Homeopatie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
roughboy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: stř 02 čer 2010 22:22

Re: Homeopatie

Příspěvek od roughboy »

Mimo téma (offtopic)
nejde o omyl...ide o prístup liečitela.....preto som ti písal ten kto chce si urobí pacienta z kohokolvek. tá diagnostika je len orientačná.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Homeopatie

Příspěvek od Palo »

Mimo téma (offtopic)
Přesně tak, je jen orientačná. Když mi nadiagnostikovala motolice, byl jsem s tím na infekčním a tam veškeré nadiagnostikované příživníky ve střevech shledali jako negativní. Po klystýru s desinfekcí ze mě dvě evidentní motolice vypadly.

Pro mě je diagnostika Salvia velmi přesná a diagnostika mudrců naprosto k ničemu.

Nemluvě o tom, že jsem se později zbavil i na vlastní evidentního Echinokoka. Salvia zbavení se Echinokoka potvrdila, nemluvě o jiných cizopasníků, kterých jsem se zbavil nevědomě.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
roughboy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: stř 02 čer 2010 22:22

Re: Homeopatie

Příspěvek od roughboy »

Mimo téma (offtopic)
ked ti to tak vyhovuje tak je to v poriadku. každý človek má možnost volby.....


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Homeopatie

Příspěvek od Palo »

Mimo téma (offtopic)
Důvěřuju a prověřuju. Na tom stavím své závěry a předpokládám, že je to normální.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
roughboy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: stř 02 čer 2010 22:22

Re: Homeopatie

Příspěvek od roughboy »

Mimo téma (offtopic)
Ano je to nornálne....


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Homeopatka

Příspěvek od martinq »

Kdo to nemá daleko do Prahy tak mohu doporučit Ambrossi - http://homeopatlecitel.cz/ je to doktorka a dělá homeopatii, Reiki, automatickou kresu - diagnostiku, šamanismus, mne zbavila hlenů v krku a nose a odvedla mi přivtělenou duši. Jmenuje se Edita.


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
hnizdojan
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pát 24 zář 2010 10:38

Homeopatika a bolest hlavy

Příspěvek od hnizdojan »

Jaké homeopatika mi prosím doporučíte na bolesti hlavy?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Homeopatika a bolest hlavy

Příspěvek od Palo »

Mimo téma (offtopic)
hnizdojan píše:Jaké homeopatika mi prosím doporučíte na bolesti hlavy?
Homeopatické dávky - tablety Betainu HCL, asi tak 1200 mg (2x tableta 600 mg) několikrát denně dokud bolest hlavy neustoupí. Pak pokračovat homeopatickou dávku hřebíčku, postupně dojít na 10 tobolek velikosti "0" (užitých jednorázově, jednou denně). Přitom taktéž užívat Betain HCL. Funguje to ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Homeopatika a bolest hlavy

Příspěvek od Palo »

Mimo téma (offtopic)
Peter píše:Prosím tě nemíchej se do homeopatie. Evidentně vůbec nevíš o čem to je. Odejdi k nadšencům. Je velmi pravděpodobné, že se zvýší průměrné IQ alespoň v tomto vlákně.

Na "bolesti hlavy" neexistuje homeopatikum. Alespoň ne v tom smyslu jako v alopatické léčbě. Máš dvě možnosti. Buď si najdeš v okolí homeopata, který ti doporučí lék dle tvého obrazu nemoci, nebo začni studovat sám.
Hmm, pán natvrdlý nepochopil... Ale beru to, použil jsem málo smajlů, mohlo to vyznít jinak, než bylo zamýšleno.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
lena

Re: Homeopatika a bolest hlavy

Příspěvek od lena »

Mimo téma (offtopic)
hnizdojan píše:Jaké homeopatika mi prosím doporučíte na bolesti hlavy?

lepe jak Palo cituje na bolest hlavy vyborne a rychle pusobi

HCl:

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 31&start=0

je to kyselina solna, nase kyselina zaludecni a vetsinou pochazi bolest hlavy prave ze zazivani.

migrenu jsem zlikvidovala za 10 minut po vypiti trochu rozredeneho HCl. Byla to uzasna zkusenost a
vzdy pokud se objevi trochu nekdy bolest hlavy ci jenom naznak dam si par kapek do vody a je za par
minut klid.

homeopatie je dobra, ale nekdy je nutne vedet, ktere pripravky na co pusobi, nebot zavisi od nasi
konstituce. To muze nejlepe udelat lekar nebo lecitel, ktery tim leci. Muze se stat, ze to co pomuze me nemusi pusobit
u tebe stejne.

