Urinoterapie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Dušanbe
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 04 říj 2012 12:43
Dal: 9 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Dušanbe »

To palcovanie som sa naučil až teraz takže oceňujem vaše príspevky až teraz,už mám za sebou čurinoinjekcie 14x2ml.Všetci v okolí majú chrípku a horúčky,ja sa držím.davam si to do stehenného svalu a brucha.Začali sa mi vyhadzovať vyrážky po tele,svrbivé, už som menej unavený ale stále mám veľkú chuť na čokoládu tak 100g denne zjem.Riadim sa mesiacom,tak teraz papám a žiadne klystyry ani diety.Toto sa mi najviac osvedčilo.Akurát ráno zvyšok moču a potom odkyslujem vitamín c a kalinát,cítim sa ok.Očistu začnem až pri splne do novu.Moč si odkladám do studenej pivnice v 2l.colových flaškach a používam ho čo najstarší na masáž,odparovanie na1/4 a močím si v ňom aj nohy 30min.Keď si urobím klystýr + masáž + močenie noh , tak celý deň nerobím len ležím od únavy.Hemeroidy som takto dostal pod kontrolu sedavými kúpelmi v starej zohriatej urine,proste super to zabralo.Ale opakujem ja sa držím mesačných fáz,čo sa týka aj strihania vlasov atď....


Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Niky »

Slavek Krepelka píše:
Niky píše:Slavek, ja viem, len som nechcela do toho ist nejak po hlave, skor jemne. ...
:) Nazdar Niky. Však já Tě nikam nehoním. To je vše Tvoje rozhodování a abych pravdu řekl, každá zkušenost je dobrá, pokud nejde o život. Můžu se zeptat, co máš za potíž s váhou? Nejspíš by se tomu dalo pomoct. Ahoj, Slávek.
Ahoj, no som schudnuta a zatial sa mi nedari pribrat naspat. Vzdy som bola stihlej, normalnej postavy a pocas brania antidepresiv a anxiolitik a stresom som schudla asi 7 kil a teraz som az moc chuda. Ja si myslim, ze tie lieky mi nejak zmenili metabolizmus ale neberiem ich uz rok, tiez vyrazny stres som zredukovala, jem vela a zatial som nepribrala, asi pol kila. Predtym mi aj byvalo zle od zaludka, teraz uz nie. A spravila som si celu antiparazitalku s liekmi a take, cize ani velke parazity by to nemali sposobovat, ani velku pasomnicu som nikdy nemala nameranu, ani skrkavky. Ja si myslim, ze to je tymi liekmi, ale za rok by som sa snad uz mohla zregenerovat. A jem naozaj vela, nemam problem napr. si dat znojemsku hovadziu so siedmimi knedlami a tak, pre priklad. Modelky by zavideli :lol: ale ja som bola so sebou spokojnejsia, ked som bola "aj cici aj rici"

pre upresnenie, sedem hrubych odrezanych kusov z knedle k obedu, nie naraz celych 7 knedli, to zas az taky drevorubac nie som :lol:
Naposledy upravil(a) Niky dne čtv 14 úno 2013 23:13, celkem upraveno 1 x.


Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Činjekce dlouhodobě

Příspěvek od Niky »

hanka píše:...
Překonat ten odpor okolí k urinoterapii se podaří až tehdy, když oni uvidí, že člověk, který ji používá vypadá lépe a lépe a oni začnou závidět .. Z celkového pohledu na sobě také pozoruji samé pozitivní změny - ostřejší zrak, dlouho jsem nepocítila únavu, mám více energie i pleť je pružnější :) ...
no zeny, veru, aj ja mam z nej krajsiu plet :lol: a to sa chystam cez vikend pouzit tyzden odstatu na tvar, tak som zvedava. a tiez sa mi miestami zostruje zrak, co je velmi super, ja si vecer vyplachujem oci asi minutu vecernou curinou


Série offtopiků spuštěná tímto příspěvkem přemístěna http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=3417 SDK


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Niky píše: ... A jem naozaj vela, nemam problem napr. si dat znojemsku hovadziu so siedmimi knedlami a tak ...
Nazdar Niky. To je ten slon denně. Poukazuje to na nedostatečné trávení. Celkem jistě jde o potlačenou produkci vlastní HCl, ať již z jakéhokoliv důvodu. Co se týče antidepresantů před rokem, taky se může stát, že se Ti ještě poněkud vyvalí do krevního oběhu. Mnoho zkušeností s čurinou poukazuje na to, že se v těle ukládají a že se na čurině uvolní.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

AMT + záněty nosohltanu ...

