Metody léčení

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: TA DAMA AT SI VYSETRI MOZEK..

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Antahkarana píše: Lidi, kdyz chcete byt zdravi, tak v prvni rade zapomente na lekare a jejich "milou" pomoc...

Jeste ze psychicky narusenym neodstranuji mozky...

A ta cuuza at si da vyoperovat mozek taky, mozna v nem ma neco jako nador hlouposti..

Hloupost to je ostatne moc oskliva nemoc a nezabira na ni NIC!!!
Vyhledej si výraz "lobotomie" :shock:

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: odstranit mozek

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Antahkarana píše::) jak ja nesnasim tyto klasicke medicinske dezinformacni kampane!!!
no v prvni rade at nikoho nemyli ze to jaksi vyzniva starostlive a osvetove. je to jenom hloupa propagace a nabor pro urologicke ordinace a takovy ten nevysloveny apel na duveru v zdravotnictvi. indoktrinovani idioti dale indoktrinuju nesamostatne myslici lidi... je jasne ze jde o IQ 10 uroven lidi co tim budou ovlivneni
JóJó. A co takhle hysteroctomie kvůli benigním cystám, která má vynikající úspěšnost plných 96% podle samotných MuDrů. Jenom 4 ze 100 to nepřežijou. Že ty ženský nestojej u špitálu a nepočítaj, kdy se dostanou na řadu, aby nebyly mezi 97 a 100? To nemluvíme o námi tak oblíbených ňadrech. Vždyť oni nám ty ženský ořezávaj jak tužky a kuchaj jak slepice kvůli dost, podle mne, nízkým pravděpodobnostem. Hochu, těm našim lehkověrným ženským dávaj zatraceně zabrat už dávno a je jenom spravedlivé, aby se vrhli i na chlapy, ne? "STRACH" :evil:

Jo, ta hysteroctomie je odstranění veškerých ženských reprodukčních orgánů od solaru dolu.

No a s těma koulema. Vzhledem k tomu, že určitost diagnostiky rakoviny je i po biopsii kolem 70% jistá, než se dostaví nezvratné příznaky, tedy 30% neurčitá.... no, nedej se vykulit :shock: ? Vždyť je to jenom další metoda, jak z nás dělat voly. Co se čuříš? Je to na denním pořádku. Vždyť kde kdo vsází lotýnku na nepoměrně menší šance. Vždyť se vlastně jedná o reálný optimismus s tou rakovinou.

AT' ŽIJE MMS A CHLOR

Máš bod. +1 :good:

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Antahkarana
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: pát 16 črc 2010 15:06

no jo no, mas uplne recht Slavku,

Příspěvek od Antahkarana »

je to jak v Kocourkove. ale smysl to dava, ono totiz jde o redukci obyvatel a prodat se to da jako prevence rakoviny... kdyz se clovek diva tak v tom ten blueprint uvidi. tak jak nas praskuji z oblohy, ockuji rtiti a arsenikem a jinymi svinstvi, krmi GMO produkty a tak dale a tak dale.. chemoterapie treba u rakovinou odsouzenych lidi dalsi bujeni nemoci jenom uspisi a tak nemocnych sup odlifrujem na onen svet a teprve nove narozenych ocejchujem tezkymi kovy v 200-nasobnych mnozstvech nez je povolena hranice [o ktere taky pochybuji] aby snad se tem ubozackum nevyvinula zdrava imunitni soustava jeste nez se stihla..

mas pravdu, docela s tebou souhlasim, jdou ted po chlapech a zamer je jednoznacne potlacit jak se jen da nekontrolovatelne mnozeni. ostatne kvuli tomu se prislo na trh s tzv. planovanym rodicovstvim a antikoncepci, kondomy a volnym soulozenim kazdeho s kazdym protoze to pomaha sirit pohlavni nakazy - take peclive pripravene puvodne pro rozvojovy svet aby se snad v zdravi prilis nemnozil.

