Homeopatie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Homeopatie

Příspěvek od Palo »

vlákno čisté - poo.

Tak jsem zabrousil za paní doktorkou, co dělá i homeopatii zkrz diagnostiku EAV. Žádnou diagnostiku jsem nedostal, přičemž, jak se mě vyptávala a já podával výsledky z vyšetření jedno za druhým, tak usoudila, že ty chlamydie plicní asi opravdu budu mít... Vysvětlila mi, jak je důležité, abych věřil tomu, že se uzdravím a napsala mi 4 homeopatický minipixle velikosti malé injekční stříkačky plné pilulí - chuťově nic jiného než - jak dříve existovaly antiperle, takový lehce mentolový bonbóny... ...v ceně jedna minipixla 67 Kč, celkem tedy 268 Kč.

Paní doktorka mě ujistila, že jsou to věci na pročištění těla. V duchu jsem si pomyslil něco o rozdílu likvidace problému a čištění těla od bordelu, co ta chlamydie způsobila (nebo borelioza, brucela a paraziti), nemluvě o MMS...

Homeopatikum obsahuje - cituji: sacharózu a monohydrát laktózy. Nic víc napsáno není.
Dále je napsáno, že cituji "U přípravku nebyl požadován důkaz účinnosti."

Paní doktorka mě ujistila, že chce pro mě to nejlepší, takže ideální bude, když budu k ní chodit pro antiperle po 4 minipixláxh v ceně celkem 268 Kč a že diagnostiku dělat nebudeme, protože ta je drahá - ta stojí totiž 1000 Kč. Ještě doplnila, že antiperle nejsou žádný zázrak, že to není něco ve smyslu "vezmu si a hned se budu cítit líp".

Pro Ty, co nejsou v obraze - předtím jsem totiž navštívil paní Bláhovou (Brno), ta je vybavená diagnostickým přístrojem Salvia EAV/EAM. K tomu mi homeopatická paní doktorka sdělila, že paní Bláhová zřejmě nemá žádné doktorské vzdělání a tedy to nelze brát vážně. Paní doktorka homeopatická je - jestli si dobře pamatuju - internistka. A ta její EAV mašina - podle toho, co povídala, přijde tak leda na chlamydii, na další věci oproti Bláhové nikoliv...

Nevědíc jsem šel k paní doktorce homeopatické se stovkou v peněžence... Nakonci pohovoru mi sdělila, že vstupní pohovor stojí 700 Kč. Ale teda že mám jen těch 100 Kč, tak mě bude účtovat jenom to.

V každém případě jsem paní homeopatickou přemluvil na vyšetření EAV, kvůli kterému jsem tam vlastně původně šel - čekal jsem, že bude, nemluvě o tom, že v dotazníku se dotazovala na pojišťovnu (jaksi jsem předpokládal, že díky tomu platit nic nebudu - když jsem u "kvalitního doktora", kterému pojišťovny nemají důvod neplatit).

Takže tedy homeopatie by měla vycházet pro "normálního člověka" takto:

700 Kč vstupní pohovor
1000 Kč diagnostika, která NEMÁ v databázi parazity (zřejmě je nikdy mít nebude) a kdoví co chybí ještě zásadního
268 Kč lentilky, 4 minipixle

a doufej, že se uzdravíš


Když to porovnám s paní Bláhovou, tak jsem přišel, proměřila mě a za 350 Kč jsem o sobě věděl všechno, co mi je. Sice je pravda, že jsem její preparáty odmítl, ale v každém případě mi nabídla řešení - u kterého je na první pohled evidentní, že nejde o lentilky typu "záleží jen na Tobě, jestli se uzdravíš..."

Zatím mám pocity následující:
- zlaté MMS
- zlatá paní Bláhová
- kdo není zdravý, doktoři si s ním neví rady - a chce vědět co mu je - a v dobré víře přijde na homeopatii, dostane lentilky a radu "jsou sladké, že? to ti pomůže!"

No nevím, nevím... Můžete mě někdo přesvědčit, že se mýlím?

