Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Mám to v očích taky. Podle mě jsou to mrtví paraziti nebo jejich zbytky. Oči se nečistí pomocí lymfatického systému, takže je problém to odtamtud dostat. Poradkyně mi radila naředit půl kapky aktivované MMS do 50ml lahvičky s kapátkem (např. od Joalisu) vychladlou převařenou vodou (denně čerstvou dávku) a kapat do očí - nejlépe večer před spaním. Zatím jsem neměla odvahu to zkusit.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kov »

Hela píše:Mám to v očích taky. Podle mě jsou to mrtví paraziti nebo jejich zbytky. Oči se nečistí pomocí lymfatického systému, takže je problém to odtamtud dostat. Poradkyně mi radila naředit půl kapky aktivované MMS do 50ml lahvičky s kapátkem (např. od Joalisu) vychladlou převařenou vodou (denně čerstvou dávku) a kapat do očí - nejlépe večer před spaním. Zatím jsem neměla odvahu to zkusit.
Vím z jiného fóa, že is lidi kapou do očí CDS2 o síle 25ppm. Někteří psali dokonce, že si tam kapnou i 100ppm, což mi příjde hrozně moc. Psali to ale stálí uživatelé, tak si nemyslím, že by to bylo nějaký fake.


Jirux
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 11 zář 2016 8:57

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jirux »

Ahoj, myslíte že bych si mohl kapat koloidní stříbro 10 ppm během dne do oka na kontaktní čočky? Nestane se nic? Zatím kapu ráno a večer, dodržuji 30 minutový odstup (radši) a cítím, že je potřeba kápnout i přes den, ale nemám odvahu to na ty čočky riskovat. Nemá s tím někdo zkušenost? :-)


honzajs
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: úte 06 led 2015 12:46
Dal: 3 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od honzajs »

Taky se mi to v ocich udelalo. Vice v levem oku. Mam to po protiparaziticke kure. U ocare nezjistili nic, pry vse v poradku, takze asi zakalky. Mel jsem na to jodidove kapky a KS 20ppm, ale nepomohlo to. Je to videt jen na svetle plose. Podarilo se to nekomu vyresit?


julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od julietta »

Hela píše:Mám to v očích taky. Podle mě jsou to mrtví paraziti nebo jejich zbytky. Oči se nečistí pomocí lymfatického systému, takže je problém to odtamtud dostat. Poradkyně mi radila naředit půl kapky aktivované MMS do 50ml lahvičky s kapátkem (např. od Joalisu) vychladlou převařenou vodou (denně čerstvou dávku) a kapat do očí - nejlépe večer před spaním. Zatím jsem neměla odvahu to zkusit.
mne na to dosť pomáha preplachovanie nosa slanou vodou. Len chce to pravidelne rano a to sa mi nie vždy darí.

Heli, poslala som ti spravu :)


Jirux
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 11 zář 2016 8:57

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jirux »

julietta píše:
Hela píše:Mám to v očích taky. Podle mě jsou to mrtví paraziti nebo jejich zbytky. Oči se nečistí pomocí lymfatického systému, takže je problém to odtamtud dostat. Poradkyně mi radila naředit půl kapky aktivované MMS do 50ml lahvičky s kapátkem (např. od Joalisu) vychladlou převařenou vodou (denně čerstvou dávku) a kapat do očí - nejlépe večer před spaním. Zatím jsem neměla odvahu to zkusit.
mne na to dosť pomáha preplachovanie nosa slanou vodou. Len chce to pravidelne rano a to sa mi nie vždy darí.

Heli, poslala som ti spravu :)

Nos taky proplachuji slanou vodou, ale úplně to můj problém nevyřeší, jen to zmírní příznaky. Nejvíce se mi zdá že na to zabírá, když přísně kontroluji co jím, absence alkoholu, kouření, popíjení MSM s Vit. C + kapat koloidní stříbro a nevejrat celý den do PC :-)


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od martinq »

Několikrát je v této diskuzi zmíněné germanium.

