Peroxid vodíku - využití vnitřně

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: ozon

Příspěvek od cimirek »

Anonymous píše:
cimirek píše:.......ozón probublávat do kvalitního olivového oleje. Olej tak ztuhne, že vpodstatě vznikne mast ...
Jenom pro zajímavost. Tuhnutí oleje je vlastně oxidace. Při oxidaci nenasycených rostlinných olejů vznikají tak "skvělé" látky jako: formaldehyd, acetyldehyd, butanal a asi dvacet dalších zaručeně "zdravých" sloučenin.
Ozon je skvělý (ne na dýchání), rostlinný olej je taky skvělý, ale dohromady????
P.
Dík za objesnění. V každém případě to však skvěle funguje (krom jiného) např, při spálení - pokud se tato mast aplikuje včas, nejlépe ihned, vůbec se neudělá puchýř, dříve odezní bolestivost.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Okysličovadla

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Merlin píše:
Pouze cituji z práce člověka, který se tím zabývá přes 20 let a s peroxidem udělal vlastní zkušenosti. Kromě intravenózní formy je to humbuk - na to se přišlo už v šedesátých letech a negativních popisů o tom je dost a dost.
Nazdar Merline,

Ja mam zase dost zpravicek, ze piti peroxydu dobre dela. Mne dela dobre take. Ona je to otazka davkovani a kdy. On se totiz v utrobach dost rychle vycerpava, ale na lacno je to jinne. Jen pro zajimavost, delal jsem 35%, 25 kapek, 3x denne po dobu 4 tydnu, pred tim jenom 35%, 10 kapek, 2x denne tri tydny. Drzelo mi to fungujici nohy a ciste plice. Pak jsem se dal na elektrolyzu nejdrive Bob Becker [Sota] 8 tydnu podle jeho protokolu a ted jedu s Godzilou. Pritom delam jenom 35%, 25 kapek, 1x denne. Nejsem si jisty se studiemi ze sedesatych let, ale coura se po internetu na ruznych skupinach dost lidi, kteri na peroxid nedaji dopustit.

Vzhledem k tomu, ze oralni je behem peti minut citit na plicich, a to pozitivne, a ze dobre odhlenuje, by snad melo stacit jako dukaz, ze se dostava do krve a ze v podstate plni svou ulohu, i kdyz urcite ne do te miry jako do cev.

Mezi nami, elektrifikace krve mi velice s krvi pomohla. Videl jsem to pod tmavym polem na mikroskopu a co neudelalo MMS1, peroxid, 19 dni jenom o vode a spousta vitaminu atd. dokazal Beck a uvidim zacatkem Kvetna, jestli to Godzila udrzela, ci dorazila. Eventuelne sem nekam pichnu historii. Mel jsem toho pozehnane a porad se to lepsi.

Ahoj, Slavek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Peroxid

Příspěvek od Craft »

Zkušenost s Peroxidem vnitřně sice nemám, ale jedna moje známá měla velký problém se silným zánětem v krku. MMS problém ještě zhoršilo, což zjišťuji, že je to u MMS poněkud dobrým zvykem, s KS se to zlepšovalo, ale dosti pozvolna a s peroxidem (pouze 3%) 2 lžičky na 100ml vody, kloktala pouze ráno a večer a za 3 dny markantní zlepšení, takže ten peroxid nebude od věci.


Mikrasoft.cz
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: pon 19 dub 2010 7:47

Ozonátor a Kyslík - kde sehnat?

Příspěvek od Mikrasoft.cz »

Ahojte všichni. Pro ty, kdo by měli potřebu sehnat si čistý kyslík do ozonátoru, mám příjemnou zprávu.

Kyslík se velmi jednoduše vyrábí tak, že se smíchá

KMnO4 (Manganistan draselný, hypermangan, Kalium permanganicum - k dostání v lékárně za korunové částky)
H2O2 - peroxid vodíku - k dostání v drogerii za korunové částky

a výsledkem je červená kapalina a velmi bouřlivá reakce, při níž se uvolní ohromné množství plynného CHEMICKY ČISTÉHO kyslíku.

Kdysi jsme vyráběli (pod značkou Elabs Vracov) elektrochemické ozonátory, které měli již zabudovanou technologii pro tuto výrobu kyslíku...


Návštěvník

Re: Ozonátor a Kyslík - kde sehnat?

Příspěvek od Návštěvník »

PROSÍM, NEDĚLEJTE TO. MŮŽETE SE PŘI TOM POPÁLIT. REAKCE JE VELMI SILNÁ.
P.


Mikrasoft.cz
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: pon 19 dub 2010 7:47

Popálit?

Příspěvek od Mikrasoft.cz »

Anonyme, popálit se můžeš tak leda když se poliješ peroxidem, ale to jsi nešika a nečteš bezpečnostní tabulky na láhvi. Rychlost reakce je volitelná podle koncentrace peroxidu. V Drogerii se prodává obvykle koncentrace 10-15%, reakce je pomalá. Při koncentraci 30% už je dost bouřlivá. Vodou naředit na potřebnou koncentraci a není čeho se bát.


jarda ovčák svitavy

tož dobre,

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Enem mi chybí souvislost.... Jsem chemicky zabržděnej. peroxid beru, pomohl mě i pár mým známým a budu testovat na ovcích. Ale ten hypermangán nasypanej do huby, zalitej péroxidem mi neštymuje.
. Zajímaly by mne osobní zkušenosti s terapií.Pokud to je jen virtuální pokus, tak opatrně, páč se najdou tucty důvěřivců, ochotných strčit hlavu do mikrovlnky k terapeutickým účelům.
Osobně bych NIKDY nedoporučil nic, s čím bych neměl osobní zkušenost.


