Candidoza-přemnožení kvasinek

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od Slavek Krepelka »

julietta píše: ... noci su hrozne,sklbanie noh a skakanie. nic nejem a uz by som aj chcela, .... vdaka za kazdu radu :)
Mně svého času pomáhalo:

12 kapek chloritanu do
60 kapel DMSO přidat
12 kapek 10% citronové
2 kapky chlorovodíkové

Namazat nohy na noc a dá se i několikrát denně od šlapek nahoru.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od julietta »

Slavek Krepelka píše:Namazat nohy na noc a dá se i několikrát denně od šlapek nahoru.
vdaka slavku. nohy si mažem uz vsetkym moznym, vyskúšam aj toto, ale u mna bude problerm 20rocny s neliečenou candidou usadenou v crevach a rozlezenou uz neviem ,kde. Na diacome ju nasli v očiach.
Uvedomujem si to hlavne preto, že na jazyku pri koreni mam bobulky a biely povlak, nieco take ako je na obrazkoch na nete. fuj, nie, až tak, ale podobne. inak jazyk mam ružový.
Krce sa tahaju do noh aj od sedacich svalov, v bedrovej oblasti, tak tie skor natriem.
celu noc som kopala nohami, zrejme to crevna chripka zhoršila :ethink:


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od kutil »

julietta píše:.... celu noc som kopala nohami, zrejme to crevna chripka zhoršila :ethink:
Ahojky, mám podobný problémy s kandidózou, ale na ty záškuby svalů mě pí Bláhová napsala že to jsou parazit-grrr (u mně vlasovci a plasmódia). Zkus se někde nechat vyšetřit na parazity.....
H.v.


julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od julietta »

ahoj kutil. na testoch mi nenasli vlasovce ani filarie. mam candidu v ociach, co je divne, že inde nie. prvykrat som mala skoro vsade. ale nevadi, idem nicit presne huby. v pondelok mi da lekarka sporanex a beriem aj prirodne koreniny a čaje. tak uvidim.
pri hladani antimykotik som nasla tento clanok. mozno ste ho citali, ale preistotu ho dam ;)

http://www.badatel.sk/kpm/preco-sa-umiera-na-leukemiu/


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od martinq »

Já na kvasinky jdu frekvencí 802 Hz, ale jde to pomalu po 120 hodinách zaprování jsem asi v polovině. Ta mrška jak umře dá najíst všem kolem. Doba zapru je od 10 minut do 90 minut v kuse, záleží na momentální toxikaci či opilosti z mrtvolek kvasinek, zatim nevim jak je dostat z dutin zubů, přiložit zapper jsem se neodvážil a plasma generátor nemám. Kůra mozková již nejeví mravenčení při přiložení elektrod k ramenům, slušný poprask byl v měchýři po nalepení elektrod na podbřišek a kostrč.
Chystám se na koupel v soly a jedlé sody, prý vyleze kdejaká havěť, co žije v kyselé "půdě".


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od LenkaX »

Dovedl by mě někdo poradit co na filárie v oku ?Zapper nemám. Chemii bych raději nebrala ,ale tuším že se bez toho neobejdu. MMS na to zřejmě nestačí.....
Moje poradkyně na parazity to má také a ted je ve stádiu zkoušení antihelmitik. tak čekám, ale kdyby měl někdo zkušenost s odstraněním byla bych ráda .Lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
lena

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od lena »

martinq píše: zatim nevim jak je dostat z dutin zubů,
Me zde pomohlo a pomaha cisteni zubu s MMS, 2 aktivovane kapky MMS, zalit trochu vodou a cistit !!!. Taky jsem tomu ze zacatku neverila, ale ted cistim zuby s mms vecer pred spanim a muzu rici, ze po 3-4 tydnech je zanet u zubu, ktery me doprovazi jiz desetileti pomalu minulost. Chce to vydrzet ci trpelivost. Pod zuby jsou prave hnizda parazitu vseho druhu. Takze nevahej a vyzkousej.

