MSM ... Organická síra - ďábelská léčba (nejen) rakoviny ...

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Elkimek
Stálý člen
Příspěvky: 36
Registrován: pát 14 čer 2013 22:00
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MSM - Organická Síra

Příspěvek od Elkimek »

Já MSM beru, sice ne pravidelně ale chci.

Táta má chlamide, borelii a je plnej plísní a bordelu. Díky pravidelnýmu přísunu MSM a collagenu nemá už skoro žádný bolesti.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: MSM - Organická Síra

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Elkimek píše:Já MSM beru, sice ne pravidelně ale chci.
Což by mohlo napovědět, proč aktivace MMS hydrogensíranem sodným by mohla mít i jiné výhody, než pouhé zabránění uvolňování volného chloru a tím kyseliny chlorné. Dostalo se mi do pacinek, že takto připravené "MMS" fachá líp jak aktivace citronkou, tak aktivace HCl.
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... C3%ADranem

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
monty
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pát 14 led 2011 11:43
Dal: 3 poděkování

Re: Veterinární MSM ...

Příspěvek od monty »

A(&F) píše:... jelikož jsem jel dnes kolem známých "pferďáků", zastavil jsem se u nich pro nějakéty informace o MSM ... při odjezdu mi sami od sebe rovnou nadělili i cca 100 gramovej "vzoreček na pokusy" ... :) ... je to přesně ten samý typ, co byl zmíněn v rakovinovým vlákně ... veterinární v čistotě 99,97%: http://krmivo-a-vitaminy-pro-kone.heure ... ecifikace/ ... jak jsem se od nich dozvěděl, koníkům to tam užíraj naprosto všichni ... :D :D :D ...

... od zítřka začínám s užíváním ... takže jakmile na sobě něco zpozoruju, hned vám to tu "zařehtám" ... :mrgreen: ...


PeS: ... dostihový svět by dnes bez MSM už prý vůbec nemohl existovat ... alespoň ne v takové podobě jako je ... ;) ... hříbata ho dostávají již od raného věku ...
Ahoj. tak ako si dopadol s experimentom s msm pre kone. Ja by som to rád vyskúšal lebo mám problémy s chrupavkamy na kolenách. asii budem musieť isť aj pod nôž. Kolega jani tu písal o tomto produkte http://www.4fitness.cz/vyhodna-baleni-n ... 0-kc-p-51/.
Vie mi niekto napísať ako je to s tým obsahom síry? Píšu tam že MSM ma 99,85 % čistotu a obsahuje 34% síry.
Vždy je to tak alebo 99% MSM by malo mať osiahnuté 99% síry?

Ďakujem


" nebo je mokré, voda je modrá a satan claus na nás číha!! "
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Veterinární MSM ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

monty píše: .... Ja by som to rád vyskúšal lebo mám problémy s chrupavkamy na kolenách. ...
Snad se taky podívej do vlákna Godzila. Máme tam jedny takový kolena vyléčený.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
monty
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pát 14 led 2011 11:43
Dal: 3 poděkování

Re: Veterinární MSM ...

Příspěvek od monty »

Slavek Krepelka píše:
monty píše: .... Ja by som to rád vyskúšal lebo mám problémy s chrupavkamy na kolenách. ...
Snad se taky podívej do vlákna Godzila. Máme tam jedny takový kolena vyléčený.
Ďakujem Slavek. Godzilu som celu prešiel a idem do toho ako som už spomýnal no aj tak by som potreboval poradiť s tým podielom síri v MSM.
najde sa tu niekto kto tomu rozumie? Ja som není moc chemik. Ja to vidím tak že ten 34% podiel síri je maximum a zvišok sú dalšie chemiské prvky vo vzorci. Opravte ma ak sa mýlim. Ak je to tak tak potom je jedno či si kúpim ten od alavisu (http://krmivo-a-vitaminy-pro-kone.heure ... ecifikace/) alebo tento (http://www.4fitness.cz/vyhodna-baleni-n ... 0-kc-p-51/). Rozdiel je iba v cene a obsahu baleni.

Ďakujem za radu
S pozdravom Viliam


" nebo je mokré, voda je modrá a satan claus na nás číha!! "
lilly
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 23 lis 2013 16:32

Re: MSM ... Organická síra - ďábelská léčba rakoviny ...

Příspěvek od lilly »

Ahojky, jsem zde nově přihlášená. Chtěla jsem se zeptat, jestli si myslíte, že mi může MSM pomoct při ekzému. Jsem totiž teď v Anglii a mají tu strašně chlorovanou vodu. Kvůli tomu se mi tady rozjel ekzém. Trpím na to celý život, ale teda ne v takové míře. Takový ekzém jsem měla naposledy asi ve čtyřech letech... Po zkoumání všech možných webů jsem narazila i na homeopatika (http://www.homeopatiecesky.cz/atopicky-ekzem/) a úplně jsem se našla v kategorii Sulfur. Vždycky jsem si myslela, že ten můj ekzém má něco společného s hemeroidy a fisurami, ale nikdy mi to žádný doktor nepotvrdil. Na tomhle fóru jsem našla informace o té organické síře, ale nevzpomínám si, že by si tím někdo léčil ekzém a hemeroidy už vůbec ne :D Za zkoušku to myslím stojí. Jinak když už jsem tu byla, tak jsem samozřejmě narazila i na MMS, o kterém lidi píšou, že jim to taky vyřešilo ekzém. Myslíte, že by to mohlo fungovat i na ty hemeroidy? Vím, že tohle vlákno o MSM, ale možná se tu někdo takový najde :)
Asi to nakonec udělám tak, že zkusím to MSM a pokud to nezabere, tak MMS. Mám z toho ale pořád trošku strach :D

Jinak předem dík za odpovědi,
Lill


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: MSM ... Organická síra - ďábelská léčba rakoviny ...

