Urinoterapie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

libcosenior píše: ... Myslíte, že :piss: zaberá aj v takomto prípade? :ethink:
Ta čurina má několik způsobů. kterými tělo léčí.

1) informatika, která je zakódovaná ve vodě uriny a asi ií nějakých minerálech v urině obsažených a která bude fungovat i v homeopatických dávkách, tedy ve skutečně homeopatických, kdy je kapka několikanásobně ředěná litry čisté vody.
2) chemie
2a) minerální výživa recyklovaných a dokonale vstřebatelných "organických" minerálů,. čím víc uriny, tím líp.
2b) stopové jedy vyvolávající další čistící reakce, takže chemická informatika a čím víc uriny, tím líp.
2c) HCl podporující množení minimálně bílých krvinek a čím víc uriny, tím líp.
3) biologie,
3a) antibodies, tedy bílkoviny produkované kdejakou kmenovou i dospělou buňkou, které nebyly momentálně využity a zase jde o informatiku jednak přebytků a jednak znovu využití. Takže opět čím víc uriny, tím líp.
3b) hormony vyráběné žlázami, které nebyly momentálně spotřebovány včetně informace nadprodukce a asi i nedostatečné produkce, takže i informace o poměrech. Opět nejspíše čím víc uriny, tím líp.
3c) kmenové buňky, které jednak dokáží produkovat antibodies a jednal se dokáží diferenciovat na jkoukoliv dospělou tkáň, takže čím víc uriny, tím líp.
4) neurčené
4a) látky, které zapříčiňují vraždění neopravitelných buňek (apoptosis), takže čím víc uriny, tím líp.
4b) látky, které startují dehibernaci kmenových buněk ve tkáních a tím regeneraci tkání nikoliv dělením buněk, což nefachá, ale množením kmenových buněk a jejich dospívání (diferenciaci) na tkáňové, takže opět čím víc uriny, tím líp.

Dále jde o způsob aplikace. Pokud jde urina přes trávící systém, čím víc uriny, byť i řidší, tím lepší šance, že se obsažené složky dostanou s množstvím vody skrz HCl bachorku a jedlou sodu ve dvanáctníku do střeva bez jakékoliv neutralizace. Takže zde jde o to, aby tý uriny bylo co nejvíc, což znamená co nejřidší, podmíněno i celkovým denním množstvím které se recykluje.

Pokud jde o svalové, či podkožní injekce, obchází se trávící systém a vše co v urině je se dostává celkem přímo do krevního. Proto ta znatelně vyšší účinnost alespoň v některých směrech. Navíc zde platí to co bylo kdysi dávno vyzkoumáno, tedy fakt, že cokoliv stříknutého do svalu vyvolá imunní reakci navýšení počtu bílých krvinek, což je závislé na kvalitě vstříknuté látky a do určité míry i na jejím množství, frekvenci vstřiků a nakolikrát je množství jedné aplikace rozděleno.

Pokud transdemální (přes kožu) metodou, dá se očekávat, že pokožka sama něco spotřebuje první, než pustí zbytky dál, popřípadě něco odmítne a zase jde o množství.

Je v tom zamotaných spousta proměnných a odpověď na otázku, zda bude čurina pracovat i takto je jednoznačně ano. Otázkou však je, do jaké míry a jak dlouho to vezme, než to případně pacienta psychologicky otráví díky tomu, že se nemusí dostavovat výrazné výsledky a díky čemuž taky může čurinoterapii prohlásit za pitomost, nebo za metodu s tak malou účinností, nebo tak částečnou účinností, že to nestojí za řeč.

Osobně to vidím tak, že aplikace všemi metodami, tedy vypít vše co vyprodukujeme, cirkulujíc co nejvíce vody, plus činjekce, plus trandermální aplikace byť i dárcovské uriny je nutně nejúčinnější metodou. Navíc opakuju, že přidáním autohemoterapie, která podporuje buněčnou apoptózu, diferenciaci leukocytů na makrofágy a opět regeneraci, případně džusování naprosto čerstvých, nebo čerstvých, ale rychlozmrazených zvířecích jater, léčbu urinou opět velice podpoří a urychlí, i když to není nutné. Parasitů bych se vůbec nebál, protože čurina si s nimi očividně lehce a okamžitě poradí.

Pokud bych měl dát přirovnání, tato válka se asi mnohdy nedá vyhrát jenom s odstřelovači, nebo jenom s tanky, nebo jenom s letadly, nebo jenom s jeřáby a stavební technikou vůbec, ale pouze kombinací všech prostředků a to v množství nikoliv dostatečném na udržení fronty, ale v množství potřebném na totální anihilaci nepřítele včetně rehabilitace válečného území, tedy našeho těla.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Očkování ...

