Godzila - všeobecná diskuze

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Nausica
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 01 srp 2012 8:23

Re: Zapper

Příspěvek od Nausica »

Dobrý den,
dá se od někoho šikovného koupit už hotová godzilla?
Děkuji!
Katka


Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapper

Příspěvek od Igi »

Dnešní zkušenost s godzillou(Slávek bude mít radost :D ). Přítelkyně dnes byla na diagnostice Salvií a diagnostička, že prý je zvláštní, že nemá téměř žádné bakterie a viry v sobě jestli si dávala kůru s mms. A to si přítelkyně jen ráno dala pár minut godzillu, protože měla pocit,že na ni leze nějaké nachlazení.


satmat
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: sob 23 úno 2013 20:49
Dal: 9 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od satmat »

Na godzillu som použil nabíjacie svietidlo 6V.Možno to niekoho inšpiruje,kto zamýšla nad jej zhotovením.
Obrázek
Obrázek


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Godzila

Příspěvek od hanka »

Tak jsem konečně také majitelkou Godzily. A lituji, že jsem se k její výrobě neodhodlala dříve.
K výrobě mě dohnala nouze, když se mi podruhé v krátké době vrátil zánět trojklanného nervu – tentokrát na druhé straně hlavy .. Vyhlídka na opakování bolestí, na které analgetika nezabírají, mě konečně přiměla k rozhodnutí, že nebudu na nic čekat a Godzilu si vyrobím, děj se co děj, přesto, že elektřině takřka nerozumím :oops: . Přitom jsem musela překonávat nedůvěru mého muže, který měl řeči, že věřím každé hlouposti, nakonec ale moje plýtvání izolační páskou nevydržel a výrobek dokončil s přesvědčením, že pracoval zbytečně. V průběhu mého přikládání elektrod na bolestivá místa mě s připraveným úsměvem zvědavě pozoroval. Zakrátko mu ale úsměv zhloupnul - to když uviděl na mé tváři úlevu … Neuvěřitelné se stalo skutečností – bolest ustupovala doslova s každým přiložením houbiček :shock: .. Po dvaceti minutách jsem byla takřka OK.
Jsem vděčna Slávkovi za to, že nám dal k dispozici informace o výrobě a použití Godzily – je k nezaplacení. Kdo ji ještě nemáte a trápí vás bolest, pořiďte si ji, můžete být stejně příjemně překvapeni, jako já :) .
Chtělo by to více zkoušení na různé bolesti, aby se dal ze zkušeností sepsat jakýsi návod k použití - já měla akutní bolest a na tu je Godzila vynikající.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Godzila

Příspěvek od Slavek Krepelka »

:) No vidíš Hani. Nouze naučila Dalibora housti :spirit: :good:

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Godzila

Příspěvek od kutil »

hanka píše:Tak jsem konečně také majitelkou Godzily. A lituji, že jsem se k její výrobě neodhodlala dříve.... K výrobě mě dohnala nouze... Přitom jsem musela překonávat nedůvěru mého muže, který měl řeči, že věřím každé hlouposti ...
Jsem vděčna Slávkovi za to, že nám dal k dispozici informace o výrobě a použití Godzily – je k nezaplacení. Kdo ji ještě nemáte a trápí vás bolest, pořiďte si ji, můžete být stejně příjemně překvapeni, jako já :) .
Ahoj Hani,
teda dneska jsi mě dala košem páč su ještě větší váhala jako ty :oops: :oops: :oops:
Poznatky o Godzile mám pečlivě uložený, Mat mi dokonce udělal zapojení přes potenciometr a žárovečku abych do sebe nepouštěl moc proudu a mA dle vlhkosti houbiček si mohu nastavit dle potřeby. Použil sem jednoduchý měřák za 70,- Kč od šikmoočků ale skutek utek-grrr
Jako kutil sem totálně zklamal, leží to nedodělaný na stole :bhead: Asi mě to tak moc netlačí....
Díky za inspirační příspěvek protože u nás doma si taky významně ťukají na čelo co si ten dědek vymejší. MMS už překousli ale brát ho nebudou :enaughty:
Slávkovi musím vyseknout hlubokou poklonu, ty jeho informace jsou skutečně k nezaplacení.
Jen tak dál.
Díky, díky, díky
H.v.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Godzila

Příspěvek od hanka »

kutil píše:..teda dneska jsi mě dala košem páč su ještě větší váhala jako ty :oops: :oops: :oops: ...
Ahoj Honzíku,
Slávek to pojmenoval přesně – nouze donutila Dalibora housti :) . … Já naštěstí měla poznatky o Godzile také pečlivě uložené (Mata jsem neměla ;) ), takže jsem je bohudík mohla vytáhnout i na chalupě, kde internet není. Ty se svými kutilskými ručičkami si můžeš dovolit nechat sestrojení až na případ potřeby, u mě to byla chyba. Ale zvládlo se to a já jsem zase o něco chytřejší. Mám ohromnou radost, že už něco málo vím o fungování elektřiny, jak správně připojit dráty apod.. A vlastnoručně vyrábím další Godzily pro rodinu a přátele, o kterých vím, že by ji potřebovali také a těším se, že jim pomůže... Pořídila jsem si i potenciometr, abych věděla, kdy mám baterii vyměnit, protože žárovečku ještě připojit neumím :oops: .

