Autopatie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od poota »

Docela pěkně tu vystupuje to, že při autopatii se vezme informace z určité "vrstvy", naředěním se "přeloží" do "jazyka" některé vyšší "vrstvy" a té se pak "naservíruje" ke zpracování.
Zajímavé je, že se informace nemusí brát jenom z některé fyzické "vrstvy", ale že se dá použít i informace z některé nižší vrstvy "duchovní" - a taky to, že to prakticky jde.
Osobně předpokládám, že při ředění informací ze sedmé čakry by se měly používat nižší potence, ale je to jenom můj dojem.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od milda »

ahoj leno:
to je zajímavý námět na vyzkoušení :) Tohle každopádně zkusím.
Napadla mě ještě jedna věc: docela náhodou jsem se ocitnul v jednom kostele na mši. Modlit jsem se neuměl, ale když už se pak všichni při odchodu křižovali svěcenou vodou, tak jsem to taky udělal.
Výsledk byl silnější, než kdybych delší dobu meditoval a prodýchával srdeční čakru. Opravdu dost mě to překvapilo.
...no, a tak mě napadlo použít svěcenou vodu. (a možná si ji sám udělat?)
Fakt je, že už by to nebyla autopatie, ale spíš homeopatie.
Možná je to úplná volovina, ale co vy na to? :D


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

milda píše:ahoj leno: .... ...no, a tak mě napadlo použít svěcenou vodu. ...
To bude velice záležet na tom, kdo ji vysvětí. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od milda »

Slavek Krepelka píše:To bude velice záležet na tom, kdo ji vysvětí. Ahoj, Slávek.
...jj, ale když si ji vysvětím sám? ... :ethink: :epray: :)
třebas takhle:

Svěcená voda
Budeš potřebovat misku se solí a misku s pramenitou vodou.
Vezmi misku se solí. Soustřeď svou energii do ruky a hlavně ukazováčku,
vlož špičku prstu do soli a řekni:
"Ať je tato sůl čistá!"
Potom vezmi misku s pramenitou vodou. Vhoď do ní špetku soli,
zamíchej ji opět ukazováčkem (ve směru hodinových ručiček) a přitom říkej:
"Ať posvátná sůl odstraní z této vody všechny nečistoty.
Buď požehnána. A tak se staň!"
Tím jsi vytvořil (-a) svěcenou vodu.
Můžeš ji použít při různých kouzlech, pro rituály, svěcení předmětů,
kropení místnosti při čištění od negativní energie, exorcismu apod.
MISKA BY NEMĚLA BÝT Z UMĚLÉ HMOTYPOKUD MOŽNO PROVÁDĚJTE KDYŽ MĚSÍC SVÍTÍ

... noo, a to už vůbec nemluvím o tom, že bych při tom třebas hluboce meditoval.... :)


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

milda píše: ... ...jj, ale když si ji vysvětím sám? ...
:) Tož to si ji můžeš i ospinovat. Vyjde to na stejno, ne-li líp. www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=2152 Ahoj, Slávek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
django1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 317
Registrován: úte 29 kvě 2012 6:38
Dal: 4 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od django1 »

Měl jsem za to, že voda v misce v kostele je změněná působením frekvencí při sborových zpěvech v akustice chrámu. A ne že je posvěcená tím, že jí někdo pověřil tím úkolem. Pro někoho to může být totéž, ale z fyzikálního hlediska v tom spatřuji významný rozdíl. ( přestože na mě ta voda nijak nepůsobí a kostely mě zajímají architektonicky a jako umělecké galerie )


Zkus se podělit o své zkušenosti namísto hlásání své pravdy. Jsem huhu
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od poota »

django1 píše:.. na mě ta voda nijak nepůsobí ..
Ve "světě" přenosu informací mezi živými entitami platí pravidlo, že příjemce může předávanou informaci nepřijmout, odmítnout, filtrovat, přijmout s podmínkou a nebo přijmout bezvýhradně. Tohle ovlivňuje či vybírá podle toho, jak se k případné informaci staví - jak dalece jí "věří" či "důvěřuje", jaký z ní předpokládá pro sebe užitek a tak podobně. Ovlivnění příjmu probíhá jak ve vědomé, tak i "podvědomé" rovině - a může snadno dojít i k tomu, že jsou ta dvě ovlivnění i protichůdná - například si vědomě něco přejeme, ale podvědomě se tomu bráníme, protože z toho máme strach.
K Tvému citátu - chyba není v té vodě.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
django1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 317
Registrován: úte 29 kvě 2012 6:38
Dal: 4 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od django1 »

poota píše:
django1 píše:.. na mě ta voda nijak nepůsobí ..
chyba není v té vodě. Zdravím - poota
Já si dokonce nemyslím, že je to chyba. Já tu vodu a její působení prostě nepotřebuji.
Když už mi vyvstane stres, nebo " neřešitelný problém ", projdu se po lese.

Pozastavil sem se nad tím, že by stačilo jednou říct soli, ať je dobrá a tím změnit lavor vody, nebo ospinovat vodu - v tom smyslu jsem udělal několik pokusů s lidmi a zvířaty a žádný tvor si nezvolil spinovanou vodu. Můžu to samé udělat se svěcenou. Naberu po mši misku a dám psům. Uvidím, jak volili. Jestli náhodně, nebo kostelopaticky.


