Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

viktoria
Stálý člen
Příspěvky: 40
Registrován: úte 19 bře 2013 12:45
Bydliště: Slovakia
Dal: 32 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od viktoria »

Zdravím vás všetkých, chcem sa s vami podeliť o moje a neurologove liečebné metódy, po "prekonaní" brucely. Vybrala som celkom 5 atb, zinat, doxy, avelox, duomox a entizol. Okrem toho som likvidovala kandidu citricidalom, oregánovým olejom... + vitamíny (C, všetky Bčka, ginko.... všetko čo existuje, mám to doma ako v lekárni, nič nezaberalo) no poviem vám, že som sa necítila vôbec dobre: závrate, mozgová hmla, nervozita (zo seba), búšenie srdca, depky ale najhoršie som znášala taký neopísatelý pocit, vnútorný tras, triaška, nie je to vidno navonok, ale cítila som, že sa vo mne chveje každá bunka, od nôh, rúk, cez črevá, žalúdok a moje pohyby boli také sekané... najhoršie na tom bolo to, že sa to zhoršovalo vtedy keď som potrebovala ísť na veľkú potrebu, vtedy sa tie "trasy" prejavovali silnejšie a prišlo to až do záchvatu (na nete som vyčítala, že je to sekundárna porfýria), kedy mi pomohola až ukľudňujúca tabletka. Tak som si našla neurológa, ktorý pochopil o čom mu hovorím a ako sa cítim, bral to úplne vážne a vážne sa nad tým zamýšľal. Potom vyhlásil, že mi pomôže. Čakala som aký zázrak urobí, lebo už som bola úplne na dne. Predpísal mi toto: a prikázal!!!! vysadiť všetky ostatné vitamíny a doplnky stravy.
10x magnézium do žily (vždy večer, pred spaním) mám šťastie, že suseda je zdravotná sestra
10x apaurin do zadku (pichať večer, lebo uspáva)
Magnezium B6 (Generica) 1-1-1
Vit. E (Generica) 0-1-0
Acutil 1-0-0
Záver z toho je taký, že to čo mi predpísal som poctivo brala (vitamíny aj teraz beriem furt) a môžem povedať, že ten doktorko mi naozaj pomohol. Cítim sa naozaj podstatne lepšie, nehovorím, že som z toho vonku, ale kvalita života... to je o niečom inom... mozgová hmla, a tie ostatné príznaky sú neni!!!
Zistila som, že na tie triašky mi robil dobre aj med!!!
Ak niekto s podobným stavom bojuje, možno je tu návod...
veľa zdravíčka prajem všetkým

V.


V.
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

:x Viktorko úplně stejnými problémy jsem taky trpěl :bhead: měl jsem to prý s plicních chlamýdií tak jsem bral rok a půl doxy, azi. metroni. a samozřejmě x doplnků :x ale musím popravdě říct že mě to hodně pomohlo :ethink: únava, dýchání, mozková mlha, třes, zimnice bolest kloubů, hrozná nervozita, úzkost a mnoho dalších problémů se zázračně zlepšilo ale po vysazení se mě to po půl roce skoro všechno vrátilo :bhead: tak jsem na to šel z druhé strany MMS, joalis kapky, koolidní mineráli, autopatie a samozřejmě milovaná Alfka a musím říct že se mě můj stav hodně zlepšil jo abych nezapomněl taky mě nasadili bezlepkovou a tu jsem před třemi dny vysadil :bhead: v domnění že už můžu vše a ouvej nějak to se mnou cvičí :bhead: i když to může být taky reakce na autopatii :dknow: :bye:


jrompf
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 31 led 2011 16:51
Dal: 20 poděkování
Dostal: 45 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jrompf »

viktoria píše: 10x magnézium do žily (vždy večer, pred spaním) mám šťastie, že suseda je zdravotná sestra
Magnezium B6 (Generica) 1-1-1
Vit. E (Generica) 0-1-0
V.
Si si ista tym, ci sa anorganicke mineraly a synteticke vitaminy v tele zuzitkuju ?


ailleyscha
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: ned 28 dub 2013 18:29
Bydliště: Kopřivnice
Dal: 23 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od ailleyscha »

