F - scan Compact v.2.15, diagnostika DIRP

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
JWest
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: stř 08 čer 2011 6:06
Dal: 4 poděkování

Re: F - scan Compact v.2.15, diagnostika DIRP

Příspěvek od JWest »

Mě také F-scan velice zaujal a také jako doplněk k plasmě. Bez diagnostiky je to takové střílení naslepo. Navíc ze všech diagnostických přístrojů je nejlevnější, byť je stále drahý. Stále zvažuji, jestli usilovně spořit, abych si ho mohl pořídit. Trojka by měla být nejpřesnější. Hledal jsem nějaké diskuse uživatelů, ale nenašel jsem nic.
Rád bych se zeptal (kdo má zkušenost), umí to také určit, kde v těle se jaký patogen (frekvevce) nachází?
Další věc, která mě zaujala je to, že hodně naměřených frekvencí je vysoko nad 20Khz. F-scan neumí pracovat s nízkými frekvencemi (CAFL), nebo je citlivější právě na vtěch vyšších?
Znejisťují mě informace, že SW je špatný a plný chyb a přístroj nepřesný. Co na to potom poradci, kteří ho používají?
Co se týče frekvencí a názvů zvířátek - myslím, že to není to nejpodstatnější (i když užitečné). Jsou různá zvířátka reagující na stejnou frekvenci a program přiřadí jen to, co má v databázi. Podstatný je najít frekvenci, pod kterou ať už je cokoliv, a likvidovat.


aldrtik
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: pon 05 říj 2009 21:42
Dostal: 3 poděkování

Re: F - scan3 diagnostika DIRP

Příspěvek od aldrtik »

Funkcionalita, kterou by clovek ocekaval je cosi na zpusob spektralniho analyzatoru - zjisteni charakteristicke frekvence a amplitudy zdroje signalu (tedy v tomto pripade parazitu).

Videm, ze obycejne odpory, napojene na f-scan maji docela dost "parazitu", a co teprv clovek?
Metoda mereni f-scanu je pouze 2 dratova a tam se naindukuje vsecko z okoli a namerite i to co, jste nikdy nemeli a lecite to za vsechny penize, hlava nehlava.
Co si o tom ma strizlivy clovek myslet?


aldrtik
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: pon 05 říj 2009 21:42
Dostal: 3 poděkování

Re: F - scan Compact v.2.15, diagnostika DIRP

Příspěvek od aldrtik »

Tady je vysvetleno, proc maji ty omerene odpory tolik parazitu:

http://www.rife.de/scoon_f-scan_analysis.html

Zachovat klid, hlavne kdyz prachy tecou.


JWest
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: stř 08 čer 2011 6:06
Dal: 4 poděkování

Re: F - scan Compact v.2.15, diagnostika DIRP

Příspěvek od JWest »

Podle toho článku to vypadá na pěkný s**t. Amatérská konstrukce a zapojení, amatérský SW plný chyb avšak profesionální cena. Ono to něco samozřejmě změří, ale ta kvalita je zřejmě diskutabilní. Mluvil jsem s pár poradci a velká nespokojenost. A když už do toho narvali peníze, tak co s tím. Musí se to nějak vrátit bez ohledu na klienta. Distributor vedle toho nabízí i jakýsi ramaloop - taky se tu o tom psalo a ne zrovna pozitivně.


jrompf
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 31 led 2011 16:51
Dal: 20 poděkování
Dostal: 45 poděkování

Re: F - scan Compact v.2.15, diagnostika DIRP

Příspěvek od jrompf »

Na prednaske 30.5.2015 v Prahe spominala Ing.H.Blahova nepresnosti F-Scan, problem sirokej skaly frekvencii, ktore prisluchaju roznym patogenom podla CAFL a tak je meranie nejednoznacne. Viem, ze su poradci s tymto pristrojom a takyto nazor im nevyhovoval (spomenula aj ine pristroje). Podla mna, jedna vec by nam vsetkym v orientacii pomohla, keby niekto so svojim diagnostickym zariadenim zmeral realne zoo z labaku a vysledky merania niekam zverejnil, trebars aj z roznych pristrojov alebo aj robil merania naslepo (vedel co presne meria az po namerani). Netreba tisice roznych patogenov, ale aspon to najpodstatnejsie. Netvrdim, ze to este nikto neurobil, ale zatial som sa s takymito vysledkami nemal moznost oboznamit.


