Urinoterapie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
babanci
Stálý člen
Příspěvky: 60
Registrován: pát 08 čer 2012 18:23
Dal: 1 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od babanci »

Děkuji za rady, chancu už popíjím. Taky ostropestřec, už mi leze z uší. A teď i tu urinu, to bych si nikdy nepomyslela, že půjdu i do toho. A i vlastní matka se mi štítí. :shock:


smajlicekk
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: ned 04 pro 2011 21:23
Dostal: 8 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od smajlicekk »

smajlicekk píše:.. ty injekcni strikacky
Hanko diky ti moc za popis. S.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Regenerace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše: ... že tomu tak zřejmě je, o tom svědčí i mnohé pokusy "o opravu" lidského těla pomocí kmenových buněk, kdy se však proces zvrhne v nekontrolované bujení ...
Jen jestli to nebude tím, že na rozdíl od Beckera se stříbrem a elektrikou se jim nedaří transplantovat ty správné a ve správném stadiu. Becker mi dnes vychází, že u něj šlo o množení kmenových buněk které se vyskytují na místě ve všech tkáních. Nepotřeboval tedy něco nějak měnit a stěhovat. Co dělal ve zkumavkách je jedna věc a co se dělo ve tkáních je věc jiná. Mám pocit, že ty upravované nejsou zcela embryutické ani po jejich chemických úpravách, nebo že je poškodí procesem úprav a stačí pár, že? Ono když si člověk probere diagnozu rakoviny z biopsií, zjistí, že je to dost nespolehlivá procedůra. Standartně se vzorek posílá do tří laboratoří a může to být 3:0 neby taky 2:1. Podle toho se činní rozhodnutí, jestli vůbec jde o raka, nebo ne. Z toho je dost patrné, stejně jako z popisů Beckera, že pod mikroskopem je rozlišení charakteru i stadia vývoje buněk ve tkáni velice těžké. Jiná a spolehlivější metoda je mi neznáma.

Nicméně, z Beckera opět vyplývá, že jedinné buňky započetí regenerace jsou právě ty, které už jsou do jisté míry diferenciované z naprosto embryotických a jde o pokožkové, či sliznicové, které například u uříznuté nohy žáby, salamandra, králíka atd se odlupují z kúže a stěhují se do centra poranění (za podmínek) a z nich se vytvoří granuloma, tedy zárodečná tkáň, která se pak dál diferencuje a regeneruje na to, co v místě má morfologickyj správně dorůst. Čert ví co za kmenové buňky posbiraj vědi v kostech, kožní, či nervové to ale asi nejsu a proto s nima dělaj psí kusy a proto se jim asi nechtěj vyvíjet na to, co by si přáli.

Před časem jsem měl za to, že možná to Beckerovi vycházelo z bílých krvinek, ale už to tak nevidím. To jsem ještě neměl tušení, že tkzv. embryonické jsou ve všech tkáních a hlavně že se v nich dají i namnožit. Což, mluvě o množení kmenových buněk ve tkáni, vrátím-li se ke svému obroušenému prstu a obkladům HCl ... :D Nemluv o zkušenostech jistých Pánů MuDrů ze třicátých, vyjde mi, že HCl by měla být velice použitelná na sterilizaci moči a namnožení přítomných universálních kmenových buněk. Nějak to podporuje, ne-li přímo provokuje.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Kmenové buňky

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše: ... dyť já netvrdím že všechny ...
:D Však já netvrdím, že žádné.
A(&F) píše: ... při koncentracích deuteria ve vodě (D2O / HDO) někde kolem 140 - 160 ppm a výše (nevím až kam, řádově max. procenta) pak tato působí jako stimulant buněčného dělení ...
OK. Na to mám očividně nedostatečné informace. Prakticky nic. Už se těším :D

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Libcosenior

Příspěvek od Slavek Krepelka »

libcosenior píše: ... No vidíš a lekári mi na lupienku predpisujú lieky, ktoré majú veľmi špatný vplyv práve na pečeň ...
Podívej se na tohle a tisíckrát poděkuj La, že to vyšťoural. http://www.lupenka-psoriaza.cz/forum/vi ... 54&start=0 Je tu na to i vlákno. http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... ylov%C3%BD

