Zapper - Návrh zapojení přístroje pro léčení AIDS

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
ElabsVracov
Stálý člen
Příspěvky: 57
Registrován: pát 30 pro 2005 13:42
Dostal: 2 poděkování

Léčba AIDS

Příspěvek od ElabsVracov »

Sano, nevím na jakém principu má tvé zařízení pracovat, ale domnívám se že obdélníkový průběh není ten pravý. Obdélníkový průběh je vlastně přerušované stejnosměrné napětí, které v lidkém těle způsobuje elektrolýzu krve, což je dosti nebezpečné. Podle mě je zapotřebí sinusový signál, nebo jiný, protože jen sinusovka dokáže bez změny krevního obrazu vyvolat změny v organismu. Jestli ještě nemáš toto vyřešené tak mi pošli podrobnější informace o té léčbě.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

2 MIlan

Příspěvek od sano »

Už 20 rokov sa používa prerušované elektrické napätie na liečbu chorob.Dr. Clarková píše vo svojej knihe, že už rýchle ťukanie na póly batérie má určitý kladný účinok na ničenie parazitov, t.j. baktérií a vírusov. pracujeme s prúdmi z batérie, rádu milampére.
Existuje prístroj volá sa diadinamika, ktorý sa používa pri liečbe seknutí v krížoch. ten pracuje s väčšími prúdmi a nič také sa v literatúre( rozklad krve) ani v praxi nezistilo.
Neviem, odkiaľ berieš tie informácie. Nie som na rezonančnú liečbu expert. Len mám z literatúry a z praxe ( zapper) overené že funguje. a že zatiaľ sa nezistili vedľajšie účinky. Ak by to malo takéto nežiadúce účinky na krv, tak by to už určite farmakologické spoločnosti priti dr. Clarkovej a tisíckam lekárov, ktorí ju praktizujú( rezonančnú liečbu) použili.
Chcem len postaviť repliku fungujúceho prístroja. Nič viac. Nie som expert.
Len laik, ktorý chce pomôcť.
sano


ojozo
Stálý člen
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 04 kvě 2006 12:25
Bydliště: SR

Příspěvek od ojozo »

ja len doplnim dalsi odkaz o zappere. Je to odkaz na zaujimavu diskusiu za clankom na http://diskuse.doktorka.cz/lecba-pristrojem-zapper


xx

jednosmerny prud

Příspěvek od xx »

Ahoj Sano,
len tak na okraj:obdlznikovy priebeh el.prudu sa bezne pouziva v lekarskej elektronike bez akychkolvek vedlajsich ucinkov,dokonca na Slovensku bolo v tomto smere vydanych aj niekolko patentov.Na STU v Bratislave boli vyriesene dve diplomove prace o elektrickej stimulacii mozgu a jedna dizertacna praca.Taktiez bol komercne vyrabany a predavany pristroj na elektroakupunkturu s obdlznikovymi impulzmi.
Co sa tyka elektrostimulacie mozgu tak chirurgiky bola zavedená pozlatená elektroda do mozgu a nasledne privedene impulzy.Bolo to predmetom uvedenej dizertacnej prace.Vyskum a liecba boli prevadzane v Bratislave na Kramaroch.Ak budes chciet viac tak cez ICQ resp.Skype.
Co mam posledne poznatky tsk pri niektorych ochoreniach mozgu sa pouzivalo este rozmietanie frekvencie a amplitudy prudu ale len v uzkom rozsahu.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Liečba HIV

Příspěvek od sano »

Prosím neposielajte už dalšie informácie. Mám sľúbenú výrobu prístroja.
ďakujem všetkým, ktorí sa ozvali.
sano


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Liečba HIV

Příspěvek od sano »

Samozrejme, pokiaľ niekto v rámci relaxácie, mieni prispieť novým poznatkom, ktorý lacne a účinne pomáha navraciať zdravie, diskusia môže pokračovať.
sano


ElabsVracov
Stálý člen
Příspěvky: 57
Registrován: pát 30 pro 2005 13:42
Dostal: 2 poděkování

2 Sano

Příspěvek od ElabsVracov »

