LÉČENÍ HOUBAMA

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
lena

LÉČENÍ HOUBAMA

Příspěvek od lena »

Tuto zpravu jsem zde psala, ale nevim, kde ji hledat, nahodne jsem dostala od nekoho zpravu a byla tam okopirovana. (Diky) :) Myslim si, ze si to zaslouzi vlastni vlakno, ale uvidime co nam rekne cas.

[Take co hodne pomaha je houba reishi, 3xdenne k jidlu 2 tobolky 300mg beru extrakty a take prasek. Zlepsil se i zrak, vidim trochu ostreji a to uz mam 2 dioptrie. K tomu beru take extrakty z shiitake 3x denne 2 tobolky k jidlu s obsahem 300mg.
Zde zalezi na vaze cloveka, pod 65 kg staci 3x denne 1 tobolka, nad 65 3x denne 2 tobolky. ]



Jinak to nejlepsi je Reishi, nejlepe prasek, ten dela aktivni a extrakt uklidnuje (ale rychleji zabere). Obdornici zde doporucuji tak jako tak prasek, v tom je vlastne vsechno.

Muzu jenom potvrdit, ze se neco deje opravdu. Potiz, kterou jsem jenom jakoby hladila a uklidnovala se ukazala (priblizne za 2-tydny) a byla i tydenni bolest nohy tedy paty i me natekla (reakci vidim ale pozitivne), zde jsem mela stale deficit. Vsichni hned navstiv doktora, ortopeda, ale ja vedela, ze je to z tech hub. Tezko nekomu vysvetlis, ze je to jenom reakce na reishi, beru k tomu i shiitake a hericium, hericium zlepsi zaludecni a strevni floru. Take jsem si precetla hodne informaci tedy zkusenosti ruznych lidi a bolest zde byla popisovana. Takze se lidi nebojte pokud Vas zacne neco bolet. Jenom staci vydrzet, po 1 tydnu byla bolest pryc, jenom mirne se neco ozve, ale chcce to cas i nejakey pul rok, nez budeme uplne v poradku.

Je to opravdu jako scanner, ktery prochazi telem a kde je problem se hlasi, nez se telo zbavi nejvetsich problemu a to ja jsem jiz udelala hodne. Pokud je unava staci vzit o neco mene, jen polovicni davku, aby se s tim telo vyrovnalo. A nezapomenout pit cistou vodu nejmene 2 litry, ale to vsichni zde na foru vi.

JInak odbornici doporucuji: Reshi, Shii Take, Hericium, Hlivu ustricnou a neopomenout Cordyceps. Ten zlepsi vitalitu, da hodne sil. Staci tyto 4 druhy a muze se opravdu neco dit. I kdyz treba Coriolus je take dobry na infekce a ruzne druhy viru, Maitake a jeste je proti virum a infekcim Agarius. Ale myslim si, ze to zvladne i houba Reishi, alespon to tak vnimam. Take nalada se vyjasni a clovek i omladne, Reishi pusobi jako AntiAging.
Take existuje krem na plet (tedy na problemovou plet) s pridavkem Reishi, zatim jsem ale nevyzkousela, tak uvidim, mozna si ho jednou koupim a vyzkousim.


David70
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: sob 01 lis 2014 13:25

Re: LÉČENÍ HOUBAMA

Příspěvek od David70 »

Zalezi co clovek od houby ceka. Sposuta hub ma efekt na imunitu (napr Hliva ustricna, houba caga). Co se tyce vitality, to bych se asi poohlednul jinde, resp. bychom meli definovat, co vitalita je - je to energie? Pak asi nejak kompletne zmenit jidelnicek, pochybuju, ze to jedna houba "zachrani".


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“