aldrtik
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: pon 05 říj 2009 21:42
Dostal: 3 poděkování

Re: F - scan Compact v.2.15, diagnostika DIRP

Příspěvek od aldrtik »

Formulace "nepresnosti F-Scan" je politicky korektne receno, ze to je s**t.

Pokud se podivate na namerene vysledky parazitu tech odporu v prispevku vyse od ktonda, tak formalne musi byt jasne,
ze jde bud o podvrh od ktondy, anebo o podvrh od firmy vyrabejici f-scan.

Ale protoze jsem ktodovi zavidel jeho nakazene odpory, omeril jsem si svoje vlastni ze supliku a shledal, ze ziskane frekvence parazitu jsou na vsech rozsazich +- tytez.

Jsou vysledkem zmereni vlastnich kmitu zanasenych samotnymi obvody pristroje (at mi nekdo dokaze vysvetlit, jak je fyzikalne a biologicky mozne, ze merene odpory maji parazity?) + frekvenci co, se momentalne naindukuji z okoli.

Takze shrnuto, recenze od A. Scoona a omerene odpory od ktondy jsou oboji v realite.
Jedine, co z toho vyplyva je, ze f-scan je dalsi podvod natlaceny do alternativy.

Nerikam to proto, aby MUDri a Sysifove meli radost (i kdyz ji z toho urcite maji), ale proto, aby alternativa pokud je co k cemu, ukazala, ze umi odlisit zrno od plev.
A jestli toho neni schopna, pak nema na slunci misto a vsecko je to jen o tech za****ych prachach.


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: F - scan Compact v.2.15, diagnostika DIRP

Příspěvek od Craft »

Nějaký čas jsem tu nebyl, ale vidím, že těch kacířů kolem F-Scanu je už více :D Ani se mi nechce věřit, že už se o tom mluví veřejně. Když jsem před rokem po vlastních zkušenostech s F-Scanem vyřkl tuto větu "F-scan Compact mě ale poněkud zklamal, protože má celkem zásadní nepřesnosti a je tady vícero věcí, které můžou výsledek dosti ovlivnit.", a to jsem napsal ještě dosti zdrženlivě a mírně, tak se do mě pár jeho skalních uživatelů pustilo, protože jsem si dovolil říci doslova kacířský názor a nyní koukám, že na to přichází postupně čím dál více lidí. Jak vidno stále platí, že vše má svůj čas a každý na to musí přijít sám ;)


alopat
Stálý člen
Příspěvky: 28
Registrován: stř 30 led 2013 12:44
Dal: 4 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: F - scan Compact v.2.15, diagnostika DIRP

Příspěvek od alopat »

Otci naměřená motolice odpovídá zdravotním potížím a lékařskému nálezu. Mně naměřen EBV na minimální úrovni, následně laboratorně potvrzeny pouze IgG protilátky bez známek onemocnění. Nechť se vyjádří majitelé, co tento přístroj změřit umí a co detekuje hůře.


MUDr.ové čekají na Vaši kremaci, nejlépe tak zjistí stav minerálů a stopových prvků k odstranění pacientových obtíží.
Tomáš Kalkant
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 25 úno 2016 10:54

Re: F - scan Compact v.2.15, diagnostika DIRP

Příspěvek od Tomáš Kalkant »

Dobrý den, byl jsem na vyšetření na přístroji Diacom, zprvu jsem nebyl moc důvěřivý, ale následně vše co mi v Hradci Králoé sdělil pan Burčík se ukázalo (u doktora) jako správné. Za mě tedy doporučuji, nyní chodím jednou za půl roku a cítím se skvěle. Necpali mi zde žádné přípravky vyšetření zde stálo 500 kč.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“