Kde jsou všichni uzdravení?

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
segal-j.f
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 23 říj 2014 19:39
Dostal: 43 poděkování

Kde jsou všichni uzdravení?

Příspěvek od segal-j.f »

Nevíte někdo kde je nějaký seznam s lékařskýma zprávama které poskytli věřejnosti ti uzdravení? Přesněji ti uzdravení těma alternativníma metodama.Onkologicky nemocných jsou tisíce a těch nad kterýma už byla "zlomena hůl" musí být hodně.Určitě oni sami i jejich blízcí pročesávají internet a hledají každou zmíňku o úspěšné léčbě.Na netu najdou hodně návodů a některý znich podle určitých kriterií vyberou a zkoušejí.Nato, že se některé metody honosí až neuvěřitelnou úspěšností nenajdete na netu adekvátní odezvu těch uzdravených kteří by podávali svědectví o svém uzdravení.
Já se ptám jak je to možné?Že by se nenašlo pár uzdravených aktivistů kteří by neobjížděli oknologická centra a nepředali tak důležité svědectví stejně postiženým se kterýma se určitě i osobně setkávali na vyšetřeních, operacích atd. ?
Když vyberu jednu z metod která se mi "líbí" tak to bude "lněný olej a tvaroh"....(co jsem né jednou četl až 90% možnost uzdravení)....jednoduché,dostupné,bezpečné, lévné pro všechny.Čekal bych , že tuhle metodu zvolí mnoho nemocných lidí a mnoho se jich uzdraví.....ale kde ti uzdravení jsou?.....nemohu krom pár "modelových" příkladů které se u každé z alternativy uvádění najít žádné....ale mělo bych jich logicky být stovky a tisíce.
Umí na to někdo prosím odpovědět?

:idea: Založil jsi nové vlákno, příspěvek jsem Ti přesunul - poo.
Že už je toho skoro na stránku, přeci jen jsem z toho udělal nové vlákno. SDK


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Kde jsou všichni uzdravení?

Příspěvek od A(&F) »

segal-j.f píše:...ale kde ti uzdravení jsou?...
... no kde by byli, ... vrátili se zpátky do života a snaží se zapomenout, čím si prošli ... :| ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
segal-j.f
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 23 říj 2014 19:39
Dostal: 43 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od segal-j.f »

poota píše: ... Ono je potřeba se rozhodnout pro jednu metodu a tu potom ale uplatnit naprosto celou tak, jak je předepsaná ... Zdravím - poota

Vybrat podle čeho?Já bych si vybral podle diagnozi/nálezu.Tedy si to představuji takto.najedu si na oficiální metodu léčby kde budou složky vylečených s lékařskýma zprávama kde bude nález, způsob léčby(ať už byla aplikována či nikoliv), vývoj nemoci,nález po vyšetření již uzdraveného.
Jinak je to zase střílení od boku, protože nevíte jakou metodu vybrat protože jste laik..... a když někdo nemá čas, těžko může zkoušet až se trefí do správné metody:Porovnat ale svůj nález s jiným, na to mi stačí umět číst........jinak jsem zase odkázán na to abych někomu slepě věřil...a jestli je to tedy vše jen o víře, tak je asi jedno komu se svěříme dorukou nebo jak? :-))


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Kde jsou všichni uzdravení?

Příspěvek od Slavek Krepelka »

segal-j.f píše:Nevíte někdo kde je nějaký seznam s lékařskýma zprávama ....
Mno, seznam tu není a nemám pocit, že bych tady na FUPu na nějaké lékařské zprávy, které by vykazovaly stav od první diagnozy po konečnou diagnozu, i když tu případy vyléčení (i úmrtí) velice závažných případů máme. Nicméně bych tu takové vlákno rád viděl. Že tu není vidím i jako výsledek toho, že většina lidí je zastrašována a zastrašena tím, že pokud se budou svěřovat se svým zdravotním stavem, minulým, současným i budoucím, komukoliv, kromě MuDr, mohla by být proti nim taková informace nějak zneužita. Jde o tkzv. lékařské tajemství. Doi jisté míry ano, ale já si však myslím, že to zastrašování je především o tom, aby si lidi nebyli schopni pomáhat navzájem sdílením svých zkušeností. V každém případě by se mi vlákno s takovým obsahem velice líbilo a bral bych Tvůj příspěvek jako výzvu všem vyléčeným marodům, specielně z "nevyléčitelných", či velmi těžko léčitelných nemocí. Kdyby k tomu byl ještě dost detailní popis jak, ať již jakkoliv, to by byla šlehačka na dortě.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
segal-j.f
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 23 říj 2014 19:39
Dostal: 43 poděkování

Re: Kde jsou všichni uzdravení?