pointa totiz je, ze nemohou vytahnout ty sve kulomety a postrilet 3/4 obyvatelstva - to by bylo dost napadne i pro minusove IQ hodnoty, tzv. ovcany... ale kdy se to udela pomalu a nenapadne, neprimo, tak se to zvali na dobu, okolnosti, valky, a na lidi samotne, na prirodu, kterou treba vylepsit [GMO] a pod. zvasty o prelidneni tomu jen hraji do karet protoze podvedome strkaji do lidi aby si uvedomili ze "je nas moc, je na case myslet sebedestruktivne..." - tak hergot at s tim zacnou Gatesove a Rockefellerove a pak snad se obetuji i slusni lide pro dobro veci! ale zacinat temi slusnymi a aby to koordinovali demonicti korporatokrati, to je podle meho slusny narez. :evil:

samozrejme - MMS - at dobry Buh zehna Jimu Humblovi a ze s tim prisel. ono se jim to nelibi, ze ta vecicka funguje skvele a umrtnost nepodporuje a je navic vcelku k dostani...
[tedy nevim jestli jsi to nenapsal jako ironicky ten CHLOR. snad o chlor ani moc nejde..] mne se tedy MMS osvedcilo.

zdravim te


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: no jo no, mas uplne recht Slavku,

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Antahkarana píše:[tedy nevim jestli jsi to nenapsal jako ironicky ten CHLOR. snad o chlor ani moc nejde..] mne se tedy MMS osvedcilo.
Nazdar A.

O tom chloru si tu počti na vlákně HCl-Základní fakta. Budeš valit oči jako jsem je valil já, když to Merlin hodil k naší boudě. Nešlo rozhodně o sarkasmus nebo ironii. Je to možná ještě horší jed než MMS. Hlavně si ho sami vyrábíme a bez něj je nám krušno. Samozřejmě, dobrého pomálu, ale ne zas skoro nic.

Ahoj, Slávek.
Naposledy upravil(a) Slavek Krepelka dne ned 30 led 2011 4:26, celkem upraveno 1 x.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Antahkarana
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: pát 16 črc 2010 15:06

ted nevim

Příspěvek od Antahkarana »

jestli te dobre rozumim, muzes to trochu rozvest?
to jako ze MMS je jed? :shock:
to sice neslysim poprve, FDA a jini se o tuto pomlouvacnou kampan snazi velice chytre... ale snad jsem ocekaval, ze tady to moc nebude zvykem.
prosim te zkus trochu vic o tom cos mel na mysli
dik


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: ted nevim

Příspěvek od Slavek Krepelka »

No přeci když toho MMS zblajzneš půl deka, možná trochu míň, tak tě to složí do rakve. Chlór tě taky složí a stačí ho míň. I ta sůl Tě složí, když je jí pytel a spadne Ti na hlavu, ale sníst ji musíš dvacet pět deka, aby to byl jed na jedlovej kabát. Všechno je jed, pokud je toho moc. Asi by ses divil, taky jsem to pošťoural, jak Ti arsenik dokáže udělat dobře ve správné formě a množství, no, a taky je to jed, když je toho moc. Zbašti pytlík codeinu proti kašli a taky se tví pozůstalí smíchy neudrží.

Takže vysloveně, abych Tě nenechal na pochybách.

S tím MMS a chlórem jsem to myslel naprosto vážně a upřimně. Počti si.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Antahkarana
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: pát 16 črc 2010 15:06

probuh

Příspěvek od Antahkarana »

ale kdo rika ze bych to pil jako vodu, nebo nekdo jiny? snad normalne s rozumem a dle overeneho davkovani...

jsou vsak lidi co jsou zasadne proti MMS v jakemkoli mnozstvi a nikdy to nevyzkouseli...


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

To je hezký, jak si tady notujete.

