Urinoterapie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

yoli píše: .... či uriqula per orálne môže vyvolať kožné reakcie v podobe troch, ako keby komárych štípancov? ...
Může. Mně se udělal snad po třiceti letech opar rtu. Sice nevykvetl, ale začal a byla v něm bulka, nicméně do tří dnů zmizela. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
yoli
Stálý člen
Příspěvky: 35
Registrován: stř 19 pro 2012 15:13
Dal: 8 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od yoli »

Nie nie, nehnisá to, už o tom ani neviem. Asi to bolo iným malým tvorom, ani sa nečudujem, lebo sem tam sa ím vyhnúť nedá, vyhnuť nosičom bezstarostným smradľavým po starej slanine :)


babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od babanci »

Zdravím. Tak dneska třetí den půstuji, piji všechnu urinu a vodu. Cítím se dost dobře, až na tlak v pravém podžebří - ten můj žlučník tlačí. Tak mi napadlo, jestli není, když nic nejím, nějaký "natlakovaný", moc plný a jestli bych neměla občas loknout olivového oleje, aby se vypustil. Nebo mu to nevadí? Nezahušťuje se žluč ještě víc a nevyrábí se mi tam další šutříky? Co myslíte?


libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Urinoterapie

Příspěvek od libcosenior »

babanci píše: Nezahušťuje se žluč ještě víc a nevyrábí se mi tam další šutříky? Co myslíte?
Pokiaľ piješ všetku urinu plus vodu a dáva to spolu denne 2,5 - 4 litre tekutín, nemusíš sa ničoho obávať. Ak si čítala všetlko, čo sa v tomto vlákne popísalo, vieš, že problémové miesta (teda aj orgány) sa nejakým spôsobom ozývajú, dávajú najavo, že sa s nimi niečo deje. Vždycky to asi do 3 dni odoznie a je pokoj.
Dúfam, že si dávaš aj masáž celého tela, hlavne však hlavy, tváre, krku a chodidiel a najlepšie aspoň trojdňovou urinou.

Držím ti palce, aby si vydržala čo najdlhšie. :)


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

babanci píše: ... ten můj žlučník tlačí. ....
A může být hůř. Přečti si co píšu o mým já a k čemu došlo. Když si dáš do hledání slovo žlučník a probereš jenom to, co je ode mne o žlučníku v tomhle vlákně, budeš v obraze. Udělal jsem zase do převčerejška čtyřdenní hladovku na čurině, v pondělí a v úterý jedno jídlo, dnes jsem zblajzl salátovku a jednu zbajznu ještě odpoledne a jdu od zítřka na další. Žlučník otravje malinko, už jenom minutku či dvě po jídle a sem tam minutku po raní náloži čuriny. Jenom mi ohlásí přítomnost.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Kmenové buňky a muňky

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Slavek Krepelka píše:Tož jsem opět vyňál na světlo boží své už jenom 3 vzorky :D
http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=113550#p113550

Vzorek č.1 a 2 jsem před třemi dny slil do jednoho a obohatil o 1 kapku 3.7% chemické HCl, čímž jsem jí dohnal na zhruba 4.5 ppm chlorovodíkové = 2.2 ppm chloru, což je cca pětinásobek maximálního obsahu chloru v pitné vodě.

1) Kalu po třech dnech očividně nepřibylo.
2) Originální kal nezměnil barvu, je stále v čurině béžový, takže nemám pocit, že ho ta extra HCl, tedy chlór poškodil.
3) Urina je opět velmi výrazně cítit čpavkem, stejně jako byla cítit originálně po prvních pár dnech, takže:
4) Předpokládám, že se obnovila produkce čpavku díky množení čehosi v urině.
5) Nepředpokládám, že to může být jakákoliv E-coli a podobně, protože při tomto obsahu chlóru už měly definitivně všechny běžné patologické organismy být vyvražděny, na rozdíl od lidských buněk.

