Různé druhy očisty

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

očista...

Příspěvek od jarda ovčák »

Čistící prostředek na játra a celkovou očistu těla zajistí bezpečně...... kapsicin.
Při obědě rozžvýkat třebas jen jedno habanero a.......Tak dobře, pro začátek feferon made in galanta a můžete skončit u jolokie bhut....jasně že to pálí, ale o to jde.
Prokrví se vám kdeco, organismus začne bít napoplach, urychlí se metabolismus,i trochu adrenalinu se vyplaví, prokrví se celý trávící trakt včetně toho posledního článku.V mexiku neznají rakovinu tlustého střeva ani konečníku.....
Jako důkaz koukněte na žluč, která bude na tom odpadním metabolitu válícím se v záchodě.
K tomu jako protiváhu berte potraviny, co hodně barví. Třebas bezovou štávu, nebo aronie,muchovník nebo červenou řepu. Ty barviva obsahují nějaký čistící prevít a regenerační stimulanty..Navíc vám papričky vylepší nápadně pitný režim, což očistu rapidně podpoří. Ten brajgl musí někudy ven....
Vlasně podobně funguje i cibule a česnek.Ne tak kvalitně.
Jiná látka, stejný mechanismus působení.
Naštěstí to můžete užívat bez ohledu na cokoli.Chtěl jsem napsat i bez ohledu na příliv, ale ženský by mne ukamenovaly. Raději o působení měsíce něco napište, páč bych nerad umřel jako neznalý.
Ktěm čistícím čajíčkům..... enem opatrně, páč nic nemyje tak dobře, jako čistá voda. Většina čajů krom povzbuzení zaměstná ledviny odfiltrováním všeho, co není voda.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: očista podle fází měsíce

Příspěvek od Merlin »

hanka píše:A co tak zkusit woodoo? ;) ........
Gewo, jestli něčemu nevěříš, neznamená to, že to neexistuje. Právě jsi na sebe prozradil, že spoustu věcí ještě nevíš ;) . Touhletou snahou mě zesměšnit jsi ukázal jen to, že se chováš stejně jako členové spolku Sysifos - oni taky zesměšňují druhé, protože nemají znalosti.
Doporučuji Ti přečíst si něco o čínské medicíně, aby jsi získal znalosti o obdobích aktivity jednotlivých orgánů. A že nevíš nic o měsíčních cyklech, to jsi mě ale vážně hodně překvapil. Byla jsem přesvědčena, že o tomhle se snad učí i děti ve škole, jak je to známé.

Zdravím vás, Hanko.

Spoustu věcí už jsem raději zapomněl, ale nikdy nic nezavrhuji, protože vím, jak podstatná je psychika. Východní medicína na tom ostatně stojí. Na druhou stranu se mi zdá, že z nějakého důvodu zatracujete wodoo. Velká chyba. Co o něm vlastně víte? Víte, z čeho to pochází, a kde to má kořeny, nebo je to jen slovo, které ve Vás vyvolává jen asociace scén z přiblblých amerických hororů? Ve skutečnosti jde o velmi starou šamanskou metodu pocházející z Afriky, jejíž obdoba se využívá v psychiatrii, kde se jí říká "spánková terapie". Předem připravený uspaný člověk se uvede do stavu, v němž jeho tělo, ale hlavně psychika dostává příležitost k regeneraci. Šaman nepotřebuje kapačky, ale používá zábal s jistých bylin a mast zabraňující dehydrataci, jejíž podstatou částí je aloe. Velmi podobnou metodu používají také indičtí fakíři, kde se z toho ovšem v některých případech stává show, hlavně pro cizince, protože pro Inda je to normální. Klišé kolem woodoo vzniklo z naprostého neporozumění podstaty věci. Nejde o "kříšení mrtvol", ale o obřadný závěr léčebného procesu, při němž je ošetřovaný opět uváděn do normálního života. Lidé, kteří se tomu věnovali vědí, že tímto způsobem dokáže věci znalý šaman v 90% vyléčit schizofrenii a jiné duševní choroby. Rozhodně to nebylo míněno jako nějaký pokus o něčí zesměšnění... ale měl jsem si uvědomit jaké tento termín vyvolává představy a omlouvám se za to.