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

babanci píše:.... Škoda, ráda bych jí pomohla, ale zjistila jsem, že když někde nechce, nemá smysl ho přesvědčovat.
Naprostý souhlas. Ale taky jsem četl svědectví, kdy dcera léčila otci bércák (už na uříznutí nohy, letěla kvůli tomu z USA do Anglie) tím, že mu denně potají přihodila do čaje svojí urinu. Otec o nohu nepřišel, bércák se vyhojil, nekontrolovatelná cukrovka se stala kontrolovatelnou a tatík pije čaj s medicínou "dodnes" (k datu svědectví, přivezla si ho zpět do USA), aniž o tom tatík kdy měl potuchu.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Libcosenior

Příspěvek od libcosenior »

Slavek Krepelka píše:Podívej se na tohle a tisíckrát poděkuj La
Díky, ale zatiaľ ostávam na urino hladovke. Iné spôsoby použijem, až keď to nevyjde. ;)


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Libcosenior

Příspěvek od hanka »

libcosenior píše: No vidíš a lekári mi na lupienku predpisujú lieky, ktoré majú veľmi špatný vplyv práve na pečeň a preto mám ešte jeden liek naviac, aby odbúral špatný vplyv toho prvého.
Co Ti na tu lupénku dávají, že to tak ničí játra?


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Libcosenior

Příspěvek od Slavek Krepelka »

libcosenior píše: ... Iné spôsoby použijem, až keď to nevyjde. ;)
:good: :good:
Děkuju. Máš :spirit: :D Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Libcosenior

Příspěvek od libcosenior »

hanka píše: Co Ti na tu lupénku dávají, že to tak ničí játra?
Sorry, pomýlil som sa.
Ja vlastne na lupienku neberiem nič, ale na psoriatickú artritídu. (tú som stále spájal s lupienkov)
Pár rokov som bral také veľké kapsule (nepamätám si už ich názov), ďalej kokstral (cocstral? neviem či som to správne napísal, už sa nevyrába) proti bolesti aby som mohol chodiť do práce. Okrem toho Methotrexat a na zmiernenie jeho účinkov acidum folicum - to beriem stále.
S tým prvým som na šťastie prestal, keď sa na Slovensko dostal bioliek Enbrel, asi pred 2 rokmi. Znížil zápal v tele a bolesti v kĺboch nemám.
Moja reumatoložka mi povedala, že tie lieky silno pôsobia na pečeň.


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od hanka »

Tak to mám zase potvrzeno, že urina je i na parazity :P . Tentokrát je to bez herxky, takže asi žádná "velká ryba", zato plno malých. Hladovku nedržím, takže v běžném režimu není poznat, jestli a kdy něco odešlo, až dneska mě začalo kroutit a žbrblat ve střevech .. upozorněna, že se zřejmě bude něco dít jsem poněkud zpozorněla, a ejhle! - po pár :ptrain: - ve vodě plavala spousta "smetí" a jakýchsi bílých nitek :shock: .. :D . Ať mi někdo ještě zkusí tvrdit, že urina nic nedělá, já vím své .. :) ... :ewhistle:
:bye:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

hanka píše:.... a ejhle! - po pár :ptrain: - ve vodě plavala spousta "smetí" a jakýchsi bílých nitek :shock: .. :D . Ať mi někdo ještě zkusí tvrdit, že urina nic nedělá, já vím své .. :) ... :ewhistle: :bye:
:jump: :jump: :jump: :eclap: :eclap: :pivko:
Tak to bychom měli z Prahy doma. Jsem od včerejška i na injekcích, tak to budu taky dál sledovat a pokud budu mít tuchu, tak s "cedníkem v ruce". Tímto opět: "Jaká antihelmentika"? Vše doma po ruce. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od hanka »

Slavek Krepelka píše:.. Jsem od včerejška i na injekcích, tak to budu taky dál sledovat a pokud budu mít tuchu, tak s "cedníkem v ruce"...
Já myslím, Slávku, že máš očistu za sebou a teď už jsi ve druhé fázi. Možná ještě vyjde nějaký schovaný parazit, ale spíš asi výjimečně. Jednak jsi na urinoterapii šel razantně (což čištění urychlilo) a kromě toho se čistíš už dlouho - nezapomeň na AHT, hladovky, bramborovou šťávu atd. atd. .., vždyť Ty už musíš být nejenom vyčištěný, ale dokonce i vyleštěný ;) ... Já jsem hodně za Tebou, proto ze mne teď pořád něco vychází...a nejspíš ještě bude, protože na to jdu pomalejším způsobem, abych se maximálně vyhnula herxkám, kterých mám za tu dobu, co pořád něco zkouším, fakt dost.. :enaughty: .Budu ráda, až se také dostanu do další fáze.. co se v ní má dít?
Ahoj, Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