Zdravím Sano, nejspíš se tedy mýlím, při dostatečně malém proudu tedy asi má i stejnosměrný proud kladné účinky. Já mám zkušenost jen s větším proudem, kolegu "koplo" stejnosměrné napětí, prošlo jím několik desítek miliampér a za dva dny umřel na selhání krevního obrazu (krev nebyla schopná přenášet kyslík). Jen jsem se ptal, jelikož vlastním přístroj na akupunkturu a ten má sice obdélníkový průběh, ale obojí amplitudy. Proto mě to trochu udivilo. Obdélník tvořený přerušováním zdroje je "stejnosměrný signál" a obdélník tvořený rychlou změnou polarity je "střídavý signál" přitom osciloskop ukazuje v podstatě to samé, pouze je posunutá nula ve středu amplitudy, nebo na minimum amplitudy. Tohle mě zajímalo, jinak by tyto přístroje asi neměly drahé řadiče pro přenos obou amplitud.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

2 MIlan

Příspěvek od sano »

Diskutoval som s odborníkmi,
pani Dr. Clarková používa" stejnosměrný signál".
Ďakujem Milan že si sa ozval. Tvoje otázky presahujú často moju odbornosť. Nenechaj sa mýliť že sa zapájam do debaty. Stále mám humanitné vzdelanie. Pôvodne som bol školiteľom programov rozvoja tvorivého myslenia technikov.
Niečo málo som sa u nich priučil. A stále pristupujem s rešpektom ku tvorivým ľuďom. Na tomto vebe je ich požehnane.
sano


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

2 lajos

Příspěvek od sano »

Ahoj Lajos,
pokiaľ máš stále záujem o frekvencie dr. Clarkovaj pošli na ss( súkromnú správu )adresu a pošlem ti to poštou).
sano


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Frekvencie

Příspěvek od sano »

Konečne sa mi podarilo nájsť na nete sľubované frekvencie. V knihe ich mám, ale neviem ich technicky dostať do počítača. Prepáčte, že to tak dlho trvalo.
http://www.stenulson.net/althealth/hcfreqs.txt.


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

frekvence

Příspěvek od jeff »

Zkouším to, ale stránka prý neexistuje. Něco se tomu asi nelíbí.

Jeff


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

oprava názvu vebovej stránky

Příspěvek od sano »



Návštěvník

Re: Liečenie HIv

Příspěvek od Návštěvník »

sano píše:Pani Clarková v prílohe na strane 444 udáva frekvenciu 365 khz.Spodná frekvencia je 365 ,horná frekvencia je tiež 365 kHz.Kniha stála si 500 Sk. Sú tam frekvencie stovky patogénov. Ináč Lajos videl som to niekde aj na internete zadara. Ak ti na tom záleží tak, to pohľadám, alebo ti pošlem kópiu z knihy.
sano
Ahojky, také jsem zakopl o tento problém a zaujal mě. Protože pilně pracujeme na rezonanci vody, použili jsme tento kmitočet a první bouřlivou rezonanci jsme chytili na Zapperu- ale shořel nám koncový stupeň.
Mám to nascenované vč.schéma ale nevím jak to sem dostat, zkusím to vložit do downolandu
ať se daří Honza


Collodi
Stálý člen
Příspěvky: 46
Registrován: pát 14 dub 2006 21:22
Bydliště: Miroslav (u Znojma)
Kontaktovat uživatele:

Zapper

Příspěvek od Collodi »

v tom pripade to znamena, ze to zapojeni na rezonancni rozklad vody bude na frekvenci 365kHz? To by znamenalo vymyslet schema s touto vystupni frekvenci a s jemnym ladenim a nejak oddelit koncovy stupen. Pokud vim, tak schemata Zp10, 20, aquasprint jsou dosti hrube na naladeni potrebne frekvence.toto patri spis do tematu Efektivni elektrolyzy, ale ptam se - ma voda vice frekvenci pri kterych se rozklada, nebo jen tu s kterou kmitaji molekuly vody? nekde jsem cetl i 5GHz, coz je uplne jina hodnota.


Návštěvník

Re: Zapper

Příspěvek od Návštěvník »

sice jsme odbočili, ale s Matem jsme zjistili že voda se dá rozkmitat v různých frekvencích ale zatím se nám nepodařilo stabilizovat ten koncový stupeň. Líbí se mi ten návrh s využitím LC obvodů, musíme si počkat.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“