Rodina si na moje pokusnictví už sice zvykla, bohužel se s ním ale nesmířila a pořád mají snahu mě před něčím (proti mojí vůli) chránit. Když jsem nedávno kupovala v drogérii 30% peroxid vodíku a kyselinu chlorovodíkovou, zalitovala jsem, že můj nákup zahlédli :roll: ….. Máme to s nimi ale těžké, viď? (nebo oni s námi? :ethink: )

Kutilům zdar! :lol:
Hanka


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Godzila

Příspěvek od Slavek Krepelka »

hanka píše: ... A vlastnoručně vyrábím další Godzily pro rodinu a přátele ...
:jump: :jump: :good: :spirit: :bye: :pivko:

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Godzila

Příspěvek od kachna »

hanka píše:.. A vlastnoručně vyrábím další Godzily pro rodinu a přátele...
Hani, klobouk dolů!!! Mně to sestrojil muž po mírném "nátlaku", ale vše potřebné jsem si na to musela schrastit sama. Jsi šikula.
Protože se mi zdálo, že to nějak nefunguje, přiložila jsem si na bůček ( játra) přímo destičky - trošku to "kousalo", ale nic strašného, naopak jsem byla spokojená, že něco cítím a že to teda fachá. Pak jsem tam měla dost dlouho popáleniny! Ne nějaké velké, ale celkem hluboké. Rodina mi taky občas říká, že na ty svoje pokusy zajdu... Uznávám, občas mi to "ujede", ale aspoň můžu varovat ostatní, ne? :laugh:
Takže godzilu jen s houbičkama!!! :D
A ještě jeden poznatek : když je na nějakém místě hodně nevítaných "návštěvníků", "kouše" to víc než když tam nic moc není - aspoň tak to funguje u mého muže. (Poznává to podle objemu ee druhý den.) :)
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Godzila

Příspěvek od Slavek Krepelka »

kachna píše:... když je na nějakém místě hodně nevítaných "návštěvníků", "kouše" to víc než když tam nic moc není ...
Je taky veliký rozdíl v použité soli. Chlorid hořečnatý je podstatně jemnější než kuchyňská sůl. Používám prý draselnou, ale kecaj, je to draselná, hořečná a kamenná. Stejně o dost lepší než jen kamenná.

Používat přímo kov je docela problém. Natahá do těla produkty elektrolýzy kovu, což je u nerezu otrava. Železo, nikl, chrom, molybden a další. I ty houbičky by se měly občas měnit.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Godzila

Příspěvek od hanka »

Ahoj kachni,
taky bys byla šikula, v návodu je to dobře popsáno. Jenom je člověk napoprvé nejistý a trochu nervózní, když se mu na prsty kriticky kouká nevěřící Tomáš :D ... Přímo destičky bych na tělo nedávala, protože už mám podobnou zkušenost jako Ty (mírně do červena - ale koloidní stříbro odvedlo dobrou práci) se zapperem :laugh: .
Někde jsem už Tvůj příspěvek o "kousání" manžela četla, chtěla jsem se k němu vrátit, ale zapomněla jsem, kde to bylo. Jak velké houbičky na to přikládání (tuším, že jsi psala o břiše) používáte? Já mám zatím jednoduché, ale až seženu příslušný materiál, tak bych se chtěla pokusit udělat i Godzilu velkou ;)
Hanka.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Godzila

Příspěvek od Slavek Krepelka »

hanka píše: ... až seženu příslušný materiál, ...
Panenky, to nemusí být celulóza. To je jen asi nejjednodušší a tady krásně k sehnání. Dá se použít bavlna, pošít třeba kus starého lajntuchu do polštářků, nebo froté útěrky, ručníky (bílé). Jde o to aby to drželo nějakou tu vodu, toť vše. Pro ty co aj ušijou se daj nadělat jako kapsy a na elektrody nasazovací a tím i prací.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Godzila

Příspěvek od kachna »

hanka píše:...Jak velké houbičky na to přikládání (tuším, že jsi psala o břiše) používáte?...
Hani, houby jsem koupila v drogérce - asi tak 10 x 17 cm odhadem. Podle toho mi muž uříznul plechy. Nerezové - ale po krajích reznou, protože nebyl trpělivý a vzal to rozbruškou :laugh: ) Ale hlavně, že jsou.


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Godzila

Příspěvek od kachna »

Slavek Krepelka píše:... Jde o to aby to drželo nějakou tu vodu, toť vše. Pro ty co aj ušijou se daj nadělat jako kapsy a na elektrody nasazovací a tím i prací.
Slávku, díky za nápad! I za ty "panenky" :)
Ušité z froté by to možná bylo i lepší, líp by to vodilo. Ale pro ty, které to "kouše" i s houbou, ti by to museli buď namáčet míň nebo si zvyknout :laugh: aneb sadista, mooooc hodný člověk... (už ani nevím, z čeho takhle průpovídka je?)


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Godzila - SS zaper za hubičku

Příspěvek od Igi »

No my používáme celulózové houbičky z DM drogerie, ale když jsme je sháněli naposled, tak nikde neměli. Jsou to takové ty oválné. Přítelkyně je sešila dohromady, takže je vždycky sundáme z elekrod(polévkové lžíce :-D ) a umyjem a pak polijeme roztokem z chloridu hořečnatého.
Myslíš Slávku, že když ty houbičky pereme, že z nich můžem dostat pryč usazené mikročástice z elektrod? Jestli bysme je pak mohli alespoň používat déle..


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“