Zapper - Návrh zapojení přístroje pro léčení AIDS

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

aura

Příspěvek od jeff »

Posílám zde příklad další technologie, tentokrát o sledování aury v reálném čase. Článek je převzat z časopisu Magazín 2000 4/2005

Jeff
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zapper - Schéma zapojení

Příspěvek od Merlin »

Tohle je ta složitější verze, poohlédnu se po té, kterou si bude schopen udělat každý.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jednoduchý zapper

Příspěvek od Merlin »

Toto zařízení postavil a zprovoznil jedenáctiletý kluk... jako elektrody použil jídelní nože s postříbřenými střenkami.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
SonnY
Stálý člen
Příspěvky: 39
Registrován: stř 06 pro 2006 15:40
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SonnY »



ga
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: stř 08 bře 2006 15:01

pozorovatelne ucinky

Příspěvek od ga »

hmm tak jsem testoval ted ten jednoduchy zapper co nabizel Iv.
Nic mi ani vlastne neni az na jeden zaniceny prst takze jsem zadny viditelny ucinek neocekaval.
Ovsem zjistil jsem ze mne pri/po aplikaci zapperu tak zvlastne brni hlava (takovy lehky tlak, je to normalni nebo se mi to jenom zda ?
Ma to skutecne takove lehce a bezprostredne pozorovatelne ucinky?
jake jsou zkusenosti ostatnich ?


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: účinky

Příspěvek od Merlin »

berky píše:Já mám také Zapper od Ivana a jsem mu za něj moc vděčný. Používám jej zatím jen pár dnů a předpokládám, že nemůžeme čekat okamžité a zázračné účinky. Po aplikacích se cítím trochu víc unavený, ale to je prý normální. Ono je taky dobré se zaměřit na nějaký dlouhodobý zdravotní problém, který máš a pozorovat, zda se to lepší nebo ne. Pokud jsi zdravý, tak nevím, co bys měl pozorovat a chtěl zlepšovat. Závěry zatím dělat nebudu - ty udělám až po několika měsících používání. Mimochodem, co máš za elektrody? Já jsem použil kvalitní nerez, abych neměl na rukách sajrajt z oxidovaných elektrod.
Hlavní a PODSTATNÉ při používání zapperu je pít hodně vody! VODY, ne "tekutin" jako čaje, limonády apod. Nic s cukrem (a už vůbec ne s umělými sladidly!!!). Každý nápoj s cukrem je považován za potravinu a zadržován v žaludku. Proto toho v létě můžete vypít až to žbluňká v břiše, a máte pořád žízeň...
Čistou vodu, během kúry nejméně 3 litry denně, jinak jsou odcházejícími sajrajty zatížené ledviny a člověk se cítí unaveně.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Díky Gewo

Příspěvek od Merlin »

berky píše:... používám 3x 7 minut a pauzami 20 minut. Docela mě otravuje držení elektrod - co kdybych si jako elektrody dal nerez destičky na zápětí a připevnil je nějakými pásky?
Tenhle postup možná ano, pokud nepůsobí potíže. Ale mezi každou takovou sérií je třeba nechat tělu tři dny na vyčištění! Vodu, vodu a vodu...

Ano, dají se použít i tzv. uzemňovací náramky, které používají elektronici.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Ondřej
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: pát 22 zář 2006 10:49
Bydliště: j.Mor.
Dostal: 7 poděkování

Příspěvek od Ondřej »

Stop AJC všem. Zapper jsem dělal podle WMM, ale na výstupu jsem naměřil jen 3,2V (digitálním). Moc tenkrát neúčinkoval. Bohužel nemohu poreferovat jak teď funguje, poněvadž jsme zdraví. Osobně jsem za poslední dva roky neměl ani zvýšenou teplotu, rýmu nebo škrabání v krku. Evidentně díky podstatně kvalitnějšímu jídelníčku. Teď jsem měřil výstupní napětí osciloskopem a při držení elektrod napětí klesne na 3,8V!! Evidentně to jaksi nestíhá. Při vyřazení výstupního odporu klesne jen na 8V. Ale dal jsem na Dona Crofta (http://www.worldwithoutparasites.com, nezapomeňte se podívat na filmy o chemtrails) a přidal jsem 10uF kondenzátor, čímž klesla frekvence na 16 Hz a výstup se stal dobře zřetelným nejen v rukách, ale i v celým těle. To bych nevěřil, jak může být cítit blbých osm voltů. Teď na elektrodách naprázdno a s odporem dává 9,1V a při zatížení 8,4V a při navlhčených rukách 7,9V. Croft poukazuje na mnohem vyšší odpor kůže při oněch 31kHz, což je právě na závadu a výrazně to omezuje průnik účinného proudu. Podle mě není potřeba vlhčit. Sranda je když si dám elektrody na spánky, to mi začne blikat obzor. Moc jsem si s tím ale nehrál, řekl bych, že nervy dostávají kapky. Vlastně blikání vidím pořád i když slabé. Kdybych z toho náhodou zhebnul, tak dám vědět. Časem určitě postavím Croftův Terminator.