Nejlepe je si o teto lecbe neco precist.


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

bolest hlavy

Příspěvek od laik »

Mimo téma (offtopic)
Zdravím
Na bolest hlavy hoooodně pít a zase jen pít.....samozřejmě vodu.....jinak ibuprofen spraví vše :)
a abych si přihřál i já polívčičku ,doporučuji konopnou mast.....(teda na někoho to aspon funguje)..


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: bolest hlavy

Příspěvek od Palo »

Mimo téma (offtopic)
laik píše:Zdravím
Na bolest hlavy hoooodně pít a zase jen pít.....samozřejmě vodu.....jinak ibuprofen spraví vše :)
a abych si přihřál i já polívčičku ,doporučuji konopnou mast.....(teda na někoho to aspon funguje)..
Pitím jenom zředíš odpadky v hlavě. Při použití HCl podpoříš detoxikaci těchto odpadků a při hřebíčkové kůře máš velkou pravděpodobnost, že se zbavíš zdroje těchto odpadků. To, co jsi napsal je hoooodně velký krok zpět.

A co s tou konopnou mastí? Natírat hlavu?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

voda

Příspěvek od laik »

Mimo téma (offtopic)
si myslím že hodně vody je dobrý na odplavení šodlivin z těla a za druhé mám vypozorováno a je dokázáno že dnešní lidi sakra malo pijou....to vidím u manželky.stěžuje si na bolest hlavy a když se ptám co pila ,tak vyplave na povrch, že během dne měla hrnek vody a dvě kafé.....
a u ostatních co znám to je jakbysmet.......až když narazím na případ že pití bylo relativně dostatek a to hlavně vody tak pátrám po dalších příčinách.....ale jak mě znáš pátrám pouze po psychyckých příčinách......které v mnoha případech taky vyplavou na povrch.......
ten ibuprofen doporučuji pro případ rychlé ulevy od bolesti ,ale člověk musí mít jasno přoč ta bolest vznikla a příště tomu preventivně předcházet a ne zase to řešit tím ibáčem......

ta konopná mast pomáhá ve spoustě případech ,třeba při migréně vtírat ve spánkách a na čele.....ale zase ta neřeší příčinu ,ale jen následek....


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: voda

Příspěvek od Palo »

Mimo téma (offtopic)
laik píše:si myslím že hodně vody je dobrý na odplavení šodlivin z těla a za druhé mám vypozorováno a je dokázáno že dnešní lidi sakra malo pijou...
Hlava by Tě po hřebíčkové kůře nebolela, ani kdybys za celý den nic nevypil - tedy pokud bys neměl celý den žízeň. Sazmořejmě, že je dokázáno, že naředěním odpadků v těle se dají více do pohybu. Mě bolí hlava leda po tahu a to ještě tak málo, že o tom skoro ani nevím. Před hřebíčkovou kůrou jsem na bolest hlavy pochopitelně pil cokoliv. Někdy to pomohlo více, někdy méně.

Přemýšlel jsi někdy nad tím, proč hlava bolí? Kde se berou ty odpadky co tam natečou? Co takhle "exkrementy" z cizopasníků? Neuvěřitelné množství lidí nosí v sobě nějakého toho cizopasníka, ani o tom neví, kolikrát i vícero druhů, třeba deset, patnáct apod., nemluvě o počtu každého druhu. Pak se diví, že je bolí hlava. Řeší to tak, jak je doktoři naučili, pijí hodně vody. Za nějakou dobu se přidá únavový syndrom, alergie, neplodnost a další civilizační choroby, v nemálo případech jdoucí až například k rakovině.

Neexistuje žádná oficiální diagnostika, která by potvrdila existenci cizopasníka v těle, ale existuje Salvia - od alternativky. Měření může být i trochu nepřesné, ale to je dáno šikovností a praxí majitele.

Je neuvěřitelně dokonalý byznys odstraňovat bolesti hlavy ibalginem apod. Kolik pak Tvoje rodina spolyká ibalginů za rok? Tipl bych si, že to bude tak pár kilo...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: voda

Příspěvek od Palo »

Mimo téma (offtopic)
Peter píše:
Palo píše:Přemýšlel jsi někdy nad tím, proč hlava bolí? Kde se berou ty odpadky co tam natečou? Co takhle "exkrementy" z cizopasníků?
Měl bys své exkrementy z hlavy odstraňovat v jiném vlákně. Homeopatie je o něčem jiném.
Ulítlo nám to trochu mimo téma, Péťo.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“