Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od early123 »

Kov píše:)) Podívej. I když se mi to nikdy komunikací s různými veterináři,patology,parazitoligy,atd, nepotvrdilo, jsem ochotný připustit, že lidi můžou červy mít.
Hmm preštuduj knihu http://knihy.heureka.sk/lekarska-parazitologia/ tam ti povedia,čo môže človek schytať,budeš sa diviť.A nechápem,prečo by človek nemohol mať parazitov,vieš z čoho sme zložený a oni to milujú................... :lol:


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od deʒa vy »

Batles píše:Malá rada pro vás: nepoužívejte vinný ocet, on přímo vyživuje Candidu.
Batlesi kde si prišiel k tomuto nezmyslu? Faktom je že candida tráví cukry (škroby) a niektoré bielkoviny, ocot je len jedným z jéj odpadových produktov metabolizmu vylučený do prostredia v ktoróm žije. Ak by tomu bolo tak ako píšeš, bola by prvým známým živým "perpetum mobile" v prírode - ocot žere ocot sere, kruh sa uzavrel... :laugh: Pravdou je že candida je celkom prirodzeným simbiontom nachádzajúcim sa v črevnéj mikroflóre každého človeka. U bežného človeka problémy s ňou nastávajú až vtedy keď sa premnoží alebo je jéj málo. Pri premnožení medzi iným začne narušovať okolité tkanivá (hlad je velmi zlý "Pán"...) tj. začnú vznikať zápalové ložiská v tráviacom trakte. Pri jej deficite má organizmus vážný problém so vstrebávaním niektorých vitamínov i s dôsledkami z toho plinúcimi...
Batles píše:Na salátové zálivky používejte kyselinu HCl. Je to naprosto skvělé.
Ano ano "oplatí sa" držať sa tohto "skvelého" doporučenia ponevadž jednou z tých "skvelejších" vecí pri jeho praktizovaní bude i to že sa týmto spôsobom pomali ale isto zničia takmer všetky receptori na koreni jazyka ktoré rozhodujú o tom ako jedlo chutí (postupom času všetko začne chutiť rovnako) a aké enzími (zlé enzími = nedokonalé trávenie = hnitie) sa majú pri tejktoréj potravine počas jéj trávenia vylučovať do tráviaceho traktu. Batlesi počul si už niečo o tom že v prírode náhody neexistujú alebo máš snáď zato že je to náhoda že v téj saméj prírode za celú tu dobu existencie človeka ako druhu sa v nej preneho doteraz nenašla ani jedna jediná jedlá potravina ktorá by obsahovala volnú HCl...?


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Batles »

Prosba k Deja vu:
Nereaguj na mne a na tie hlúposti čo tu robím :bye:
Děkuji a věřím že mne budeš respektovat :D
Naposledy upravil(a) Batles dne stř 02 zář 2015 9:49, celkem upraveno 2 x.


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od deʒa vy »

Mimo téma (offtopic)
Batles píše:Prosba k Deja vu:
Nereaguj na mne.
Batlesi nereagujem na teba ale na tie hlúposti čo tu tropíš... :bye:


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Batles »

Prosba upravena a řádně doplněna.


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od deʒa vy »

Mimo téma (offtopic)
Batles píše: Nereaguj na mne a na tie hlúposti čo tu robím
V tomto ti žialbobu nemôžem vyhovieť. Hlúposť je hlúposť a len sráč alebo vychcálek ktorý vie že je to hlúposť na tú hlúposť nepoukáže. Za seba ti môžem povedať len tolko že to vôbec neriešim či sa na mňa budeš hnevať ty alebo ktokolvek iný kedže podla mňa na hlúposť bez rozdielu na to či ju prezentuje človek vychádzajúcí z omylu, "parazit" alebo "MuDr-lant" treba vždy poukázať...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od cimirek »

Tinitus
-poslouchal jsem přednášku, kde MUDr. Zornitza Markantová mluví o molekulárním vodíku. Zmiňuje se, že tinitus nemusí mít u každého stejnou příčinu, ale u molekulárního vodíku uvádí pozitivní působení na tinitus.


stoun
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: stř 05 srp 2015 10:11
Dal: 29 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od stoun »

Tak jsem najela na hřebíčkovou kůru :) Myslela jsem, že to bude těžké ho narvat do kapslí,ale šlo to v pohodě, přesypala jsem ho (mletý) do plastové krabičky, cca jako velká krabička od zápalek a tlačila jsem opakovaně kapslí proti stěně krabičky, tak jsem docílila napěchované kapsle :-) Neskončila jsem, dokud nebylo 100g hřebíčku v kapslích. Vyšlo to na 159 kapslí.

