Ring volný-boxovárna

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět

Jste pro?

Anketa končí za stř 01 lis 2006 18:33

Ano,
11
85%
Ne
2
15%
 
Celkem hlasů: 13

Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od milda »

Slavek Krepelka píše:... pro pochlebovače a naprosté tupce .... neomaleným pruzením osoby tlačící propagandu .... fašistických manipulátorů světových dějin, schovávající se pak za oponu
No, Slávečku,
jako reakci na příspěvek, který se navíc zakládá na skutečnosti jsi toho napsal docela dost.
(jestli si myslíš, že ruský kamiony jeli poloprázdný a některý úplně prázdný na Ukrajinu jenom aby zahřáli motory, tak si to klidně mysli dál)
Nebudu Tě nazývat tupcem, ani jinými lichotkami zde použitými. Sice nic nevylučuju, ale fórum
by si mělo podle mne zachovat určitou kulturu. Pro mne není důvodem třeba opačný politický názor, abych někoho napadal.

Pouze SKUTEČNÝ tlačitel propagandy vyletí jako vzteklý popírový čert, když mu druhý odporuje.

A když se tak rád oháníš fašismem, tak si můžeš třeba přečíst tenhle včerejší článek:

http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/rus ... 5900fea04/
Deset tisíc obránců Ruska
V rozhovoru pro agenturu RBK Dmitrij Sablin řekl, že by nová struktura měla mít asi 10 000 členů.
Zároveň potvrdil, že aktivisté projdou výcvikem ve zvláštních táborech, kde se budou učit "vzdorovat oranžovým technologiím". Nevyloučil ani použití síly.
Jedním z hlavních tahounů vlasteneckých sil ovšem má být předák motorkářského klubu Noční vlci Alexandr Zaldostanov, známý pod přezdívkou "Chirurg". Bývalý lékař, který žil několik let v Německu, proslul v Rusku nejen svou zálibou v motorkách Harley-Davidson, ale především jako neformální přítel prezidenta Vladimira Putina.
Kdybys náhodou chyběl ve škole, když jste se učili o nástupu fašismu k moci v Německu, tak právě organizováním takovýhle
civilních pouličních bojůvek to začalo. U nás to byli v pohraničí Henlajnovci.

Ahoj,


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: hmm

Příspěvek od milda »

hanka píše:... a myslí si, že tím se dostávají na stejnou úroveň ..
Hanko, když tak ráda píšeš o úrovních, tak si hlavně hlídej tu svoji . Ať se Ti někde nepošramotí. :ewhistle:
Večer pak si můžeš společně se Slávkem pustit večerníčka třeba o tom, jak
Křemílek a Vochomůrka jedou s kamionem a nechtěj nikomu ukázat, co tam vezou. :baby: :bye:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: hmm

Příspěvek od Slavek Krepelka »

milda píše: ... Večer pak si můžeš společně se Slávkem pustit večerníčka ...
:laugh: A už je to tu. :hip:

:epray: Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: hmm

Příspěvek od hanka »

.... Ale no tááák, mildo .... Slovy "Jedni upřednostňují myšlenky směřující k pomoci jiným, druzí pomáhat nechtějí, ale chtějí šlechetně aspoň vypadat ...a tak svoji cenu zvyšují tím, že snižují cenu těch, kteří pomáhají ... a myslí si, že tím se dostávají na stejnou úroveň .. " jsem přece nehodnotila Tebe, ale reagovala jsem na Tvůj odkaz ..! Napřed nám tady dáš odkaz a pak na nás útočíš, když na něj reagujeme.
Mimo téma (offtopic)
Proč jsi pořád tak osobní? A proč mě neustále napadáš za moje názory? Uvědom si konečně, že tady jsme si všichni rovni a já si nenechám od nikoho ordinovat, co si smím myslet :evil_vm: ! A že bych si mohla za můj názor dokonce "pošramotit úroveň" - to jsi už ale fakt přepálil !!
Promiň, mildo, ale poslední dobou mám dojem, že mluvíš z cesty (nebudu se domýšlet proč, to je tvoje věc) a Tvoje druhá část přídpěvku na mne to už i dokládá... :D
.. Ráda se sice s vnoučaty podívám občas na večerníčky, ale že bych se měla dívat na Křemílka a Vochomůrku společně se Slávkem .... :epray: :laugh: ....:ethink: poslyš, mildo, že Ty jsi nám už nějakého večerníčka vybral a teď nás napínáš ... :) :D