Dobrý večer, našla jsem tuto diskusi úplně náhodou ale jsem tomu moc ráda, protože čím více čtu, tím víc se věci skládají jako skládanka :o
Potřebovala bych poradit - má dcera, v dětství celkem zdráva, pak 3x spála, jednou spálová angína, od té doby častější nachlazení
Do čtvrté třídy pěkný prospěch ve škole, pak při obyč. nachlazení - silný dusivý kašel přes noc, únava ale bez teplot ( podle doktorky zdráva, jen lehce nachlazená) přišel k ránu epileptický záchvat. Epilepsii z obou stran v rodině nemáme, úraz hlavy vyloučen. Od té doby až do dnes občasné epi. záchvaty, vždy při únavě a nevyspání. Co mi ale dělalo větší starosti ,byla změna dcery i její psychiky. Své asi vykonaly i prášky co v nemocnici předepsali, dcera po nich celá natekla , byla jak plná vody a co hlavně byla jak robot, jak bezduchá. Pak jí vyměnili prášky, ale od té doby se velmi zhoršil prospěch ve škole, nevím jak to napsat, ale jako by se to na ní podepsalo, jako by zhloupla? Z dítěte které bylo veselé, ve škole měla jedničky a dvojky najednou dítě co má čtvery na vysvědčení ??? Dětská doktorka mi tehdy řekla že to nemůže mít souvislosti :evil_vm:
Dnes je dcera dospělá, epi. záchvaty má při ůnavě dál, bere léky, jinak trpí na záněty moč. měchýře, záněty spodku, často je unavená, chybí jí energie, spavá, veliká chuť na sladké, padají jí vlasy celkem dost, špatné zuby, věk 29 let
Myslím správně když se domnívám že to vše může být způsobeno parazity ???


rambajs
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: stř 13 črc 2011 14:09
Bydliště: Brno
Dal: 22 poděkování
Dostal: 88 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od rambajs »

ailleyscha:
Tak, záněty, to může být celá škála poruch velmi širokého záběru a definic parazitů, po poruchy metabolismu. Může jít třeba o výrazný nedostatek zinku.

Tohle chce kus papíru a zvolit si system průzkumu. Platíš zdravotní, čili naběhnout na všechny možné vyšetření, něco o tom načíst, přinutit na základě hypotéz definic závad mudrologů, k co nejkomlexnějším všemožným anylýzám tekutin, masa, odpadů.

Šmikenzí vlasy a zaslat na analýzu. Zajít k někomu kdo umí obličej, jazyk, nehty.
Seředit na hromadu a tuze přemýšlet. Hledat původ zlomu stavu, a promítnout si co nejvíce detailů, hlavně těch bezvýznamných, a směšných, či neuvěřitelných. Jak chceš..

Zajít na změření k parazitologovi "amatérovi", pokud se vyskytuje "mozek" s titulem , tak i k němu. Tohle je dlouhá cesta, či může být. A dost nešťastný příběh tedy.

Já jsem prý spálu prodělal cca v 14 letech, a zjistili,že je to spála, až bylo po spále. Nezabraly antibiotika, a již poměrně velký polomuž jsem přinutil matku, aby mě je nenutila. Měl jsem 42 stupňové horečky téměř 14 dní které nešly srazit ani pryznycovým zábalem, shodil jsem za tu dobu 10 kilo, nic jsem nejedl, a nakonec zabraly prásky co vykoumala moje babička kdesi, prý na chřipku. Hlavní složka těch tablet, byl chinin, a jmenovaly se Vicedrin. Ten název si pamatuju do dnes, protože se zatnutými zuby, jsem pocítil tu úlevu, již snad po třech tabletách a poprvé se vyspal cca po těch 10 dnech, pak už bylo lépe. Byl jsem naprosto vysílený, třásl jsem se, nemohl jsem vstát z postele, propotil jsem peřinu za 2 hodiny, z madrace čůrala voda (můj pot) na tebich. Celou dobu jsem, měl pekelnou zimnici, nespal jsem víc jak půl hodiny denně nešlo to. Normálně jsem hořel ,jak táborák. Dnes mám silné podezření na malárii, či migraci parazitů kdoví kam. Doktoři totiž poznali spálu tak, že se mi podívali do krku a spatřili pupínky na jazyku. Na těle jsem neměl ani jeden. Ať žije medicína, ochránce zraví, řeckořímská pavěda, a Jezuité, co se budou nejvíce zpovídat našemu konstruktérovi, z navlíkání jehly prdem.

