pi. Blahove, tak predpokladam, ze to ma tak aby to zabralo. Mam to brat tri vikendy po sobe.
Podle mých zkušeností má Hana Bláhová ty dávky dost opatrné. ..
Zdravím :help: ,
chtěla jsem navázat na toto téma dávkování a tzv. ''Praziquove pecky'' (3 praziqy - 2hodiny a zas 3praziqy). Máte s tím takhle někdo zkušenosti? Mám počáteční kůru 6 víkendů - sobota 2x albendazol ráno, a neděle 2x praziquantel ráno. Po praziqu je mi zle, jsem jako opilá, točí se mi hlava, jsem podrážděná a nemám absolutně chuť něco sníst,... a takhle je to celý den pokaždé.. ( Vážně si nedovedu při svých 47kg váhy představit do sebe nalámat 6 Praziqů...)
Problém je, že se mi zhoršuje problém s očima a kvůli tomu to mám vlastně takhle jednorázově zkusit...Oči mě příšerně pálí, jsou červené a často vidím rozmazaně.... Žádné kapky mi na to nezabírají, VMS beru už 6 týdnů jsem na 4 kapkách 2x denně, kůru mám ještě na dva víkendy... kromě Echinococus Granulosis který je kdesi, mám i plasmodie asi tři druhy, toxoplasmu, vlasovce a další, to je v těle,... Teď ale řeším hlavu, kde mám podle posledního měření: Hymenolepis nana [tasemnice] v očích jak jinak, Taenia saginata [tasemnice] – chuťový aparát, Taenia solium [tasemnice] – ucho, Mikrofilária [vlasovci] – CNS (mícha, přední mozek, střední mozek), Mikrofilária [vlasovci] – PNS, Dirofilaria repens [vlasovci] – chuťový aparát . Udávám sem info takhle do podrobna proto, že bych potřebovala poradit co nejpřesněji ohledně těch očí, které mě trápí už pěkných pár týdnů, jenže čím dál víc,... Chtěla jsem vědět jestli se tomu Praziqu dokážu nějak vyhnout, a pomoct si něčím jiným, protože pomyšlení na tu dávku mi fakt nedělá vůbec dobře a zatím jsem nějak nenašla odvahu do toho jít,... Budu ráda za každou radu :) Díky

Citace zkrácena. SDK


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od MIRKO »

Zkus jsi kapat koloidní stříbro do očí alespoň 10x denně, minimálně měsíc...je to super...vyžene to z očí kdejakou breberu. :bye:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
adelina
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 13 čer 2013 10:42
Bydliště: Brno
Dal: 12 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od adelina »

Ahoj,
Díky moc za odpověď, stříbrno jsem ještě nezkoušela, ale právě o tom čtu na netu, máš prosím nějaký tip na e-shop nebo je to jedno, kde to člověk sežene?


smajlicekk
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: ned 04 pro 2011 21:23
Dostal: 8 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od smajlicekk »

rambajs píše:Pokud se v mém přízpěvku budou opakovat některá moudra z knih, nebo některého objevitelského člena fora, může to být pouze potvrzením různých faktů. Ne vykrádání sejfů :epray: :bhead:
to je sila, :o) moc gratuluji k vymlaceni breberek. a jak se ted citis v klidku bez toho orchestru? :o) ja beru kremelinu a hned zacalo byt ticho po pesine :D ale zatim tam porad jsou, citim je mrchy. tak se drz. S


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od MIRKO »

Já beru KS od Pala z tohoto fora /pošli mu SZ/ nebo dobré je i KS Ag100 od firmy Pharma Activ.Ahoj


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

adelina píše:Po praziqu je mi zle, jsem jako opilá, točí se mi hlava, jsem podrážděná a nemám absolutně chuť něco sníst,... a takhle je to celý den pokaždé.. ( Vážně si nedovedu při svých 47kg váhy představit do sebe nalámat 6 Praziqů...)
To dávkování praziquantelu ti poradil detoxikační poradce? Nikdy jsem o takovém dávkování neslyšela. Podle návodu se má brát druhá dávka po 4-6 hodinách. A 3 praziquantely najednou při váze 47 kg mi připadá opravdu hodně - to bych si nedala ani při 65 kg. Při té zátěži, jakou máš (připomíná mi to tu moji), sice budeš potřebovat dost vysoké dávky, ale při tvé váze bych brala tak 1,5 tablety najednou a po 5 hodinách znovu. A několik dní po sobě - tak 3 dny, pak tak týden nic, a pak si to můžeš zopakovat. Při takovém dávkování (3 dny po sobě) to nebudeš muset opakovat tolikrát. Uvidíš, jak se budeš cítit. A pokud budeš mít pocit, že už praziquantel nemůžeš ani cítit, natož pak jíst, tak se nech raději znovu přeměřit - třeba jen na to, jestli ještě praziquantel potřebuješ - to je otázka 5 minut. Ten pocit je dobrý indikátor. Pak si můžeš udělat Albendazolovou kúru, 2-0-2, také třeba 3 dni po sobě.
Pokud jde o tu ostatní zátěž - plasmodia, vlasovci - je potřeba zbavit se napřed plasmodií, tj. brát VMS, tak jak to bereš, a speciálku od Joalisu na plasmodia (Plasmodium MOVF). Pokud by byly problémy s nákupem speciálky, kup si Para-para, v tom je to taky. Potom teprve nasadit ivermectin a Hetrazan na vlasovce. Plasmodia a vlasovci zřejmě žijí v symbioze, takže se vlasovců (aspoň podle mých zkušeností) nezbavíš, dokud máš plasmodia.


