Jak na noční štěkání psů.

Vše o alternativních zdrojích energie.

Moderátor: rival

Odpovědět
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: vyřešeno

Příspěvek od hanka »

A(&F) píše:... Hanko, ... a myslíš, že by to stejně fungovalo i na cikány ??? ... :D :D :D ... :ethink: ...... já myslím že ne ... ;) ...
:D ... A proč by ne, to víš, že by to fungovalo!!! Je to všechno o vibracích ..dostáváme to, co sami vyzařujeme (vibrujeme) .. :good:
Ve větším měřítku je to v běžném životě těžko použitelné (např. celé Šluknovsko), protože stejné vibrace, které vysílají cikáni ve vztahu k nám, vysíláme i my ve vztahu k nim.… Většina z nás pro to sice má omluvu, protože kdo s nimi žije a má s nimi špatné zkušenosti, ten bude pocity mírumilovnosti a pochopení ze sebe těžko dolovat, ale možné to určitě je, funguje to na všechny (mimochodem, k tomu mému sousedovi byly přilepeny i cikánky ... ;) )
Základem změny je „pouhá“ změna své vibrace – z negativní na pozitivní. Změnit odpor v přijetí… Když to vezmeš rozumem, zdá se to být náramně jednoduché… potíž je v tom, že žijeme hlavně srdcem (pocity) a když se střetne rozum a srdce, vítězem je vždycky srdce. Jestliže máš s nimi špatné zkušenosti, v srdci k nim cítíš bohužel nepřátelství a odpor (i když je oprávněný). Aby jsi změnil svoje vibrace, musel by jsi „pracovat sám na sobě“ – nikdo jiný do nás přátelské pocity nenaleje, to můžeme jenom my sami. Moc těžká práce, já vím… ale jde to. :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Jak na noční štěkání psů.

Příspěvek od poota »

Jestli dokáže A(&F) cikány milovat - pak věřím tomu, že cikáni odhlásí svoje sociální dávky a půjdou se dobrovolně živit prací.

Zdravím - poota

Edit: ... spolehni se ... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ... ;) ... A(&F) ...


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: vyřešeno

Příspěvek od A(&F) »

hanka píše:Aby jsi změnil svoje vibrace, musel by jsi „pracovat sám na sobě“ – nikdo jiný do nás přátelské pocity nenaleje, to můžeme jenom my sami.
... takže jinými slovy mi vlastně říkáš, že když oni tu dělají bordel a napadají lidi, tak my bychom se měli snažit přimět je harmonizací své duše, aby se přestali chovat jako dobytek ... a čekat jestli až to na ně konečně zabere ... ;) ... tzn. aby se spořádaná většina přizpůsobila nepřizpůsobivé menšině ... :bhead: ...

... jo, taky velmi rád koukám na "Earla" ... ale v životě to většinou funguje jinak ... bohužel ... :bye: ...

PeS: ... jediné pozitivní vibrace, které jsem ochoten jim posílat, jsou ty zvukové, pod spodní hranicí slyšitelného pásma ... 8) ... a patřičně zesílené ... :D :D :D ...... v podstatě maj hodně velký štěstí, že nemáme společnou zeď ... :ewhistle: ...... mno, asi se zkusím domluvit se sousedy pod nimi, že bych jim dočasně ozdobil strop měniči, které by byly napájeny pouze během dne, kdy chodí do práce (a cikáni jsou doma) ... :angel: ... myslím že to moc velkej problém nebude, jelikož už jich mají taky plný zuby ... (neb když se vám nad hlavou neustále pohybuje přes dvacet jedinců, provozující převážně noční způsob života, tak to rozhodně není žádný "žrádlo" ...... od té doby, co se nad ně přistěhovali, se sousedi prý pořádně nevyspali ... :? ) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Jak na noční štěkání psů.

