Joe Cell - konstrukce a instalace

Teoretické i praktické informace.

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Mim

Příspěvek od lajos »

Nikdy se neurážím, nic se nestalo, reagoval jsem jen proto že jsi to jednoznačně odsoudil a určitě jsi to nevyzkoušel. Nemusí se to povést napoprvé, možná to nastartování cely zabere nějaký čas, než se příjdou na podmínky funkce, co mu vadí a co mu prospívá. Chce to číst o orgonu popř. o tachyonech.


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Pro Lajose

Příspěvek od Mim »

Mám na tebe dotaz, protože je zřejmé, že jsi toho vyzkoušel opravdu dost. Jaké největší produkce kyslíko-vodíkové směsi jsi reálně dosáhl a při jaké metodě? Jestli tedy můžeš odpovědět. Já se dneska pokusím vyfotit některé moje elektrolyzery a umístit je na fórum.
Některá tvrzení lidí na tomhle fóru se mi zdají přehnaná. Osobně jsem udělal nejlepší výsledky s bipolárním elektrolyzerem podobným jeko u kyslíko-vodíkové svářečky. Nejprve jako normální elektrolízu a pak s pulsy. Ale stále to není ono. Teď zprovozňuji Škodovku na plyn a pokusím se s tím otočit. Uvidíme....


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Příspěvek od lajos »

Nikdy jsem se nedostal přes litr plynu za minutu. V autě jsem měl přisávání z vyvíječe, proud jsem nastavoval pulzně spínaným(555) fetem, šel jsem až na 30A. DC napájení mi zatím vždy dával větší množství než jakékoli pokusy s frekvencema. Co myslíš pod názvem bipolární elektrolyzér?
Dám do přílohy teorii o tachyonech, mají nápadnou podobnou vlastnost jako orgon, pokud to není totéž.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) lajos dne čtv 21 zář 2006 9:41, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Pro Lajose

Příspěvek od Mim »

Díky za odpověď. Bipolární elektrolyzer je takový, na který je přiden proud pouze na koncové elektrody. Tím dochází k efektu, že po průchodu
proudu je na každé straně vnitřních elektrod různá polarita. (Doporučuji návod na tu svářečku. Je v elektrobastlírně.) Mě článek složený s 2x 100 elektrod dává přibližně 20 litrů plynu za minutu. Ovšem, žere to jak kráva. Vyměnil jsem alternátor ve škodovce za 90 ampérový, stejně baterii a td. Ač jsem zkoušel různé zapojení, musím ti dát za pravdu.
Monopolární elektrolyzery a velké množství vody mezi deskami je neúčiné.


colombus
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: stř 16 srp 2006 14:23

a co ucinnost ?

Příspěvek od colombus »

zdravim, take se pokousim dostat z Joe Cell nejaky ten vodik,
( tri trubky vetknuty do sebe, kazda s jinym prumerem) zatim jediny uspech byl ten, ze to pekne bouchlo, (pri 40V 10A=400W) ale nic vic... kdyz sem si postavil "budic" s dvema 555 , co se zde prezentuje, bralo si to maximalne pri 12V 2A, kdyz sem pripojil na elektrody napeti primo ze svorek zdroje, vzalo si to pri 12V opet 2A, ouha, porad to same, nejspis sem se asi nedostal do te "rezonance" , jak se tady vsude pise, kazdopadne ucinnost mizerna.... zato kdyz sem do vody pridal jedlou sodu,a pripojil primo na zdroj, bralo si to pri 12V 15A a voda bublala jako blazen....