Příspěvek od A(&F) »

... aneb co znamená: "mít v hlavě nahcá*o" ... :mrgreen: ...

... tak tu máme další úspěch ATM (auto-močo-terapie) ... :) ...

... v pátek před 14 dny mi volala kamarádka potápěčka se zoufalou prosbou o pomoc ...... někde totiž něco "chytila", což se jí během pár dnů proměnilo v těžkej zánět nosohltanu a lícních + lebečních dutin, takže po mě chtěla nějaký bylinky, co by ji z toho hodně rychle vytáhly, anžto následné úterý měla jet na velmi důležité jednání do zahraničí a hned poté na potápění do Egypta ...... tož jsem jí doporučil něco klasických metod (napařování atd.), no a k tomu ještě propláchnutí příslušných dutin čurinou ...... nejdříve bylo na "druhým konci drátu" podivné dlouhé ticho a potom se zahuhlaným hlasem ozvalo "To si snad ze mě děláš pr*el, ne ???" ... :lol: :lol: :lol: ... ujistil jsem ji, že rozhodně nedělám :D, řekl jí pár příkladů ze života a poslal několik odkazů k samostudiu ...

... hned v sobotu odpoledne mi napsala, že už to vyzkoušela, a že to bylo naprosto úděsný, protože se jí v hlavě uvolnilo snad úplně všechno, takže měla pocit, že s každým dalším smrknutím jí nosem vyjede ven i mozek ... :lol: ...... nicméně, jak jsem se dnes dozvěděl, tak jí to během víkendu dalo trochu do cajku, tudíž nakonec odjela na jednání (byť ne ještě zcela ready) a následně pak i na potápkovej vejlet ... a jelikož u ní mezitím už pominuly i teploty, tak odpotápěla všechny ponory a do ČR se vrátila již zcela zdravá (což však přičítám i působení mořský slaný vody ... mám podobnou zkušenost) ... :jump: ... co více si přát ... :good: ...

... :bye: ... Anri ...


... potápěčky a potápěči,
ti v AMT všechny předčí,
neb pod vodou, když na ně přijde močení,
neoprén si pak "teplem" hned celý naplní ... :D :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

podlitiny

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Včera jsem zrušil vzorek č.4 s tím, že jsem ho nalil na celulózovou dečku, přeplácl igelitem a čepicí a nosil to na hlavě od 8 od rána do 1 v noci, tedy 17 hodin.
1) Ani to moc nepáchlo, dokonce ani moje drahá to nezvětřila.
2) Během dne na mne přišel dvakrát mírný bolehlav, poprvé kolem 9 ráno zhruba na hodinu a po přilití čuriny kolem jedné odpoledne zhruba na půl hodiny. Nic jsem na to nevzal a přešlo to vždy samo.
3) Dnes ráno má drahá zmerčila, že se mi udělala pod levým okem malá podlitina. Šel jsem to zkouknout a zjistil, že mi taky poněkud ztmavly pytle po očima. Teď jen čekám, až bude čistý vzduch a nasadím znova "čepici". Tohle skutečně vypadá na nějaké zajímavé čištění stěn cév, nebo žil, nebo obojí a nejspíš i mízních kanálků.

