Zapper - Návrh zapojení přístroje pro léčení AIDS

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
hudos
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 30 črc 2009 8:01

repro

Příspěvek od hudos »

bohužel nemám osciloskop a ani pořádný mikroskop kterým bych to zjistil :oops:


bokar
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 23 zář 2010 18:12
Bydliště: Brno
Dostal: 13 poděkování

Re: Zapper 2kHz

Příspěvek od bokar »

poota píše:Tak jsem probral postupně všechna zde dostupná schémata k zapperům, a světe div se, není jich nijak moc. Navíc jsem nenašel ani jedno, které by mělo frekvenci 2kHz, která se uvádí jako nejúčinnější, zvláště pokud pulzy trvají déle, než mezery mezi nimi. Pokusil jsem se tedy vyštrachat, co se dalo, z čehož mi vyšlo, co níže přikládám. Nicméně, neb elechtronika není zrovna mou parketou, bych uvítal něco zasvěcených připomínek, než to začnu skládat. Napájet to míním zcela surově běžným síťovým napáječem 12V/500 mA. Ohledně té střídy či jinak "plnění" se vyskytují poměrně zmatečně psané informace v tom smyslu, že pouze odpory (R1 a R2) se dá docílit maximálního plnění téměř 50%, a pro větší poměr je nutné R2 přemostit diodou. Zatím žiji v přesvědčení, že je to naopak, a zmenšování "mezery" že se dá docílit zmenšováním R2. Ale klidně se mohu hrubě mýlit, načež jsem ochoten doznat omyl a veřejně se pokát.
Děkuji za připomínky - poota
P.S. jak vidím, tak jsem ve schématu součástky zapomněl, já hlava děravá, pokřtít. Takže od plusu shora R1, pod ním R2 a pod ním kondenzátor C1.


stastu
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 14 led 2012 21:30

Re: Zapper - Schéma zapojení

Příspěvek od stastu »

zdravím všechny,

sháním se po nějakém opravdu kvalitním a složitějším el. schématu pro laděný Zapper i s displayem. Schéma plazmového generátoru bych též uvítal.


bobik1000
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 29 srp 2010 7:17

Re: Zapper - Návrh zapojení přístroje pro léčení AIDS

Příspěvek od bobik1000 »

Zdravím prolezl jsem co se dalo a schémata jsou na http://zappers.narod.ru/ asi nejzajímavější v EPE MAGAZÍNU ROK 2000 a2003 s picem.Třeba to někomu pomůže.Schéma na plasmu bych taky uvítal.


bskoupy
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 22 bře 2012 11:12
Dostal: 1 poděkování

Re: budicek

Příspěvek od bskoupy »

realista píše:a v tom jste se vsichni probudili a meli ruce ve srackach... lidi VZBUDTE se, tady vas vsichni tahaji na vareny nudly... za chvili mi nekdo zacne tvrdit, ze frekvence 15437Hz leci prostatu, 538023Hz mi prodlouzi zivot apod. ... ve vzduchu kolem Vas je prakticky cely frekvencni spektrum zasrany jak jetelina... takze by mi z toho melo vylezt, ze musime byt vsichni zdravi jak ripa.... BUDIIICCCEEEEEEKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!
Podobná situace byla před cca 50 - 60 lety v ČSSR (a následně v ČR) s pohledem lékařských "elit" na akupunkturu, na něco, co v Číně funguje (!!) 4000 let. Prvního lékaře z Hradce Králové, který - po pobytu v tehdy spřátelené Číně - začal u nás akupunkturu praktikovat, slavnostně vyloučili jako šarlatána z lékařské komory.

Před cca 14 dny proběhla médii kraťoučká zpráva, že akupukntura byla v ČR zařazena mezi ofciální léčebné metody.

A všech těch minulých "odborníků" bych se zeptal: to se jako nyní při pitvách či při CT konečně objevila ta místa - akupunkturní body, které 4000 let fungují? A co tam, v těch akupunkturních bodech naši lékaři v těle objevili??? Že se tím objevem nikdo nepochlubil!?? Nezveřejnil žádné mikroskopické snímky (elektronovým mikroskopem)?!!

Podobně to bude i s magnetoterapií a zapperem.

Skeptikům i nadále doporučuji cpát se drahými medikamenty a v případě "krizovky" nechat do sebe nalévat litry drahé chemoterapie, vesele ničící i zdravé buňky (Proč všem pacientům při chemoterapii vypadávají vlasy? I když mají našimi "odborníky" léčenou třeba rakovinu plic, mají snad i rakovinu vlasů, když jim díky léčbě vypadají?!)

Terry


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“