Vzorek č.3, tedy kompletně vymražená urina se ještě připozakalila a kal už si sedá ke dnu, takže stále trochu ještě roste.

Poslední zbytek vzorku č.4 vymražené čtvrtinové jsem dnes dal pod čepici a je tedy po něm.

Založil jsem dnes nový vzorek (4a) 4.1 dcl čerstvé ranní a polední uriny a kápl do něj 2 kapky 3.7% chemické HCl, takže jsem zvýšil obsah chlóru na nějakých 4.2 ppm s tím, že by se mi mělo do týdne ukázat, zda má tento poměr HCl, či chlóru vliv na množení kmenových v urině, specielně, zda se něco množit bude, nebo nebude, s vyloučením druhotné infekce vzorku nepatřičnými mikroorganismy. V podstatě jde o ověření zatím poslední fáze sloučených vzorků č.3 a 4 s tím, že jsem urinu zasterilizoval navýšenou dávkou (4.2 ppm) chlóru hned od začátku.

S relativně vysokým obsahem chlóru ve vzorku č.4a vycházím z informace, že při intenzivním snižování kritické alkalinity krve se na JIP nacpe pacientovi do vrátnicové žíly i více než naředěný ekvivalent 8ml 37% chemické HCl během 4 hodin, přičemž nedochází k podstatnému poškození ani krve, ani žíly, ani jater.

Proč to cpou do vrátnicové mi není zcela jasné. Zdůvodňují to tím, že jde o nejkrevnatější žílu v těle a že tím zabraňují poškození žíly vpichu při tak intenzivním napumpování krve HCl. Osobně bych se obával, že játra té HC hodně spotřebují, než ji pustí dál do oběhu, ale na druhé straně taky asi hned odstraňují chloridy odvozené z chlorinace hydroxidů vápníku, draslíku, sodíku atd., takže důvod ja asi velice dobrý, ale nejde jen o ochranu žíly vpichu kapačky s roztokem HCl. http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 358#p96358

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od hanka »

babanci píše:... nějaký "natlakovaný", moc plný a jestli bych neměla občas loknout olivového oleje, aby se vypustil....
Myslím, že další šutříky se momentálně netvoří, ale že tam urina pracuje, to je jisté.

Já osobně jsem potíže přímo se žlučníkem neměla, ale často jsem cítila jakýsi tlak v místě, kde se nachází i žlučník. Před léty mi bylo děláno MR a CT - všechny orgány prý jsou v pořádku a čisté, jenom sono v jednom místě "vidělo" cosi malého.. chtěli mi udělat i kolonoskopii, aby se do těch míst podívali - tak to teda ani náhodou :D ! Nechala jsem to, ať si to tlačí. Ten tlak jsem cítila nejvíce v noci, jako kdyby tam byl kousek kolíčku... Při urinové očistě se jedné noci ten "kolíček" náhle rozpohyboval, kroutil a vzpínal se až ztichl (píšu o tom někde na začátku mé urinoterapie) - takže původ tlaku se objasnil ;) . Proč o tom ale píšu - mám několikrát osobně vyzkoušeno, že největší reakce na očistu žlučníku i jater probíhá v noci! Dělala jsem s tím několikrát pokusy .. úmyslně jsem si kolem jedné hodiny (i později) v noci brala různé přípravky, kterými jsem ten "kolíček" otravovala - např. soda bicarbona v těch místech vyvolávala pokaždé hemžení a ruch .. a urinu jsem jim předložila také v noci :) ... Doporučuji vyzkoušet.

No, babanci, já osobně bych ten olivový olejíček asi zkoušela. Podle mě to vůbec není špatný nápad :) - ale na mne raději nedej - já jsem zvídavý pokusník :P . Na pokusy musí mít člověk odvahu a počítat i s tím, že to třeba může bolet ;) .....
Na neprozkoumané věci se člověk musí dobře připravit - a mít něco, pro "první pomoc" pro všechny případy :lol: ...
Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Kmenové buňky a muňky

Příspěvek od hanka »

Já zkoumám, zda a jak se změní urina diabetika v závislosti na množství cukru v moči. Zjistila jsem, že množství cukru v moči nemá na čistotu uriny vliv. Jediné, co způsobuje větší zakalení, je, když konzumuji více bílkovin - ale to jste už zjistili také ;) .