Ještě k té mé zdravosti. To že jsem před dvěma lety vypustil ze svího jídelníčku mlíko, byla jedna z nejlepších věcí co jsem udělal. Vřele každýmu doporučuji študovat o co jde (stačí i z netu) a potom experimentálně na dva měsíce vysadit veškerý mlíko a výrobky z něho... Je to ale jen začátek, vypustil jsem toho podstatně víc.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Zapgen

Příspěvek od kutil »

ahojky,
tak jsem našel na netu výrobce odstřelovačky mezi Zappery.
To se ručně naladí přibližně oblast kmitočtu kolem zjištěného patogenu a Zapgen pak prochází cíleně jen to vybrané úzké pásmo kde tím pádem působí několikrát déle než u preventivního celého rozsahu a patogen nemá šanci.
cituji:
Presne (!) takovy pristroj mame v programu, rikame mu Zapgen.
Viz http://www.bonnel.de , hned na uvodni strance je maly obrazek pristroje, klepnutim na nej se dostanete dal.
Georg Bonn


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapgen

Příspěvek od Merlin »

Jo, a k tomu ještě něco, Jirka Bonn je Čech žijící už hrozně dlouho v Německu a má pobočku i u nás. Jak ostatně vidno zříti zde
http://www.bonnel.cz/

Mám ten zapper od něj už leta, a je to ta nejspolehlivější a nejvymakanější mašinka.
Možná se někomu bude zdát drahý, ale na rozdíl od ostatních výrobků opravdu nekompromisně splňuje to, co se o něm tvrdí.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Karel IV
Starší člen
Příspěvky: 145
Registrován: ned 21 led 2007 11:38
Bydliště: Hupikov
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od Karel IV »

oněch 31kHz, což je právě na závadu a výrazně to omezuje průnik účinného proudu. Podle mě není potřeba vlhčit. Sranda je když si dám elektrody na spánky, to mi začne blikat obzor.
Pozor při těchto pokusech na vlastním organismu! Pokud by náhodou klesla frekvence na 29 kHz, mohlo by to znamenat konec.


Ohne Bier geht´s nicht
Collodi
Stálý člen
Příspěvky: 46
Registrován: pát 14 dub 2006 21:22
Bydliště: Miroslav (u Znojma)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Collodi »

Konec?jak to myslíš?
Teda ja to chápu...
29 kHz ja naka pro telo smrtelna frekvence?


Uživatelský avatar
Karel IV
Starší člen
Příspěvky: 145
Registrován: ned 21 led 2007 11:38
Bydliště: Hupikov
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od Karel IV »

Ano, někde jsem to četl, a ta frekvence mi zůstala v paměti. Něco to dělá s mozkem, ale přesně si to nepamatuji. Pokusím se to vyhledat.


Ohne Bier geht´s nicht
Jaara
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: stř 14 úno 2007 12:49
Bydliště: mám
Dal: 2 poděkování
Dostal: 18 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jé, zajímavý aparátek

Příspěvek od Jaara »

Nuže, proč ne? Kdysi jako dítě jsem měl v ruce něco podobného, taky to bylo na baterky, tytéž elektrody a kolečkem na krabičce se zesiloval proud. Velmi zábavné...


Ať žije a vzkvétá Svobodná Republika Králický Sněžník
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Merlin »

Karel IV píše:Ano, někde jsem to četl, a ta frekvence mi zůstala v paměti. Něco to dělá s mozkem, ale přesně si to nepamatuji. Pokusím se to vyhledat.
Aha! Tak tohle vysvětluje všechno... :D


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“