A jeste co se tyce zapperovani zubu, je prave specielni zappikator na zuby (stranky od Huldy Clarck.) je jich ale vice, nize jenom jako priklad.

http://www.drclarkcenter.de/product_inf ... -luxe.html


takze se poohlidni, pokud to chces zlikvidovat zappovanim.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od kutil »

LenkaX píše:Dovedl by mě někdo poradit co na filárie v oku ?Zapper nemám. Chemii bych raději nebrala ,ale tuším že se bez toho neobejdu. MMS na to zřejmě nestačí.....
Moje poradkyně na parazity to má také a ted je ve stádiu zkoušení antihelmitik. tak čekám, ale kdyby měl někdo zkušenost s odstraněním byla bych ráda .Lenka
Leni ahojky.
Tak ta mrcha candia se strašně blbě odstraňuje :bhead:
Už sem vyzkoušel kde co a pořád se brání. Je pravdou že už je řádně oslabená ale furt žije :mrgreen:
Po jedné klůře antihelmitik se mi ty filárie taky přestěhovali do očí, prostě ti šmejdi nedají pokoj a nedají - grrr
Jukni se do vlákna Godzila za hubičku, tam sem dal příspěvek jak mi to zabralo na skříplý záda :hip: a zkouším dál. Vypadá to že ta godzila vadí jak filáriím, tak i kvasinkám :shock:
Zatím je to chvilka na nějaké posuzování stavu, ale dle jemných příznaků to godzilování těm šmejdům nejde pod nos.
Chce to asi enem vydržať.
H.v.


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od Bobina »

několik let mne trápí různé zdravotní potíže,které se stupňují.Po pátrání jsem zjistila,že mám candidu.Z jedné stránky se mi ulevilo,že mám viníka a mohu bojovat,z druhé strany jsem naštvaná,že musím bojovat :( Když jsem četla vlákno od začátku,psala si poznámky přepadala mě beznaděj/že to nejde vyléčit/ a pak zase radost/že to jde vyléčit/a jak je to namáhavé a složité a dlouhodobé :( a že nebudu moci jíst dortíčky a zmrzku/brácha má cukrárnu/a když jsem došla na poslední stránku dozvím se-zahodit poznámky a všechny přípravky a použít autopatii :lol: tak to jsem se řehtala :lol: :lol: :lol: :jump: jak jednoduché :eclap: Tak jdu pročítat vlákno s autopatií.

z jiného soudku-věřím,že vše se stane pro něco-má to nějaký důvod.Tak když něco nevyšlo nebo se stalo něco nepříjemného čekala jsem proč a vždy jsem našla odpověď.Před rokem manžel měl rakovinu-ptala jsem se proč?Teď znám odpověď-díky jeho nemoci jsem se dozvěděla o své nemoci.Díky Vám všem a tomuto foru :eclap:


ceskymo
Starší člen
Příspěvky: 187
Registrován: úte 30 dub 2013 23:34
Bydliště: momentalne kdekoli
Dal: 283 poděkování
Dostal: 155 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od ceskymo »

Tak ted nevim, jestli to patri sem, ale neco k tem skubavym noham: obcas je zazivam tesne pred usnutim, ale nahodou jsem to zahnala...
Spadla mi na pravy nart tezka litinova vana, tak jsem na nej dala vyluh z listu divizny. Asi tak dve hodky, pak jsem sla spat - a kupodivu ty zaskuby se odehravaly jenom v levy noze! Tak si ted nejsem jista, jestli to byl "sok" z ty rachy, nebo pomohla divizna, ale faktem je, ze zaskuby se mi do pravy nohy jeste nevratily a uz je to 3 dny...


Kdo se chce zblaznit, musi mit nejdriv rozum
Každý den ráno sněz žábu a nic horšího už te nepotká
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od Slavek Krepelka »

ceskymo píše:Tak ted nevim, jestli to patri sem, ale neco k tem skubavym noham: ...
:ethink: Tak snad dej výluh aj na tu druhou nohu. Třeba to bude pracovat.

S laskavým pozdravem, Slávek.