Příspěvek od segal-j.f »

A(&F) píše:
segal-j.f píše:...ale kde ti uzdravení jsou?...
... no kde by byli, ... vrátili se zpátky do života a snaží se zapomenout, čím si prošli ... :| ...
....a zapoměli i na stejně postižené? :-) né, tomu nevěřím...tihle lidé, kterým bylo dáno se uzdravit jsou jiní než byli než onemocněli...neříkám že všichni, ale určitě většině z nich se změní náhled na život.....věřím, že určitě z těch mnoh uzdravených by mělo snahu svoji zkušenost předat dál....oni vědí, jak se sami cítili když hledali v bezvýchodné situaci nějakou pomoc a musí přeci vědět že ve stejné situaci se každý den ocitá mnoh lidí.
...a nebo to je jinak, uzdravených je zanedbatelné množství nebo stejné, nebo ještě méně než v konvenční medicíně....ale to se můžem jen dohadovat že?.....chtělo by to fakta:-)


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Kde jsou všichni uzdravení?

Příspěvek od A(&F) »

... většina z nich se své onemocnění dokonce snažila před okolím utajit (ať už jakýchkoliv důvodů) ... mnohdy dokonce i před svými bližními ...

... pokud si tím projdeš, možná je pochopíš ... :| ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
segal-j.f
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 23 říj 2014 19:39
Dostal: 43 poděkování

Re: Kde jsou všichni uzdravení?

Příspěvek od segal-j.f »

Slavek Krepelka píše: Mno, seznam tu není ...
Popravdě jsem to chtěl jenom nakousnout.....seznam někde na diskuzi je málo.Tohle je na samostatný web a na dlouhou debatu pro kterou tu není prostor.
S tím zastrašováním.....kdo prosím Vás zastraší ty co už tu nejsou a zkoušeli nějakou metodu?...protože i takové seznami jsou důležité tedy i neuspěšné pokusy....můžou se vnich odhalit chyby a napříště je nedělat.Věřte že lidi by dali souhlas s veřejným publikováním svých lekařských zpráv pokud by to bylo pro dobrou věc........ti kdo vás nepustí k dokumentaci jsou lékaři....pokud nebudete rodinným příslušníkem nebo nebudete mít nějaký papír který vás k tomu opravňuje....třeba plnou moc.Spoustu lékařských zpráv mají lidi doma u sebe a nosí je sebou na kontroly nebo je přenáší k dalším doktorům nebo je berou sebou když mění zdravotní zařízení.....tedy dokumenty existují a jde jen o souhlas pacienta.
Naposledy upravil(a) segal-j.f dne pát 24 říj 2014 22:06, celkem upraveno 1 x.


segal-j.f
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 23 říj 2014 19:39
Dostal: 43 poděkování

Re: Kde jsou všichni uzdravení?

Příspěvek od segal-j.f »

A(&F) píše:... většina z nich se své onemocnění dokonce snažila před okolím utajit (ať už jakýchkoliv důvodů) ... mnohdy dokonce i před svými bližními ...

... pokud si tím projdeš, možná je pochopíš ... :| ...
....to máš pravdu že někteří to chtějí před blízkým okolím utajit...jestli ale většina to nedokážem ani ty ani já posoudit ....snad jedině by si měl možnost být u stovek takto nemocných....pak by to mohlo mít nějakou vypovídají hodnotu......procházejí tím mojí blízcí i znamí...ale nechci debatu zavléci do pocitové stránky problématiky i když tam patří...spíše bych se chtěl držet faktů, logiky a rozumu...a to né proto že jsem necita, (cítím smutek když onemocní můj blízký nebo znamí a když odejdou pláču , stejně tak jako každý jiný člověk co je po stránce EQ v pořádku)ale protože si myslím , že to je nejduležitější na cestě hledání pravdy.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Kde jsou všichni uzdravení?