Příspěvek od poota »

Na tento problém je možné se podívat ze dvou úhlů.
Jeden pohled vychází z faktu, že mne ruší něco (řev cikánů, štěkot psa, diskotéka), co nemohu momentálně nebo trvale nijak ovlivnit. Pak je řešením dělat "něco se sebou" - třeba špunty do uší, místo nenávisti smíření se s tím, "naprogramovat" si, že právě ten hluk mě uklidňuje, harmonizuje mě a pomáhá mi spokojeně usnout a nebo se soustředit na svoji práci.
Druhý pohled je o tom, jestli "se má nastavovat druhá tvář", jestli je vhodné aroganci ustupovat a jestli je dobré nechávat zlo nepotrestané. Moje zásada je "každému, co zaslouží - a dvojnásob", což platí jak v dobrém, tak i ve zlém. Tento způsob je ovšem již ve svém principu konfrontační a navíc má progresivní průběh, takže je vhodné předem dobře odhadnout možnosti a poměr sil.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Jak na noční štěkání psů.

Příspěvek od A(&F) »

poota píše:Druhý pohled je o tom, jestli "se má donekonečna nastavovat druhá tvář", jestli je vhodné aroganci ustupovat a jestli je dobré nechávat zlo nepotrestané.
...ano, přesně o tom je řeč ... :good: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: vyřešeno

Příspěvek od hanka »

A(&F) píše: takže jinými slovy mi vlastně říkáš, že když oni tu dělají bordel a napadají lidi, tak my bychom se měli snažit přimět je harmonizací své duše, aby se přestali chovat jako dobytek ... a čekat jestli až to na ně konečně zabere ... ;) ... tzn. aby se spořádaná většina přizpůsobila nepřizpůsobivé menšině ... :bhead: ...

... jo, taky velmi rád koukám na "Earla" ... ale v životě to většinou funguje jinak ... bohužel ... :bye: ...
...
Rozumím Ti, co myslíš, ale Ty nerozumíš tomu, co myslím já - je to ale moje chyba, vysvětluje se to špatně, a já nejsem řečník .
… Nic takového nechci říct. To je právě ten omyl, kvůli kterému se hodně lidí užírá. Nejde o harmonizaci své duše pro jejich prospěch, ale pro náš prospěch.
Náš vnitřní vztek neškodí JIM, ale NÁM. Ani nemám na mysli nějakou benevolenci k tomu, co dělají, ale přimět SEBE, aby jsme se přestali užírat tím, co nám dělá někdo jiný.
Protože jde o NAŠE těla a duše, naše pocity. To sobě tím škodíme, ne jim.
Dobře znám ten pocit bezmocného vzteku, vždyť jsem s ním žila několik let! Když jsem tady napsala, že mým největším přáním bylo ohluchnout, myslela jsem to vážně. Dloubala jsem si do uší jehlicí, abych si praskla bubínek a měla konečně klid :bhead: … naštěstí mi to nešlo :) . Pak jsem si přečetla, že se sluch zachová i s prasklým bubínkem, tak jsem s tím přestala :D . A čím více jsem z těch uřvaných opilců šílela, tím to bylo horší a všude kolem mě se doslova rojili nepřizpůsobiví – naši, bílí.. Nemysli si, že je jich málo, nebo že jsou méně hluční … :enaughty: … do toho přišel ten štěkající pes v místech, kde jsem vždycky hledala útočiště před tím peklem doma .. a začali nás tam v naší nepřítomnosti "navštěvovat" cikáni - chodili si k nám jako do supermarketu.. prostě jsem si to tím odmítáním přitahovala!
Je to tak - čím víc člověk něco odmítá, tím hojněji se mu odmítaného dostává. A snaha ovládat jiné zákonitě přitáhne takové, kteří chtějí ovládat nás .. Jestli k tomu nezměníme přístup, budeme s nimi vést boj neustále.

Mírumilovnost není milování, ani nastavování druhé tváře.. :) Jde o získání vnitřního klidu.. Když ho člověk opravdu získá, nakazí se tím i jeho okolí - mně se to tak stalo... :ewhistle:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Jak na noční štěkání psů.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše: ... Tento způsob je ovšem již ve svém principu konfrontační a navíc má progresivní průběh,
Sice plevelíme, ale špitnu. "Celý systém přiměřené obrany je legální kriminalita". Slouží jenom tomu, aby se slušný člověk neměl šanci efektivně bránit byvše napaden. O progresivním vyhrocování bych pochyboval. Spíš bych se postavil za finální sebeobranu, čímž se i eliminují kriminálně nesvědomití svědci u případného soudu bandou legálních kriminálníků, kteří si na pokračující kriminalitě mastí kapsy.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
eXiT
Starší člen
Příspěvky: 156
Registrován: pon 25 čer 2007 17:41
Bydliště: JIH MORDAWY
Dal: 41 poděkování
Dostal: 30 poděkování

Re: Jak na noční štěkání psů.