:ethink: PS: když to nepomůže, tak víme, že to vyléčí vzít po noze túbajfórem :epray:


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od julietta »

Takže po vsetkom moznom, co som vyskúšala, od byliniek cez atp lieky mi najviac zabral sporanox, ktory je na candidu. Je to smutne, ale zda, sa, že musim ist touto cestou, a ostatne, bylinky , mms, cesnak atd budu len ako doprovod, ale solo budu hrat antimykotika. Sporanox mi nechcu lekari uz predpisovat, že ho davaju len v krajnych pripadoch , lebo zaťažuje najviac pečen, ale mne to fakt nevadi, hlavne, že sa konečne možem vyspať.
Dochadzam k tomu, že candidu mam aj v mozgu mam prejavy aj kryptokokovej menigitidy. Ked som vsak brala sporanox, mysel sa mi vyjasnovala, akoby som cela ožila, vratil sa mi elan , aktivita a aj radost a nemusela som riesit, ci budem spat, co robit ked budu sklbat nohy.Mne totiz nesklbali len nohy ,ale aj cely chrbat, celkovo som sa zatriasla. Najviac som vsak spominala nohy.Niekedy som tiez bola aj mentalne taka divna, presla som na červenu, v domnienke, že je zelena, alebo som dost zabudala, že som mala zavolat niekomu a to, ked som mala nieo rychle vyriesit a rozhodnut, bol pre mna utrpenie. Mavala so často stuhly krk a po rehabilitaciach to bolo este horsie.
U lekarov je to vsetko take pomale, vobec nas nepočuvaju, len si myslia, že oni vedia najlepsie, ake mi povedala kožna, prečo jej neverim, ved ma 30ročnu prax. Dlho som do nej hučala, že mastičky mi nepomahaju, že to musim liečit zvnutra. A včakarni pacienti boli tiez znej zufali, že len masticky a kremiky. Ale toak liečia vsetci kožiari v sučasnosti.
Po dvojtyzdnovej pauze od Sporanoxu sa opat viac budim, aleuz aspon viem , akou cestou konečne mám ist.
Candida je vacsi nepriatel ako si vsetci aj s lekarmi myslime. Dieta je na nu slaba, vynechanim cukrov atd. je len ako taka pomocka.
Bobina, aj ja sa nechcem vzdat zkuskov a ako rada by som si dala aj tie z cukrarne tvojho brata ;) :D


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od Slavek Krepelka »

julietta píše: .... Mne totiz nesklbali len nohy ,ale aj cely chrbat, celkovo som sa zatriasla. Najviac som vsak spominala nohy. ...
Kdybych tam nebyl, taky bych tápal. Imunita Julinko. Pokud nesrovnáš bojiště, budeš střílet stále těžšíma kanónama a jedninné co rozstřílíš bude tvý tělo. Podívej se do vitamínu C, prakticky na konci, a že jsem se taky nastřílel.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od julietta »

Slavek Krepelka píše: Imunita Julinko. Pokud nesrovnáš bojiště, budeš střílet stále těžšíma kanónama a jedninné co rozstřílíš bude tvý tělo. Podívej se do vitamínu C, prakticky na konci, a že jsem se taky nastřílel.
Slavku, imunologička mi tvrdi, že mam dobru imunitu, ale tie ich hranice uz davno neplatia na súčasnu dobu.
Candida a rozne huby su ťažkí hráči, tí sa tak skoro nevzdavaju. Ničia nasu imunitu, naše telo skrz na skrz, psychiku a veelmi ťažko zaberaju naše experimenty na nich. Treba nasadit vsetky možne poznatky, všetko, čo vieme, že ich ničí a bud nás to zabije alebo sa z toho dostaneme.

tak nech to zvladneme :good:


ceskymo
Starší člen
Příspěvky: 187
Registrován: úte 30 dub 2013 23:34
Bydliště: momentalne kdekoli
Dal: 283 poděkování
Dostal: 155 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od ceskymo »

Slavek Krepelka píše:Tak snad dej výluh aj na tu druhou nohu. Třeba to bude pracovat.

S laskavým pozdravem, Slávek.

:ethink: PS: když to nepomůže, tak víme, že to vyléčí vzít po noze túbajfórem :epray:
Tubajforem! :laugh: :laugh: :laugh: ... no, mozna by to pomohlo :)
Kdyz ja to skubani mam jenom obcas, a to dost malokdy.... zkusim se ted soustredit na pozorovani, co tomu predchazi, ale mam pocit, ze kdyz si davam zatez, na kterou moje (zensky) telo neni staveny, asi...
Podle plivaciho testu kandidu nemam, tak kdovi, kdo si v tech mych nohach vlastne hraje :dknow:


Kdo se chce zblaznit, musi mit nejdriv rozum
Každý den ráno sněz žábu a nic horšího už te nepotká
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“