Příspěvek od Hela »

Jestli ses našla v obrazu Sulfur, kup si raději homeopatikum. Pokud vím, tak v Anglii se homeopatika vyrábějí, takže by je snad měli mít i v lékárně. Můžeš začít třeba s potencí CH 30.


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: MSM ... Organická síra - ďábelská léčba rakoviny ...

Příspěvek od la »

A(&F) píše:... takže jakmile na sobě něco zpozoruju, hned vám to tu "zařehtám" ... ...


PeS: ... dostihový svět by dnes bez MSM už prý vůbec nemohl existovat ...
Beru to s manželkou, aby v tom nebyla sama a to každý dvakrát denně dva gramy, chodila pořád po různých ordinacích s kolenem.Cítil jsem že by ji nejraděj instalovali železný 8) Chuťově je to ve vodě hořký,ale dá se.Bereme to cca 5den a už bolest ustává začátek byl prý trochu bolestivý, než se koleno rozhýbalo,vzhledem k tomu že už běhá po obchodech tak je to docela fofr. :shock: Negativa jsou, musím se často koupat je hold cejtit česnek.Po deseti dnech to snížíme na dva gramy denně.
Papáme MSM bez příměsí krystalický rozpuštěný ve vodě.Zdroj: http://www.4fitness.cz/vyhodna-baleni-n ... 0-kc-p-51/
:eclap: :bye: :pivko:
PS:Já nic s pohybovým aparátem moc neřeším,ale hladká lesklá srst by nebyla k zahození :laugh:


mahatma

Re: MSM ... Organická síra - ďábelská léčba rakoviny ...

Příspěvek od mahatma »

ono síra patrí medzi základné stavebné prvky v tele, teda doplniť ju v takto dobre biologicky využiteľnej forme určite neuškodí... je až podozrivé, ako po doplnení síry prostredníctvom MSM ustupuje množstvo problémov zdánlivo spolu úplne nesúvisiacich...


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: MSM ... Organická síra - ďábelská léčba rakoviny ...

Příspěvek od la »

mahatma píše:ono síra patrí medzi základné stavebné prvky v tele
Zajímavé lázně poskytuje i příroda a vysoce účinné .Podivný bahenní vulkán.

[youtube][/youtube]

:pivko: :jump: :laugh: :bye:


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: MSM ... Organická síra - ďábelská léčba rakoviny ...

Příspěvek od la »

la píše:chodila pořád po různých ordinacích s kolenem
No musím konstatovat, že to MSM na koleno zabralo a už nebolí .Snížili jsme to braní MSM po deseti dnech na 2 gramy denně .Prášek rozmíchaný ve vodě,vychází to na objem ani ne polovina čajové lžičky MSM jednou za den.Dokonce zmizel i otok.Ještě bumbá vodu s hořčíkem sem tam nějaký céčko navíc a dieta občas vepřový kolínko s křenem. Ta dieta se mi docela líbí, :laugh:
:bye:


Sindo
Stálý člen
Příspěvky: 68
Registrován: ned 02 pro 2012 21:04
Bydliště: Zvolen, SK
Dal: 94 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: MSM ... Organická síra - ďábelská léčba rakoviny ...

Příspěvek od Sindo »

Zápach sa u nás nekoná, testujem to aj na manželke,
MSM 2g rozpúšťam priamo do 10g askorbátu sodného.


turtle22
Stálý člen
Příspěvky: 89
Registrován: úte 30 lis 2010 15:13
Bydliště: Praha
Dal: 59 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: MSM ... Organická síra - ďábelská léčba rakoviny ...

Příspěvek od turtle22 »

Dneska týden užívám MSM 2x 2g rozpuštěné ve vodě na bolavé rameno, ale zatím účinek žádný. Ještě vydržím a poreferuju za pár dní, jestli se to pohnulo.


Uživatelský avatar
arabela777
Starší člen
Příspěvky: 111
Registrován: sob 28 srp 2010 14:25
Dal: 61 poděkování
Dostal: 38 poděkování

Re: MSM ... Organická síra - ďábelská léčba rakoviny ...

Příspěvek od arabela777 »

Znáte to ? Nemusí to být špatný, když to má v nabídce i DĚDEK KOŘENÁŘ.

http://www.sinflam.eu/zacatky-sinflamu.html
http://www.novysro.cz/sinflam-300-g-pv444.html


lena

Re: MSM ... Organická síra - ďábelská léčba rakoviny ...

Příspěvek od lena »

MSM je dulezite brat delsi dobu a to nejmin 4-5 tydnu nez se dostavi pozitivni vysledek. Ono zalezi take na potizich, nekdo treba u alergie ma potize jiz za par dnu pryc a nekdo az za nekolik tydnu.
Take jsou taci, kteri vyzkousi po zmizeni potizi MSM nebrat a za par dnu se dostavuji potize zpet. Po teto zkusenosti se vraci vsichni k MSM a je zase pohoda.

Take k tomu nekteri berou OPC, jako doplnek mineralu. Ja to beru jenom kdyz si vzpomenu.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“