Měj se pěkně a hodně pevné vůle. :good:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od poota »

To ailleyscha:
je to opravdu běh na dlouhou trať, ale něco můžeš udělat rovnou a s ničím se to "netluče" - podívej se na autopatii http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=3271
Neovlivňuje to žádné jiné léčení a není to žádnými léky ovlivňované - a přitom to dokáže úspěšně řešit i podle doktorů nevyléčitelné choroby.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
viktoria
Stálý člen
Příspěvky: 40
Registrován: úte 19 bře 2013 12:45
Bydliště: Slovakia
Dal: 32 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od viktoria »

jrompf píše: Si si ista tym, ci sa anorganicke mineraly a synteticke vitaminy v tele zuzitkuju ?
ahoj, no nie som si istá, nie som chemik ale zabralo to... verila som neurológovi... isté je, že mi nerobia dobre niektoré potraviny, rovnako káva a čokoláda čo tie záchvaty vyvolávali...
pekný deň

Edit: oprava citace - poo.


V.
Lopata43
Stálý člen
Příspěvky: 39
Registrován: stř 02 lis 2011 11:50
Dostal: 4 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Lopata43 »

Škrkavka se dožívá 2 let to platí jen pro dospělou škrkavku? A ta larva může žít jak dlouho chce? Třeba když má někdo epilepsii tzn má v mozku parazity. Ale ti paraziti by měli časem umřít stářím a ten pacient by se měl z ničeho nic uzdravit sám od sebe.
Naposledy upravil(a) Lopata43 dne stř 03 črc 2013 13:04, celkem upraveno 1 x.


Salem
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 27 zář 2012 7:34

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Salem »

Mám dotaz, rozšířené žilky na nohou jsou opravdu výsledkem nedostatečnosti žilních stěn nebo můžou být způsobeny nějakou potvůrkou. Ptám se, protože jsem se dočetla, že někteří lidé při zbavování parazitů se zbavili i křečových žil. Děkuji za odpověd.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

ailleyscha píše:... Potřebovala bych poradit - má dcera, v dětství celkem zdráva ...
To vypadá na Toxoplasmu Gondii díky a společně s dost oslabenou imunitou. Ty 3 spály jsou neklamným znakem imunního problému stejně jako následná revmatická horečka. Příznaky kašle a nachlazení by toxoplasma mohla být, ona se tak taky akutně projevuje. Epileptické záchvaty specielně po únavě zase mohou být následkem Toxoplasmy a vzhledem k tomu, že ofiko cca 30% lidí v česku ji má, je ta pravděpodobnost hodně vysoká. Navíc má Toxoplasma ověřený a velice silný vliv na psychiku, což se v případě dcery zase projevuje. Něčím došlo k oslabení IS imunního systému, 3x na to skočil streptokok a tím spála, s tím přišly antibiotika, vyvolalo to prý autoimunní revmatickou horečku, a autoimunní je vleklý zánět díky nedostatečnosti zánětové dehydroxylace a Toxoplasma se tím pádem už mohla taky dobře chytit. Je tu na ni vlákno.

Léčí se to blbě, ale silná podpora imunního systému ji časem sebere. Jde o vleklý zánět, který může a nemusí být podklinický, v hantýrce by mu mohli i říkat autoimuní, ale není. IS se neustále pere s Toxoplasmovýma cystama a pokud jsou v mozku, jakože se do něj Toxoplasma dá často, jsou z toho i schizofrenie, epileptické záchvaty a i to zblbnutí, letargie, chronická únava atd.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
lena

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od lena »

ailleyscha píše: Potřebovala bych poradit - má dcera,
Ja bych nelenila a dala se na autopatii, je to jednoduche a velmi ucinne.......a hlavne nic tim nepokazis...

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... &start=480

Ucinek je fenomenalni... ja pouzivam varnou banku, prevareny dech, take je tu ve vlakne popsano jak se zbavit parazitu.

