Urinoterapie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od babanci »

Haničko, moc hezky jsi to napsala. Zatím mi to tak nejde. Odpustit osudu, uf, to bude fuška. Kvůli mojí vnučce Anežce /taky má tatínka, mladého, nešťastného, zmateného/, se musím snažit. Moc Ti děkuji. O víkendu jsem četla knihu od MUDr. Partykové - psala, že žlučové kameny se také dají urinou rozpustit, tak jsem zvědavá, za jak dlouho.


libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Urinoterapie

Příspěvek od libcosenior »

Dnes som si prvý krát prečítal o spinovaní vody. Je to veľmi zaujímavá téma, ktorá ma presvedčila hlavne po prezrení filmu Voda (prvý príspevok na druhej strane vlákna od Hanky :good: ).
Som presvedčený, že pitie spinovanej vody pri urinoterapii prinesie ešte lepšie výsledky.


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od hanka »

babanci píše:.. Odpustit osudu, uf, to bude fuška.... O víkendu jsem četla knihu od MUDr. Partykové - psala, že žlučové kameny se také dají urinou rozpustit..
Odpuštění=přijetí.. bez odpuštění to nejde. Ale ten mír v duši za tu snahu stojí :lol: ..

Asi se budeme všichni divit, co všechno jsme si urinoterapií vyléčili. Zatím chybí naše zkušenosti - ale už se nám to tady rýsuje :) .. Dušane, Ty jsi oproti mně zkušený harcovník a máš už teď co říct - vyléčení trávení a revma a dokonce zabojování pomocí uriny s candidou - to jsou moc slušné výsledky, nechceš se s námi o ně podělit?

Ahojte, Hanka.

PS: libcoseniore, jsem stejného názoru ...
PPS: babanci: kalyp dal 30. ledna 2013 do Psychických příčin.. hezký odkaz o síle odpuštění: http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 09#p112909


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Kmenové buňky a muňky

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Tož jsem opět vyňál na světlo boží své 4 vzorky :D
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 83#p113183
Vše stále za pokojové teploty cca 20-21°C. Omlouvám se, že nedávám fotky, ale kamera to jaksi nevidí, asi díky členitému desénu stěny petek.

1) Vzorek 2dcl. neupravený bez HCl - mírně kalný a roste, méně vditelné kultury než č.2 a tmavší než č.2.
2) Vzorek 2dcl. upravený HCl (0.68 ppm) - mírně kalný a roste rychleji než vzorek č.1.

Evidentně nejde o sole. Kal se vznáší, barva snad bílá, v nahnědlé urině světle béžová.
Vzorky č.1 a č.2 jsou ze stejné várky rozdělené po dvou deci.

3) Vzorek 4dcl kompletně vymražený a rozmražený - mírně kalný bez viditelných usazenin a zdaleka nejtmavší.

4) Vzorek čtvrtinové 1dcl - mírně kalný, roste a má největší množství viditelného kalu, zhruba dvakrát víc než vzorek č.2, nejsvětlejší.

Jsem spokojen:
č.2 definitivně sterilizované uriny roste a dokonce zruba 2x rychleji než č.1, sterilizovaný pouze čpavkem. Proč neroste č.3 mi je záhadou, ale mám podezření, že tlak kompletního vymražení v ledu mohl poškodit kulturu :dknow: č.4 poukazuje na fakt, že čtvrtinové vymražení nemá vliv na funkčnost množení.

Teď tedy ještě zjistit, jestli jde skutečně o kmenové :ethink: S laskavým pozdravem, Slávek.

Edit: oprava na řádku za "Jsem spokojen:" - poo.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Niky »

