Síla myšlenky

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Síla myšlenky

Příspěvek od martin11 »

viz výše...prosím odpověď na dotaz....jak hodnotíš výraz...Pud sebezáchovy...je to myšlenka nebo aplikace reality nebo rozumový výsledek formování osobnosti :idea: m11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Síla myšlenky

Příspěvek od deʒa vy »

martin11 píše:jak hodnotíš výraz...Pud sebezáchovy
Na pud sebazáchovy inák reaguje telo ktoré podvedome vie a inák reaguje rozum ktorý si len myslí...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Síla myšlenky

Příspěvek od milda »

(nevím, kam s tím v tomhle rozsáhlém foru. Ale o myšlení to určitě je... )

Hrozte se toho, že se v budoucnosti stanete uprchlíky. Nikdo vám nepomůže. A v nestabilní střední Evropě je to lehce možné
To, jak nekompetentně, sobecky a hloupě reagují politikové v Evropské unii na nynější uprchlickou krizi, a s jak otřesnou omezeností a rasistickým idiotsvím se k ní staví některé postkomunistické národy středovýchodní Evropy, bude mít vážné dopady, které si lidé v ČR kupodivu zatím vůbec neuvědomují. Nevinné lidi, často s vysoce profesním vzděláním, prchající ze Sýrie a z dalších zemích, Evropa nesmyslně kriminalizuje - prostě proto, že to jsou uprchlíci. Tato degradace našich spoluobčanů, lidských bytostí, na úroveň zvířat, které musejí přespávat s malými dětmi na železničních náspech či na betonu nádražních nástupišť, vyvolává ozvěny hrůz druhé světové války a opravdu mě děsí. Víte, co to znamená, milí Češi? Že jakmile dojde k ekologické či k politické katastrofě, nebo k vojenské invazi, a vy budete muset utíkat, dnešní Evropa vás okamžitě degraduje na podezřelé kriminálníky a vůbec vám nepomůže. Chci upozornit na to, co si mnozí Češi neuvědomují. To, jak nyní nepřátelsky reagují nekompetentní státy EU na uprchlickou krizi a jak nevinné uprchlíky kriminalizují, je nesmírně nebezpečné. Střední Evropa je nestabilní. Kdo čekal tuto krizi, kdy se možná EU rozpadne, ještě před tak rokem - dvěma roky? Až budete příště utíkat vy sami jako uprchlíci ze střední Evropy, což vůbec není vyloučeno, nikdo vám nepomůže, budete sami. Taky budete přespávat bez jídla a bez šatstva kdesi na kolejích u ostnatého drátu.
http://www.blisty.cz/

:idea: :ethink: :smoke:


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Síla myšlenky

Příspěvek od deʒa vy »

Milda toto vlákno síce nieje politickým okienkom na tomto fore ale budiš, chceš to mať - máš to mať...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Síla myšlenky

Příspěvek od milda »

...nj, ale co s tím?
Dal jsem ten příspěvek k zamyšlení, že není všechno černobílé. Jsou uprchlíci, kteří bezpochyby potřebují pomoc,
a jsou tací, kteří měli být už dávno vykázáni zpět, odkud přišli.
Bohužel, EU tady prokazuje mimořádnou neschopnost a tak se na Evropu valí proudy těch, co přišli o střechu nad hlavou
společně s proudy příživníků.
Mladí, silní chlapi se perou o jídlo se ženami a dětmi..
A vrácen nebyl zřejmě ještě ani jeden....


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Síla myšlenky

Příspěvek od deʒa vy »

Milda aspoň máš možnosť na "vlastné oči" vidieť čo za demokraciu tak vehementne obhajuješ...
Mimo téma (offtopic)
Všimol som si že tvoje návštevy tu na fore sa nezobrazujú na banery "Uživatel online". Naozaj by ma zaujímalo ako to robíš že tam nie si?


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Síla myšlenky

Příspěvek od martin11 »

deʒa vy píše:Milda toto vlákno síce nieje politickým okienkom na tomto fore ale budiš, chceš to mať - máš to mať...
...Sokrates pravděpodobně přemýšlel...od toho nás "kdosi " varuje....proč asi???? Karkulka červená :oops:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Síla myšlenky

Příspěvek od milda »

deʒa vy píše:Milda aspoň máš možnosť na "vlastné oči" vidieť čo za demokraciu tak vehementne obhajuješ...
Momentálně se statisíce lidí ze zemí, kde demokracii nemají snaží dostat do demokratických států... ;) :D


Mimo téma (offtopic)
Všimol som si že tvoje návštevy tu na fore sa nezobrazujú na banery "Uživatel online". Naozaj by ma zaujímalo ako to robíš že tam nie si?

Jediná možnost je, že....
:D :pivko:


deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Síla myšlenky

Příspěvek od deʒa vy »

milda píše:Momentálně se statisíce lidí ze zemí, kde demokracii nemají snaží dostat do demokratických států... ;) :D
Po takom humanitárnóm borbandovaní sa tomu nieje čo diviť...
Mimo téma (offtopic)
milda píše:Jediná možnost je, že....
:D :pivko:
Osobne mám jeho muziku velmi rád no toto čo mňa zaujímá celkom zjavne nieje o tom čo ten chlapec svojím umením rieší... :D


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
deʒa vy
Zasloužilý člen
Příspěvky: 362
Registrován: čtv 30 dub 2015 9:17
Dal: 86 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Síla myšlenky

Příspěvek od deʒa vy »

martin11 píše:...Sokrates pravděpodobně přemýšlel... Karkulka červená :oops:
Omyl, Sokratovo vyhlásenie vychádza čiste z vypozorovaného. Martin11 ani tvoja hra na blbečka (Karkulka červená) nemení nič na tom že ak sa aj tebe raz podarí dosiahnuť ten stav že prestaneš premýšlať a domýšlať si nezmysli, tak i ty budeš mať tú možnosť na vlastné oči si vypozorovať to samé o čom už pred pár tisícročiami hovoril a písal Σωκράτης (Sokrates)...
martin11 píše:...Sokrates pravděpodobně přemýšlel...od toho nás "kdosi " varuje....proč asi????,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Odpoveď na to je v celku jednoduchá. Faktom je že mysliacim luďom (hlupákom) sa podstatne ťažšie žije i umiera (nevedia sa takmer s ničím rozlúčiť) a mne osobne je ich fakt velmi lúto. Ale keď že moja lútosť im toho ku šťastiu moc nepridá, sporadicky ich pred največou chybou ktoréj sa vo svojom živote nevedomky pernamentne dopúšťaju (myslenia) varujem...


Být sám sebou má za následok vyhostenie mnohými luďmi, podrobenie se prianiu iných má za následok být vyhosteným sám v sebe... Príroda nerobí žiadne skoky... Míerou chápania člověk pracuje na sebe, mierou nechápania na toho, kdo chápe víc...
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Síla myšlenky

Příspěvek od martin11 »

...hra na blbečka je moje vrozená vlastnost, protože jsem se jako blbeček narodil...je pravda, že několik prvních roků života jsem jen pozoroval...ale v jisté době mě to přestalo bavit, tak jsem začal i přemýšlet a pozorování mám jen jako kontrolní činnost toho co jsem vymyslel...například nyní přemýšlím, jak se stát z obyčejné "kopy hnoja" kvalitní "kopou hnoja" nebo něčím jiným - lepším...hlavně v pozorování našeho váženého člena deža ví... m11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“