Koloidní stříbro

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od vokoun »

:D Poradte kde koupit nejkvalitnější koloidní stříbro používám Ag 100 z Angl. a nějak se mi to zdá slabé a nebo málo účiné ale možná je to jenom můj pocit. Dík Vokoun :lol:


strieborko
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: úte 20 kvě 2008 18:32
Dal: 1 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od strieborko »

voja píše:Zdravím všetkých, v poslednej dobe mám problém zohnať vyhovujúcu Aqua Pro Injectione (Imuna). Pri posledných štyroch nákupoch sa vodivosť pohybovala od 1,7 do 5 us (boli to dokonca rôzne výrobné šarže kúpené v rôznych lekárňach v Košiciach). Stretol sa niekto s podobným problémom?
Ano je to ako pises, mam ten istý problem.
Neviem co v tej Imune stvaraju ale ked takouto vodou riedia injekcie neviem,neviem
Kopoval som ju po kartonoch 10ks v kartone, kazda flasa v tom istom baleni mala inu vodivost nechapem???????
V lekarni si zacinam davat robit destilku, vedia ju urobit aj na 0,3 mikro s, stane sa ze urobia aj 0,8 a urobily mi aj 1,5
Je to o pristupe
Som z BA zostavam s pozdravom


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od poota »

Ve vlákně "Živá a mrtvá voda" jsem citoval:
Když měříme vodivost vody vyčištěné mnohonásobnou destilací v platinové nebo křemenné aparatuře, zjistíme, že přes největší pečlivost při čištění má nakonec stále určitou malou vodivost. Tuto vodivost způsobuje vlastní ionizace (autoprotolýza) vody:
2H2O = H3O+ + OH-
Z toho vyplývá, že momentální vodivost vody závisí nejenom na způsobu výroby, ale také na tom, jaká doba a za jakých podmínek od její výroby uplynula.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
strieborko
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: úte 20 kvě 2008 18:32
Dal: 1 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od strieborko »

Aqua Pro Injectione od Imuny mavala roky cca od 2007 do konca roku 2011
vodivost 0,1-0,3mikro s, u mna proces zacinal od 0,35mA a trvalo aj 2-3hodiny lez sa prudovy odber vysplhal
na prud 1,4mA, ktory mam nastaveny ako konecny.
Chcem povedat len tolko, ze ked Aqua zacala vyrabat od konca roku 2011a je to aj tohto roku, mam sarzu do roku 2014, kde bola
znacne zvysena vodivost.
proces nabiehal aj s prudovymi hodnotami 0,8 - 1,4mA, podla toho aku mala vodivost-max.vodivost som nameral az 7,5mikro s
z toho usudzujem, ze s tou vodou nje je vsetko v poriadku.

:idea: Citování celého příspěvku, když odpovídáš přímo pod ním, je zlořád, který se snažím vymýtit - poo.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od poota »

strieborko píše:.. z toho usudzujem, ze s tou vodou nje je vsetko v poriadku.[/color]
Třeba opravdu není - a máš nějakou lepší?

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
strieborko
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: úte 20 kvě 2008 18:32
Dal: 1 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od strieborko »

poota píše:
strieborko píše:.. z toho usudzujem, ze s tou vodou nje je vsetko v poriadku.[/color]
Třeba opravdu není - a máš nějakou lepší?

Zdravím - poota
Keby som mal na vyse nejakých cca 1200Eur u nas SK, tak by som asi zainvestoval
do vlastného kolonového destilaku u Vas vychadza podstatne lacnejsie pozri : http://www.thermofisher.cz/produkty/demiwa-5-roi
tymto destilakom robia v tej lekarni co som spominal v predchadzajucom prispevku
Chcem tym povedat, ze si pripadam ako medzi 2 mlynskymi kamenmi a hladam nejake riesenie, aby som si KS aj
madalej mohol vyrabat.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:Ve vlákně "Živá a mrtvá voda" jsem citoval: Když měříme vodivost vody vyčištěné mnohonásobnou destilací .......... Z toho vyplývá, že momentální vodivost vody závisí nejenom na způsobu výroby, ale také na tom, jaká doba a za jakých podmínek od její výroby uplynula.
... nejen to, ono záleží i na "skladbě klustrů" ... jako příklad uvedu "mikrovlnkovou vodu", tj. vodu jenž prošla několika minutovým varem v mikrovlnce, během čehož se "lehce" změní i její fyz. vlastnosti (nejspíše změnou vnitřní struktury = možná, že vodíkové vazby potom zafungují trochu jinak) ... při měření této vody je vidět, jak její "zvýšená" vodivost po skončení varu během necelé minuty prudce klesne, další znatelný pokles je v rozmezí několika minut, další potom v řádu hodin ... a na původní vodivost se vrátí až za několik dní ... samozřejmě se na tom podílí i pokles teploty, ale ten nekorespondoval s křivkou vodivosti ...... možná se na tom rozdílu částečně podílela i výše uvedené "autoregenerační schopnost vody - samovolné zvyšování vodivosti" ... :ethink: ...