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše:... většina z nich se své onemocnění dokonce snažila před okolím utajit ...
Divné. V našem příbuzenstvu, tedy spíš části, která se držela a ještě drží ve spojení, je cca polovina úmrtí (a dva přeživci) raka a nikdo se s tím nikdy netajil, stejně jako s jinejma nemocema. Poněkud se šušká pouze o sebevraždách. Naopak, rodina udělala co mohla a jak nejlépe kdo dovedl a mohl pomoct. Nicméně, pokud by si lidi začali ty tajnosti odpouštět, asi by na světlo boží vyplavalo, co by někomu moc nešlo do krámu. Tím mám na mysli surovou statistiku vyléčení (a nevyléčení) a kým a jak. Je zde ale jeden malý problémeček. :D Co s těma, co na Dr.ezuru ani nešli?

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
segal-j.f
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 23 říj 2014 19:39
Dostal: 43 poděkování

Re: Kde jsou všichni uzdravení?

Příspěvek od segal-j.f »

Slavek Krepelka píše: ... Co s těma, co na Dr.ezuru ani nešli?
Všechno začíná myšlenkou a jestli z ní něco vzejde se uvidí :-)....ale dovedu si představit stránku kde budou uvedeny jednotlivé alternativní léčby na jedné hromadě ...tedy jejich originální verze a ukaždé možnost se zaregistrovat s tím, že pokud se chtějí nemocní podělit veřejně o probíhající alternativní léčbě nebo už ucelenou a ukončenou s výsledky, je potřeba vložit kopie originálu nálezu v digitální formě se souhlasem zveřejnění a ověřené kopie fyzicky do nějakého archívu. (fyzický archív i stránky by se musel nějakým způsobem zabezpečit...znám hodně konspiračních teorií o farma a jiných lobby a vím, že obyčejný smrtelník nedovede rozklíčovat kde je pravda protože na jakoukoliv problematiku je potřeba být odborník v nějakém oboru a někdy ve vícero oborech k jedné problematice...a pokud jsou konspirační teorie koncipovány dobře,,,tedy že je v nich 95% pravda ale těch zásadních 5% nepravda která zásadně hne z těma 95% pravdy....tak nám to unikne )
Jen tak má možnost se dostat alternativa na denní světlo...tedy když bude podobné postupy jako konvenční medicína...kde jsou různé klasifikace, stádia, mediány přežití, nynější léčba a doporučení.
Nevidím problém s těma co na DR. ezuru ani nešli....prostě by nebyli zahrnuti...to se nedá nic dělat.Já vidím spíše problém v nějaké invazivní alternativní metodě......tam kdo se bude bát zveřejnění bude ten co jí právádí a vymyslel jí......těžko se bude bát ten kdo porádí abyste jedli tvaroh s lněným olejem :-)


pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Kde jsou všichni uzdravení?

Příspěvek od pavelv »

segal-j.f píše:....Když vyberu jednu z metod která se mi "líbí" tak to bude "lněný olej a tvaroh"....(co jsem né jednou četl až 90% možnost uzdravení).....nemohu krom pár "modelových" příkladů které se u každé z alternativy uvádění najít žádné....Umí na to někdo prosím odpovědět?....
Segale, k tvemu prispevku http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 25#p131025 , nejprve bych mel ja par dotazu na tebe a pak bych se ti pripadne pokusil neco presneji odpovedet. Muzes sem prosim napsat, co te k tomu prispevku inspirovalo a jestli resis nejaky konkretni pripad rakoviny, svuj nebo svych blizkych, nebo te to zajima jen tak teoreticky? A snad jeste jak dlouho uz se alternativni lecbou zabyvas a pripadne i s cim uz jsi se seznamil? Konkretne treba jestli uz jsi tady objevil vlakno Jednoducha lecba rakoviny? Napriklad bych ti asi mohl napsat neco k tvemu dotazu na metodu "lneny olej a tvaroh", jak ji nazyvas. Jo, jeste jeden dotaz :), muzes mi uvest nejaky priklad kde jsi cetl o tech 90% uzdraveni metodou "lneny olej a tvaroh"?
Jestli se ti zdaji me dotazy na nic, tak mas mozna pravdu :) a klidne je ignoruj :) .
Naposledy upravil(a) pavelv dne pát 24 říj 2014 1:05, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Kde jsou všichni uzdravení?