Vyrovnaná psychika je ABSOLUTNÍ ZÁKLAD při každé sebeléčbě. Ale samotná nestačí, a přehánění často hraničí s přepjatostí a odvádí od jádra věci. Odbourání stresu, vnitřní vyrovnanost, sebedůvěra a víra v to, co dělám, samo o sobě garantuje více, než polovinu úspěchu. Druhou polovinu zaručuje dodržení postupu a sebekázeň. To všechno není možné tehdy, pokud se neustále hledají odbočky od osvědčených receptur. Pokud někdo chce experimentovat, je to jeho věc, ale musí si uvědomit, že víra v uzdravení je u mnoha dlouhodobě trpících lidí velmi křehká a popisy svých pochyb nezaložených na praktických zkušenostech ji v mnoha případech ohrožují. Přemýšlejte nad tím.

Drakonický měsíc je jistě důležitá věc, tedy spíš bývala, protože dnes žijeme ve světě prosyceném jedy a rádiofrekvencemi, které kupříkladu na
hypotalamus působí mnohem významněji, než odchylky vyvolané Měsícem. Bohužel. (Můj přítel gynekolog je zděšen z toho, kolik jeho pacientek si stěžuje na nepravidelnou menstruaci, přestože měsíční cykly nijak neztratily svou pravidelnost.) Za našich prababiček tomu bylo jinak. Zdá se ale, že na námi produkovaná rušení jsou naštěstí méně citlivé rostliny. Na zahradu a byliny Měsíc ještě platí, a tady se jimi řídím. Pokud se ale u očisty budete držet třeba měsíčního kalendáře, je to naprosto v pořádku – je to způsob měření času, který se hodí jako každý jiný a pár národů, odkud pochází většina dnes neortodoxních lékařských postupů, se jím dodnes řídí.

Ale hlavně: tato část fóra je věnována MMS a byl bych hodně nerad, kdyby se to zvrtlo a rozdrobilo podobně jako jinde na nepřehledný salát. Nic proti tomu, když za tímto účelem založíte jiné vlákno v rubrice Zdraví. Tam o tom s Vámi rád podiskutuji a můžeme si vyměnit názory a zkušenosti. Sbíral a vyhodnocoval jsem je jen čtyřicet let a rád se od Vás přiučím něčemu navíc. Osobně bych si v této oblasti nikoho poučovat netroufal, na to jsou mé znalosti a osobní poznatky z Číny, Tibetu, Siamu a Jižní Ameriky sporé a spoustu už si také vzal čas a postupující cementóza mozku. A pak - nikdo neumí plavat, i delfín se občas utopí... :)

Ve vlákně o MMS bychom si měli vyměňovat důležité VLASTNÍ poznatky spojené se samoléčbou podporovanou MMS. A lidé s kladnými poznatky by měli podpořit ty, kteří jsou tak trochu malověrní a vystrašení. Své vlastní jsem tady už popsal, ostatní jsou překlady osobních zkušeností lidí z cizojazyčného prostoru.

Zůstaňme u věci. ;)
Naposledy upravil(a) Merlin dne pon 01 úno 2010 15:57, celkem upraveno 1 x.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: očista...

Příspěvek od NAVAR »