Příspěvek od A(&F) »

... minulé úterý, během lék. kontroly u obvoďačky, jsem si nechal obnovit očkování na tetanus (jelikož jsem ho měl už poněkud dost propadlé :oops: ) ... a vědom si faktu, že v tu chvíli by asi zřejmě nebylo vhodné dráždit cokoliv okolo imunity, tak jsem až do sobotního rána vynechal raději i čurinu ...... do té doby bylo vše v pohodě, skoro jako bych tu včelku ani nedostal ...... ze soboty na neděli jsem si ale z ničeho nic užil slušnou zimnici, malátnost, bolest až do nohy, atd. + k tomu mi přesně v místě vpichu během nedělního poledne najednou nečekaně natekla dotyčná půlka :ptrain: ... na omak to působí, jako bych tam měl pod kůží zašitou půlku tenisáku s velkým beďarem na povrchu kůže ... na stisk dosti bolestivé ... :? ...... doteď se to ztvrdlý (nateklý) místo vůbec nezměnilo, přestože jsem od neděle už nedal ani kvapku :piss: ...... takže teď nevím, ... :ethink: ... jsem naočkovanej ?? ... anebo jsem tu vočkovací injekci definitivně odstřelil ??? ... :dknow: ...

... net jsem prolezl ... podobné příznaky tam sice jsou popisovány také, ale většinou to dotyční mají juž od samýho začátku ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Urinoterapie

Příspěvek od libcosenior »

hanka píše:... Spinuješ podle návodu, nebo dvěma dlaněma naproti sobě? ...
Ahoj,
spinujem aj podla návodu aj dlaňami proti sebe, ako sa mi práve páči. Vždy pri tom vodičke ďakujem, že mi pomáha, uisťujem ju, že ju ľúbim a vyjadrujem jej vďačnosť za to, že budem zdravý. Toto hovorím polohlasne a usmievam sa pri tom. :D
Väčšinou po chviľke cítim akoby mi vychádzalo teplo z dlane (dlaní) smerom do vodičky. ;)


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Spinování ...

Příspěvek od A(&F) »

... hmm, ... :lol: ... tak smerom do "vodičky", jóó ??? ... :D :D :D ... (nevysmívám se, jenom mě pobavilo to názvosloví ... ;)) ...
Mimo téma (offtopic)
pro pobavení: ... před pár dny v TV zpravodajství proběhla informace, že nějakej mladej anglán se ztratil kdesi v Austrálii, když si šel zaběhat, ... :bhead: ...... a že "ty tři dny v horku přežil jenom díky tomu, protože vypil roztok na kontaktní čočky" (což reportér ještě řekl normálně) ... a "že byl dokonce nucen pít i vlastní moč :shock: !!!!" ... což však už reportér samozřejmě řekl s neskrývaným hnusem v hlase ... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ...... ten by asi chudák čuměl, pokud by nahlédl k nám do vlákna ... :angel: ...

... no, přátelé, ... my bychom to tam přežili asi v pohodě ... :pivko: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Očkování ...

Příspěvek od poota »

A(&F) píše:... podobné příznaky tam sice jsou popisovány také, ale většinou to dotyční mají juž od samýho začátku ...
Asi mají ti chudáci podstatně nižší odolnost, protože nepoužívají alternativní medicínu ;)

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Očkování ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše:... minulé úterý, během lék. kontroly u obvoďačky, jsem si nechal obnovit očkování na tetanus ....
Těžko říct. V tý injekci bude asi pár věcí a definitivně jde o zánětlivou, v podstatě alergickou reakci na alespoň jednu z nich. Na ten tetanus samotný to být nemusí. Asi by stálo za zjištění, co v tom všecko je. Možná je to jen na měď v integráči čipu. :D

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Očkování ...

Příspěvek od hanka »

A(&F) píše:... ...... takže teď nevím, ... :ethink: ... jsem naočkovanej ?? ... anebo jsem tu vočkovací injekci definitivně odstřelil ??? ... :dknow: ...
Obávám se, že tohle zjistíš teprve až v případě potřeby :) ...

