HCl-všeobecná diskuze

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: HCl terapie — základní fakta

Příspěvek od milnem »

Kov píše:: Nemáte někdo nějakou jinou kůru jak toho helikobaktera zlikvidovat? ...
Počkej pár dnů Kove,chystám se na petrolej,ten prý vyléčí i žaludeční vředy (no,nevím,jestli je mám,ale prázdný mne bolívá).Dnes jsem dokončila jaterní očistu (dr Berana),docela se povedla a hned jak si játra oddechnou zařadím petrolej a dám vědět.

A ještě jedna,možná lepší, rada,postuduj Bolotova,Tvrdí,že pokud se podaří "seřídit "trávení ,což nepovažuje až za takový problém,ustoupí ze žaludku i Helico.

M.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od Kov »

Slávku, to denní pití panáků nevymyslím... :-( Každý den jezdím autem, přes den navíc jednám s lidmi, tak ze mě nemůže táhnout slivovica. Tak mě napadlo, jestli by stejný desinfekční účinek jako alkohol(desinfekci úst,hltanu a žaludku) nemělo MMS. Moc tomu sice nefandím,ale při tomhle by to možná mohlo fungovat. Nemyslím jako celodenní užívání,ale jen po ránu na lačno např. 2+2kapky. Co myslíš?

Milnem-o pití petroleje jsem ještě nikdy neslyšel a byl bych v tom dost opatrný než bych to do sebe nalil.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Kov píše: ... Nemyslím jako celodenní užívání,ale jen po ránu na lačno např. 2+2kapky. Co myslíš?
:dknow: Ten alkohol mám vyzkoušený na sobě. Jinak spíš než MMS bych vzal CDS. Je to snesitelnější a odstraňuješ tu potvoru spíše s povrchu sliznice, takže fachat by to mělo taky dobře.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od milnem »

Kov píše:
Milnem-o pití petroleje jsem ještě nikdy neslyšel a byl bych v tom dost opatrný než bych to do sebe nalil.
Kove navedla mne na to jedna knížečka : Kaspřík:Zvláštní způsoby alternativní léčby,
Taky můžeš zkusit link,už tady byl někým uveden:

http://jan1212.webgarden.cz/rubriky/lec ... petrolejem

Googlovala jsem,ale zdá se,že autoři od sebe opisují,příspěvky jsou dost podobné.Tady jeden atypický a zajímavý,vědecký:

http://www.eugenika.cz/images/books/med ... uryvok.pdf

Zkušenosti po 3 dnech:beru denně necelou mokka lžičku,na lačno a před spaním.Nějakou dobu jsem řádně cítit petrolejem,jestli i přes den nedovedu posoudit.Po ranní dávce jsem hodně unavená,mozková mlha...Jenže nevím,jestli je to herx nebo případná toxicita petroleje.Není to příliš šťastné,ale budu muset kůru přerušit .Od pátku mám dost ježdění skoro až do velikonoc .Pokračovat znovu budu až po velikonocích,zatím si rozmyslím dávky,a zda raději nevzít homeopatický.

Milada


early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od early123 »

Zdravím Vás,už dlhšiu dobu experimentujem s HCl.Objednal som si pol litra 3,5% -chemická koncentrácia.Začal som braním asi 20 kvapiek do 2 deci čistej filtrovanej vody,1 pohár ráno na lačno a jeden pohár po večeri.Približne asi po týždni som sa začal cítiť výrazne lepšie,lepšie som spal,z jazyka mi zmizol biely povlak ,zostal mi skoro pekný červený a hlavne mi zmizol jeden veľký problém,s ktorým mi nepomohli ani lekári.Totiž,keď som menil rýchlo polohu napríklad som na záhrade trhal zelinu a rýchlo som sa narovnal začal som strácať rovnováhu a vždy som po takomto úkone skoro spadol.Vraj je to spôsobené kolísaním tlaku a ďalej sa mi prestala točiť hlava,úplne.
Ešte jedna vec,kdesi na nete som sa dočítal ,že ruskí liečitelia majú jeden veľmi ľahký test na zistenie dostatku HCL u človeka.Ak zješ jednu pudingovú misku cviklového šalátu a potom sa ti moč sfarbí do červena máš nedostatok HCL.A ja som s moč mal pre užívaním HCL vždy sfarbenú do červena až teraz sa to napravilo.Je bez červenej farby.Ináč ako asi všetci viete HCl sa tvorí v žalúdku,teda prečo existujú staré jogínské techniky na očistu žalúdka :hip: ?


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od Batles »

"Ináč ako asi všetci viete HCl sa tvorí v žalúdku"
Ahoj Early, no není to tak :D
Komponenty HCl se netvoří v žaludku, ale v krvi. Žaludek si ji vytahuje z krve za pomocí enzymů. Nebudu hledat názvy, ty se dají zjistit na netu, už si je nepamatuji.
Když žaludek po vydatném jídle začne bouchat že je to cítit v celé hrudi, tak to on zvyšuje průtok krve, aby rychleji získal potřebné množství kyseliny. Tak to je :D
Měj se hezky,
Batles


Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od Nso ci »

Batles píše: Komponenty HCl se netvoří v žaludku, ale v krvi.
S týmto tvrdením som sa ešte nestretla, preto :good:.