jarda ovčák píše:Čistící prostředek na játra a celkovou očistu těla zajistí bezpečně...... kapsicin.
Při obědě rozžvýkat třebas jen jedno habanero a.......Tak dobře, pro začátek feferon made in galanta a můžete skončit u jolokie bhut....jasně že to pálí, ale o to jde.
Prokrví se vám kdeco, organismus začne bít napoplach, urychlí se metabolismus,i trochu adrenalinu se vyplaví, prokrví se celý trávící trakt včetně toho posledního článku.V mexiku neznají rakovinu tlustého střeva ani konečníku.....
Jako důkaz koukněte na žluč, která bude na tom odpadním metabolitu válícím se v záchodě.
K tomu jako protiváhu berte potraviny, co hodně barví. Třebas bezovou štávu, nebo aronie,muchovník nebo červenou řepu. Ty barviva obsahují nějaký čistící prevít a regenerační stimulanty..Navíc vám papričky vylepší nápadně pitný režim, což očistu rapidně podpoří. Ten brajgl musí někudy ven....
Vlasně podobně funguje i cibule a česnek.Ne tak kvalitně.
Jiná látka, stejný mechanismus působení.
Naštěstí to můžete užívat bez ohledu na cokoli.Chtěl jsem napsat i bez ohledu na příliv, ale ženský by mne ukamenovaly. Raději o působení měsíce něco napište, páč bych nerad umřel jako neznalý.
Ktěm čistícím čajíčkům..... enem opatrně, páč nic nemyje tak dobře, jako čistá voda. Většina čajů krom povzbuzení zaměstná ledviny odfiltrováním všeho, co není voda.
Papričky jednoznačně ano, kapsicin je zdravý i na srdce. Taky jsem schopen občas spráskat skleničku feferonek, případně čerstvou papričku ze zahrady.
No, jinak jsem včera pozdě večer dokončil dávku prostředku na očistu organismu co má podpořit funkci vnitřních orgánů zejména jater a jejich očistu. S končící zimou se to bude hodit.
Samozřejmě tam je velké množství červené řepy, petržele, dále medvědice, pampeliška, ostropestřec, vše umleto na prášek, teď už jen nacpat tím želatinové kapsle.
Jinak se to prodává komerčně pod názvem Cleanse, takže kdo na to má může si to koupit za cca 600-700kč (z hlediska nákladů na výrobu předražené asi 50x). Kdo na to nemá (jako já) a má občas čas, může si to vyrobit, funguje to, jinač bych to nedělal. :)
Je dobré to skladovat v uzavřené lahvi aby to nevyprchalo, nejlépe výše zmíněné kapsle a zábrusová sklénka. Mletí na starém mixéru ETA, pozor sušená řepa, či petrželový kořen se při vysokých otáčkách nože chová jak projektil, tak ať si neuděláte pavouka na mlecí nádobce, jako já :)
Složení zde:
Složení v 1 kapsli: 85 mg petržel zahradní nať, 75 mg červená řepa, 75 mg smetanka lékařská, 75 mg medvědice léčivá, 37,5 mg ostropestřec mariánský
Dávkování: dospělí 2 kapsle 2-3x denně s jídlem, děti 1 kapsle 1-2x denně s jídlem. Užívejte nejdéle 3 měsíce, poté na 3 měsíce vysaďte.
Balení: 120 kapslí - dávka na 20-30 dní


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: očista podle fází měsíce

Příspěvek od hanka »

Proti wodoo nemám vůbec nic, tahle šamanská technika mě dokonce zajímá a ráda si o ní přečtu více ve vlákně, věnované této technice :) . Když ale bylo wodoo zmíněno jako reakce na můj kraťoučký jednořádkový příspěvek na jiné téma, dotklo se mě to, ale už je to v pořádku.
Jak říkám výše, téma o vlivu měsíce na očistu těla jsem nezavedla já, ani zdaleka to není moje hoby, rady v tomhle směru dávala lena, a protože byly špatné, pouze jsem je krátkým příspěvkem opravila. Druhou zmínkou na tohle téma byl konkrétní dotaz v tomto vlákně:
chcem sa znalých opýtať, či je vhodný čas na očistu 30.01.,keď je spln?
Na dotaz jsem odpověděla:
Očista se může udělat kdykoliv, ale kdo chce maximální účinek, může postupovat + podle fází měsíce + podle aktivity orgánu. Z těchto hledisek je termín očisty jater 30. 1. 2010 ideální
Toť vše.
Ale hlavně: tato část fóra je věnována MMS a byl bych hodně nerad, kdyby se to zvrtlo a rozdrobilo podobně jako jinde na nepřehledný salát. Nic proti tomu, když za tímto účelem založíte jiné vlákno v rubrice Zdraví. Tam o tom s Vámi rád podiskutuji a můžeme si vyměnit názory a zkušenosti. Sbíral a vyhodnocoval jsem je jen čtyřicet let a rád se od Vás přiučím něčemu navíc. Osobně bych si v této oblasti nikoho poučovat netroufal, na to jsou mé znalosti a osobní poznatky z Číny, Tibetu, Siamu a Jižní Ameriky sporé a spoustu už si také vzal čas a postupující cementóza mozku. A pak - nikdo neumí plavat, i delfín se občas utopí... :)

V tomto vlákně bychom si měli vyměňovat důležité VLASTNÍ poznatky spojené se samoléčbou podporovanou MMS. A lidé s kladnými poznatky by měli podpořit ty, kteří jsou tak trochu malověrní a vystrašení. Své vlastní jsem tady už popsal, ostatní jsou překlady osobních zkušeností lidí z cizojazyčného prostoru.