Z diplomové práce z chemickotechnologické školy:

2. 4 Germanium v potravinách
Organické germanium (jež bylo nalezeno v některých vzorcích česneku česneku, řeřiše,
ječmenu, aloe, ženšenu, ginsengu), pomáhá okysličovat mozkové buňky, odstraňuje odpadní
vodík. Výborný detoxikant - váže se s jedovatými kovy jako je rtuť, olovo, chlorované bifenyly
a společně s jedy se do 24 hodin vyloučí. Germanium v organické formě (v kombinaci
s Bis-Carboxyethylem v základu echinacea) je nejmocnější imunitní stimulační látka, která
odstraňuje i viry a bakterie (například chřipky, salmonely...). Podle výzkumných zpráv tento
prvek napomáhá také při léčbě rakoviny, artritidy, poruch žláz s vnitřní sekrecí... Germanium,
jako polovodičový prvek, dokonce uvolňuje v těle specifické elektrické proudy, které napomáhají
k hojení ran či zlomenině kostí nastavením "rovnovážného stavu tělní elektřiny". Doporučená
dávka je 25-30 mg denně. (Pro odstranění nemoci se bere 1 až 1,5 gramů denně).15
Dále jsou uvedeny některé nemoci, při jejichž léčbě bylo pozitivně testováno organicky vázané
germanium : rakovina – prostaty, plic, vaječníků, krku, tlustého střeva, prsa, dělohy; leukémie;
revmatický zánět a revmatismus; cukrovka; malárie; astma; stařecká osteoporóza; duševní
poruchy – depresivní stavy, schizofrenie; zažívací poruchy – zánět žaludku, vředy, chřipka;
srdeční poruchy – angína, kornatění cév, mrtvice, infarkt, myokardu; poruchy oběhu –
Raynauldova nemoc, Parkinsonova choroba, mozková skleróza; pleťové vyrážky – bradavice,
kuří oka, vyrážky, úpal, opary, epilepsie, oční vady.9
Shoeder a Balassa publikovali, že germanium je biologicky prakticky všude přítomné v roce
1967. Zkoumali všechny druhy biologického materiálu. Mořské produkty (ústřice, škeble,
garnáty, lososy, tuňáky, atd.), maso (kuřecí, hovězí, vepřové, jehněčí), mléčné výrobky, obilí
(žito, oves, pšenice), zeleninu (mrkev, brokolici, květák, rajče, papriky, atd.), ořechy, oleje,
kočičí krmivo, cigarety (turecké a kanadské) a nápoje (čaj, káva, kakao). Výsledky ukázaly, že
germanium bylo přítomné ve většině potravin v stopovém množství. Jen ve škeblích,
konzervovaném tuňáku byla průměrná zastoupení vyšší (až 4,67 mg/kg) a Welshova rajčatová
šťáva obsahovala více než 2 mg/kg. Pozdější analýzy, používající citlivější metody, potvrdily
pouze stopová množství v rostlinách užívaných v ˇčínské medicíně. Výzkumní pracovníci
používali bezplamennou AAS kombinovanou s extrakcí organickými rozpouštědly. Tato analýza
je citlivější než dříve užívané analýzy Asaiem nebo Schroederem.
19
Kořen ženšenu vybraný na základě Asaiovy zprávy obsahoval méně než 6mg/kg. Získané
výsledky ukazují, že léčivé rostliny obvykle obsahují malé množství germania a naznačují, že
nemůže být spojení mezi farmakologickými efekty z léčivých rostlin a obsahem germania.
Analytické hodnoty v tomto experimentu byly mnohem nižší než oznámil Asai nebo Schroeder.
Metoda používaná Asaiem není blíže specifikovaná. Měření Schroedera byla založena na měření
absorpčních spekter s fenylfluoronem jako barevným činidlem. Tato spektrometrie (detekční
limit 0,5mg/kg) má nízkou citlivost, takže získané hodnoty 0,1 až 1,0 mg musí být považované
za nespolehlivé. Proto by bylo nutné obsah germania v dalších biologických materiálech znovu
stanovit citliv�jší metodou.


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od kutil »

Hela píše:Mám to v očích taky. Podle mě jsou to mrtví paraziti nebo jejich zbytky. Oči se nečistí pomocí lymfatického systému, takže je problém to odtamtud dostat. Poradkyně mi radila naředit půl kapky aktivované MMS do 50ml lahvičky s kapátkem (např. od Joalisu) vychladlou převařenou vodou (denně čerstvou dávku) a kapat do očí - nejlépe večer před spaním. Zatím jsem neměla odvahu to zkusit.
Lidičky tak sem konečně zjistil co to v těch očích skutečně máme ....
http://epochaplus.cz/?p=29409&utm_sourc ... -internetu
H.v.


