Peroxid vodíku - využití vnitřně

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
jikra
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: pon 30 lis 2009 21:37

Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od jikra »

16 Říjen 2013. Dozvěděl jsem se z klinické situace, že užívání peroxidu vodíku vnitřně může způsobovat krvácení u lidí s plicní hypertenzí, že mohou prasknout nějaké ty cévy, takže v takovém případě může být jeho užívání rizikové. SDK


vlákno čisté - poo.

Krome Použití je zevně Nebo jako ústní voda, peroxid vodíku můľe být přijato do těla jako kapky, Nebo nitrožilně, Nebo injekcí, Nebo dokonce vdechnutí! Přečtěte si články Bill Munro níže a uvidíte, jak se používá nosní postřikovače, získané z obchodu s drogami, vytvořit jemnou mlhu peroxidu vodíku a vdechnutí mlhy Budete odhalit, proč, když budete číst jeho články. Přečtěte si články Bill Munro níže a uvidíte, jak se používá nosní postřikovače, získané z obchodu s drogami, vytvořit jemnou mlhu peroxidu vodíku vdechnutí mlhy Budete odhalit, proč, kdyľ budete číst jeho články.

Je to dobrý nápad, aby si pár knížek na peroxid vodíku. Je to dobrý nápad, Aby si pár knížek na peroxid vodíku. Líbí se mi ten Dr. William Campbell Douglass nazvaný " Peroxid vodíku, Medical Miracle "Najdete ji na amazon.com Líbí se mi deset Dr. William Campbell Douglass názvem "Peroxid vodíku, lékařský zázrak" Najdete ji na amazon.com

Byl jsem požádán, které mnoho lidí, kde získat pro potravinářské účely peroxidu vodíku. Byl jsem požádán, Které Mnoho lidí, kde Získat pro potravinářské účely peroxidu vodíku. Existuje mnoho prodejen přes internet, ale já jsem byl naprosto spokojen s Guardian of Eden webové stránky. Existuje Mnoho prodejen přes internet, ale já jsem byl naprosto spokojen s Strážce Webové stránky Eden. Jsou umístěny v Texasu. Jsou umístěny v Texasu. Nemám souvislosti s nimi, s výjimkou zákazníků. Nepokoušejte se použít 35% peroxidu vodíku, dokud jste si pečlivě studovali jeho využití a vlastnosti . Nemám Souvislosti s nimi, s výjimkou zákazníků. Nepokoušejte se Použít 35% peroxidu vodíku, Dokud jste si pečlivě studoval jejich použití a vlastnosti. Kniha Dr. Douglasse je dobrý výukový program. Kniha Dr. Douglasse je dobrý výukový program.