Jinak od těch řízků ve středu nejím nic, ale měl jsem převčírem dvě a včera tři hořké turky. Urinu do včera do večera jen po loku, byl to stále :bhead: vody jsem vypil podstatně víc, než jsem toho načural a až včera k večeru se to začalo lepšit, takže od nějakých 8 večer už zase všechnu. Hořkost by mi nevadila, ale chtěl jsem se zbavit soli a že jí bylo. Činjekce jsem radši vynechal.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Niky
Starší člen
Příspěvky: 108
Registrován: úte 05 čer 2012 19:37
Dal: 84 poděkování
Dostal: 81 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Niky »

ja som dnes na curino hladovke, od vcera 20tej do neska 20tej. a pijem len tu curinu a vodu a pohoda, doteraz som vobec nebola hladna ale prave zacinam byt, uz sa tesim vecer na mrkvu a neskor ryzu a od zajtra normalne jest. a este som sa aj natrela nou a zatial vobec ziadne divne prejavy nemam, citim sa takmer skvele, len na spanok ma berie.
slavek, to mas pravdu s tou HCl, mne sa jej netvori dost od tych liekov, lebo som ich brala na lacno asi 2 mesiace a zakazdym ma z nich bolel zaludok, kym som sa naucila ze nesmiem na lacno, no a aj terapeut jeden mi vravel, ze mi to asi poskodilo bunky produkujuce kyselinu, ale ze som mlada, tak je sanca ze sa obnovia, tak im tou curinou pomaham. inak som pouzivala betain HCl, ale uz nie, akurat si robievam ajurvedske caje pred velkym jedlom, na podporu tvorby kyselinky.


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od jani »

Tvorbu hcl podporuje i žvýkání zázvoru, chce to si na něj zvyknout pomalu.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Hmm. Včera opět dva turci, jinak bez jídla a dnes jsem byl po ránu dost nesvůj. Je to jak kocovina a jede ze mne pro změnu kyselina, i když ani slaná ani hořká. Tímto potvrzuju, že by člověk měl najet na hladovku, byť i čurinovou, po něčem jiném než po kile řízků :D Osobně bych to viděl nejspíš přes dietu na salátových okurkách. Jak byla čurina celkem přijatelná ještě včera k večeru, začalo se to po deváté zhoršovat a dnes ráno to byl horor. Nicméně, všechno jde když se chce, takže se zase nalejvám vodou a hold to ze mne bude muset eventuelně vyjít a srovnat se. Jinak včera čepice od jedenácti ráno do půlnoci a bolehlav se už nekonal. Taky byla činjekce 2cc do sedínky. Jakmile se zbavím té kyselosti, hádám kolem páté, bude taky zase činjekce.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od hanka »

Slavek Krepelka píše:... Jakmile se zbavím té kyselosti......
Předevčírem, kdy jsem se cítila opravdu "pod psa" a ještě jsem se neustále zhoršovala, ať jsem nasadila jakoukoliv metodu - což se mi už léta nestalo! :shock: - mě napadlo ještě "před umřením" odkyselení :idea: .... a to bylo ono!
Po první odkyselující dávce jsem pocítila konečně mírnou úlevu, a pak už začalo zabírat i MMS2 a M+Ž voda a inhalace, byliny... všechno prokládané opatrným odkyselováním (abych se nepřeklonila zase na druhou stranu).
A došlo mi, že urina uzdravuje tím, že zbavuje tělo uložených kyselin a také mi došlo i to, proč měl Armstrong nejlepší výsledky právě při hladovce - protože umožňoval tělu zbavovat se kyselin bez zatěžování těla dalšími kyselinami z jídla.. proto se může jíst čerstvá zelenina a ovoce ...( a proč by se neměly pojídat řízky zrovna v době nejsilnějšího záběru uriny /t.j. v silném překyselení těla/ :lol: :lol: ..)
Tahle lekce mi dala co proto, ale nejspíš byla nutná proto, abych si uvědomila, co se při urinoterapii v těle děje ...
Byla bych ráda, kdyby byly reakce na můj názor - pozitivní (kdo si myslí, že by to mohlo být tak, jak říkám), nebo negativní (prosím i o zdůvodnění proč to tak nemůže být) :)

Ahojte všichni - Hanka. :bye:

P.S.: a už zase zabírá i činjekce !! :D :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

hanka píše: Předevčírem, kdy jsem se cítila opravdu "pod psa" a ještě jsem se neustále zhoršovala, ...
:D Osobně naprosto souhlasím Hanko. Proto taky ty salátový okurky. Dělaj divy. Teď jsem se vyprázdnil :ptrain: a byla v tom spousta síry. To ty řízky. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od babanci »