Příspěvek od A(&F) »

segal-j.f píše:....snad jedině by si měl možnost být u stovek takto nemocných....pak by to mohlo mít nějakou vypovídají hodnotu...
... ano, to jsem byl ... s zhruba polovinou z nich jsem se setkal osobně, se zbytkem jsem potom komunikoval po telefonu, popř. pomocí netu (skype, mail) ...... co vím, tak mnozí to tajili před svými kolegy, známými, dokonce před svými rodiči, životními partnery nebo i dětmi ... někdy zkrátka jen protože nechtěli být litováni, ale častěji protože nechtěli svým blízkým působit bolest nebo starost ..... dále tam byly i případy, kdy se báli ztráty zaměstnání, aby na ně bylo pohlíženo se soucitem, atd. ...
segal-j.f píše:...ale nechci debatu zavléci do pocitové stránky problématiky i když tam patří...
... v mém případě klidně můžeš, já už jsem za ty roky "obrněn" ...... musel jsem, protože jinak by mě to samotného zlomilo (což se mi zpočátku aj často stávalo) ... :| ... většina z onkologicky nemocných se totiž nacházela/nachází již ve vyšších stadiích ...... ale ono je to v podstatě jedno, nakolik byli/jsou nemocní, neb pokud jim chceš pomáhat, tak se musíš "odprostit" od citové stránky / odprostit se od jejich životního příběhu ...... je to drsný, ale jinak to nejde ... :? ...

... pokud přijedeš na setkání, můžu Ti jednoho z nich představit ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Kde jsou všichni uzdravení?

Příspěvek od A(&F) »

pavelv píše:Konkretne treba jestli uz jsi tady objevil vlakno Jednoducha lecba rakoviny?
... odpovím za něj: .... ano, ví, neb tato diskuze původně vznikla v citovaném vláknu, ale posléze z něj byla Slávkem oddělena do samostatné části (viz SDK poznámka v prvním příspěvku) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Kde jsou všichni uzdravení?

Příspěvek od Slavek Krepelka »

segal-j.f píše: ... Nevidím problém s těma co na DR. ezuru ani nešli....prostě by nebyli zahrnuti...
Takže Ti nejde ani tak moc o to, aby se lidi dozvěděli, co lze na co svépomocí použít a vyléčit se, jako o důkazy, že alternativní léčení funguje? Ne, že by to nemělo svou platnost, ale mně jde osobně spíš o to vyléčení.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Jednoduchá liečba rakoviny ???

Příspěvek od poota »

segal-j.f píše:Já bych si vybral podle diagnozi/nálezu.
Nemoc > diagnóza > lék - to je přece klasický alopatický přístup, tedy přesně to, na co jsou školeni doktoři a co se nám jaksi neosvědčuje. Ona totiž přesně stejná nemoc může vzniknout z rozdílných příčin, přičemž ty rozdílné příčiny mají svůj společný původ v prohřešcích proti správné životosprávě.
Vypadá to sice odtažitě, ale za pročtení stojí třeba http://redir.netcentrum.cz/?noaudit&url ... ni%2Dlecba
Donutit někoho ke změně jeho životních návyků se většinou nepodaří ani když se projeví nějaká závažná choroba, a kdy už je spíš pozdě - natož pak když je to sice včas, ale nic ho k tomu nenutí.
Zveřejňování nějakých návodů na léčení je už teď dost problematické a v budoucnu to bude ještě mnohem horší. Už teď je každý léčitel prakticky jednou nohou v kriminále a znám i takové, kteří po svých zkušenostech přecházejí raději na léčení koní, které je "bezpečnější".
Databáze, kterou si představuješ, by byla nejen zdrojem informací o tom, jak se kdo vyléčil, ale bohužel zároveň i přístupem k těm, kdo své rady poskytovali. Za neúspěšně léčivším doktorem stojí lékařská komora, kdežto za léčitele se nepostaví nikdo.
segal-j.f píše:Porovnat ale svůj nález s jiným, na to mi stačí umět číst........jinak jsem zase odkázán na to abych někomu slepě věřil...a jestli je to tedy vše jen o víře, tak je asi jedno komu se svěříme dorukou nebo jak? :-))
Pokud nemáš sám dostatek vědomostí, tak se vždycky musíš svěřit do rukou někoho "chytřejšího" - už třeba jenom pro ten svůj nález se svěřuješ doktorovi a spoléháš se na to, že jeho diagnóza bude správná, což taky nemusí. Zrovna tak nemusí být správný nález, podle kterého se chceš řídit - dokonce nemusí být úspěšně vyléčen díky použité metodě, ale třeba i jí navzdory - příkladem je třeba "úspěšná" chemoterapie.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“