A nakonec – prosím, zůstaňme u věci. ;) Hmm... a teď jsem to asi sám porušil... :oops:
Po téhle výtce schválně v tomto vláknu hledám zmínku o MMS. Z celého vlákna tady bylo zmíněno MMS pouze jedinkrát - v prvním příspěvku. Všechny ostatní, a mnohem delší!, se týkají očisty orgánů a těla. Evidentně všichni hovoříme o technikách očisty těla bez přispění MMS! Proč vypichuješ právě tenhle můj kraťoučký příspěveček jako typický příklad rozkládání téma ve vlákně "Různé druhy očisty"?, který je třeba podrobit kritice, protože nepíše o MMS?
Gewo, když někoho kritizuješ, nevybírej si ty úplně nenápadné. Ti, kteří skutečně znečišťují vlákna ve velkém jsou vidět mnohem více! Kritika na ně by byla mnohem účinnější, nemyslíš ;) ?

1./ Jde o blok vláken o MMS nadepsaný: Miracle Mineral Solution v oddílu ZDRAVÍ, který je věnován MMS. Seznam témat začíná být velmi nepřehledný, a to pak vede k neustálému omílání stejné problematiky, protože nově příchozí velmi rychle ztratí orientaci. Navrhuji vytvořit vlákno DOTAZOVNA, kde by znalejší mohli tazatelům nechávat odkazy na místa, kde najdou svou odpověď.

2./ Rozhodně nejde o "výtku" namířenou vůči konkrétní osobě, myslím to všeobecně. Relax...
;)

Zdravím, Hanka.
_______________________
Slunce v duši.


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: očista podle fází měsíce

Příspěvek od NAVAR »

Jestli mohu doporučit, tak si kupte lunární kalendář Krásná paní. Tam jsou fáze měsíce a jednotlivá znamení potažmo orgány které ovládá rozepsány. Je tam i lunární půst 4x do měsíce na očistu organismu. Sám jsem to zkoušel a bylo to fajn. Jednak se mi srovnala hmotnost a jednak jsem byl v pohodě. Akorát si zvyknout celý den nejíst je těžší ale dá se to.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: očista ...

Příspěvek od hanka »

Znám ho, máš pravdu, lunární kalendář Krásná paní je perfektní, je sice o něco dražší, ale je tam všechno :D !

Závidím (ale v dobrém-současně i přeju) každému, kdo dokáže nejíst celý den, já to nedokážu vydržet, nevím, jestli je to cukrovkou, ale nejde mi to, už po pár hodinách je mi špatně :| . Tak fakt nevím, jestli se mi s takovou podaří nějakou očistu vůbec provést :roll: !

Vidím, že pro mě by byl výhodnější ten kapcisin, jenže kde papričky v této době sehnat? Nevypěstovala jsem si je, protože pálivé papriky neumím jíst :shock: a do podzimu je daleko....
Navare, ta smetánka má být kořen, nebo nať?

Návrh pro Gewa:
Co kdyby se tohle vlákno přesunulo do oddílu Zdraví mimo vlákno MMS? Jak se zdá, očista organismu pomocí MMS bude mít asi málo příspěvků, ne-li žádný. Zato jiné druhy očisty jsou navrhovány a využívány hodně a je o ně zájem.

Zdravím všechny .
___________________
Slunce v duši.


Uživatelský avatar
Dasena
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: pát 04 zář 2009 18:28
Bydliště: Tábor

Očistné kůry

Příspěvek od Dasena »

Pro Gewa: Tak co je vlastně dobře? Vlákno Paraziti, které Palo založil v rubrice Zdraví si pán přál mít jako subtéma MMS, i když jsme tam řešili parazity ze všech možných stran, MMS jako řešení padlo snad jen okrajově.
Očista jater, která s užíváním MMS souvisí mnohem více, znečišťuje vlákno. Beze všeho, přeneseme naše příspěvky jinam, stačí říct. Sama jsem se k proceduře dlouho odhodlávala a nebýt průkopníka Dennyho, asi ještě sbírám odvahu, proto mi přišlo dobré povzbudit ostatní, kteří se také rozhoupávají. Snad noví účastníci tyto vlákna také objeví, jsou tak trochu ukrytá.

