Fórum U Pramene

Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene

Právě je čtv 29 čer 2017 5:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 203 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Peroxid vodíku - využití vnitřně
PříspěvekNapsal: čtv 31 pro 2009 23:41 
Nový člen

Registrace: pon 30 lis 2009 22:37
Darovaná ocenění: 0
Ziskaná ocenění: 0
16 Říjen 2013. Dozvěděl jsem se z klinické situace, že užívání peroxidu vodíku vnitřně může způsobovat krvácení u lidí s plicní hypertenzí, že mohou prasknout nějaké ty cévy, takže v takovém případě může být jeho užívání rizikové. SDK

vlákno čisté - poo.
Krome Použití je zevně Nebo jako ústní voda, peroxid vodíku můľe být přijato do těla jako kapky, Nebo nitrožilně, Nebo injekcí, Nebo dokonce vdechnutí! Přečtěte si články Bill Munro níže a uvidíte, jak se používá nosní postřikovače, získané z obchodu s drogami, vytvořit jemnou mlhu peroxidu vodíku a vdechnutí mlhy Budete odhalit, proč, když budete číst jeho články. Přečtěte si články Bill Munro níže a uvidíte, jak se používá nosní postřikovače, získané z obchodu s drogami, vytvořit jemnou mlhu peroxidu vodíku vdechnutí mlhy Budete odhalit, proč, kdyľ budete číst jeho články.

Je to dobrý nápad, aby si pár knížek na peroxid vodíku. Je to dobrý nápad, Aby si pár knížek na peroxid vodíku. Líbí se mi ten Dr. William Campbell Douglass nazvaný " Peroxid vodíku, Medical Miracle "Najdete ji na amazon.com Líbí se mi deset Dr. William Campbell Douglass názvem "Peroxid vodíku, lékařský zázrak" Najdete ji na amazon.com

Byl jsem požádán, které mnoho lidí, kde získat pro potravinářské účely peroxidu vodíku. Byl jsem požádán, Které Mnoho lidí, kde Získat pro potravinářské účely peroxidu vodíku. Existuje mnoho prodejen přes internet, ale já jsem byl naprosto spokojen s Guardian of Eden webové stránky. Existuje Mnoho prodejen přes internet, ale já jsem byl naprosto spokojen s Strážce Webové stránky Eden. Jsou umístěny v Texasu. Jsou umístěny v Texasu. Nemám souvislosti s nimi, s výjimkou zákazníků. Nepokoušejte se použít 35% peroxidu vodíku, dokud jste si pečlivě studovali jeho využití a vlastnosti . Nemám Souvislosti s nimi, s výjimkou zákazníků. Nepokoušejte se Použít 35% peroxidu vodíku, Dokud jste si pečlivě studoval jejich použití a vlastnosti. Kniha Dr. Douglasse je dobrý výukový program. Kniha Dr. Douglasse je dobrý výukový program.

Update 25.září 2008 ~ Zvláštní poznámka pro brain-cell-napadla jednotlivci: 35% peroxidu vodíku je silné oxidační činidlo. Na 35% a vyšší koncentrace, bude oxidovat peroxidem kožní tkáně ihned kontaktovat, a budete tedy smysl to jako pálení. Aktualizace 25.září 2008 ~ Zvláštní poznámka pro brain-cell-napadla jednotlivce: 35% peroxidu vodíku je silné oxidační činidlo. Výši 35% vyšší koncentrace, bude oxidovat peroxidem kožní tkáně Kontaktovat ihned, budete tedy smysl to jako pocit pálení. Nenechte kůži přijít do styku s 35% peroxidu vodíku. Nenechte kůži přijít do styku s 35% peroxidu vodíku. Používejte gumové rukavice při manipulaci s 35% peroxidu vodíku. Používejte gumové rukavice PŘI manipulaci s 35% peroxidu vodíku. Jen jsem zvládnout láhev 35% peroxidu vodíku, když jsem ve fázi, že ji snižuje až na 3,5% peroxidu a vždycky jsem nosit gumové rukavice při manipulaci s lahví a souvisejících zařízení. Jen jsem zvládnout láhev 35% peroxidu vodíku, kdyľ jsem ve fazi, že ji Snižuje až na 3,5% peroxidu vzdycky jsem nosit gumové rukavice PŘI manipulaci s lahví souvisejících zařízení. Toto upozornění platí pouze pro 35% peroxid, a ne drogerii třída peroxid, který je vždy 3,5% (tři (bod) 5 procent) Toto upozornění platí pouze pro 35% Peroxid, NOT drogerii třída peroxid, Který je vždy 3,5% (tři (bod) 5 procent)