PeS: ... po těchto a dalších souvisejících pokusech jsme zcela přestali používat mikrovlnku k ohřevu jídla ... 8) ... jediné, co z mikrovlnky "občas skousnu" je popcorn ... asi tak 2x do roka ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
araziel728
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: úte 31 kvě 2011 20:19

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od araziel728 »

Ahojte,

potreboval by som koloidne striebro hlavne na preplachovanie oci, popripade zvysok pouzit vnutorne. Vedeli by ste mi poradit:
kde by som mohol zohnat koloidne striebro (neviem ci mam verit tym koloidom z "BIO" shopov), radsej by som kupil od nejakeho "domaceho majstra", co uz ma postup vymakany aj na zaklade informacii z tohto fora. Dalo by sa poslat aj na slovensko?
bude mi stacit 0.5 litra? Cital som ze oci sa preplachuju len par kvapkami denne, a kura by to mala byt na 2 tyzdne.
aka by mala byt koncentracia na oci? 20ppm je optimum?

Vopred dakujem za vsetky informacie.

Laco


Uživatelský avatar
abul
Zasloužilý člen
Příspěvky: 207
Registrován: pát 16 dub 2010 6:34
Dal: 106 poděkování
Dostal: 197 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od abul »

strieborko píše:Keby som mal na vyse nejakých cca 1200Eur u nas SK, tak by som asi zainvestoval...
Nebylo by lepší něco odsud? http://www.filtracevody.cz/store/depart ... stemy.html Parametry myslím celkem podobné, ale cena podstatně přívětivější ;)


Když mluvíš, tvá slova by měla být lepší než ticho.
strieborko
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: úte 20 kvě 2008 18:32
Dal: 1 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od strieborko »

vyzera to zaujimave, ta cena je super oproti "thermofisher" co som dal typ ja


Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od jardax »

No já nic proti děcka, vařil jsem jakokoloid z nejlepčí vody a když najednou byla nouze, nepohrdul jsem vodou z kohoutku. Výsledek tentýž!!! Funguje to z ultra pure water stejne tak i z kohotkovej....
Ve spešl návodech, které zde najdete, jde spíše o reprodukovatelnost výsledků... nikoliv o skutečný výsledek. Skutečný výsledek dosáhnete i s použitím kohoutkové vody, jen ta čísla budou jinak - výsledek stejný!
Jde o to, jestli budu hloupou tupou ovcí... jestli chci, budu!


strieborko
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: úte 20 kvě 2008 18:32
Dal: 1 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od strieborko »

jardax píše:Skutečný výsledek dosáhnete i s použitím kohoutkové vody, jen ta čísla budou jinak - výsledek stejný!
Jde o to, jestli budu hloupou tupou ovcí... jestli chci, budu!
mr.jardax
ked to robis s tej vody s kohotku pouzivas to na hnojenie umelých kvetin
a co rastu?
mam pocit, ze toto je forum o KS a nie o vyrobe bojových chemických zbrani
P.S.
posli mi prosim vzorku toho produktu co vyrobis s tej vody s kohotku
dam to u nas v labaku na rozbor
adresa:
Deratizacná Divizia pre boj s mimozemskymi skodcami


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od poota »

jardax píše:Funguje to z ultra pure water stejne tak i z kohotkovej....
"Funguje" to sice stejně, ale výsledek se podstatně liší!
Ale o tom jsme se bavili již v počátcích tohoto vlákna.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od jardax »

mrs strieborko - no nevím, jestli ty vaříš jakokoloid na zalejvání kytek, proč ne, proti gustu....
Osobně ho spíš piju, nebo si ho píchnu pod kůži a tou jehlou klidně i z té kohoutkové.
Jestli máš firmu na likvidaci mimozemských hlodavců a na pěstování květin, tak tvé zkušenosti v oboru produkce koloidního stříbra jsou jistě vesmírné...
Poota - psal jsem v nouzi, nenabádám nikoho vařit jinak, než je zde doporučeno. Na akutní zánět dásní mi to ale fakt z té kohoutkové zabírá stejně jako z upw.


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od Ilem »

jardax píše:No já nic proti děcka, vařil jsem jakokoloid z nejlepčí vody a když najednou byla nouze, nepohrdul jsem vodou z kohoutku. Výsledek tentýž!!! Funguje to z ultra pure water stejne tak i z kohotkovej....
Ve spešl návodech, které zde najdete, jde spíše o reprodukovatelnost výsledků... nikoliv o skutečný výsledek. Skutečný výsledek dosáhnete i s použitím kohoutkové vody, jen ta čísla budou jinak - výsledek stejný!
Jde o to, jestli budu hloupou tupou ovcí... jestli chci, budu!
Máš pravdu, tupá ovce se nezajímá proč.
Ale někoho jiného to možná zajímá. Nejde o to, že by koloidní stříbro vyrobené z kohoutkové vody, nefungovalo. Když se dodrží proudová hustota, funguje. Problém je jinde. Stříbrné ionty se ochotně navazují na všechno, co ve vodě najdou. Tím vzniká řada jedovatých stříbrných solí. Takže, pokud se chceš postupně otravovat, klidně používej kohoutí vodu pro výrobu KS. Na zánět dásní to fungovat bude.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“