Příspěvek od eXiT »

Přikláním se k Hance, například když někdo začne napadat ve vlákně a nikdo na to nebude reagovat tak ten člověk
odejde po pár opruzech sám, nemá důvod zůstat, vše se vyřeší samo. Má li člověk pocit že na to musí reagovat vznikne
několikastránkový boj a rozbouřený adrenalin a mnoho negativních pocitů.
Stejné je to se psy, kočkami a jejími majitely. Jsou věci mezi nebem a zemí a je úžasné že si člověk přeje a problémy prostě zmizí.
Bojuje li člověk proti čemukoli, užije si toho proti čemu bojuje do sytosti.
Avšak každý má právo se rozhodnout bude li bojovníkem světla anebo to prostě udělá jako vždy po svém, :lol:


Věř, však komu věříš, měř.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Hledání vnitřního klidu ....

Příspěvek od A(&F) »

... vaše rady jsou sice fajn, ale pouze pokud se jedná pouze o "něco si nepřát", hodit to za hlavu (kdy problémy se samy vytratí) ... pokud se však někdo dopustí násilí na vás nebo vašich blízkých (popř. na vašem majetku), je v tu chvíli vše ztraceno ... neb pokud té "zběři" hned nedáte "za vyučenou", tak jejich ataky časem neustále sílí na intenzitě ...... bohužel je to tak, ... s dobytkem se totiž jinak jednat nedá ... :? ...

... a nic "mezi nebema zemí" vás neochrání ... natož policie ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na noční štěkání psů.

Příspěvek od huhu »

Ty rady fungují i když jde o to " něco si přát "
Cikán tě vždycky okrade. Má to v krvi a neumí to ovládat. Přesto jsem měl v době kdy jsem provozoval výkupny dobrý vztah s mými štamgasty. Říkali mi pánko velkomožný :) , kdykoli jsem něco hledal, umožnili mi přístup do stavení a že jich tam byla krutá převaha, co jsem našel a řekl že je moje jsem si v klidu odnesl. Samože nevěděli, jak se to do baráku dostalo :D .
Princip stejný ako se psy - nebojoval jsem s nimi, pochopil jsem je. Já jsem master - oni slave ;)


Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
tatiterek
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: stř 02 led 2013 17:09

Re: souseda pes hodně štěká

Příspěvek od tatiterek »

tatiterek píše:Také řešim,ale bez uspěchu zkoušim videa koukněte a poradte ?? Problem ale vlastně neni v pejskovi ale v jeho chovatelce.Ta má strašně ráda když štěká,dělá jí to strašně dobře je tím přímo posedlá.Když jse jí manželka ptala,tvrdí,že její pes vůbec neštěká,svádí to na jiné.Proto se snažím štěkot natočit.Přes den psa schovává když vidí ,že bych mohl psa natáčet,pes má u domu oplocený výběh.Jak se setmí tak ho vystrkuje z domu a nutí štěkat.Poslední dobou změnila taktiku přerušuje štěkání několikrát za hodinu.Štěkání uslyšíte počínaje tmou někdy až do 23 hodin.Nejedná se o psa který byl bezprostředně venku,ani není určen pro hlídání,psa má trvale doma - mazánek.Kolikrát člověk až,žasne když to vydží dělat celý večer,já osobně bych to nevydržel a ani na to neměl povahu vyhánět a zahánět psa z domu ven a zpět.Chudák pes tomu to určitě nedělá dobře,považte když venku mrzne a pes je doma v teple.Můžete jsi přijet poslechnout k nám do Vladyčína ,jo řeklo by se malá zapadlá vesnička.Ůdajně má pes padoucnici,tak ho asi tímto způsobem léčí.

[BBvideo 425,350][/BBvideo]

[BBvideo 425,350][/BBvideo]


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Jak na noční štěkání psů.