Mikrasoft.cz
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: pon 19 dub 2010 7:47

Re: tož dobre,

Příspěvek od Mikrasoft.cz »

Jardo, peroxid s hypermanganem rozhodně nedávat do pusy!!! Používá se k rychlému vytvoření čistého kyslíku, ale ne k použití perorálně!!!


jarda ovčák svitavy

MEA CULPA MEA CULPA

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Tak jo, a k čemu tedy ten hypermangán s péroxidem slouží?? Co léčí? Máš s tím osobní zkušenost?


Mikrasoft.cz
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: pon 19 dub 2010 7:47

Ozonátor a Kyslík - kde sehnat?

Příspěvek od Mikrasoft.cz »

Pro všechny a zvlášť pro Jardu - Peroxid s hypermanganem neslouží k léčbě ničeho, ale k tvorbě kyslíku, který v tomto vlákně dříve někdo poptával - jak ho vyrobit.


jikra
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: pon 30 lis 2009 21:37

Re: Peroxid vodíku - využití vnitřně

Příspěvek od jikra »

jikra píše:dotaz- jakým způsobem ji prosím používáš? Koncentraci, kolikaprocentní, já mám na mysli potravinářský, 35procentní, zředěný na 3,5 proc. To požíváš přímo, nebo do vody?
5.5.2010 -dřív jsem se k tomu nedostal.
http://educate-yourself.org/ česky
http://translate.google.cz/translate?js ... ry_state0=
na těchto stránkách nalezneš konkretní údaje o použití.Já jsem -poněvadž jsem neměl jinou možnost, jako pardubák vzal ve Slatiňanech jedno balení, no menší neprodávali, tak 50 litrů.Vzhledem k tomu že proxid má svá specifika, teplem a světlem se rozkládá, a už se začíná oteplovat, někde je napsáno jak se mění procentuální účinnost, za dva až tři měsíce o nějaké procento. Takže zájemcům dám po padesátce litr, nepotřebuju na tom vydělávat. Případně i zadarmo.Mám uloženo na zahradě v boudě 20km od Pce.Kdo si dokáže přijet, nechť má možnost lepší než u prodejců.
Já to používám - zpočátku pravidelně jsem navyšoval počet kapek, jak je dáno na výše uvedených stránkách, no nemá to být do vody chlorované, při čistění zubů hm.. mělo by to být ze sodou, zatím používám buď pár kapek na kartáček, nebo přímo na jazyk , ten vykartáčuju, pěkně to pění. Do vody - ani ne půl deci - vypít, není to nechutné. U mms jsem měl problémy při navýšení na 8 kapek, mnohodenní průjmy, tak jsem musel ubrat. Každému sedí něco jiného.Není jen jedna cesta.
Ať se daří Jindřich
jo mám na mysli 35%, nebo jestli už poklesla procenta na 33, nebo 31, tak silný k ředění
email krajin@email.cz


Jiří
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 18 čer 2010 21:57

Peroxyd vodíku

Příspěvek od Jiří »

Ahoj Jikro.
Ještě nabízíš ke koupi potravinářský peroxyd vodíku? Mám zájem. Pokud ano, jak se s tebou mohu zkontaktovat?
Jiří


jikra
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: pon 30 lis 2009 21:37

Re: Peroxyd vodíku

Příspěvek od jikra »

Mimo téma (offtopic)
Jiří píše:Ahoj Jikro.
Ještě nabízíš ke koupi potravinářský peroxyd vodíku? Mám zájem. Pokud ano, jak se s tebou mohu zkontaktovat?
Jiří
Už potřetí píšu doplněk k tomuto článku.nevím jak je možné, že mnou vepsaná zpráva nenaskočila.Z emailu, ve kterém bylo upozornění na zprávu, jsem po kliknutí zprávu- stránku otevřel, napsal odpověď, meil a není tu zobrazeno.Přitom po odkliknutí napsané zprávy to vyskočilo .Tak tedy dotřetice- email krajin@email.cz


Uživatelský avatar
laik
Zasloužilý člen
Příspěvky: 858
Registrován: sob 23 úno 2008 21:41
Bydliště: Brno
Dal: 36 poděkování
Dostal: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Peroxid ....

Příspěvek od laik »

Zdravím
Chtěl sem se zeptat....
přešel sem z chlorové bazenové chemie na kyslíkovou (nějaký blue one) a tak koukám na lahev a je tam psáno ,že 1L obsahuje 350g peroxidu....
je to ten samej peroxid o kterým je tady řeč?......to by znamenalo že mam vlastně léčivou vodu ne?. :)
kolik tak stojí 1kg?...pokud se dá koupit?....je to v tuhé formě (jako prášek) nebo tekuté?....


Jsem svobodný, protože dělám to co chci a ne to co musím......
jikra
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: pon 30 lis 2009 21:37

Re: Peroxid ....

Příspěvek od jikra »

Na stránkách jež jsem už jmenoval v dřívějším příspěvku, je detailní popis vlastností peroxidu..Nemůže být vsamostatné krystalické formě, maximálně 35%, v tekuté formě. Pokud se jedná o krystalickou formu, je tedy nějaký druh hmoty, soli, ve ktré je peroxid smíchán. No jestli by měla být pravda 350 g na litr, opět by se jednalo o 35% roztok, což je samozřejmě žiravina, Dával jsem si 3,5% na trochu vody , tím pádem zředěné, na čistění zubů.Pak jsem nevědomky vzal celých 3,5% a to bylo pěnění,
s peroxidem se musí opatrně, jako s každou léčivou látkou.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“