Připadám si teď totiž jako úplnej debil co naletěl titulovanejm na špek (nemám rád hladový titulovaný co za titulem vidí jen prachy, ale teď je asi začnu opravdu k smrti nenávidět) ;)

Zkroťtě mě, řekněte mi prosím někdo, že to tak není, ukažte mi, že se pletu a že moje přesvědčení, že dělají z nás ani né debily ani né idioty ale rovnou imbecily je mylné!


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Homeopatie

Příspěvek od poota »

Co konkrétně Tvoje "doktorka homeopatická", Ti nepovím, protože ji neznám.

Ale homeopatie jako taková nesmysl není. Tvoje tělo je schopné si samo vytvořit jakýkoli lék, či lépe řečeno jeho aktivní složku, kvůli které Ti ho doktor předepisuje. Tebou "vyrobený" lék je dokonale přírodní a nemá žádné vedlejší nebo nežádoucí účinky. Ovšem Tvoje tělo k zahájení "výroby" potřebuje nějaký impulz, protože samo a o své vůli, jaksi automaticky, prostě dělat nezačne. Tím impulzem může být Tvoje vůle nebo ještě lépe chtění, může to být impulz, který Ti předá léčitel, ale může to být i pouhá vhodná informace, kterou přijmeš zvenku. Ta informace může být vložena třeba do obyčejné vody mentálním programováním, ale také zcela mechanicky postupem, který používá homeopatika.

Ta dospěla dlouhou praxí k poznatku, že nejvhodnější informaci poskytuje látka, která léčený problém způsobuje. Což vypadá poněkud překvapivě. Pokud tedy stejné onemocnění je způsobeno dejme tomu jódem, pak se vezme kapka jódového roztoku a kápne se do jednoho deci vody a důkladně se protřepe. Tímto ředěním se zvyšuje potence, tedy účinnost roztoku. Daný roztok, tedy zředění 1: 1 500, má ovšem potenci jen velmi slabou. Takže v ředění se stejným způsobem pokračuje ještě několikrát, přičemž se účinnost zvyšuje. Důležitým faktorem je to protřepání, sebedůkladnějším mícháním se potence roztoku nezvyšuje. Matematicky je prokázáno, že při nejvyšších potencích neobsahuje většina vody ani jedinou molekulu původní látky, ale přesto mají všechny dávky stejnou účinnost.
Pro snazší manipulaci se nyní roztok distribuuje a užívá v malých nacuclých kuličkách, na které se nesmí sahat. Z tuby rovnou do huby!. Nutné je také používat speciální zubní pastu, která účinek neruší.

Homeopatický doktor stanovuje zcela jinou diagnózu a ptá se na úplně jiné příznaky a projevy, než "normální" doktor. Už odpověď na první otázku mu vyloučí velkou část možných vhodných látek, Každou další otázkou vylučuje další a další - jeho cílem je najít tu jedinou a nejvhodnější, která dá do pořádku prvotní příčinu chorobného stavu. Jeho postup je bližší "východnímu" pojetí medicíny. Kvalitnímu homeopatovi se dá věřit, i když jeho postup a závěry vypadají dost nezvykle. Neméně nezvyklé je i užívání homeopatik, a je nutné je přesně dodržovat. Existuje ovšem možnost, že po vyřešení jednoho základního problému bude nutné řešit ještě další, a tedy dalšími homeopatiky. Ne každý je také pro homeopatické léčení vhodným objektem.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Mám podobné zkušenosti

Příspěvek od 1220 »

