Fórum U Pramene

Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene

Aktuálně:  Probíhá migrace "Fóra U Pramene" na výkonnější server. Nahlašte prosím nalezené chyby...    

Právě je čtv 21 lis 2019 8:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 880 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 59  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zdánlivě mimo téma
PříspěvekNapsal: sob 23 úno 2013 9:31 
Zasloužilý člen

Registrace: sob 07 říj 2006 18:14
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 1390
Ziskaná ocenění: 1209
... velmi zajímavé myšlenky jsou mezi 7:35 až 9:35 ... :ewhistle: ..... no, a pak ještě v 10:50 ... :angel: ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P

Předmět příspěvku: Re: Urinoterapie
PříspěvekNapsal: sob 23 úno 2013 9:47 
Zasloužilý člen

Registrace: úte 13 bře 2012 13:18
Darovaná ocenění: 165
Ziskaná ocenění: 131
libcosenior píše:
...spinujem aj podla návodu aj dlaňami proti sebe...

Aby si niekto nemyslel, že si vymýšľam.
Schválne skús vystreté dlane položiť(podržať) zo strán pohára s vodou z vodovodu.
Po nejakom čase by si mal cítiť teplo na dlaniach.
Toto isté funguje aj keď skúsiš niekomu pomôcť napr. s migrénou.
Daj vystreté dlane okolo hlavy, poprípade za miesto bolesti a za krátky čas budeš cítiť teplo v dlaniach a tomu dotyčnému sa uľaví.
Som presvedčený, že to má (skoro)všetko spoločné s vodou v organizme a jej kvalitou.
Nakoniec, pitie :piss: a jej veľká pomoc je okrem iného asi aj dôkazom toho, že voda v nej je už upravená (ospinovaná) organizmom a aj preto je taká účinná!

Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať

Tento příspěvek od libcosenior ocenil: Slavek Krepelka (sob 23 úno 2013 18:07)
  Rating: 3.13%
 Profil Zobrazit autorovy stránky   

PříspěvekNapsal: pon 25 úno 2013 21:13 
Starší člen

Registrace: úte 05 čer 2012 20:37
Darovaná ocenění: 84
Ziskaná ocenění: 81
ludia, ja len tak na skok, to je fakt voda ziva. oproti vam drzim uplne lightovu verziu (ale mozno preto ze som mladsia, teda skody su cerstvejsie?), cez vikend som zas mala curinohladovku 24hod. no a zatial to vyzera tak, ze mi to pomaha na vsetky neduhy: 1)zaludok sa mi zrovnava, uplne to citim, ako sa mi lieci zo dna na den, uz ma ani zaha nepali, 2)mam teraz menzes, bolesti zatial mam, ale nemam uz skurvene bolesti a ani mi nie je zle od zaludka a nebolia ma klby a cely clovek, 3)zostruje sa mi zrak, uplne vyrazne, obcas pocas dna musim zlozit brejle, alebo vybrat cocky, ako mi to oci taha, tiez vecer vidim ostrejsie

Tento příspěvek od Niky ocenili: 5 Bludicka (pon 26 srp 2013 17:45), Gaia (sob 02 bře 2013 15:53), libcosenior (úte 26 úno 2013 6:29), Slavek Krepelka (úte 26 úno 2013 1:00), vokoun (pon 25 úno 2013 23:43)
  Rating: 15.63%

PříspěvekNapsal: pon 25 úno 2013 21:18 
Starší člen

Registrace: úte 05 čer 2012 20:37
Darovaná ocenění: 84
Ziskaná ocenění: 81
a skoro som zabudla, zacinam sa citit stastna, akoze, uplne super pocity v sebe, ako som sa uz daaaaavno dobre necitila

Tento příspěvek od Niky ocenili: 3 Bludicka (pon 26 srp 2013 17:45), libcosenior (úte 26 úno 2013 6:29), Slavek Krepelka (pon 25 úno 2013 22:33)
  Rating: 9.38%

PříspěvekNapsal: pon 25 úno 2013 22:32 
Zasloužilý člen

Registrace: ned 07 bře 2010 4:35
Darovaná ocenění: 2496
Ziskaná ocenění: 3281
Niky píše:
a skoro som zabudla, zacinam sa citit stastna ....
:) Vítej zpět do života. Zanedlouho budeš nosit košili od šťastného člověka. S laskavým pozdravem, Slávek.