ako sa vsetci mate? ja som zmorena. v podstate len pijem rannu, aj to nie kazdy den, akurat cez vikend som si navyse aj kupel spravila taku hodinku a oci vyplachujem (registrujem obcasne zostrenia zraku pocas dna). este som si aj naliala curinku do skleneho pohara a pekne bude odlozena a o tyzden vyskusam dat na plet a asi ju budem odkladat do zasoby.
no ale, boli ma cely clovek, normalne ma bolia kosti akoby som reumu mala, zakazdym inde ale ruka ma cely den boli, dnes ma aj rozbolelo velmi brucho ako pri menzese (tak sa utesujem, ze sa to tam dava do poriadku), pichlave bolesti mam aj v oblasti asi tenkeho creva na dvoch miestach. potesitelne ale je, ze moja rodinka je zas cela chora tak chripkovo a ja sa drzim, ale aj oni su miernejsie, lebo do nich tlacim aspon zazvor a oregano (na ine recepty nemaju disciplinu, ked sa nieco ma robit pravidelne a systematicky, ale aspon su otvoreni aj inemu, akurat curinu by brali prilis exoticky asi, a kym ju nemam na sebe odpozorovanu, tak zatial neposuvam)
ale stve ma moja rozladena psyche, dobre, mam asi aj PMS teraz, ale aj tak, stavy blizko panickym, guca v krku barskedy sa mi spravi (to je zaujimave, ze pri kazdej ocistnej kure to na mna utoci hlavne cez psychiku) a tak. a mam velmi zive sny a nocne mory


Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Niky »

este, tuto nedelu som mala poldnovu curino hladovku a tento dalsi vikend chcem vyskusat 24hod curino hladovku. viac asi nie, lebo nechcem schudnut, no uvidim, ci si na to trufnem, som daka oslabena teraz


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Niky píše:este, tuto nedelu som mala poldnovu curino hladovku ...
Nazdar Niky. Ještě jednou. Účinnost urinoterapie je naprosto evidentně alespoň přímo úměrná intenzitě aplikace. Pokud budeš ostřelovat hrad prakem, připrav se na velice dlouhé a bolestné obléhání. Snad si přečti Hančiny zkušenosti. Co děláš je to, že ty své problémy víc provokuješ, než je léčíš. Je to jako brát piluli penicilínu obden místo každých 6ti hodin. Čemu se divíš?

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Dušanbe
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 04 říj 2012 12:43
Dal: 9 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Dušanbe »

Moje liečenie začalo pred dvomi rokmi.Mal som problémy s prieduškami,prieduškova astma a to akonáhle sa ochladilo tak som nemohol poriadne dýchať,potil som sa a kedže to bolo v zime tak som stále bojoval so zápalmi ,močové cesty,čelová dutina,priedušky a pľúca. Začal som Tibetskou hubou v cukrovej vode a to mi zabralo ako prvé.potom som prešiel na Tibetskú hubu v mlieku.Po dlhej dobe sa mi stav zlepšil ale nebolo to stále ok.Začal som s mms minulé leto,boli to muky ale vydržal som.Výsledky docela dobré.Po prečítaní knihy od Cingroša a následne aj ostatných kníh čo sa zaoberajú urinoterapiou som sa na to dal.Prečital som takmer všetky fora a začal to na sebe skúšať.Candidu som liečil 2 mesačnou proticandidovou diétou všetko je na fórach ako ju zistiť a liečiť.Ťažký boj ale vydržal som,stálo to aj dosť financií.Stále to nebolo ono.Kupil som ionizátor vody a začal robiť výplachy hrubého čreva tou ionizovanou vodou,pridával odstáty moč týždňový.Potom som ho odparoval na 1/4 a ten som pil na lačno pred klystírom asi 5 glgov.Zmenil som stravu,pečiem si celozrnný chlieb bez kvasníc,menej masa,viac zeleniny,orechov,zázvor,kyslú kapustu no proste všetko čo sa týka stravovania veľká zmena.Výplachy robím odstatou a aj odparenou urinou na 1/4.Zistil som časom,že tie výplachy su účinnejšie,keď sa robia pri cúvajucom mesiaci .Čurinoinjekcie dávam asi týždeň a som po nich malátny,vypľúvam hlieny,čo som už dlho nemal a cítim sa tak ako chorý a unavený.Ale trávenie a reuma ma už tak netrápia aj keď vonku mrzne.Je, toho viac čo by som mohol popísať ale časom to tu budem dávať,keď si spomeniem.


Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Niky »

Slavek, ja viem, len som nechcela do toho ist nejak po hlave, skor jemne. Tiez teraz vela citam o tej urinoterapii a jeden terapeut napr. pisal, ze on si nedava pravidelne curinu rannu, len ked citi nejaky problem ze na neho ide, tak si povedzem dva-tri dni po sebe da. no a ja som chcela vyuzit skor tu informaticku cast, ja napr. si dam rannu a ked je to na mna moc tie reakcie, tak potom len druhy den pijem vodu z toho pohara niekolkokrat preplachnuteho vodou, akoze pokus o autopatiu co poota spominal, ze nech to aspon informacne posobi, ale neviem teda, ci to je dobry napad. najradsej by som si dala riadnu hladovku, ale ja si to nemozem dovolit so svojou vahou. tak si tento vikend skusim dat celych 24hod, ze len tu curinu pit, aby som odlahcila zlcniku, pecienke a spol, snad za den neschudnem cele kilo. minule som mala 12hodin hladovku o curine a v pohode sa to dalo, mne nerobi problem nejest, normalne ste vo vyhode ti, co chcete aj chudnut :)


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Niky píše:Slavek, ja viem, len som nechcela do toho ist nejak po hlave, skor jemne. ...
:) Nazdar Niky. Však já Tě nikam nehoním. To je vše Tvoje rozhodování a abych pravdu řekl, každá zkušenost je dobrá, pokud nejde o život. Můžu se zeptat, co máš za potíž s váhou? Nejspíš by se tomu dalo pomoct. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Uši ...

Příspěvek od A(&F) »

... hlásím, že se mi zlepšil sluch ... nejenže v ložnici poslední týden najednou slyším tikání hodin z vedlejších obou místností (pravidelný tikot během usínání totiž přímo bytostně nesnáším, tudíž bych je eliminoval už dávno), ale více slyším i zvuky zvenku přes zavřená okna ... zkusím si nechat udělat sono a porovnám ho s tím posledním ... :) ...

PeS: ... jelikož již více jak 14 dní pravidelně praktikuji AMT i přes pravou nohu (ponožková metoda během spánku / většinou "natural a někdy i vymražená), tak mám podezření, že mi na ní od té doby rychleji rostou nehty ... :D :D :D ... prubnu dlouhodobější test a potom dám vědět ... :bye: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Činjekce dlouhodobě

Příspěvek od hanka »

Tak mám první negativní zkušenost. Činjekce jsou sice perfektní na onemocnění z nachlazení, ale pozor - při dlouhodobé aplikaci bez přestávky náš imunitní systém zleniví a infekci se přestane bránit. Urina sama to pak nezvládne. Tohle se mi stalo právě nyní. Pochvalovala jsem si, jak odolávám chřipce, ale všeho moc najednou škodí - IS neustálým stykem s infekcí (manžel s chřipkou a později zánětem průdušek) to nakonec neustál a předevčírem jsem se nakazila zánětem průdušek .. IS "vypnul" a mě to položilo. Urina přestala zabírat, ač jsem ji do sebe ládovala všemi způsoby. Po aplikaci činjekcí (3x po 2,5 ml) nenastala žádná úleva, ani ostatní způsoby (pití, klyzmata) nepomohly.. Zánět průdušek se rozvinul v plné "parádě" :cry: .. Když jsem se snažila nahodit IS jiným způsobem, nereagoval (např. vit C - přesto, že jsem dodávala 10g a více; nebo Ž+M voda - vždycky byla alespoň nějaká reakce, tentokrát jako kdybych nic nebrala; bylinky - žádná reakce...)
Včera jsem byla bez jakékoliv uriny a až dneska je mírné zlepšení. Zkusila jsem zase dát činjekci 2,5 kubíku ;) - už trošku zabrala, ale jenom úlevou v hlavě, nic jiného, vůbec se to nedá srovnat s předchozími reakcemi :( . Dávám týdenní pausu od činjekcí, dále budu postupovat s přestávkami .. Teď jsem nasadila na pomoc MMS1 :oops: ...
Takže činjekce se budou muset dopilovat ... ;)
Ahojte, Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od babanci »