adelina
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 13 čer 2013 10:42
Bydliště: Brno
Dal: 12 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od adelina »

Hela píše:
adelina píše:Po praziqu je mi zle, jsem jako opilá, točí se mi hlava, jsem podrážděná a nemám absolutně chuť něco sníst,... a takhle je to celý den pokaždé.. ( Vážně si nedovedu při svých 47kg váhy představit do sebe nalámat 6 Praziqů...)
To dávkování praziquantelu ti poradil detoxikační poradce? Nikdy jsem o takovém dávkování neslyšela. Podle návodu se má brát druhá dávka po 4-6 hodinách. A 3 praziquantely najednou při váze 47 kg mi připadá opravdu hodně ...
Ahoj,
díky moc za info. Ano, mám to od poradce, který spolupracuje s paní Bláhovou. Právě tuhle pecku Praziqu mi navrhli, že to bude nejlepší řešení kvůli těm očím, ale popravdě vážně z toho mám strach, takže sháním co nejvíc informací, abych to kdyžtak mohla zkusit i jinak. :) Praziq mi dělá zle od začátku, nemůžu ho ani cítit a přitom všichni kolem mě říkají, že nijak abnormálně nesmrdí ( já si myslím, že jsem ještě nic s takovou nechutí nebrala) rozhodně v tom hrají největší roli moje emoce, ale kdo by z toho měl dobrej pocit takový množství na 47kg že,.. nicméně musím ty mrchy ze sebe nějak dostat...akorát bych to teda ráda přežila... Joalisky beru 4 druhy, jak říkáš mám Para para, Cordren, Uridren a Respidren,.. Za 14 dní mám naplánovanou druhou léčbu zaměřenou na ty vlasovce atd,.. takže dostanu i nové Joalisky. Ivermectin mám už slíbenej,.. ještě nevím jak mi to navrhnou brát. Zatím teda jsem na těch 6ti víkendeh soboty ráno 2 albendy a neděle ráno 2 praziqy a před sebou poslední dva víkendy (haha, protože nevěřím tomu, že by to šlo tak jednoduše)...

Citace zkrácena SDK


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Pokud ti dělá problémy praziquantel i v nižší dávce (nevím, kolik teď bereš), tak bych si ji zatím nenavyšovala (na 3-3 vůbec ne). Znamená to nejspíš, že se paraziti rozpadají a tělo má problém se zbavit odpadu. Totéž se asi stalo v očích. Nejspíš se z mrtvých parazitů vysypaly viry a baktérie, které způsobily zánět. Stříbro na to možná pomůže, ale s tím nemám zkušenost, takže tady nemohu radit. Já mám zapper, takže bych to zkusila se zapperem, ale tam potřebuješ vědět, co je to za breberky, takže jedině přesně vyměřit. Pokud budeš vědět, co to je, můžeš zajít i na plazmový generátor. Tam (i na zapperu) si můžeš pustit taky program na čištění ledvin, jater a lymfatických žláz, což pomůže při odstraňování odpadu.


adelina
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 13 čer 2013 10:42
Bydliště: Brno
Dal: 12 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od adelina »

Hela píše:Pokud ti dělá problémy praziquantel i v nižší dávce (nevím, kolik teď bereš)....
Beru každou neděli ráno 2ks praziqu, celý den jsem pak mimo,nedělá mi problém usnout po snídani a spát až do večera,.. ovšem daleko větší sranda je když musím nějak fungovat, to se pak nestačím divit :shock: , takže něco to dělá určitě, jsem uplně sfetovaná a mimo... Akorát jsem se teď dostala do historie tohoto téma, kde se píše, že praziq by neměl být používán na problémy s očima je to pravda? Mě nikdo nic takového neřekl a je fakt, že ty oči se mi teda zhoršili až když jsem začla dělat tuhle kůru, ale jak říkáš, mám za to, že to zabíjí parazity a toxiny pak dělají neplechu,.. S tím zapperem nevím, uvažuju nad tím že bych si ho snad i koupila, ale nemám vubec šajna o tom, na co si při koupi tohohle přístroje dát pozor, musím o tom ještě hodně číst,... v očích mi naměřili tento týden v pondělí Hymenolepis nana [tasemnice]. :) mimo jiné... v hlavě toho mám povícero..

Citace zkrácena SDK


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

O tom praziquantelu a očích už jsem tady psala. Je to na straně 213. Jinak zapper si nemusíš hned kupovat, v Brně se dá i vypůjčit, třeba na měsíc. A pokud máš čerstvě vyměřenou zátěž v očích, tak by to možná stálo za úvahu - i na to čištění ledvin atd.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“