Tento příspěvek od Slavek Krepelka ocenil: Niky (úte 26 úno 2013 21:08)

PříspěvekNapsal: pon 25 úno 2013 23:06 
Zasloužilý člen

Registrace: čtv 22 dub 2010 8:00
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 324
Ziskaná ocenění: 251
Moje zkušenosti s :piss: :
Jakékoliv ranky počurkat co nejřív, rychle srostou a nebolí. Každý večer si omejvám ksichtík čurinou a na pleti je to znát, vyhlazená, vyleštěná. Průplach dutin - néti - skvělá zkušenost jak preventivně, tak při nachlazeníčku. Formou klystýru to určitě bere svinstva, parazity, někdy mám po čurinoklystýru pocit štípání a řezání - proč jen někdy, zatím nevím, když přes nosík je to vpohodě.
Problémem jsou u mě koupele očí. Zrak se mi znatelně zlepší, zostří, koupele očí jsou v čerstvé teplé čurině parádní, jenomže zhruba po 4.tém a vícerém dnu dostanu zánět oka, už to mám odzkoušené potřetí, vždy po koupelích v čurině, oko je pod dolním a horním víčkem červené, v koutku hnis, řezání a chvilkově se mi mlží vidění než zamrkám. PROČ ??? :dknow: že by se probudili pro čurině nějací cizáci :?: Pár dnů to dávám pak dohromady častými kapkami koloidního stříbra domácím 25 ppm.

Tento příspěvek od jani ocenili: 2 A(&F) (úte 26 úno 2013 1:12), Slavek Krepelka (úte 26 úno 2013 0:14)
  Rating: 6.25%

PříspěvekNapsal: pon 25 úno 2013 23:36 
Zasloužilý člen

Registrace: sob 07 říj 2006 18:14
Darovaná ocenění: 1390
Ziskaná ocenění: 1209
jani píše:
Problémem jsou u mě koupele očí.
... a nemůže to být špatným Ph ??? ... jednou jsem to také podobně zažil (tehdy to lehce pálilo už při výplachu), ale do druhého dne se mi ty oči samy spravily (přestaly svědět) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P

PříspěvekNapsal: úte 26 úno 2013 0:27 
Zasloužilý člen

A(&F) píše:
jani píše:
Problémem jsou u mě koupele očí.
... a nemůže to být špatným Ph ??? ...
Spíš bych se přiklonil k těm cizákům. Já ty mý vočíčka radši ani netrápim, protože mi dávaj zase poněkud záhul jak jsou a kapky nic moc nedělaj. Zato jsem zase třetí den jen o čurině a jednom kafi. Dnes odpoledne má :piss: zas zkysla jak zelí. Vzal jsem si ale lekci od Andreho Mofforta a praktikuju tak nějak po svém to jeho pranění. Brněj mne při tom konce prstů obou ruk a nohy od lýtek až po chodidla a s přehledem to zažene pocity hladu skoro okamžitě. Hádám to tedy funguje :D Taky začínám padat dolů se spotřebou kuřiva a hodlám se dokopat k tomu, že si to pranění začnu dávat taky místo kouření. Jsem teď jen na cca 8 cigaretách denně a pomalu to jde dolů.

Žlučník sem tam ještě trochu, podbřišek prakticky bez keců, nohy tak nějak čím dál tím líp, bradavice se drží, ale menší než bývalo zvykem a co nejmenuju mne netrápí. Taky jsem čím dál tím klidnější, i když ideální to ještě není.

S laskavým pozdravem, Slávek.

Tento příspěvek od Slavek Krepelka ocenili: 2 hanka (stř 06 bře 2013 23:07), libcosenior (úte 26 úno 2013 9:29)
  Rating: 6.25%

PříspěvekNapsal: úte 26 úno 2013 6:36 
Zasloužilý člen

Slavek Krepelka píše:
Zato jsem zase třetí den jen o čurině a jednom kafi.

Káva veľmi dehydruje organizmus. Treba pridať viac vody ako pri normálnom pitnom režime, inakšie bude v tele veľa kyslosti.

PříspěvekNapsal: úte 26 úno 2013 9:19 
Stálý člen

Registrace: pát 08 čer 2012 19:23
Darovaná ocenění: 1
Ziskaná ocenění: 70
No, tak jak čtu, řešíte, ale taky ne bleskově. Jak jsem četla knihu od Amstronga, nemůžu mu věřit tu rychlost, s jakou to všechno léčil a vyléčil. Já se snažím už měsíc a zatím, bohužel, žádná změna k lepšímu. Žlučník bolí, zrovna dneska v noci mi zase ve tři ráno dal začudit. Budu ale stejně dál pokračovat, už jsem vyzkoušela snad všechno, vidím to tak, že je to moje poslední možnost. Pak, samozřejmě, ještě skalpel, ale to nebude cesta k lepšímu zažívání.

Tento příspěvek od babanci ocenil: libcosenior (úte 26 úno 2013 9:34)

PříspěvekNapsal: úte 26 úno 2013 9:33 
Zasloužilý člen

babanci píše:
Já se snažím už měsíc a zatím, bohužel, žádná změna k lepšímu.

To už mesiac držíš hladovku a piješ len všetku urinu a vodu? Tak to teda klobúk dolu. :good:
Armstrong väčšinou píše zhruba 6 týždňov, on sám hladovkoval 45 dní.

