Koloidní stříbro

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jardax
Zasloužilý člen
Příspěvky: 222
Registrován: úte 06 dub 2010 1:57
Dal: 56 poděkování
Dostal: 104 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od jardax »

Jistě si všichni dovedeme představit, jak ve středověku používali elektrolýzu, ultra pure weter, čisté Ag.... že by se otravovali a to jim bylo celkem jedno, co do střírných pohárů lejou, bylo jim celkem fuk. Chlastali ze stříbra a byli zdraví. Jistě řešili problém, že velikost koloidu je tolik a tolik, že pijí brambory a že si škodí...
Jen se zapomíná na to, jak to vlastně všechno začalo a kdy. Jdeme a koupíme si jakokoloid za 200, obchodník si mne ruce, protože vydělal 195.
Naposledy upravil(a) jardax dne pát 29 bře 2013 7:29, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jardax píše: ... Chlastali ze stříbra a byli zdraví....
Ono je to trochu jinak.To stříbro se získávalo dost primitivní metodou z téměř čistě olověné rudy a obsahovalo nikoliv stopové, ale procentuální množství olova. http://www.athens123.com/Main_HTML/Silv ... rocess.htm Tohle bylo pro hodně bohaté. Pro méně bohaté, ale bohatší, zbývalo na výrobu nádobí, především stolovacího, olovo a bylo podstatně rozšířenější. Jsou i historikové, kteří spekulují, že jednou z příčin pádu Západořímské Říše bylo právě používání olova na výrobu kdejakého nádobí a že Římani, především vyšší vrstvy, se více méně zbláznili otravou těžkými kovy. především olovem. Podívám-li se na takového Caligulu, ani mi ta spekulace nepřipadá nepravděpodobná, naopak.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od A(&F) »

jardax píše:Chlastali ze stříbra a byli zdraví
... pokud je to vztaženo k té době, tak relativně ano, ... i když správnější definice asi je, že "střední třída / nižší šlechta" na infekční nemoci nechcípala tak často jako chudina, která se nestravovala pomocí stříbrného nádobí ... popř. jako "hoch šlechta", kterážto namísto stříbra užívala nádobí ze zlata ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
viktoria
Stálý člen
Příspěvky: 40
Registrován: úte 19 bře 2013 12:45
Bydliště: Slovakia
Dal: 32 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od viktoria »

Pomóooc, chlapci, bolí a štípe ma jazyk. Mám ho nejaký divný, suchý, hrboľatý a drapľavý, povlak biely, hnedé fľaky od kávy, zadná časť jazyka ružová,. Jedla som kokosový zákusok, ktorý mi jazyk rozdráždil a v tom momente ma začal štípať celý jazyk až hlboko do hrdla, ako keby som jedla chilli papriku. Čo to môže byť? Momentálne beriem duomox, helicid a entizol. Pomôže mi koloidné striebro na to? Pomóooooc!


V.
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od libcosenior »

V našej dobe (decko, mám 55) sme používali hliníkové príbory (moja výška je 172 cm). Hovorí sa, že preto sme vysokí. My sme asi neboli takí chudobní a mali sme doma antikor. Ale aj tak ma prekvapuje, že ja som o 1 cm nižší ako bol môj otec a môj brat (mladší o 3 roky) je vyšší odo mňa zhruba o 15 cm.
Mám dvoch synov. Starší (30) je vysoký asi 185 a mladší (23) je vysoký asi 175. Asi veľmi premýšľam o ...., ale aj tak je to divné.


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od Slavek Krepelka »

viktoria píše:.... Pomóooc, ...
Alternativy:
1) kapka HCl jak je z drogerie 30-35% do deci vody a nakapat na jazyk několikrát denně.
2) Trochu uriny a podržet pár minut v puse několikrát denně.
Po ošetření zakápnout olivovým olejem. Hlavně to ničím pokud možno nedráždit.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
viktoria
Stálý člen
Příspěvky: 40
Registrován: úte 19 bře 2013 12:45
Bydliště: Slovakia
Dal: 32 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od viktoria »

Slávek, ďakujem za radu... skúsim... keďže nemám HCL, tak beriem druhú alternatívu... to štípanie stále pretrváva po celej ploche jazyka...
pa
vďaka... utekám na záchod :-)