Jako Peťa.
Naše rodina nechodí povětšinou k lekařům protože imunitní systém se zpravidla poleká těch postav v bílých pláštích,
takže zubař čerpá většinu zdrav pojištění, aspoň u mně.
Ale nechodíme ani k homeopatovi, protože většina leků homeopatických je volně v prodeji za vlastně "pár babek".
Např od firmy bioron : http://www.boiron.sk/homeopatia.htm
Podstatou homeopatických leků jak píše i Peťa, je to, že si najdeš látku, která nemoc způsobila , pak silné ředění vyvolá proti reakci organismu,/úlek/ a ten se posléze uzdraví sám.
V případě tzv Léků se tzv Lékař/ když úlek nezabral/ snaží nějak zjistit, které látky chybějí popř i je tzv alopatickými / polopatickými/ léky dodat.
O jistotě a opravdové pomoci Vás zpravidla přesvědčí příbalový leták, kde je nezřídka napsáno, co si máte myslet, když by se vedlejší účinek, např smrt opravdu dostavil.......... :lol:
Neklesej na duchu Palo, někde je tady vlákno o etikoterapii. Většina "nemocí" je o tom.
Je jisté, že se nechá onemocnět i z vlastního rozhodnutí a to napřed duševně , když se třeba někdo nenaučí fyziku,
a nechce to změnit, a pak i fyzicky když ho jím sestrojený vehement třeba uhodí do hlavy, protože letěl dolů ale nikoli nahoru podle mylné představy ..........Znečištění organismu to je podobná záležitost......
Co se ovlivnit nedá bohužel to jsou zdědené dispozice a s tím zápasíme všichni.
K.


Návštěvník

Re: Homeopatie

Příspěvek od Návštěvník »

Palo píše: 4 homeopatický minipixle velikosti malé injekční stříkačky plné pilulí - chuťově nic jiného než - jak dříve existovaly antiperle, takový lehce mentolový bonbóny... ...v ceně jedna minipixla 67 Kč, celkem tedy 268 Kč.
Vzhledem k tomu, že mentol ruší účinek homeopatik....
P.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Palo

Příspěvek od sano »

Keď som začínal s liečbou pacientov, tak som si kúpil prístroj EAV diagnostika. Má aj modul na výrobu liekov pomocou torzných elektromagnetických polí.
Podľa mojich skúseností liečba homeopatikami účinkuje. Dokonca mi začala veriť aj moja lepšia polovička, keď jej sladké piluly odstránili hrčku na prsníku.
EAV diagnostika je vysoko citlivá metóda merania všetkého čo máš v tele. Namerá ti aj to, či ťa pred dvadsiatimi rokmi uštipol komár, ktorý mal maláriu. Namerá ti aj jednu chlamídiu, pokiaľ ju máš v tele. Toľko ku diagnostike pomocou EAV.
Čo sa týka liečby.
Určite si pochopil, že tento svet tvorí jednu veľkú jednotu. O tom je tento web. Neexistuje delenie na svet duchovný a hrubohmotný, lebo jedno je pokračovaním druhého. V tom jemnejšom svete existujeme aj my. Tu a teraz. V jednote, ako ju popísali veľkí mystici/ napr. tu veľakrát spomínaná smaragdová doska/. V tej jemnejšej časti nášho ja sú napísané programy o našich úspechoch a našich nedostatkoch, o našich výhrach a našich dlhoch. Veľakrát sa telo bráni zbaviť sa nejakého parazita, lebo chorobou, utrpením sa telo očisťuje a zároveň je to aj spôsob ako splácať naše dlhy. Teda prístrojová diagnostika by mala byť doplnená v tvrdošijných prípadoch aj jemnohmotnou diagnostikou. Keďže sa snažím byť pozitívny, tak napíšem aj radu ako z toho.
Pokiaľ viem tak v Brne ste mali mimoriadne úspešného diagnostika uznávaného celosvetovo aj medzi lekármi. Bol to Ing. Janča. V jeho práci pokračuje pán Jukl, ktorý pôsobí v Poličke a v Prahe. V minulosti som sa mu s dôverou zveril a nepochybil som.