Příspěvek od aNONym »

A spřádáte konspirační teorie "o plánovaném snižování stavu obyvatelstva" pomocí kleštění chlapů, popř. podpory volného sexu za účelem šíření pohlavních chorob. :D :D Non

Hele, zkuste se na to celé podívat trochu jinak. Vždyť ona zmíněná kampaň může pomoci spoustě lidí. Někomu třeba k tomu, aby zjistil, že něco takového existuje, protože o tomto nebezpečí dříve neměl ani potuchy, takže se díky včasnému zjištění může ještě včas uchýlit k alternativám. No a těm ostatním, co buď na všechno kašlou nebo se následně výhradně upínají k lékařské péči, atd. Asi netřeba více rozvíjet. ;)


PS: Antahkarana, myslíš, že by (ne)šlo něco udělat s tou (ne)diakritikou? :roll:


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Antahkarana
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: pát 16 črc 2010 15:06

nu já vlastné mám českou klávesnici...

Příspěvek od Antahkarana »

... ale jsem navyklej psát jenom anglicky, tak proto a pak když bych měl dát diakritiku jak se sluší a patří, v průbehu psani na to zapominam vis...?

no ale, ta kampaň, nebo program odkud ten klip pochází se mi vůbec nepozdává už ze zmíněných důvodů. problém na sebe upozorní tak nebo tak i sám a není potřeba z toho délat takové rošambo a strašit prosté lidi. snad nevěříš že si je někdo neohmatává??? ale podsouvají lidem co si mají myslet a přímo navádějí k tomu aby věřili že věci jsou ireversibilní a co dělat. eugenický kontext z toho přímo sálá a snad jen málokoho napadne spojit masové vyvražďování s tak "nevinným" programem že jo... a přeci je to stavěno na důkladne znalosti malomyslné mentality lidí a jejich hrůzy z maligních nádorů a rakoviny vůbec. a jiná věc, když už někdo za tím mudrlantem v bílém plášti skoří a nález se potvrdí, je prakticky jen malá šance že se z toho byrokraticko-farmaceutického cirkusu vymaní. byl bych zvědav na průzkum veřejné mínky ohledem důvěry běžné populace v alternativní medicínu... :cry: vždyť komě ibalginu, a extaze tato nová mládež nezná nic než propagandistické slogany a jiné hlouposti. totiž, kdo neví oč jde a proč má o co jít, tak ani alternativy nehledá. a pak, proti neviditelnému nepříteli se těžko brání, pokud se to vlastně tváří jako přítel.

je to složité. sakra vyčerpávající s tou diakritikou, hochu...


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: probuh

Příspěvek od poota »

Antahkarana píše:..ale kdo rika ze bych to pil jako vodu, nebo nekdo jiny? ..
No přece ten, kdo chce poukázat na "jedovatost" přípravku!
Stejným způsobem lze poukazovat na nebezpečnost mikrovlnky tím, že živá zvířata v ní zahynou.
Úplně stejně je i životu nebezpečný automobil - k vidění jsou fotografie mrtvol ve zdemolovaných autech.
A viděl jsem i ohořelé mrtvoly - že by se mělo zakázat i tepelné upravování potravin?

Přitom se cudně pomlčí o tom, že prakticky všechny léky jsou vlastně jedy - proto je jich většina jen na lékařský předpis, aby dávkování stanovil někdo kompetentní.

K té diakritice - být Čechem není žádná sranda, ale když to někdo dokáže bez chyb, tak už ve světě něco znamená :lol:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Re: probuh

Příspěvek od Bardioc »

poota píše:Přitom se cudně pomlčí o tom, že prakticky všechny léky jsou vlastně jedy - proto je jich většina jen na lékařský předpis, aby dávkování stanovil někdo kompetentní.
A ještě se kryjí alibistickými příbalovými letáky, případně rozhlasovým sloganem "pečlivě si přečtěte příbalový leták". Když poté někdo na následky užívání takového "léku" zemře, tak se příslušná chemička ohradí, že je v letáku přece napsáno, že jedním z vedlejších účinků je smrt. :evil: Howgh!