Příspěvek od Kov »

Hanka- Pokud jsi to dokazala vyresit tim ze jsi sama sebe presvedcila ze ti to nevadi, tak to klobouk dolu. Ja jsem se letos skrz hospodu pod okny stehoval.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Jak na noční štěkání psů.

Příspěvek od kutil »

Lidičky ahóój,
jó se psy je někdy potíž :-(
To si tak stěžuje ráno soused sousedovi že ten jeho pes štěkal celou noc !!!
Ten mu odpoví:
Nemějte starost, on se přes den vyspí dost :-))))
Takže vydržať
H.


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Jak na noční štěkání psů.

Příspěvek od hanka »

Kov píše:Hanka- Pokud jsi to dokazala vyresit tim ze jsi sama sebe presvedcila ze ti to nevadi, tak to klobouk dolu. Ja jsem se letos skrz hospodu pod okny stehoval.
Kove, obávám se, že pokud máš v sobě stále odpor k hluku a uřvaným lidem, přestěhováním jsi moc nevyřešil. Utekl jsi před jedním, ale jestli jsi ho v sobě nevyřešil, potká Tě totéž v bleděmodrém kdekoliv se odstěhuješ. Ten odpor si totiž neseš stále v sobě a půjde s Tebou, kdekoliv se hneš. Dokonce platí, že když před něčím utíkáme, další lekce je ještě tvrdší, než ta předcházející … opravdu se to musí řešit u sebe!
Jinak já jsem se zbavila nejenom štěkajícího psa, ale i hlučných sousedů v mém okolí. Šlo to postupně, až na 3x, ale zdá se, že je konečně klid :good: ... .

Jsem ráda, že jsi mě nasměroval na toto vlákno, kove. Přečtením mých předcházejících příspěvků jsem si uvědomila, proč jsem se dostala do stávajících nepříjemností na fóru. Příliš jsem si zvykla na mír a klid v mém okolí a přestala jsem si dávat pozor na nebezpečí vnitřního odporu , i když „spravedlivého“... Svoje pocity (v tomto případě odpor k něčemu) vysíláme do vesmíru a vesmír nerozlišuje, jestli jsou oprávněné nebo nejsou - a vrací nám je zpátky. Nemůže nám vrátit mír, když vysíláme odpor (i když je "oprávněný").. Nynější nepříjemnosti mě informují o tom, s čím a s jakým typem lidí budu mít tu „čest“ se setkávat i ve svém blízkém okolí, jestli to nevyřeším v sobě a nenaladím se jinak :| ..
eXiT píše:... například když někdo začne napadat ve vlákně a nikdo na to nebude reagovat tak ten člověk odejde po pár opruzech sám, nemá důvod zůstat, vše se vyřeší samo. Má li člověk pocit že na to musí reagovat vznikne
několikastránkový boj a rozbouřený adrenalin a mnoho negativních pocitů.
Stejné je to se psy, kočkami a jejími majitely. Jsou věci mezi nebem a zemí a je úžasné že si člověk přeje a problémy prostě zmizí.
Bojuje li člověk proti čemukoli, užije si toho proti čemu bojuje do sytosti.
Avšak každý má právo se rozhodnout bude li bojovníkem světla anebo to prostě udělá jako vždy po svém, :lol:
Tvoje slova byla přímo prorocká, eXiTe :good: ....:lol: ....


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: souseda pes hodně štěká

Příspěvek od Ilem »

tatiterek píše:Jak se setmí tak ho vystrkuje z domu a nutí štěkat.Poslední dobou změnila taktiku přerušuje štěkání několikrát za hodinu.
Vidím to trochu jinak. Pes štěká, protože chce domů ke své smečce. Kdyby tam s ním kdokoli byl, pes by neštěkal. Je to chudák. Místo toho, aby s ním šel někdo na procházku, strčí ho ven, aby se vyvenčil. On chce zpátky, protože pes je zvíře společenské. Tak štěká, a úplně zapomene, že se má vyvenčit. Když už má majitelka pocit, že se vyvenčil, pustí ho domů, jenomže pes chce ven, protože není vyvenčen. Tím se kruh uzavírá. Problém je v majitelce, která je příliš líná. Než aby s ním šla na procházku, vystrčí ho do výběhu, což pro psa není totéž.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Odpovědět

Zpět na „Jak na to...“