MMS je chemické antibiotikum. Má všetky jeho obrovské výhody, je navyše od Flemingového účinné aj na parazity aj na vírusy, plesne ale má aj svoje vedľajšie účinky. Nakoľko som neskončil svoje skúmanie jeho vedľajších účinkov, nebudem sa k nim vyjadrovať. Napíšem len toľko, aj MMS má vedľajšie účinky. Teda ani MMS nie je konečným riešením na všetky choroby.
Na záver, ak nemám vedomosti o danej liečbe, tak jednorázová návšteva u odborníka nie je svedectvom o metóde, ale len o kvalite práce daného odborníka.
Ak by bolo MMS takým všeliekom, tak by už dávno neexistovali chlamídie a iné parazity. Skutočnosť, ako vždy je komplikovanejšia.
Je dobré, že sa tu zaoberáme liečbou MMS. Jeho konečné zhodnotenie prinesie ako vždy až čas. Dovtedy držím palce všetkým, ktorí berú MMS. Prajem im, aby to boli oni, ktorým MMS prinesie úľavu na dlhý čas.
Toto bolo niekoľko neučesaných myšlienok.Práca na zhodnotení MMS nie je skončená. Preto napísané berte len s rezervou.


Uživatelský avatar
Pego
Zasloužilý člen
Příspěvky: 612
Registrován: sob 05 dub 2008 19:46
Dal: 29 poděkování
Dostal: 19 poděkování

homeopatie

Příspěvek od Pego »

s homeopatii sem se prvne stret na pomezi nemecka a francouska, odkud pry take pochazi...

pri dlouhe nocni debate se sympatickou barmankou, mi vypravela, jak sama skoro umrela na zapal nervu (mela kolem 15) az se jeji tata rozhod vyhledat ve francii uznavaneho homeopata.

kdyz k ni prisel, byla uz podle lekaru na umreti - jedine co jeste dokazala, bylo pit tekutiny pres slamku, jinak nehybna.

homeopat je vysetril, namichal lek a stanovil davkovani. do 3 mesicu byla zpet ve skole...

jeji otec se z vdeku sel ucit k starikovi homeopatovi a dodnes je znamej homeopat ke kterymu chodi spousta lidi.

Co me zaujalo, tihle homeopati namichaj konkretni lek ne pro nemoc, ale pro konkretniho cloveka. Pri ruznych nemocech (nebo jejich projevech) se meni jenom davkovani.

Tvrdi, ze pripravky sirokeho zaberu/univerzalni, jake maj take Boiron (take francouzi), ucinkuji jenom na nektere lidi/choroby...

Tolik nazor z cizini...

PS nam v pohode zabira treba Oscilo Coccinum (preventivne, i pri nachlazeni/chripce), nebo Paragrippe od Boiron-u, ale znam lidi kterym vubec nefungovalo.
PPS dobra homeo-lekarna ma take suroviny samostatne a namicha Vam konkretni smes podle receptu homeopat.


Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

HOMEOPATIE

Příspěvek od Dasena »

Taky se připojuju, homeopatika účinkují perfektně, pokud se dodrží poněkud přísnější podmínky užívání. /žádná příchuť v ústech pul hoďky před a po, žádnej mentol, atd./ Mám na tom prcka od 4 let, s nástupem do školky začal hodně stonat, tak jsme změnili dětskou lékařku, která je takový zlatý střed. Když už něco vypukne, nasadí homeopatika a pokud se to do 4 až 5 dnů nechytne, frkne tam antibiotika. Malej je měl od těch 4 let pouze dvakrát. Bude mu deset.
Mám některý vyzkoušený, že pokud se to chytí fakt v začátku, je od virozy do dvou dnů pokoj napr. OSCILLO nebo ALLIUM CEPA (na velký pšíky a rýmičku).
Sama si teď pochutnávám na BELLADONĚ a taky určitě působí (pořád jsem měla lehkou teplotu, teď jen když se na to vykašlu).