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od milnem »

Jenže mně ty plovoucí flíčky reagují zcela zřetelně na úroveň stravy a zanesení organismu.Když povolím ve stravě,objevují se.Množství závisí na kvalitě stravy.Když jsem někde několik dnů a stravuji se "normálně" je jich hodně.Když jsem doma a trochu se vyčistím,zmizí.Hm...Když jsem před léty brala antibiotika,(bylo jich hodně),pak se objevila hotová záclona v oku.
Asi takhle reaguje naše oko,anebo kdoví?
M.


Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Peter11 »

Hela píše:Mám to v očích taky. Podle mě jsou to mrtví paraziti nebo jejich zbytky. Oči se nečistí pomocí lymfatického systému, takže je problém to odtamtud dostat. Poradkyně mi radila naředit půl kapky aktivované MMS do 50ml lahvičky s kapátkem (např. od Joalisu) vychladlou převařenou vodou (denně čerstvou dávku) a kapat do očí - nejlépe večer před spaním. Zatím jsem neměla odvahu to zkusit.
Neriskoval bych poleptání oka. Zlepšování a zhoršování stavu závisí pravděpodobně na momentálním stavu mysli. Dal bych si sakra pozor do jakých rukou "vložím" svoje oči.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od kutil »

Peter11 píše:Neriskoval bych poleptání oka. Zlepšování a zhoršování stavu závisí pravděpodobně na momentálním stavu mysli. Dal bych si sakra pozor do jakých rukou "vložím" svoje oči.
Ahojky po ránu :)
Tak nějak mě ten článek uklidnil a souhlasím s Peterem že pokud to výslovně nebrání ve výhledu tak bych s očima raději nic nedělal. Stejně je zajímaý že to nějak na něco reaguje a někdy je těch shluků víc a někdy míň .......
Dlouho sem tu nebyl a docela dost mě se všeho vytáhla důsledná detoxikace organismu a od loňska léčivé konopí. Ne to co se prodává (málo účinné) ale to poctivě usušený a doma zpracovaný. Nemusí to být s tím THC co hlídají, ale stačí i to technické s CBD (např.odrůda Finola) toho můžete pěstovat 100 m2 ;)
Tak všem přeji pevné zdraví a ať se daří
H.v.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


SusyVonCurly
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 23 úno 2017 0:23

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od SusyVonCurly »

Ahojte. Mam podozrenie ze sa vo mne zabyvala pasomnica. Mam ztoho hrozu! Uz asi 5mesiacov okolo pupku a vyse pupku citim pohyby. Je viditelne ako sa mi to nieco pohybuje pod kozou. A ked sa toho dotknem tak sa to stiahne. Niekdy je to citelne ako ked mi moj syncek tlacil pocas tehotenstva v brusku pätou. To nieco v bruchu ma tak isto tlaci ,da sa to sledovat aj okom. A ako som uz pisala ked sa toho dotknem tak sa to stiahne al. Premiestni o kusok dalej.
Ma s tym niekto skusenosti? Myslite ze moje podozrenie je skutocne realne? Mohol by tu niekto z vas co sa zbavoval pasomnice napisat presny plan/postup ako sa je zbavit??? Som totalny zaciatocnik co sa tyka parazitov! Nemam nastudovane nic. Doteraz som zila v totalnej nevedomosti co sa tyka parazitov. Prosim pomozte Ako a s cim zacat. Mam 30 rokov a a 43 az 45kilov. Dakujem za kazdu radu


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Ilem »

Tak velikou věc by měli vidět na ultrazvuku. Tam bych začal.


"Dum spiro spero"
Ciceron
zuzkacvrcek
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 22 bře 2017 17:24

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od zuzkacvrcek »

ahoj tak já bojuju s roupama a né a né se jich zbavit babička mi radila česnek ejnže ten nemůžu proto, že má crohna a nedělá mi to zrovna dobře. mms a cds2 zatím nepoužívám já totiž nevidím a musím vymyslet, jak by se daly kapky kapat kdyby Vás někoho něco napadlo budu ráda za jakoukoli radu díky moc Zuzkacvrcek


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Ilem »

Stejný problém se zde již řešil: http://energie.upramene.cz/forum/viewto ... =36&t=1233
Mě ještě napadlo že by se dal použít malý sprej. Ten který posílám já zákazníkům dá na jeden stisk 0,07 ml. Objem jedné kapky se udává 0,04 - 0,05 ml. Na tři kapky by tedy odpovídalo 2x stisknutí spreje. Pokud máš zájem, pošli mi do SZ adresu a já ti jednu prázdnou lahvičku zašlu.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“