Takze se ptam zde na foru : kolik tam davate jedly sody ? povedlo se VAM to privezt do rezonance bez jedly sody ? jaka je ucinnost ? pokud je vetší jak 1 má cenu se tim dal zabyvat...,jak se projevuje rezonance, jestli sem to dobre pochopil, co se zde pise, pri dejme tomu 12V a 3A cca, se to chova stejne jako pri 12V 100A ? ciste teoreticky... kdyz dam do skodovky baterku z nakladaku a 100A alternator pri 12V=1200W , tak je realna sance ze utahne v podstate normalni elektrolizou ? uz nekdo ma funkcni model a beha mu to, aniz by si delal z lidi legraci ? ne za prachy, jakozto, posli prachy a dame ti zarucenou dietu na hubnuti - nejez, to znamena realny funkci model, ciste na vodu, bez jakychkoliv prisad, viz jedla soda ci primes benzinu....ne ze bych Vam tady neveril, jenom se ptam a hledam fakta, nic vic , nechci nikoho urazit ani se ho dotknout, ponizovat snahu neco vytvorit a zesmesnit jeho vyvoj, ale zatim je tu jen teorie a par pokusu o sumitka, ktery obcas bouchnou :roll: dekuji za odpoved, preji prijemny den
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Mácha
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: úte 19 zář 2006 6:11
Dostal: 1 poděkování

Nejde o vodík

Příspěvek od Mácha »

Snaha dobrá, ale dost věcí špatně! Chyby:
- nemáš to uzavřený to je základ aby to chytlo rezonanci uvnitř
- správně píšeš, že buňka musí chytit rezonanci ale pozor, jakmile ji chytí, už pojede sama - takže + drát pryč - opakuji + drát pryč
- máš v hlavě zafixováno a nechceš se vzdát toho, že jde o elektrolýzu a děláš vodík a čekáš kdy to bouchne - to ej největší omyl a sklouznutí z cesty
- slož to podle mýho návodu, píchni to na motor a zkus zastartovat
- jde o "orgon" který si nějakým tajemným způsobem hledá cestu do motoru
- nesetkal jsem se s tím že by si orgon cestu hledal několik dní byť se to tvrdí o motorech s ocelovými bloky.. pude to startnout po deseti minutách


colombus
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: stř 16 srp 2006 14:23

Příspěvek od colombus »

Dobrá tedy,
nejsem fyzik, nerozumim tomu, ale vsechno, co neni dokazany nemusi byt zakonite blbost, za zkouzku nic nedam :wink:. Neslo mi o to, abych to za kazdou cenu vyhodil do vzduchu, ale aby se mi pri rezonanci zvysil pruchod proudu a zacalo to "bublat" vybuch byl jen vedlejsi produkt vyzkumu .) k dispozici mam 4 taktni motor z motorky se starterem, abych se neuslapal, nadobu uzavru a pokusim se to nahodit bez prisad jedly sody a benzinu... bud to pujde nebo ne, kdyz to pujde dobry, kdyz ne, holt to pujde jinak, je tu nekdo komu to uz funguje ? rad bych se o tom presvedcil na vlastni oci, estli je to mozne, a vsadim se , ze nejsem jediny... :roll:


Mácha
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: úte 19 zář 2006 6:11
Dostal: 1 poděkování

Nušlapeš se

Příspěvek od Mácha »

musí to chytnout hned jako na benzín - nebo aspon začít slibovat. Co to máš za motor? Potom co slíbí, nebo začne trhavě běžet musíš brutálně přidat předstih. Na elektronicky řízeným zapalování se to dělá těžko a někdy se to nedá.


Mácha
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: úte 19 zář 2006 6:11
Dostal: 1 poděkování

Ph vody

Příspěvek od Mácha »

voda do buňky:
změř ph a vyjeď do ph14 sodou pak tam dolej ocet a sjed na ph7 a nalej to do buňky. Opakuji, voda se nesmí rozkládat nesmí probíhat žádná elektrolýza voda je tam jako medium jako nějaká mřížka nebo filtr uvolňující orgon. To není motor na vodu kde se odděluje kyslík který s vypouští nevyužitý a vodík který se přes tlakový regulátor pouští do karburátoru. Navíc kdyby to chodilo na vodík, musel bys dát nerezový ventily, broznový vodítka a nerezový svody do výfuku - jinak to stačí nechat dva dni stát i a je tam tolik rzi, že se to po nahození kousne. A to nemluvim o tom když bydlíš nekde na břehu větší louže:) A nebo vykutat motor z keramiky:)


Mácha
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: úte 19 zář 2006 6:11
Dostal: 1 poděkování

Kdes vzal vodu?