Takže je hezky cucej, když už sis je koupil, nekuř u toho a hlídej si to jídlo a ono to taky svojí práci odvede. ;)

Jinak jsem včera byla na přednášce o bylinkách, dozvěděla jsem se hodně zajímavých a hlavně odzkoučených věcí, až bude chvilka, hodim to forum s bylinkama.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Homeopatie

Příspěvek od milda »

zdravím všechny,
protože jsem se léčil párkrát taky homeopatií, přispěju taky svou trochou do mlýna. Hodně už bylo řečeno, tak jen něco doplním.

homeopatie má víc druhů - konstituční- řeší dlouhodobý problém (pravděpodobně celoživotní chybu jedince)
- druhá - (teď si nevzpomínám, jak se jmenuje), ta řeší to, že máš zrovna teď třeba chřipku.....
- kvantová - mnohem silnější, dává se jen pár kuliček najednou po několika měsících

homeopatie "napovídá" tělu tím, že léčí podobné podobným. Tedy bolest hlavy by řešila látkou (homeopaticky ředěnou), která vyvolá podobné bolení hlavy, jako skutečný původce. Jde tedy především o INFORMACI pro náš imunitní systém.

Napíšu recept na očistu jater, který občas dělám (Janča+Zentrich): vlaštovičníkovou tinkturu si můžeme udělat tak, že:

čerstvý vlaštovičník se naloží do sklenice do 60% lihu - vznikne ředění D0
1díl tohoto výluhu se smíchá s 9 díly lihu (používám vodku) - ...............D1
atd až do D3, nebo D5. Přesný popis- Herbář Janča+Zentrich.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Homeopatie

Příspěvek od hanka »

Palo, že tys byl u paní doktorky homeopatky po známosti a proto Ti jako žena Tvého obvoďáka "udělala cenu" :D ? Ze sedmi stovek sjet na jednu stovku svědčí o velkých sympatiích! Jen si nejsem jista, jestli k Tobě jako osobě, nebo jako k budoucímu dlouhodobému zdroji peněz - však ona by si tu ztrátu vynahradila, to se neboj. Třeba i bez Tvého požadavku měla v plánu Ti párkrát udělat diagnózu na jejím super doktorském EAV přístroji. Tos jí neměl dělat, říkat jí o takové pochybné existenci (ing. Bláhové), která se bez doktorského titulu a za tak směšnou cenu plete doktorům do živnosti a kazí jim kšefty! A její nevzdělanou mašinou neopovrhuj, jenom porovnej, kolik vydělává ona a kolik mašina Ing. Bláhové!

To, co tady smrdí, není homeopatie, ani homeopaté - homeopatie opravdu působí, když se vybere to správné homeopatikum - ale silná láska k penězům milé paní doktorky. Podle toho, jakým způsobem stanovovala diagnózu bych i docela pochybovala, jestli vybrala ten správný homeopatický lék, když ho zjišťovala zcela nehomeopaticky z hlediska alopatického doktora. Ale v tomto případě bych asi věřila jejímu výběru, protože tento lék už je zřejmě v homeopatickém lékopise označen jako čistící.

Já Tě krotit nebudu, jestli má pacient po odchodu z ordinace silný pocit, že byl právě zneužit, okraden a ještě k tomu z něho udělali vola, většinou je to pravda. Už k ní nechoď, najdi si jiného homeopata jestli se chceš léčit homeopatiky - jak říkám, homeopatika jsou účinné, a ber je, když sis to už zaplatil, třeba nakonec budeš rád. Ale jak Tě tak poznávám, tak si asi toho účinku nevšimneš, víš, homeopatika působí jemně a jsou na dlouhou léčbu, a to ty nerad ..... :lol: .

Zdravím, :lol: Hanka

-----------------------------------------------------------
Slunce v duši.


rejpal
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: pon 13 črc 2009 9:39
Bydliště: JM
Dostal: 3 poděkování

trochu mimo téma

Příspěvek od rejpal »

Mimo téma (offtopic)
Ty Palo, když už do toho ty peníze dáváš, nebylo by lepší zkusit plazmový generátor: http://www.zapper.cz/index.php?option=c ... 8&Itemid=1 ? Rife s tím údajně léčil s velmi rychlým výsledkem. Léčba Tebou zmiňované konvenčně i alternativně potvrzené chlamydie by mohla být velice zajímavou zkušeností s plazmovou terapií pro ostatní tady na fóru (premáva/nepremáva :?: ). Ne, nemám provize z nových klientů ;) , chtěl jsem do toho jít, ale nemám v tuto chvíli příliš disponibilních prostředků :| navíc zátěže mám naměřené jenom od alternativců, z pohledu konvence jsem asi geneticky defektní (drahé, nezkoumáno :lol: ), takže je to zase o důvěře k metodě měření. Pokud by to ale zlikvidovalo konvenčně potvrzenou chlamydii, pak ...