Offtopic :
Nalezl jsem stránky s vysvětlením potřeby okysličování buněk -je využíván nejen jako desinfikátor, ale i vnitřní použití, bohužel jsem se prozatím nedozvěděl jakým způsobem jej lze použít vnitřně.
Prosím o sdělení jak lze používat .Ty dva horní odstavce jsou z překladače adresa je educate-yourself.org .Po zadání se objeví několikařádková nabídka pod názvem VZDĚLÁVAT ve třetím řádku odspoda a druhý zprava je i peroxid vodíku. Pro mne velmi zajímavé je mimo jiné i název MINISILVER-TERMINÁTOR což je obdobou zapperu, používaného k léčení. Pokládám otázku, zda je někdo zručný v elektronice a je schopen vytvořit napájecí přístroj s určitou frekvencí hertzů? aspoň dvě nebo tři, hodlám to využít i k napájení CB,TB, PW . Děkuji,

Naposledy upravil jikra dne úte 04 kvě 2010 18:05, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku: Re: Peroxyd vodíku - využití vnitřně
PříspěvekNapsal: pát 01 led 2010 2:43 
jikra píše:
Líbí se mi ten Dr. William Campbell Douglass nazvaný " Peroxid vodíku, Medical Miracle "Najdete ji na amazon.com

Mně se to líbí taky. Jako ústní vodu to mám vyzkoušené a příznaky chřipky a bolesti uzlin to zlikvidovalo po druhém vypláchnutí úst.
Je to metoda možná už 100 let stará, jenom příchodem antibiotik zapomenutá.
P.

Nejste registrován nebo přihlášen, takže nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Předmět příspěvku: A co třeba tohle...
PříspěvekNapsal: pon 25 led 2010 21:02 
Zasloužilý člen

Registrace: sob 25 srp 2007 22:27
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 33
Ziskaná ocenění: 230
http://www.oxy-oxc.net/oxy-oxc.html

Je to sice peroxid hořčíku s aktivním kyslíkem, ale jak koukám na tu cenu je to pěkně mastný, nezkoušel to už někdo?
Díval jsem se na ten aktivní kyslík a je hodně používaný v bazénové chemii pro desinfekci vody, ale nevím jaký je rozdíl mezi O2 a O3, chemie není moje silná stránka :)

Profil Zobrazit autorovy stránky   

PříspěvekNapsal: ned 07 úno 2010 20:05 
Nový člen

Registrace: pon 30 lis 2009 22:37
Anonymous píše:
Mně se to líbí taky. Jako ústní vodu to mám vyzkoušené a příznaky chřipky a bolesti uzlin to zlikvidovalo po druhém vypláchnutí úst.
Je to metoda možná už 100 let stará, jenom příchodem antibiotik zapomenutá.
P.

dotaz- jakým způsobem ji prosím používáš? Koncentraci, kolikaprocentní, já mám na mysli potravinářský, 35procentní, zředěný na 3,5 proc. To požíváš přímo, nebo do vody?

PříspěvekNapsal: pon 08 úno 2010 0:31 
Mám 5%ní z lékárny. Do skleničky s vlažnou vodou odhadem asi 10 kapek.
P.

Předmět příspěvku: per oxid
PříspěvekNapsal: pon 08 úno 2010 23:05 
Zasloužilý člen

Registrace: čtv 19 lis 2009 10:24
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 9
Ziskaná ocenění: 97
Jak dlouho vydrží peroxid?? mám v léjkárničce pětiletej. Jináč o peroxidu se rozepisuje i kneipp ve vydání kolem 1908. Vnitřně je opředen velikým tajemstvím.

Předmět příspěvku: Re: per oxid
PříspěvekNapsal: úte 09 úno 2010 18:25 
Při dnešních cenách peroxidu nemá smysl skoumat jestli je ještě v pohodě. Při vnitřním užití je to o "spalování" bacilů kyslíkem. Dovolím si tvrdit, že to funguje na stejném principu jako MMS, ale bez zanášení organismu chlórem.
H2O2 ---> H2O + O
P.