Příspěvek od Mácha »

ha? cos tam nalil?


colombus
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: stř 16 srp 2006 14:23

Příspěvek od colombus »

Zatim este nic, zreznout to nenecham, ozvu se za tri tydny s vysledkem :shock: ,zatim cus


Mácha
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: úte 19 zář 2006 6:11
Dostal: 1 poděkování

Držim palce:)

Příspěvek od Mácha »

:) nehledej tom nic co znáš ani vodík ani kyslík funguje to na třetí látku ktyerou nenajdeš ale pojede ti to i bez toho že do toho budeš stále tlačit + :)


Collodi
Stálý člen
Příspěvky: 46
Registrován: pát 14 dub 2006 21:22
Bydliště: Miroslav (u Znojma)
Kontaktovat uživatele:

Joe Cell

Příspěvek od Collodi »

Ahoj.mam par otazek (nejspis na Machu)

1.) da se ten proud orgonové energie do motoru nejak regulovat?jakoby pridavat plyn.... ??
2.)musi byt kolem cele bunky kov?ta bunka je slozena z kovoveho plaste(+) a vnitrnich trubek ruznych prumeru(-).fungovalo by to, kdybych plášt(obal) udelal z plastu, tu nejtlustsi trubku bych nabil na + a zbytek trubek na minus?
3.)kam presne na ten motor se to dava?vedle karburatoru-co nejbliz k valci?

Diky Radek


Mácha
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: úte 19 zář 2006 6:11
Dostal: 1 poděkování

Nejdřív základ

Příspěvek od Mácha »

Udělej to jak je to v návodu - a pak testuj. Fungovalo by to i ve skle - v um hmotě nevím. Ve skle se nabíjí voda, sbírá bahno a pak se voda přelije do buňky v autě. Je potřeba nejdříve udělat buňku dle vyzkoušeného návodu a pak až s tím dělat pokusy. Buňka je živá věc která dává implozivní látku a nespotřebovává vodu. Je velmi jednoduché z ní udělat paskvil, který bude pouhým elektrolyzerem a nebo nebude fungovat vůbec. Tak jak říkáš to nenabiješ polarity tam naskáčou samy. Orgon nerad teče do kopce - hadice musí být v rovině nebo s kopce. Hadice se dává do prostoru filtru nad sání karburátoru - tady do komory už za vložkou filtru. Nijak se to nereguluje žádný tlakový regulátor či spínač není potřeba. Jsou dva způsoby startu buňky:
- Jedoucímu motoru se utrhne hadička od karburátoru a ucpe se. Pak se čeká až motor vycucá benzín z plovákové komory a začne kuckat. V té chvíli se mu podstrčí hadice s orgonem. To je ale u oživený buňky někým, kdo tomu vládne a umí 100% zjistit, že buňka dává orgon - tedy je startnutá správně. Druhý pohodlnější a účinnější způsob pro začátečníky je startnout motor na volnoběh a při běhu na benzín mu dát i hadici s orgonem. Pak se čeká až motor začne sám zvyšovat volnoběžné otáčky a přidává se mu předstih dokud motor neběží OK - benzín je stále připojen. Když už přidání předstihu dosahne větší hodnoty, je možno zkusit odpojit hadičku s benzínem. Pokud je vše OK, motor opět začne chvět a opět je potřeba přidat předstih a pak už to jede na dvojnásobný výkon samo. Nespekulujte a nekličkujte v mysli - nemá to smysl, jen si znepříjemníte cestu k funkční buňce. Až když budete mít funkční buňku v ruce a budete schopni rozpoznat co dává, pak budete mít v ruce něco, podle čeho budete moc zkoušet laborovat.


Mácha
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: úte 19 zář 2006 6:11
Dostal: 1 poděkování

K obrázku Kolomba:)

Příspěvek od Mácha »

Ještě koukám jak tam máš napojený dráty - taky blbě ! - musíš začít napájet ze dna vnitřní trubky mínusem směrem ven k povrchu vnější trubky plusem.


Odpovědět

Zpět na „Joe Cell“