Ale :shock:! - našla jsem na chatě v lékárničce uloženou hodně starou urinu, kdysi poctivě odpařenou na 1/4 - od 1/2009 :D . Je nejen odpařená, ale prošla i čtyřmi roky mrazů a letních období. Barva je tmavá, průhledná, má silnou čpavkovou "vůni", na dně je slabý bílý poprašek, v jednom místě se utvořila bílá hrudka, ve které se sem tam zatřpytí částečky něčeho lesklého - vypadá to jako kousky slídy a ještě nějaké tmavé flíčky... čurinu mám ve tmavé 250 ml lahvičce, takže do ní špatně vidím - jakmile budu mít příhodnější podmínky pro zkoumání (sluneční světlo, a místo, kde ji mohu po otevření zkoumat) napíšu více.. ;) . Schovávala jsem ji pro případ kousnutí pavoučkem, po němž mi místo vždycky oteče, bolí a nechce se zahojit a zapomněla jsem na ni. Takže účinky na různé druhy poranění budu teprve zkoumat.

Ahoj, Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Dušanbe
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 04 říj 2012 12:43
Dal: 9 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Dušanbe »

Ahoj Hanka,ja si dávam už asi pol roka každé ráno do 2dcl pohára ionizovanej vody 3/4 čaj.lyžičky kalinátu a 1 čl vit.c.Pije to takto aj môj syn športovec a je to ok.Poradil mi to jeden pán ,ktorý sa vyliečil z candidy a tiež to pijú každé ráno jeho deti tiež športovci.Ale jesť sa dá až za cca 2hodiny.Ráno dam o 5 hod. urinu,o 6h.kali + vitc,o 8:30 h.raňajky.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »



Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Urinoterapie

Příspěvek od libcosenior »

libcosenior píše:... 1 ml uriny do brucha, poriadne to štípe, zhruba za pol hodinku to odznelo
Už viem kedy činekcia štípe. ;)
Stačí si zmerať PH :piss: a bude to jasné aj Vám.
Ak je PH okolo 7, neštípe. Ak je okolo 6, štípe.
Dá sa to použiť ako indikátor PH prostredia v tele a následne sa podľa toho zariadiť. Teda ak ráno činekcia štípe, mali by sme sa behom dňa viac zamerať na zásaditú stravu. Ak ráno neštípe, môžme si dovoliť trošchu viac kyslej stravy (ale nemusí to byť hneď 40 dkg tlačenky :D , pretože dalšie ráno bude :piss: nepitná a činekcia bude sakramentsky štípať :devil: ).


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od A(&F) »

libcosenior píše:Už viem kedy činekcia štípe ...
... kdo nesnídá utopence s cibulí, ten většinou při činjekcích nebrečí ani nebulí ...... neboť při nižším Ph, řev se pak často rozléhá ... :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Niky »

ahojte, mam dve curino otazky, ktore sa mam momentalne tykaju alebo budu tykat
1) myslite, ze sa moze pit curina pri akutnej asi chripke? citala som tu, ze niekto dal choremu manzelovi, ale svoju zdravu curinu. a ak ja som chora, tak mozem taku "choru" pit?
2) to iste pri menstruacii? (samozrejme, hygiena bude zachovana :lol: )


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Niky píše:ahojte, mam dve curino otazky, ....
Literatura tvrdí v obou případech že s tím není problém a že je vhodné čurinu používat průběžně. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Niky »

vdaka Slavek. a aj v tom pripade, ak budem na uplnej curino hladovke a budem pit vsetku tu choru, hej? pre istotu sa pytam


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“