Poznámka o "woodu" vůči milé a inteligentní Hance skutečně vyzněla jako arogantní kopanec a ani půlstránkové vysvětlování na tom nic nezměnilo. :|.

Ach jo, chlape, sečtělej, chytrej, dal jste toho tolik do tohle fora, Vaše zásluhy a vědomosti jsou bezesporu obrovské...je skutečně zapotřebí vesměs příjemnou a přátelskou atmosféru tohoto fora takto podkopávat?.
Mám potom náladu nějaký postřeh či zkušenost připsat bez pocitu, že se mi to vrátí jako bumerang, že jsem totální bezmozek? Nemám


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Očistné kůry

Příspěvek od milda »

Kluci a děvčata,
snad bych to nešťastné woodoo už nechal chvíli spát ? ;) ;) :?:


lena

ocista

Příspěvek od lena »

:D

ahoj,

chci sem dat jednu zajimavost, mozna je to informace k zamysleni,

jedna se o sezeni ci pouzivani naseho wc, t.j. poloha sezeni, dle vyzkumu sedime nespravne na wc a proto mame tolik potizi.
snad nejlepsi jsou pry toalety jako v turecku(turecke zachody), indie, yogini atd.

zde uvadim par linku, jsou v nemcine a v anglictine. Jsou zde ale ruzne fotografie, takze i tak je to dobre na porozumneni. Jinak si to muze kazdy hodit do prekladace a snad to da nejaky smysl a pokud ne tak sorry. :roll:

http://www.darmhilfe.de/

http://www.darmhilfe.de/1einleitung.htm

http://www.darmhilfe.de/buchlesen.htm

http://www.naturesplatform.com/


mejte se :oops:


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Očistné kůry

Příspěvek od hanka »

milda píše:Kluci a děvčata,
snad bych to nešťastné woodoo už nechal chvíli spát ? ;) ;) :?:
Proč Dasenu umlčuješ? Vždyť tady o woodoo napsala jenom jednu větu, a to jenom proto, že chtěla vyjádřit nelibost nad nevhodným chováním. Ani ona, ani já jsme tohle slovo používat nezačaly (mimochodem, myslíš, že budeš zachovávat stejnou neúčast i v případě, že půjde o Tebe? Kde bereš tu jistotu, že Tvoje příspěvky nikdo nikdy zesměšňoat nebude ;) ? )

Řeč je o tom, že poslední dobou se tady stává zvykem, že si tady lidé nadávají proto, že tady nastaly zmatky v množství, názvech a umístění vláken ve fóru. Výmluvným příkladem je zrovna tohle vlákno - Různé druhy očisty. Logicky si všichni myslí, že tohle vlákno bylo vytvořeno proto, aby se tady psalo o různých očistách orgánů a těla. Chyba lávky! Jak nám bylo sděleno, smí se tady psát jen o očistách, provedených pomocí MMS!!! Důsledek tohoto nedorozumění se bohužel svezl po mně, ačkoliv jsem tady do té doby přidala pouze jeden maličký odstaveček o dvou větách - bohužel, právě on byl poslední kapkou v Gewově poháru trpělivosti. Bylo by vhodné, kdyby jsi místo kritiky slova woodoo, raději poradil, jak dál s tímto vláknem, které nevyhovuje Gewovým požadavkům a má již 3 stránky. Z neznámých důvodů všichni zúčastnění zaujali pozici "mrtvého brouka" a dokonce se i po Gewově upozornění přidávají další příspěvky, netýkající se určeného tématu (viz příspěvek výše). Jsem toho názoru, že by se mělo vyjasnit, kam psát příspěvky s tématem očisty organizmu bez pomoci MMS, jinak se bude hodně lidí bát kdekoliv cokoliv napsat, aby jim nebylo spíláno.

Podobně navrhuji, aby se vyřešila i otázka dvou vláken o parazitech - zase vzniklo nedorozumění (naštěstí pro mě jsem se tentokrát nestala hromosvodem), a je mi líto, že se kazí atmosféra pohody a porozumění mezi diskutujícími a díky nedorozumění jsou někteří z nás nazýváni bezmozky apod. Je to opravdu nutné?