„Chcem byť silný nie preto, aby som bol väčší než môj brat, ale aby som porazil svojho najväčšieho nepriateľa – seba.“ Indiánske príslovie.
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od deʒa vy »

Batles píše:"Komponenty HCl se netvoří v žaludku, ale v krvi. Žaludek si ji vytahuje z krve za pomocí enzymů.
Batlesi toto čo si sem v tejto veci dal je v oboch prípadoch nezmysel. Volný vodík v krvy budiš s tým sa dá žiť a aj telo s ním vie celkom slušne "spolupracovať" ale volný chlór, tak to už je iná "káva". Hovorí ti niečo slovíčko hemoglobín? Nie náhodou sú všetky bojové plyny na báze chlóru všade vo svete tak prísne strážené a regulované. Vyťahovanie HCl z krvy enzýmami, tak to ti je i pre mňa novinka. Batlesi nože sa pochvál, neliečiš ty náhodou aj mimozenšťanov...? :laugh:


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od Batles »

deʒa vy píše:Batlesi toto čo si sem v tejto veci dal je v oboch prípadoch nezmysel.
Dejo, ty se musíš ještě hodně učit :D
Jak začneš "myslet" tak jdeš nějak bokem. Myslet neznamená vědět :laugh:
Pochopil jsi to?
Tvoje příspěvky jsou klamavé jako zrovna výše, neopíráš se vůbec o prokázené věci, "myslíš" nesmysly, zavádějící, zbytečné a duchem prázdné. Ne všechny, ale většina......
HCl -strana 256, Ph.D.N.D., H.R.Clark, Revoluce v léčení všech nemocí :D
Kdyby to nebyla prokázaná skutečnost, odborníci a labolatorní výzkumníci by tuto zveřejněnou informaci roztrhali na kusy o což se trapně opět snažíš, jako i při jiných příležitostech.
Už jednou jsem tě prosil, abys nereagoval na moje příspěvky. Tvoje ego je však nenasytné. Máš velký vnitřní problém.
Pokud jsi bretarián, máš moji úctu. Opravdovou úctu. Ale nic víc.
Znám jednu bretariánku osobně a ona je Člověk. Ve srovnání s ní, nesaháš jí ani po kotníky. Bretariáni žijí zcela jiný život, mají nastavenou mysl jinak. Tobě se to ještě nepodařilo. Co tím chci říct? Vůbec nic. Jenom pozoruji.
Omlouvám se všem za věty mimo téma, snad mně chápete :)
Hezkou neděli nám všem,
Batles :D


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od deʒa vy »

Batles píše:HCl -strana 256, Ph.D.N.D., H.R.Clark, Revoluce v léčení všech nemocí
Aha, hmm H.R.Clárk... . No dobre, tak teda pokračuj v započatom diele. Každému len to čo jeho jest, bez výnimky... :bye:


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
kalyp
Stálý člen
Příspěvky: 66
Registrován: úte 11 led 2011 16:32
Bydliště: Sev.Slovensko
Dal: 27 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od kalyp »

Milnem ahoj,
kde sa dá nájsť komplet celok tohto uryvku pdf? http://www.eugenika.cz/images/books/med ... uryvok.pdf Ďakujem!


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od milnem »

Ahoj kalype,
je z knížky,která je uvedena nahoře v příspěvku:
G.P.Malachov:Neobvyklé způsoby uzdravení a léčby.Vydala Eugenika v roce 2009.

Petroleji se Malachov věnuje od str.21 až po str.87.Ale i jinak je to velmi zajímavá kniha a stojí za to si ji opatřit,i když ne všechny metody bych si dokázala vybrat,některé jsou velmi netypické.

Akorát si myslím,že jsme v tomhle vláknu off topic,ale napravit to neumím.

M.


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od cimirek »

kalyp píše:Milnem ahoj,
kde sa dá nájsť komplet celok tohto uryvku pdf? http://www.eugenika.cz/images/books/med ... uryvok.pdf Ďakujem!
Malachov - Neobvyklé způsoby uzdravování a léčby
Pokud si stáhneš komplet 21 knih Malachova, najdeš ji mezi nimi.
http://www.ulozto.cz/xYmjQ7g/malachov-c ... r#download


Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od Nso ci »

Jasné, že našiel pohotový cimirek, nikdy nesklame, lebo nájde asi úplne všetko :) :good: :bye:.


„Chcem byť silný nie preto, aby som bol väčší než môj brat, ale aby som porazil svojho najväčšieho nepriateľa – seba.“ Indiánske príslovie.
kalyp
Stálý člen
Příspěvky: 66
Registrován: úte 11 led 2011 16:32
Bydliště: Sev.Slovensko
Dal: 27 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: HCl-všeobecná diskuze

Příspěvek od kalyp »

Ďakujem obom!!! :bye:


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“