PříspěvekNapsal: úte 26 úno 2013 9:49 
Zasloužilý člen

babanci píše:
No, tak jak čtu, řešíte, ale taky ne bleskově. Jak jsem četla knihu od Amstronga, nemůžu mu věřit tu rychlost ...
:ethink: No, Babanci, a to jsi celou tu dobu byla úplně o hladu, pila veškerou svoji urinu, spala do sytosti a dostávala 4 hodiny denně masáž dárcovskou urinou? Já ne a proto mne ani nezaráží, že to nejde až tak rychle. Taky jsem se v Armstrongovi nedočetl, že by to vždy šlo bůhví jak rychle. Nejdelší tahle kůra co píše cca 107 dní, což je bratru tři a půl měsíce.

Jinak pro Libcoseniora, nikoliv hustá čurina, spíš naopak. Hlídám si to. Mám poct, že jde spíš o silné odbourávání tělesné hmotnosti, tedy dost spíše tuků, neboť mi v tom chybí jak síra tak ale i hořkost. Jinak jsem se teď nabaštil, ozval se na moment žlučník a zítra znova. Začínám zjišťovat, že pokud nejdu v rozumnou dobu do pelechu, dostanu hlad až je mi z toho zle a nevydržím, takže s tím spaním budu muset něco udělat.

S laskavým pozdravem, Slávek.

Tento příspěvek od Slavek Krepelka ocenil: libcosenior (úte 26 úno 2013 10:00)

PříspěvekNapsal: úte 26 úno 2013 9:55 
Stálý člen

No, to ne, samozřejmě, nejsem takový borec. Piji ranní urinu všechnu, pak ještě dvakrát denně před jídlem - v normální dny a občas proložím 2- 3 dny půstem, kdy piji jen urinu a vodu. Většinou o víkendu. Natírám si jenom obličej /jsem marnivá a chci být mladší/ a jednou, dvakrát týdně klystýr s urinou. Zdá se mi, že jsem i tak hvězda, ale asi ne,co? Tak vydržím.

Tento příspěvek od babanci ocenili: 3 libcosenior (úte 26 úno 2013 10:00), Magnea (čtv 07 lis 2013 2:14), Slavek Krepelka (úte 26 úno 2013 17:08)
  Rating: 9.38%

PříspěvekNapsal: úte 26 úno 2013 10:20 
Zasloužilý člen

Hviezda si tak či tak. :good: :)
:piss: terapia pomôže aj bez úplnej hladovky, ale je to beh na dlhé trate. ;)
Navyše neviem aké potraviny prijímaš. Na ten žlčník ti môžem doporučiť aby si denne zjedla jeden balík polystyrénového chlebíka, je jedno či je z kukurice alebo z ryže.
Ak vydržíš, na skalpel môžeš zabudnúť.

Pred niekoľkými rokmi (asi 7) ma žlčníkový záchvať vyhnal o jednej ráno z postele na pohotovosť (injekcia od bolesti pomohla za chvíľu a na chvíľu).
Druhý deň mi doktor cez hadicu opticky zistil zápal žlčníku, 2 cm kameň a vred na dvanásťtorníku. Prikázal mi prísnu dietu a nejaké lieky, aby skončil zápal a mohol som ísť pod nôž.
Túdle :ptrain: !!!
Nebral som lieky, asi mesiac som jedol len polystyrénový chlebík a pil teplý čaj bez cukru. Potom som pomaly prešiel na normálnu stravu (aj keď zrnkovú kávu som už úplne vypustil, už len rozpustnú). Od tej doby som mal asi 2 krát slabšie bolesti, ale to bolo s tým prvým záchvatom neporovnateľné. Vždy som nasadil polystyrén a nemám problém.

Naposledy upravil libcosenior dne úte 26 úno 2013 11:35, celkově upraveno 1

Tento příspěvek od libcosenior ocenil: Slavek Krepelka (úte 26 úno 2013 17:09)

PříspěvekNapsal: úte 26 úno 2013 10:48 
Stálý člen

Fakt? Líbí se mi to Tvoje - Túdle! :ptrain: Já už baštím ostropestřec, horčík na hranici průjmu, piji chandra pietra, dělám jaterky... zrnkovou kávu? Šílíš, nepiji žádnou už x let. Smetana, čokoláda, řízek jsou pro mě jen pojmy z barevných časopisů. Jsem vegetaríán, někdy se snažím o vitariána. Už bych si uzdravení zasloužila. Zkoušela jsem biorezonance /málem jsem se zruinovala, jedno sezení 1 200 korun/, homeopatika, čínskou medicínu /jezdila jsem do Budějovic - taky drahá sranda/ a nic. Takže urinoterapie je moje poslední šance. A ještě ke všemu zadarmo. :D

Tento příspěvek od babanci ocenil: libcosenior (úte 26 úno 2013 11:35)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 880 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 59  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]