Žádná budoucnost nenapraví, co zmeškáš v přítomnosti. A. Schweitzer.
Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Videoklip k věci

Příspěvek od Bardioc »

Tento klip k tématu se Xindlovi X povedl - Chemie


Žádná budoucnost nenapraví, co zmeškáš v přítomnosti. A. Schweitzer.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: nu já vlastné mám českou klávesnici...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Antahkarana píše:... ale jsem navyklej psát jenom anglicky, tak proto a pak když bych měl dát diakritiku jak se sluší a patří, v průbehu psani na to zapominam vis...?
je to složité. sakra vyčerpávající s tou diakritikou, hochu...
Na to si zvykneš. To tak dloho netrvá. Já píšu na anglické klávesnici a celkem to jde. Akorát s touhle mám problém, že nechce dělat dlouhé velké samohlásky a některé věci jsem na ní ještě při českém psaní nenašel.

Jinak skutečně fajn.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Antahkarana
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: pát 16 črc 2010 15:06

no jo

Příspěvek od Antahkarana »

ale kdyz se neco napise jako: 'to je jeste hosi jed nez MMS' tak to navozuje dojem, ze dotycny odsuzuje vec jako takovou.
jisteze jsou tyto mnozstevni souvislosti znamy, nic noveho pod sluncem.
a lidi co MMS odsuzuji jaksi pausalne tak to asi jeste nezkusili, pripadne to michali dohromady s antioxidanty a pak se divi ze jim to nic nedela. a pak to pomlouvaj.
to snad neni tady zrejme bezne, tohle forum jsem se rozhodl navstevovat prave diky tomu, ze tady se neprosazuji pouze jednostranni nazory a je lze ze zkusenosti mnoha lidi vydestilovat neco cenneho. take hledam ruzne alternativy a detoxikacni reseni a treba s MMS mam zkusenost. no jen aby se nepsalo znovu o tom jaky je to jed kdyz se to pije jako voda... tak ZDURAZNIM: jde o kapky aktivovane NaCVlO2 po dobu 3 minut 5-nasobnim mnozstvim 10%-ni kyseliny citronove a zalite vodou - ta danou latku zredi jeste dal v pomeru priblizne 1:1000. pak, jsou lidi kteri tvrdi jak to moc skodi, rozbiji cervene krvinky a ze je to belidlo a nemaji sajnu o cem toci, protoze to nikdy nezkusili jak to fajn regeneruje organismus... tady se jedna o lidi zasazene negativni propagandou kterou vytvari ti co uz ale vedi co delaji a haji spise farmakologicke zajmy nez lidske. no, ale nebudu se o tom moc dal sirit - toto vlakno je pry o koulich...

no, kdysi jsem psal s diakritikou ale pak jsem se dostal do anglickeho prostredi a jaksi doslo k preorientovani na bezdiakritikove psani. fakt mam s ni problem, snad to az tak nerusi jak se anonym vyjadril.

zdravim


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

rodinný recept

Příspěvek od jani »

Na zavápnění kostí, u nás v rodině se používá od pradávna, říká se mu lék na artrozu, já mám však spíš pocit, že je to lék na osteoporozu. V každém případě ho nyní chystám pro syna, má šílenou paradentozu, takže " děláme " zuby.
Zde je recepis:
štáva z 5-6 citronů bez pecek, 3-4 celá vejce i se skořápkou. Dát do sklenice a vložit dolů do lednice, každý den obracet
po dobu 12ti dnů.
Poté přidat:
12 dkg cukru
12 dkg medu
0,25l alkoholu ( rumu )
Vše rozmixovat, přecedit přes plátno a uschovat v lednici.
Dávkování:
po večeři vzít jednu polévkovou lžíci každý den


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“