Jinak mě velmi mrzí, že jsem se tu neocitla někdy na začátku vlákna, kdy se tu rozumně diskutovalo a neuráželo tak jako teď. A lidé, co jim téma nebylo vlastní sem nelezli, aby tu prudili zkušené, kterých si tu všichni vážíme. Pokud měl někdo jiný názor, tak ho neváhal napsat, ale vždy tak, že zbytečně neurážel vážnost druhého. Škoda,že takové spamové příspěvky tu admin nemaže :dknow:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od deʒa vy »

Batlesi kedže kôli téjto
Rival píše:podléhají nové příspěvky uživatele "deʒa vy" v sekci "MMS - Miracle Mineral Solution" schvalovacímu procesu.
obštrukcii nemôžem na teba reagovať na túto
Batles píše:Samozřejmě také popíjel ředěnou kyselinu HCl (teď asi Deja vu vyletí z kůže jestli si to přečte).
poznámku priamo tam kde si to zavesil, napíšem ti to sem kedže i tu sa prednedávnom užívanie HCl preberalo. Omyl, nemám sebemenší dôvod vylietať z kože a už vôbec nie kôli niekomu kto si vedome sám sebe ubližuje. Bez výnimky každému len to čo jeho jest... :bye:


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
stoun
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: stř 05 srp 2015 10:11
Dal: 29 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Antiparazitika

Příspěvek od stoun »

Asi zkusím objednat antiparazitika, měl by někdo zájem? Kdyžtak napište zprávu...


Nick34
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: úte 02 srp 2011 17:31
Dal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Nick34 »

Nick34 píše:Chtěl bych se Vás zeptat na čaj Marco.
Jak silný nálev je potřeba připravit? Různé zdroje uvádějí různé použití.
Na obalu čaje je uvedeno, že se má dávat 1gram na litr vody.
Na internetu jsem četl, že se má vyrábět mnohem silnější odvar 5gramu na litr vody.
Co je správně? Jak silný čaj by se měl pít?
Rovněž by mě zajímalo jak dlouho se tento čaj má pít aby to mělo nějaký účinek?
Může se čaj Marco dávat i dětem?

Díky moc.
Máte někdo prosím zkušenost s čajem Marco?
Děkuji


Lotus
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 15 říj 2015 9:24

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Lotus »

Všimla jsem si že v tomto vláknu byla zmínka o iridologii, chtěla jsem se zeptat, zda-li Vám iridologie někdy pomohla s lokalizací a identifikací parazita? Já právě přemýšlím, že bych iridologické vyšetření zkusila (známá mi doporučila tuto paní - http://www.irisdiagnosis.cz/), jelikož mě dlouhodobě trápí problémy s migrénami atp. a klasičtí doktoři mi nebyli schopni pomoci. Co myslíte? Má to smysl, nebo půjde o zbytečně vyhozené peníze?


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Craft »

Lotus:
U parazitů jsem poněkud u této metody dosti skeptický, ale jinak jsem ji ze zvědavosti před několika lety vyzkoušel a celkem mě výsledky zaskočili svou přesností. Takže pokud tuto metodu někdo dobře ovládá, dokáže stanovit, kde co v těle dobře nefunguje.


lu1234
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: pon 01 zář 2014 10:36
Dal: 24 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od lu1234 »

Ake davkovanie pouzit pri Albendazole na ascaris,svalovce,vahu mam 90kg.


Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Igi »

Tady další případ pro pochybovače http://www.novinky.cz/zahranicni/amerik ... hvili.html a to ještě sám říká, že nechápe jak se mohl nakazit.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“