Varim si dech, zacala jsem 0,5 litru, sem tam i 1 litru a pak dam jeste obcas 0,5 litru. Velmi dobre se telo cisti, budu to tak dlouho delat az nebudou ruzne priznaky znat, ktere znam.l Az pak se dam na jednou tydne ci dle potreby i treba dech nevareny. Ale zatim je u me nutne ten vareny. Sleduji, ze to jde telem pomalu smerem od hlavy dolu. Coz je spravne poradi.


dancaa
Starší člen
Příspěvky: 132
Registrován: úte 20 zář 2011 22:25
Dal: 33 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od dancaa »

ailleyscha, tady cituji z článku od ing. Bláhové - viz příloha

"EPILEPSIE - cysty tasemnic v mozečku nebo vnitřním uchu

- Trichomonáda vaginalis nebo hominis

- nekonvenční viry / priony, pomalé viry/"
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


viktoria
Stálý člen
Příspěvky: 40
Registrován: úte 19 bře 2013 12:45
Bydliště: Slovakia
Dal: 32 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od viktoria »

vokoun píše::x Viktorko úplně stejnými problémy jsem taky trpěl :bhead: měl jsem to prý s plicních chlamýdií tak jsem bral rok a půl doxy, azi. metroni. a samozřejmě x doplnků :x ale musím popravdě říct že mě to hodně pomohlo :ethink: únava, dýchání, mozková mlha, třes, zimnice bolest kloubů, hrozná nervozita, úzkost a mnoho dalších problémů se zázračně zlepšilo ale po vysazení se mě to po půl roce skoro všechno vrátilo :bhead: tak jsem na to šel z druhé strany MMS, joalis kapky, koolidní mineráli, autopatie a samozřejmě milovaná Alfka a musím říct že se mě můj stav hodně zlepšil jo abych nezapomněl taky mě nasadili bezlepkovou a tu jsem před třemi dny vysadil :bhead: v domnění že už můžu vše a ouvej nějak to se mnou cvičí :bhead: i když to může být taky reakce na autopatii :dknow: :bye:
ahoj Vokoun,
no po včerajšku, som si istá, že som na niečo alergická... totiž tie stavy sta mi včera vrátili, teším sa z toho, že ma to len obšuchlo a neprepuklo v plnej sile... horúca vlna, tras, následne na to silná migréna... od obeda som prespala až do 18tej... bolesti hlavy ustúpili až večer... dnes som už ok... musím zájsť k alergologičke, snáď zistíme čo mi nerobí dobre... zrejme nejaká potravina... kávu a čokoládu som už vysadila pred niekoľkými mesiacmi, mliečne výrobky, kvôli intolerancii taktiež už od decembra... dúfam, že to tentokrát nebude aj histamínová intolerancia :shock:
Večer som prečítala celé vlákno o autopatii a veľmi ma to zaujalo, takže do toho idem... dám vedieť, ako sa to u mňa uchytilo...

pekný deň :bye:


V.
Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »

ailleyscha píše:Dobrý večer, našla jsem tuto diskusi úplně náhodou ale jsem tomu moc ráda, protože čím více čtu, tím víc se věci skládají jako skládanka :o
Potřebovala bych poradit - má dcera, v dětství celkem zdráva, pak 3x spála, jednou spálová angína, od té doby častější nachlazení
K parazitům bych ještě přidala možné následky po očkování. Jsou homeopatika přímo z vakcín a jsou hodně, hodně účinná.
Dále bych vyloučila umělá sladidla. Jsou ale téměř ve všem, ve žvýkačkách, dokonce i ve slaných krekrech. Mají opravdu destruktivní dopad na fyzické zdraví a psychiku - hlavně dětí.
Gaia

Edit: oprava citace - poo.


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

:? Viktorko na dr. bych moc nesázel a alergie je vesměs signalizace nějaké potvory že děláš něco co jí vadí :eliar: a proto ti jasně dává najevo že by si s tím měla přestat :enaughty: jinak se z toho :ptrain: :evil: a aby jsi v tom nebyla sama tak mě bylo včéra taky na :bhead: a ani dneska nějak nejásám :ethink ráno jsem udělal autopatii tak doufám že mě to do večera přejde drž se :bye:


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“