No, já popíjím během dne, večer se pomažu a klystýruji, cítím se po té prvotní reakci, kdy na mě skočila nějaká jako angina, ale za tři dny sama pominula, docela dobře. Pít urinu mě vůbec nevadí, neoškliví se, ani nic takového, co jsem myslela, že bude, ale píchat se, to nebudu. Jehel se děsím a neumím si představit, že bych kohokoliv píchla, ani sebe ne. Taky se mi zdají, jak někdo psal výše, šílené sny a noční můry, velmi živé. Zatím žlučník bolí pořád stejně, ale vylepšil se mi zrak. Už to vypadalo, že budu muset shánět brýle "na blízko" a nyní zase vidím jako rys. A několik známých mi chválilo pěknou pleť. Byl u toho manžel a dělal obličeje, jako že je to hnus, co si na něj natírám a pak říkal, kdybys jim řekla, co děláš, tak si před Tebou uplivnou.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Činjekce dlouhodobě

Příspěvek od hanka »

... :ethink: je ale také možné, že je to tak silná herxka :dknow: ...
Nechci tvrdit najisto, že IS přestal reagovat ... Byla by to sice velká shoda okolností, že to odnášejí zrovna průdušky, právě když jsem vystavena této nákaze, ale zamítnout ji nelze.. zejména, když nemám horečku :ethink: ..
Jsem teď v nejistotě, jak to mám vyhodnotit :?

Překonat ten odpor okolí k urinoterapii se podaří až tehdy, když oni uvidí, že člověk, který ji používá vypadá lépe a lépe a oni začnou závidět .. Z celkového pohledu na sobě také pozoruji samé pozitivní změny - ostřejší zrak, dlouho jsem nepocítila únavu, mám více energie i pleť je pružnější :) ...
K odsouzení urinoterapie se určitě nechystám :enaughty: .. :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Činjekce dlouhodobě

Příspěvek od Slavek Krepelka »

hanka píše:... :ethink: je ale také možné, že je to tak silná herxka :dknow: ...
Žádná Herxka. Zánět průdušek jak vyšitej. Neočekávej od uriny, že Tě bude chránit před tím, co nezná. Nové věci se musí naučit. On se ten imunní systém podle mne eventuelně dostane do stavu, kdy se naučí bránit prakticky okamžitě, ale to bude dost na delší trasu, až bude tělíčko skutečně vyčištěné a nebude se zabývat spoustou věcí najednou. Zatím jsme nádoby plné problémů.

Já se osel včera nabouchal řízkama a je mi to velice líto. Dnes se cítím relativně o dost hůř než kdy za poslední měsíc. Ne bolístky, ale únava a v hlavě mlha. Taky to, co ze mne teče je k :ptrain: a to jsem včera v noci vypil litr a půl vody a dnes už půl litru a kafe. Jsem o dvě kila těžší než včera touhle dobou a hádám, že to vezme dva dny. než to ze sebe vyženu, tedy především nadbytečnou sůl a s ní vodu. Taky zkušenost :D

Na straně druhé mi nad ránem došla velice zajímavá věc. Prvotní hřích člověka, tedy okusování jablka Adamem a Evou, nespočíval v tom, že člověk došel na něco převratného a uvědomil si svoji pohlavnost. To je jen náboženské tmářství. Proč by dokonalý bůh umotal člověka dvoupohlavního, k obrazu svému (takže jich bylo víc přesně jak praví spousty starých legend), kdyby chtěl člověku jeho pohlavnost upřít? Na přátelství a proti osamělosti byl dán člověku do vínku pes. Ten prvotní hřích bylo první sousto jakési potravy, Adamova jablka, tedy náhražka za ambrosii pro tvora s původně božskými kvalitami. Někdo se zasloužil, aby jejich práci těm bohům pojebal. Od toho momentu se člověk přestal procházet s bohy rájem, a své kvality ztratil tím, že se zaneřádil. Sám si je svou blbostí, nikoliv poznáním odepřel a sám se z ráje tímto také vyhnal. Jaké poznání? Poznání toho, že za blbost se velmi draze platí. Pak nám to nějací vykladači kdysi strašně dávno přežvejkali, dali to do knížek pro děti a platíme draze dodnes jeden vedle druhého po tisíce generací až na nějaké ty vyjímky, které se dopracovaly ke kameni mudrců. Blahoslavena budíž tma pod lampou na věky věkův. Ámen.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“