Zdravím, Hanka.
________________________
Slunce v duši.


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1223
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Očistné kůry

Příspěvek od rival »

hanka píše: ...a je mi líto, že se kazí atmosféra pohody a porozumění mezi diskutujícími...
Přátelé, pokračujme opět v duchu pohody a porozumění... 8) Já se průběžně pokusím o malé přeuspořádání a zpřehlednění zmíněných témat i jednotlivých příspěvků.


rival - živý člověk
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Očistné kůry

Příspěvek od milda »

Nechci vůbec nikoho umlčovat, jen mi tady připadla poněkud víc nervózní atmosféra ;)

Že se jedná o účel vlákna mi zprvu uniklo :oops: :D Já ho chápu taky jako o očistě všeobecně, ne jen MMS.

Určitě tady takový vlákno chybělo a je dost zajímavýho o čem bude psát....


NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: očista ...

Příspěvek od NAVAR »

hanka píše: Závidím (ale v dobrém-současně i přeju) každému, kdo dokáže nejíst celý den, já to nedokážu vydržet, nevím, jestli je to cukrovkou, ale nejde mi to, už po pár hodinách je mi špatně :| . Tak fakt nevím, jestli se mi s takovou podaří nějakou očistu vůbec provést :roll: !
To mne zase dělá problémy se najíst, buď zapomenu, nebo nemám hlad a nebo nemám čas. :)
Do přípravku dávám pampeliškový kořen. Co se týče cukrovky je výborný na její léčbu, snad i proto je součástí přípravku. Kořen sbíraný nejlépe na jaře se rozřeže na poloviny dobře usuší a může se chroupat, sušený není ani moc hořký, spíše chutná jako ořechy.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
jarda ovčák svitavy

zdravím tě bratře.

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

To je pravda. Kořen této bylinky je naprosto nedoceněn..... myslím, že v budoucnosti, pokud nějaká bude bude vyzdvižen z pozice nicotných bylin na úroveň bezu, ženšenu či heřmánku.
Týká se to obecně i dalšího bejlí, pampeliška však dle mého vyčnívá nejvíc.
Při jakékoli očistné kůře je třeba přijímat zvýšené množství tekutin. Ideál je dvojnásobek. Většinou se na to kašle, páč se nechce nikomu běhat na záchod jako oslu.


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Očistné kůry

Příspěvek od Denny »

Dasena píše: Očista jater, která s užíváním MMS souvisí mnohem více, znečišťuje vlákno. Beze všeho, přeneseme naše příspěvky jinam, stačí říct. Sama jsem se k proceduře dlouho odhodlávala a nebýt průkopníka Dennyho, asi ještě sbírám odvahu, proto mi přišlo dobré povzbudit ostatní, kteří se také rozhoupávají. Snad noví účastníci tyto vlákna také objeví, jsou tak trochu ukrytá.

Poznámka o "woodu" vůči milé a inteligentní Hance skutečně vyzněla jako arogantní kopanec a ani půlstránkové vysvětlování na tom nic nezměnilo. :|.
Při pročítání zkušeností s MMS, často zjišťuji, že nejsem sám, komu tento přípravek nepomáhá jen proto, že jeho ,,hlavní tělesné orgány" jsou natolik zaneseny až pak nestačí ,,jeho desinfekčnímu náporu" vyhovět. Proto ono zařazení do vlákna o MMS.

Mrzí mě, že moderátoři jsou příliš přecitlivělí na názory ostatních. Nejsme zase až tolik hloupí, abychom si je nedovedli přebrat. Naopak, čím více hlav, tím více........
,,Kluci krásní" děkuji vám za to, že TOTO FÓRUM JE, ale s tou CENZUROU a napadáním některých přispěvovatelů (a netýká se to jen vás) to opravdu nemusíte přehánět. Berte to tak, že bez nich to není ono :idea:
Taktéž bych si přál, aby ani tzv. potrefení nereagovali až tak ublíženě, protože člověk myslící obyčejně nesympatizuje s povýšenými posměváčky ale naopak.
,,MAIN GOT" :lol: snad jsem se nikoho nedotkl :|


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“