Update 25.září 2008 ~ Zvláštní poznámka pro brain-cell-napadla jednotlivci: 35% peroxidu vodíku je silné oxidační činidlo. Na 35% a vyšší koncentrace, bude oxidovat peroxidem kožní tkáně ihned kontaktovat, a budete tedy smysl to jako pálení. Aktualizace 25.září 2008 ~ Zvláštní poznámka pro brain-cell-napadla jednotlivce: 35% peroxidu vodíku je silné oxidační činidlo. Výši 35% vyšší koncentrace, bude oxidovat peroxidem kožní tkáně Kontaktovat ihned, budete tedy smysl to jako pocit pálení. Nenechte kůži přijít do styku s 35% peroxidu vodíku. Nenechte kůži přijít do styku s 35% peroxidu vodíku. Používejte gumové rukavice při manipulaci s 35% peroxidu vodíku. Používejte gumové rukavice PŘI manipulaci s 35% peroxidu vodíku. Jen jsem zvládnout láhev 35% peroxidu vodíku, když jsem ve fázi, že ji snižuje až na 3,5% peroxidu a vždycky jsem nosit gumové rukavice při manipulaci s lahví a souvisejících zařízení. Jen jsem zvládnout láhev 35% peroxidu vodíku, kdyľ jsem ve fazi, že ji Snižuje až na 3,5% peroxidu vzdycky jsem nosit gumové rukavice PŘI manipulaci s lahví souvisejících zařízení. Toto upozornění platí pouze pro 35% peroxid, a ne drogerii třída peroxid, který je vždy 3,5% (tři (bod) 5 procent) Toto upozornění platí pouze pro 35% Peroxid, NOT drogerii třída peroxid, Který je vždy 3,5% (tři (bod) 5 procent)
Mimo téma (offtopic)
Nalezl jsem stránky s vysvětlením potřeby okysličování buněk -je využíván nejen jako desinfikátor, ale i vnitřní použití, bohužel jsem se prozatím nedozvěděl jakým způsobem jej lze použít vnitřně.
Prosím o sdělení jak lze používat .Ty dva horní odstavce jsou z překladače adresa je educate-yourself.org .Po zadání se objeví několikařádková nabídka pod názvem VZDĚLÁVAT ve třetím řádku odspoda a druhý zprava je i peroxid vodíku. Pro mne velmi zajímavé je mimo jiné i název MINISILVER-TERMINÁTOR což je obdobou zapperu, používaného k léčení. Pokládám otázku, zda je někdo zručný v elektronice a je schopen vytvořit napájecí přístroj s určitou frekvencí hertzů? aspoň dvě nebo tři, hodlám to využít i k napájení CB,TB, PW . Děkuji,
Naposledy upravil(a) jikra dne úte 04 kvě 2010 17:05, celkem upraveno 1 x.


Návštěvník

Re: Peroxyd vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od Návštěvník »

jikra píše: Líbí se mi ten Dr. William Campbell Douglass nazvaný " Peroxid vodíku, Medical Miracle "Najdete ji na amazon.com
Mně se to líbí taky. Jako ústní vodu to mám vyzkoušené a příznaky chřipky a bolesti uzlin to zlikvidovalo po druhém vypláchnutí úst.
Je to metoda možná už 100 let stará, jenom příchodem antibiotik zapomenutá.
P.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

A co třeba tohle...

Příspěvek od Craft »

http://www.oxy-oxc.net/oxy-oxc.html

Je to sice peroxid hořčíku s aktivním kyslíkem, ale jak koukám na tu cenu je to pěkně mastný, nezkoušel to už někdo?
Díval jsem se na ten aktivní kyslík a je hodně používaný v bazénové chemii pro desinfekci vody, ale nevím jaký je rozdíl mezi O2 a O3, chemie není moje silná stránka :)


jikra
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: pon 30 lis 2009 21:37

Re: Peroxyd vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od jikra »

Anonymous píše:Mně se to líbí taky. Jako ústní vodu to mám vyzkoušené a příznaky chřipky a bolesti uzlin to zlikvidovalo po druhém vypláchnutí úst.
Je to metoda možná už 100 let stará, jenom příchodem antibiotik zapomenutá.
P.
dotaz- jakým způsobem ji prosím používáš? Koncentraci, kolikaprocentní, já mám na mysli potravinářský, 35procentní, zředěný na 3,5 proc. To požíváš přímo, nebo do vody?


Návštěvník

Re: Peroxyd vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od Návštěvník »

Mám 5%ní z lékárny. Do skleničky s vlažnou vodou odhadem asi 10 kapek.
P.


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

per oxid

Příspěvek od jarda ovčák »

Jak dlouho vydrží peroxid?? mám v léjkárničce pětiletej. Jináč o peroxidu se rozepisuje i kneipp ve vydání kolem 1908. Vnitřně je opředen velikým tajemstvím.


Návštěvník

Re: per oxid

Příspěvek od Návštěvník »

Při dnešních cenách peroxidu nemá smysl skoumat jestli je ještě v pohodě. Při vnitřním užití je to o "spalování" bacilů kyslíkem. Dovolím si tvrdit, že to funguje na stejném principu jako MMS, ale bez zanášení organismu chlórem.
H2O2 ---> H2O + O
P.


Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: per oxid

Příspěvek od Jim68 »

Tak to na sobě anonyme otestuj, do toho bych šel. Ta kyselina mě trochu děsí ..(bez ohledu na to, jaký hnusy mi asi předepisuje můj Dr na štítnou žlázu..).
Díky. :shock:


Jim68
Be happy!
Návštěvník

Re: per oxid

Příspěvek od Návštěvník »

Necítím potřebu to užívat vnitřně. Pravděpodobně proto že se cítím zdráv. Jako ústní voda je to však perfekní.
P.


Petrswetr
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: pon 04 led 2010 11:55

fto-dou-fám

Příspěvek od Petrswetr »

:shock:


jarda ovčák svitavy

MNO,

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Tak jsem brnknul známému internistovi a.... shock.
Tuhlencten pereoxid se běžně používal při klystýrech, intravenozně, při výplachách, nebo výplaších žaloudků a tak podobně. Ve světě konvenční muducíny se již mnoho let téměř nepoužívá, páč k tomu není důvod.
O kloktání si myslí, že dokud to prý nepálí v hubě, tak to bude dobrý....smál se u toho, tak nevím...... Bude určitě o koncentracích.
Jináč prý o tom je jakási kniha, jakási oxygenterapie nebo tak něco, ale blbě jsem mu rozuměl, páč jsem míjel policajty a musel jsem se tvářit, že vůbec netelefonuju.
Ergo:něco na tom rozhodně bude, ale zkoušel jsem něco vysosat a... lautr nic. Nejsem na to nejšikovnější.
Zvláštní je, že rozhodně doporučil peroxid do mastí a otevřených ran. Prej se dělají masti kolem 10% per oxidu.
A jako desinfekce jako jedinej preparát přímo nutí buňky k regeneraci.
Takže, třebas se o tomhle zapomenutém preparátu něco dalšího dozvíme.


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: MNO,

Příspěvek od aNONym »

jarda ovčák svitavy píše:Tuhlencten pereoxid se běžně používal při klystýrech, intravenozně, při výplachách, nebo výplaších žaloudků a tak podobně. Ve světě konvenční muducíny se již mnoho let téměř nepoužívá, páč k tomu není důvod.
V zubařině se H2O2 běžně používá na "proplachování kanálků", např. po vytržení zubu. :? Non


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
jarda ovčák svitavy

takže...,

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Vážení přátelé. V půlroce jsem prodělal tři angíny. Bohužel, jednalo se o nějaký druh zmutované angíny, takže ty atb stály za hovno. Vždy se to vrátilo. Tak jsem začal po poradě s palem s mms. No jo, jenže po třech dnech vše ustoupilo ale já začal kypět jak papiňák... Prděl jsem jako .... a furt. Něco se zvrtlo. Bez ohledu na stravu. Po třech dnech opět bolest v krku. Tak jsem si vykloktal 4x tím per oxidem dle výšezmíněného návodu a dnes to je třetí den a.... v pohodě. Ani náznak po červeném místě v krku, přičemž toto dosud při žádné léčbě nezmizelo.
Takže, není šprochu.......
Enem o tom sehnat více info, o tom péroxidu. Ešli má anonym P pravdu, tak by to nebylo tak zlé. Enem sehnat více info o vnitřním používání.


Návštěvník

Re: takže...,

Příspěvek od Návštěvník »

Kysličník - peroxid vodíku 3procentní z lékárny jsme ředěný používali na kloktání uš coby děcka. Dřív stopangin a jiné vymoženosti nebyly.


Návštěvník

H2O2

Příspěvek od Návštěvník »

Něco o použití H2O2 v domácnosti.
1ml 3%ního peroxidu uvolní 10ml kyslíku. Při vnitřním používání je nutno brát v úvahu.

http://translate.google.com/translate?u ... ISO-8859-1

Původní odkaz: http://www.using-hydrogen-peroxide.com/
P.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“