..ale teď vážně - vidím to spíš tak, že injekce se vstřebala, ale vpich nemusel proběhnout tak, jak měl a místo se dodatečně zanítilo. (Později asi proto, že díky urině IS bojoval proti zánětu déle, normálně by se zánět projevil dřív ..) Na Tvém místě bych to šla ukázat MUDrům, ať řeknou, co to je. Moje neteř dostala vloni po injekci do zadku nekrózu. Bohužel, než se odhodlala k tomu, ukázat to doktorům a než se zjistilo, oč jde, zakusila strašně bolestí a než se dostala do nemocnice na to správné oddělení, uběhla spousta drahocenného času .. maso jí odumíralo a nakonec jí museli odstranit půlku zadku .. je ráda, že to nedopadlo hůř, protože postup rozjeté nekrózy nešel zastavit... jestli bude mít štěstí, možná jí udělají plastiku :? ...
Nechci Tě tím strašit - budu strašně ráda, jestli nemám pravdu, Anri :good: :good: :lol:
Ahoj, Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
yoli
Stálý člen
Příspěvky: 35
Registrován: stř 19 pro 2012 15:13
Dal: 8 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od yoli »



vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od vokoun »

:x No nazdar to mě připomíná moje problémy. Ta autoimunita když je v háji tak je veliký problém. Mě naměřily taky katastrofální autoimunitu, lymfi , imunitu, metabolismus a hodně jiných orgánů. :bhead:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

yoli píše:Niečo o nových vakcínach:
http://www.jajsem.com/vakciny-proti-hpv ... y-syndrom/
Jsem to zkoukl na odkazech a je to skutečně průser. Navíc se to netýká jenom protitetanový.

Ještě jednou tu zopakuji pro všechny do jednoho. Injekce HCl takové akutní věci řeší a samozřejmě čím dřív po zjištění problému je, nebo jsou aplikovány, tím líp. Svalovky sice poněkud bolej, žilní vůbec, ale v každém případě je to menší zádrhel, než když člověku upadne půl prdele a lidi na to i dost kapou. Ta obětní zadnice je v porovnání ještě výhra. Tohle nejspíš není na čurinu, i když pokud by byla dobře odleželá, možná i na ni. Ti vrazi dělaj psí kusy a i staré a dobré vakcíny prasí, lžou, loupí a mordujou nás. Kdy vám to konečně už dojde do posledního důsledku lidi? Je to Murder Inc. To banda nepatří ani před soud, ale před kulometnou kapelu.

S pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od A(&F) »

Slavek Krepelka píše:...... a i staré a dobré vakcíny prasí, .... ta banda nepatří ani před soud, ale před kulometnou kapelu...
... mám z toho zcela stejný pocit ... :? ...

PeS: ... ale ono je to tak bohužel v poslední době se vším ... starý, dobrý, vyzkoušený věci, který léta spolehlivě fungujou se v rámci úspor (pod zástěrkou pokroku) nahrazují novejma technologiema, co však ale totálně stojej za "fekální hmotu" ... :( ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše:.. starý, dobrý, vyzkoušený věci, ...
Jsem se ještě domák, že když už do toho nervou rtuť, narvou do toho alespoň hydroxid hlinitý, nebo jakýkoliv jiný jed, aby vyvolali přesně to, co dělá i HCl, tedy vyprovokovali imunní navýšení a tím doufají a do jisté míry, i když pochybené, tím zvýší účinnost vakcíny. Od těhle jedů do svalu se upustilo na začátku 19tého století, protože z toho byly jenom průsery. Z toho mi leze, že pokud jsou nějaké kovy v těle přítomny, bílé se do toho pustí všude najednou. Tady tedy asi i ta urina Anri. Navíc s tím mohou mít lokálně potíže a místo aby ničily takový svinstva, ničí ta svinstva je a tkáně, ale to je jen odhad. Jinak mi ale není jasné, proč by se mělo jinak stát to, co popisuje Hanka? Navíc do vakcín cpou umělohmotné tuky (lipidy), které mohou vyvolat skutečnou autoimunní odpověď tím, že zblbnou bílé a ty se daj prý i do vlastních. To je biologická válka občané. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
yoli
Stálý člen
Příspěvky: 35
Registrován: stř 19 pro 2012 15:13
Dal: 8 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od yoli »

Celý svet riadia Freemansons (slobodomurári) a ich jednou z priorít okrem zničenia kresťanstva je aj zníženie populácie, čo hovorí za všetky tieto riadené "pokusy" na nás, našom zdraví. Sorry za OT.
Aby som prispel k téme vláknu, mám otázku, či uriqula per orálne môže vyvolať kožné reakcie v podobe troch, ako keby komárych štípancov? (prst na ruke, pod kolenom a členok)


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše: ... se v rámci úspor (pod zástěrkou pokroku) nahrazují novejma technologiema, ...
Žádných úspor. Patentovatelnot, globální monopolizace a "kontrola populace".

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Urinoterapie

Příspěvek od poota »

Podle umístění bych si typnul spíš na "pokousání" od pavouka - ta jsou červená, svědí a jakoby "hnisají". Prakticky se jedná o poleptání pavoučími trávicími šťávami, které se hojí překvapivě dlouho.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“