hanka píše: ... Já myslím, Slávku, že máš očistu za sebou a teď už jsi ve druhé fázi.
:evil: A už zatraceně dlouho. Zatím to vidím tak, že jsem jen zastavil co se horšilo. Nemyslím si, že mám naprosto pokoj od parasitů. Ještě nějaké nadělení očekávám. Už možná ne střevní, ale bude tam malárie, bude tam asi i nějaký ten vlasovec a možná aj svalovec. Sem tam to cítím. Taky by mne neotravovaly nohy a ty :shock: okna.
hanka píše: ... Já jsem hodně za Tebou ...
To záleží, kde jsi začala a co jsi si kdy v životě pořídila. To platí pro každého. Nicméně, dokud máš tu cukrovku, nepřestávej. Urina by ji eventuelně měla udělat a injekce vypadaj skutečně nejúčinější. Asi by ale nebylo na škodu si z ní udělat aspoň tu homeopatiku.
hanka píše: ... Budu ráda, až se také dostanu do další fáze.. co se v ní má dít?
To nevím. Hádám, že člověk, maje vyřešený nejauktnější problémy bude muset řešit ty méně naléhavé, ale stále řešit. Z popisů by se měly problémy odečítat od konce, nejnovější by měly mizet první, ale úplně tomu nevěřím. Přibližně to tak nějak bude. Například jsem si jistý, že tělo ví, proč nejdřív vyhází z podnájmu právě parasity a bude asi jedno, jak dlouho je člověk hostil. Kdyby ne, poslední a celkem po všem by ze mne musely vyjet roupy. Ty jsem měl jako malej kluk, ale zmizelo to samo. Tedy očividně. Nepočítám s tím, že úplně. Když se podívám na svalovce, ty mrchy se budou odstraňovat stejně jako filárie o dost dýl než škrkavky a hlísty tasemnice ve tkáních. Pak teprve asi přijdou další potvory, ale možná i současně :dknow: Každopádně to nebude za měsíc, či dva. Pak ještě taky srovnání dlouhodobě vzniklých škod, vyčištění cév a svalů a orgánů a střeva atd. Je však třeba podotknout, že by se měly spravit oči, sluch, cit, ESP a kde co. Taky by měly opadat mateřský znamínka, bradavice, různé tukové váčky atp. a :) u žen by se mohla vrátit plodnost, pokud jsou po přechodu. To ale vezme hodně dlouho a postupně dost změnu i ve výživě.

No nic. Zítra založím pokus s namnožením kmenových a jsem si jistý, že Anri na tom už fachá teď. To by nás všechny totiž zase postrčilo dopředu s těma opravama těla. Uvidíme, kam se dostaneme. Mně se jedna lahvička vymrzlé moči taky zbláznila, zakalila a zečpavkovatěla. Něco se v ní namnožilo, ale co, to můžu sice tušit, ale nevím a už jsem to na sebe stejně vypatlal. Nicméně E-coli dělá vodík a ne čpavek, takže ta to nebyla. Pokud budu mít v urině HCl v rozumné koncentraci, můžu si být celkem jistý, že za to splašení, pokud k němu dojde, můžou kmenové a ne něco zvenčí. Jsem rád, že jsem si udělal ty počítací tabulky, protože jsem je použil už neurekom na kde co. Tady přijdou taky vhod. Já jak začnu počítat, nestačím se často divit čeho jsem se to vlastně dopočítal :roll: :D Stephen Hawking hadra.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od A(&F) »

Slavek Krepelka píše:Zítra založím pokus s namnožením kmenových a jsem si jistý, že Anri na tom už fachá teď.
... :D :D :D ... koukám, že už mě docela dobře znáš ... ;) ...

... jj, zkouším to, ale už teď je mi jasné, že nejrozumnější bude dojet na fakultu, neb tam je k dispozici to správné vybavení k udržování příznivých aseptických podmínek ... :) ... navíc je tam i pořádnej mikroskop, barviva, atd. ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“