Tak si představte, co jsem udělala. Můj mužský v sobotu ulehl, kašlal, horečka 39,7, vodila jsem ho i na WC, jak byl slabý. Doktora nechtěl, ty my moc nechceme. Dala jsem mu 6x6 kapek MMS a urinu do čaje, pokaždé, když jsem mu ho uvařila. Do chladnoucího čaje tak půl deci - mojí. Nejedl, bylo mu fakt šoufl. Včera měl 35,5 a byl úplně v pohodě. Večer jsem si četla knihu od Cingroše - URINOTERAPIE a on říkal, teda, zase ta čurinoterapie, to je hrůza, co seš ty za čuríka!!Chi,chi, kdyby věděl. Dnes šel normálně do práce.


libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Urinoterapie

Příspěvek od libcosenior »

hanka píše: - mě napadlo ještě "před umřením" odkyselení :idea: .... a to bylo ono! l:
Ja som v sobotu a nedeľu jedol všetko možné vrátane čabajky, huspeniny (z bravčových kolien a kože) a grilovaného kuraťa, ale k tomu som každý deň vypil zhruba 2,5 l odstátej (ospinovanej) vody z vodovodu obohatenej potravinárskou sódou bikarbónou (na 1 l vody asi pol čajovej lyžičky sódy). Pil som vždy minimálne polhodinu pred alebo po jedle, teda nikdy som nezapíjal. Jedol som ale aj veľa surovej strúhanej zeleniny(mrkva, petržlen, biela kapusta a zeler) a strúhané jablká. Ovocie a zeleninu som nemiešal.
Meral som si PH a napr. v sobotu večer bolo niečo cez 7. Navyše :piss: mala celý čas veľmi pohodovú chuť, skoro ako čistá voda.
Myslíte, že :piss: zaberá aj v takomto prípade? :ethink:


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od hanka »

libcosenior píše: Myslíte, že :piss: zaberá aj v takomto prípade? :ethink:
To by som povedala, že :piss: zaberá aj v takomto prípadě :D !
Jdeš na to rozumně, už jsem taky zařadila do programu měření pH - aspoň ráno.. Spinuješ podle návodu, nebo dvěma dlaněma naproti sobě? Já jsem rozdíly ještě nezkoušela. Tuším, že nám chystáš překvapení v podobě dalších úspěchů v léčení ;) - už se na ně těším.
Ahoj, libcoseniore :lol: , Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od hanka »

Dušanbe píše:...Riadim sa mesiacom,tak teraz papám a žiadne klystyry ani diety.Toto sa mi najviac osvedčilo.....
Ahoj Dušane, můžeš mi prozradit, kolik toho kalinátu a vit. C dáváš do jakého množství vody? Já ho mám doma, ale moc mi nechutná - ještě si ho neumím chutně připravit :| ...

Měsíční fáze pro očistu a dodávání látek do těla znám ještě i jinak - ne 2x, ale 4x do měsíce ... :ethink: .. Po novu a po úplňku jsou fáze (čtvrti) první a třetí - kdy organizmus dobře přijímá a vstřebává to, co mu dáváme (výživné látky), a ve druhé a čtvrté fázi (čtvrti) tělo ze sebe naopak dobře vypuzuje odpadní látky a škodliviny ... Takže tento týden by se podle těchto fází měsíce mělo vylučovat a od 20. 2. (nova) zase 7,4 dnů přijímat ...atd..
No a pak ještě jsou denní aktivity jednotlivých orgánů - tehdy by se mělo s větším účinkem působit cíleně na určité orgány... O sezónních aktivitách už nepíšu, to se pak zamotává všechno dohromady ještě hezčeji :) :D.

Máš to všechno dobře promyšlené jak je vidět - výsledky by se měly už brzo ukázat :)
Hanka :lol: .
Naposledy upravil(a) hanka dne úte 19 úno 2013 1:12, celkem upraveno 2 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“