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: trochu mimo téma

Příspěvek od Palo »

Mimo téma (offtopic)
Díky všem za příspěvky, kterých si opravdu velmi vážím :) V každém z nich jsem pochopil něco potřebného :)

To je těžké rozhodnutí. V podstatě mám všechno časově naplánováno a samozřejmě budu průběžně zde uvádět výsledky. Takže samozřejmě počet řešení problémů není nulový - tedy je jich spíše víc než dost :) Chce to "kázeň" aby vše bylo objektivní.

Co se týče likvidace chlamydie, pak je otázka, jestli nepochází z parazita nebo jestli ji tělo nevytváří, aby parazita zničila :lol: Jestli existuje nějaký úšpěšný druh léčby chlamydie, pak je otázka, jestli nezpůsobuje i likvidaci parazita, což by ten plazmový generátor možná mohl mít na svědomí.

Takže tak :)

V prvé řadě - chci mít od doktorů jasné vyjádření, že chlamydii plicní mám. Pak mám tendenci se zbavit parazitů a jakmile se zbavím parazitů, pak budu sledovat boreliozu, chlamydii a brucelu, co se s těmato potvorama děje.

A jestli se tu zase objeví nějakej kecal, že je všechno psychický, asi mu nakopu... víteco :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

Re: trochu mimo téma

Příspěvek od Dasena »

Mimo téma (offtopic)
rejpal píše:Ty Palo, když už do toho ty peníze dáváš, nebylo by lepší zkusit plazmový generátor: http://www.zapper.cz/index.php?option=c ... 8&Itemid=1 ? Rife s tím údajně léčil s velmi rychlým výsledkem. Léčba Tebou zmiňované konvenčně i alternativně potvrzené chlamydie by mohla být velice zajímavou zkušeností s plazmovou terapií pro ostatní tady na fóru (premáva/nepremáva :?: ). Ne, nemám provize z nových klientů ;) , chtěl jsem do toho jít, ale nemám v tuto chvíli příliš disponibilních prostředků :| navíc zátěže mám naměřené jenom od alternativců, z pohledu konvence jsem asi geneticky defektní (drahé, nezkoumáno :lol: ), takže je to zase o důvěře k metodě měření. Pokud by to ale zlikvidovalo konvenčně potvrzenou chlamydii, pak ...
Tak to budete ale kluci muset jezdit za mnou do Tábora, protože my už ho tu prý jako druhý v republice máme. Ale vážně, v úterý jsem ho viděla, dokonce jsem si šáhla. Od ledna bude v provozu, budou se léčit skupinky lidí o 3-5 lidíech na chlamidie, borelie, candidu...prostě na to, kam se nedostane Zapper ani MMS, to je hlavně do kostí. U toho bude přednáška nebo spíš povídání o bylinkách, výživě a ochutnávka makrobiotický výživy. Asi to bude hodně příjemná záležitost. :lol: 3-5 sezení by mělo problém nadobro vyřešit.

Ne, ne to není reklama, ale já se těším :lol:

Jinak ta diagnostika EAV za 700,-Kč je skutečně nehoráznost a nestoudnost. Moje dětská lékařka dělá synovi diagnostiku EAV s citlivostí na různou škálu homeopatik zadarmo!!!
Největší částka s jakou jsem se setkala, je 200,-Kč a ten chlap byl machr. Možná jí tam jenom zajdi vynadat, ženský jedný nenažraný.

Ale co si budem povídat Oberon je Oberon....