PříspěvekNapsal: úte 09 úno 2010 19:11 
Zasloužilý člen

Registrace: úte 29 zář 2009 15:36
Darovaná ocenění: 1
Ziskaná ocenění: 25
Tak to na sobě anonyme otestuj, do toho bych šel. Ta kyselina mě trochu děsí ..(bez ohledu na to, jaký hnusy mi asi předepisuje můj Dr na štítnou žlázu..).
Díky. :shock:

Profil Zobrazit autorovy stránky   

PříspěvekNapsal: úte 09 úno 2010 21:19 
Necítím potřebu to užívat vnitřně. Pravděpodobně proto že se cítím zdráv. Jako ústní voda je to však perfekní.
P.

Předmět příspěvku: fto-dou-fám
PříspěvekNapsal: úte 09 úno 2010 21:29 
Nový člen

Registrace: pon 04 led 2010 12:55
:shock:

Předmět příspěvku: MNO,
PříspěvekNapsal: úte 09 úno 2010 21:52 
Tak jsem brnknul známému internistovi a.... shock.
Tuhlencten pereoxid se běžně používal při klystýrech, intravenozně, při výplachách, nebo výplaších žaloudků a tak podobně. Ve světě konvenční muducíny se již mnoho let téměř nepoužívá, páč k tomu není důvod.
O kloktání si myslí, že dokud to prý nepálí v hubě, tak to bude dobrý....smál se u toho, tak nevím...... Bude určitě o koncentracích.
Jináč prý o tom je jakási kniha, jakási oxygenterapie nebo tak něco, ale blbě jsem mu rozuměl, páč jsem míjel policajty a musel jsem se tvářit, že vůbec netelefonuju.
Ergo:něco na tom rozhodně bude, ale zkoušel jsem něco vysosat a... lautr nic. Nejsem na to nejšikovnější.
Zvláštní je, že rozhodně doporučil peroxid do mastí a otevřených ran. Prej se dělají masti kolem 10% per oxidu.
A jako desinfekce jako jedinej preparát přímo nutí buňky k regeneraci.
Takže, třebas se o tomhle zapomenutém preparátu něco dalšího dozvíme.

Předmět příspěvku: Re: MNO,
PříspěvekNapsal: úte 09 úno 2010 23:28 
Zasloužilý člen

Registrace: čtv 18 pro 2008 21:43
Darovaná ocenění: 1
Ziskaná ocenění: 7
jarda ovčák svitavy píše:
Tuhlencten pereoxid se běžně používal při klystýrech, intravenozně, při výplachách, nebo výplaších žaloudků a tak podobně. Ve světě konvenční muducíny se již mnoho let téměř nepoužívá, páč k tomu není důvod.

V zubařině se H2O2 běžně používá na "proplachování kanálků", např. po vytržení zubu. :? Non

The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.

Předmět příspěvku: takže...,
PříspěvekNapsal: sob 13 úno 2010 14:31 
Vážení přátelé. V půlroce jsem prodělal tři angíny. Bohužel, jednalo se o nějaký druh zmutované angíny, takže ty atb stály za hovno. Vždy se to vrátilo. Tak jsem začal po poradě s palem s mms. No jo, jenže po třech dnech vše ustoupilo ale já začal kypět jak papiňák... Prděl jsem jako .... a furt. Něco se zvrtlo. Bez ohledu na stravu. Po třech dnech opět bolest v krku. Tak jsem si vykloktal 4x tím per oxidem dle výšezmíněného návodu a dnes to je třetí den a.... v pohodě. Ani náznak po červeném místě v krku, přičemž toto dosud při žádné léčbě nezmizelo.
Takže, není šprochu.......
Enem o tom sehnat více info, o tom péroxidu. Ešli má anonym P pravdu, tak by to nebylo tak zlé. Enem sehnat více info o vnitřním používání.

Předmět příspěvku: Re: takže...,
PříspěvekNapsal: sob 13 úno 2010 21:34 
Kysličník - peroxid vodíku 3procentní z lékárny jsme ředěný používali na kloktání uš coby děcka. Dřív stopangin a jiné vymoženosti nebyly.

Předmět příspěvku: H2O2
PříspěvekNapsal: ned 14 úno 2010 19:02 
Něco o použití H2O2 v domácnosti.
1ml 3%ního peroxidu uvolní 10ml kyslíku. Při vnitřním používání je nutno brát v úvahu.

http://translate.google.com/translate?u ... ISO-8859-1

Původní odkaz: http://www.using-hydrogen-peroxide.com/
P.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 203 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]