Zkus se podělit o své zkušenosti namísto hlásání své pravdy. Jsem huhu
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopatie

Příspěvek od libcosenior »

poota píše:
django1 píše:.. na mě ta voda nijak nepůsobí ..
Ve "světě" přenosu informací mezi živými entitami platí pravidlo, že příjemce může předávanou informaci nepřijmout, odmítnout, filtrovat, přijmout s podmínkou a nebo přijmout bezvýhradně.
Neviem, či máš celkom pravdu.
V odkaze od sisy
Autopat píše, že matka sa na to pozerala s nedôverou a dievčatko veku 1,5 roka o tom ani nevedlo a predsa to účinkovalo úžasne.


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od poota »

Když se něco jenom domnívám, tak to formuluji jinak, než když mám něco ověřené.

K přenosu a působení některých informací dochází bez nutnosti toho, aby jim příjemce věřil. Úplně stačí, když jejich příjem vědomě neodmítne. Už prostým přijetím preparátu svým činem člověk vyjadřuje souhlas a také to, že je ochoten se o jeho působení případně nechat přesvědčit.
U autopatie jde ještě o to, že potencováním vlastně adresujeme, v které vrstvě "nadvědomí" má informace "pracovat".

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

django1 píše: ... Pozastavil sem se nad tím, že by stačilo jednou říct soli,...
Podívej se na placebo efekt a proč se dělají až na třikrát slepé studie a to těmi, kteří se nám snaží nakukat, že to vlastně obráceně nefunguje a nedá se s tím léčit. Jaký sbory. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od poota »

django1 píše: Můžu to samé udělat se svěcenou. Naberu po mši misku a dám psům. Uvidím, jak volili. Jestli náhodně, nebo kostelopaticky.
Pro psy je to jednoduchá volba mezi vodou, na jakou jsou (snad) zvyklí a vodou osolenou.
I já mám praktický příklad ze života.
Celkem bez diskuze lze přijmout fakt, že nejkvalitnější na pití je pramenitá voda. A přitom naše kočka dávala dlouhou dobu přednost vodě z louží, než konečně přišla na to, že se ta pramenitá dá nejen pít, ale že je i chutnější.
Kdybych dal na její původní názor, tak bych s pitím musel vždycky počkat, až mi naprší :lol:

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od milda »

poota píše:A přitom naše kočka dávala dlouhou dobu přednost vodě z louží
Jj to potvrzuju. Náše psi museli vždycky vodu z louže aspoň ochutnat, i když neměli žízeň a nepili.
Ale největší čuňáci jsou naše slepice. Když jim nesu čistou vodu, špinavou vodu s nádobou vyšůruju kartáčem a špínu vyleju, tak se holky honem snažej ještě rychle napít tý špíny, než se vsákne do země.
A čistá voda je nezajímá. ;) :laugh:


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od milda »

U celostní léčby - když se léčí nejen fyzické tělo, ale i vyšší energetické vrstvy, dochází k zajímavému jevu.
Probíhají regresivně minulé nemoci a potíže v menší intenzitě "zevnitř ven". O tom jsme tady už mluvili.
Ale kromě toho taky samozřejmě probíhá jakési léčení na vyšší, energetické, duchovní úrovni.

To se projevuje tak, že pacient má různé neobvyklé sny.
Já teď procházím tímhle stadiem a je to zajímavý. Na tělesné, fyzické úrovni momentálně nepociťuju nic podstatnýho, ale
sny jsou opravdu zajímavý.
Zpravidla se řeší staré letité problémy, takže já se teď třeba vracím do školních let. Je to už opravdu dost dávno a je veselé řešit na starý kolena (ve snu) rozepře s kluky ze základní školy. :D
Řešení těhle zastaralých problémů je ale velmi důležitý pro celkový vyladění organismu.

Děje se to u autopatie, homeopatie, esoterické léčby, ale i třeba u používání Bachových esencí.


lena

Re: Autopatie

Příspěvek od lena »

milda píše:
To se projevuje tak, že pacient má různé neobvyklé sny.
Taky jsem ted tento tyden vyzkousela tu autopatii s pranou. Vzala jsem ale namisto sklenicku s vodou, prazdnou, nejak jsem to zapomnela, ale funguje to take. Asi tech 15-20 cm mela nad hlavou a po 1 minute jsem udelala zredeni s 2 litry vody. Vytestuji si vetsinou tensorem co je pro me dobre.

Sny jsem sice mela, ale pohodove, i kdyz si myslim, ze jsem tyto veci uz davno spirituelne zlikvidovala. Asi zustanou i nadale malickosti. Co jeste muzu podotknout, ze jsem mela pocit, ze musim k urcitym diskuzim napsat bud komentare, i v rozhovorech rici mineni, neco me proste vnitrne mirne cililo. Ted je zase pohoda. Take mam trochu natekle dasne, tento problem jsem mela asi tak ve veku kdyz me bylo priblizne 9-11 let. Takze to ma opravdu na neco vliv. Vlastne se vraci stare veci, ktere nebyly zcela zahojene.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“