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: trochu mimo téma

Příspěvek od Palo »

Mimo téma (offtopic)
Dasena píše:...ta diagnostika EAV za 700,-Kč je skutečně nehoráznost...
Jen upřesním - za 700 Kč jen vstupní pohovor, diagnostika za 1000,- Kč :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Palo

Příspěvek od Ilem »

Obávám se, že tobě homeopatika fungovat nebudou. Jak to tak čtu, ty už programově rušíš jejich účinek. Jak psal Poota. Homeopatie dává tělu informaci o tom, jak zmobilizovat síly, aby se zbavilo nemoci. Když ty mu ale současně dáváš informaci, aby se neléčilo, je to kdo z koho. Proto je důležitá ta víra v lék.
K vyšetření.: Myslím, že paní doktorka je dobrá homeopatka. Pokud nechtěla dělat EAV, měla k tomu velmi dobrý důvod. Ten důvod je konstituční léčba. Neléčí nějaké chlamidie. V podstatě ani nepotřebuje vědět, že nějaké chlamidie máš, protože léčí člověka jako celek. Když se totiž neodstraní příčina, budeš je mít za pár měsíců znova a nebo se problém projeví někde úplně jinde a zpravidla mnohem hůř. Takoví lidé pak rozsévají nepravdivé informace o homeopatii. K tomu, aby tě mohla léčit, jako celého člověka právě slouží vstupní pohovor, kde se tě ptá na z tvého pohledu zcela nesouvisející věci. Třeba jak reaguješ na světlo, chlad, spoustu věcí vyčte z očí, barvy jazyku,... Jsou to mrtě věcí a další rozhovor se odvíjí od toho, co jsi odpověděl na předchozí otázku.
Nesohulasím s Karlem, že , když chytíš úplavici, dáš si zředěný bacil úplavice a jsi zdravý. Sice to tak taky funguje, ale pouze dočasně. Opakuji, je potřeba vyléčit člověka celého. Potom si ho žádné chlamidie, úplavice, a kdo ví co ještě nevšimnou. Vyjímku tvoří krátkodobé nemoci, u kterých než by zabrala konstituční léčba by bylo stejně po nemoci.

Ještě jedno upozornění. Stav nemoci se na začátku braní homeopatik obvykle dočasně zhorší. Kupodivu je to známka, že byl zvolen správný lék. Je mnoho případů, kdy se lidem při léčbě nesouvisející choroby vyléčil třeba špatný zrak, dlouholetý ekzém, ...


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Palo

Příspěvek od Palo »

Ilem píše:Obávám se, že tobě homeopatika fungovat nebudou...
No víš Ileme, já si se svým zdravým prožil docela hodně, a to bylo i v době, co jsem slepě věřil, že jsem zdravý. Od té doby nechci slyšet, že mi pomůžou nějaký bonbóny. Pokud ale obsahují něco, co mi pomůže, tak je to bezva. Měl jsem pocit - že jde jen o bonbóny, zjistil jsem že ne, tak prostě uvidíme. Nejsem žádnej sektař ani pobožnej, abych věřil, že budu jen tak z dlouhý chvíle spasen nebo něco podobnýho. Prostě mám zdravotní problémy, a buď mi doktoři pomůžou nebo ne, když už jsem si platil to zdravotní pojištění, ne?

Přijde mi trochu paradox, že my jednostlivci si tady dokážeme najít "univerzální uzdravovač" za pár "šušnů" a přitom doktoři, kterým platíme v podobě pojištění nic neví, nic neznají, naše názory odsuzují, málokdy vyřeší celkově zdravotní problém, spíš ho jen "oplácávají" a neví si s ním rady. Když se nám to nezdá, tak kromě toho, že si platíme pojištění máme ještě druhou možnost - alternativní medicínu. Která nám "možná" pomůže a musíme si za to zaplatit. Z tohodle světa se mi chce opravdu blejt.

Takže vážení daňoví poplatníci - PLAŤTE, MY Z VÁS STEJNĚ DOSTANEM JEŠTĚ DALŠÍ PENÍZE :lol: ...protože jste prostě naivní a hloupí...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“