V.
MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od MIRKO »

Ahoj Viki.To vypadá na nesnášenlivost skořápkových plodů...hlavně vlašských ořechů.Ty často vadí i zdravým lidem.Napadá mě souvislost s parazity...ti nemají různé plody vůbec rádi, a nebo ten duomox vymlátil přátelské bakterie a tvé sliznice se staly přecitlivělé.Možná je pravda oboje...a brát ještě k tomu helicid se mi jeví jako krajně nerozumné...to raději hcl.:bye:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
viktoria
Stálý člen
Příspěvky: 40
Registrován: úte 19 bře 2013 12:45
Bydliště: Slovakia
Dal: 32 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od viktoria »

Mirko, včera som jedla tekvicové (dyňové) jadierka celý pytel a v pohode, predtýždňom vlašské orechy v pohode, teda sucho v ústach bolo, ale štípanie nie... lieky beriem, ako mi ich lekárka predpísala... tak neviem čo sa deje. Ale tá precitlivelosť ma zaskočila... robí si to so mnou čo chce... nestačím sa diviť


V.
MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od MIRKO »

No já taky reaguju na vlašské ořechy pokaždé jinak...jednou v pohodě, zítra mě jazyk pálí...Stejné je to i s MMS,popř. antihelmintikama...různé reakce.Může tu mít vliv i úplněk co ted byl, to mívají paraziti největší aktivitu...no a léčit se zároven pomocí Mudrů a zároven alternativně se mi nezdá moc rozumné, mnohdy se tyto dva postupy nesnesou dohromady
a člověk i mnohem hůře rozpozná případnou odezvu na to, co mu škodí a nebo pomáhá.Těžko lze sedeti na dvou židlích...Přeji krásné svátky. :D


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
TomasTP
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: úte 05 bře 2013 10:35
Dal: 1 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od TomasTP »

Ahoj lidi. Trochu to tu opráším. Nestavěl jste někdo generátor uvedený v časopise WM ? Jedná se o tohle zapojení: http://tomas.tode.cz/schema_koloid.jpg
Nemůžu za boha přijít na to, co to tam je za piezo. Podle specifikace zapojení ta 555 s tím nemá nic společného, takže je nutný použít piezo bzučák, tedy samobudící piezo, jenže ty jsou různé na různý proud a napětí. Při spuštění a zkratu elektrod je tam nějakých 2,5V naprázdno a netuším kdy to má signalizovat, poklud dam nějaký nízko vybuditelný tak bude postupně signalizovat zvyšující se vodivost tím, že bude postupně zvyšovat hlasitost. To mám jako poslouchat a určit podle poslechu v jakém stavu je výroba ? Možná tu bude někdo kdo to stavěl (za dotaz nic nedám) a třeba mi dá radu. Díky a hezký den všem


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od cimirek »

TomasTP píše:.... generátor uvedený .....v časopise WM ......http://tomas.tode.cz/schema_koloid.jpgN
Není toto zajímavější?
http://energieupramene.blogspot.cz/2012 ... loidy.html


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od poota »

Shodou okolností jsem totéž zmiňoval předevčírem ve "Spinování vody" :D

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
TomasTP
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: úte 05 bře 2013 10:35
Dal: 1 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od TomasTP »

Už jsem na to koukal, i v souvislosti s autem, kam se to dává do sání :-D Nicméně...tamto mám sestrojený a i kdybych to z nějakého důvodu nepoužíval, nebo někomu přenechal..stejně bych to chtěl mít funkční tak, jak má...takže platí, že za každou přínosou radu díky !


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od Iv »

TomasTP píše:Už jsem na to koukal, i v souvislosti s autem, kam se to dává do sání :-D Nicméně...tamto mám sestrojený a i kdybych to z nějakého důvodu nepoužíval, nebo někomu přenechal..stejně bych to chtěl mít funkční tak, jak má...takže platí, že za každou přínosou radu díky !
Nezapomeňte ale rozdíly pro auto a pro výrobu přírodního koloidu, je tam rozdíl ve směru závitů!


Svůj šírák odhazuji vdál a letím zpět ke hvězdám. (Cyrano)
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“