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: hmm

Příspěvek od milda »

hanka píše:...Proč jsi pořád tak osobní? A proč mě neustále napadáš za moje názory?...
Pokud jsem někde za posledních pár let útočil na Tebe, nebo Tvoje názory, tak mi pls osvěž paměť. Já si to nepamatuju.
Naopak Ty máš zapotřebí se do mě a mých příspěvků dvojznačně trefovat, kdykoli napíšu něco proti Tvému politickému přesvědčení.
Chápu, že se taky potřebuješ občas pohádat jako obyčejná česká hokyně. Tak jsem Ti k dispozici, když to pomůže.... ;) :D
hanka píše: Uvědom si konečně, že tady jsme si všichni rovni a já si nenechám od nikoho ordinovat, co si smím myslet
Já taky ne. Tak aspoň v tom se shodneme. :hip: :pivko:


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: hmm

Příspěvek od hanka »

milda píše:...... Já si to nepamatuju.:
Lehká pomoc - na Tvoji ztrátu paměti je nejlepší přečíst si svoje reakce na moje příspěvky v "politických" vláknech.
Možná jsi na "hádky obyčejných českých hokyní " zvyklý u žen ze svého okolí (upřímně, ani se jim nedivím, jestli jim dáváš podobný prostor k vyjádření, jako mně tady .. :x ), já tu potřebu nemám.
Vzhledem ke Tvé špatné paměti Ti tedy ještě jednou připomínám, že: "Uvědom si konečně, že tady jsme si všichni rovni a já si nenechám od nikoho ordinovat, co si smím myslet :evil_vm:" ..
A protože polemika s Tebou je neplodná, nemíním s ní dále ztrácet svůj čas. :bad:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: hmm

Příspěvek od milda »

hanka píše: A protože polemika s Tebou je neplodná, nemíním s ní dále ztrácet svůj čas. :bad:
No, zaplať pánbůh. :epray: :spirit: :good:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od Slavek Krepelka »

milda píše: ... Kdybys náhodou chyběl ve škole, když jste se učili o nástupu fašismu k moci v Německu, ...
No jo. To jako ve který škole? Na základce a nebo v židovský? Ono totiž mně se ve škole (ZDŠ a Gympl) snažili naordinovat spoustu pitomostí a proto se stále ještě sebevzdělávám. Co se týče nástupu "Německého" fašismu, docela pomůže se zahledět na klíčové úlohy sionistických korporací jako byla IG Farben, Krup Essen, Bayer a několik dalších už v rozpoutání První Světové. Ta však nedocílila všeho, čeho se její organizátoři a finančníci domoci chtěli. Nicméně, docílila významného úspěchu v politickém zákulisí kterému se nebyl nikdo štont věnovat, a to především značným rozšířením vzájemných patentových smluv, především do Amerik, které jim nesmírně rozšířily pole působnosti a sjednotily především aktivity farmaceutických a chemických, ale i zbrojních a dalších průmyslů. Prachy a moc/moc a prachy. To samozřejmě ani nemluvě o rozvrácení ne zcela židovských mocenských struktur, které jim stály v cestě. Za Hitlerem stál jejich kapitál, stejně jako kapitál americké IBM a Anglické koruny. Proč jako myslíš, že Angláni zavřeli Hesse a zahodili klíč, když přiletěl do Británie domlouvat skončení války?

http://en.wikipedia.org/wiki/Rudolf_Hess Appointed Deputy Führer to Adolf Hitler in 1933, he served in this position until 1941, when he flew solo to Scotland in an attempt to negotiate peace with the United Kingdom during World War II. He was taken prisoner and eventually was convicted of crimes against peace, serving a life sentence.
Rudolf Hess byl jmenovaný Místofírerem Adolfa Hitlera v roce 1933. Sloužil ve své posici do roku 1941, kdy odletěl do Skotska při pokusu domluvit mír se Spojeným Královstvím během WW2. Byl vzat do vazby a eventuelně usvědčen ze zločinů proti míru, načež vyfasoval doživotí.


Jeho zločinem proti míru bylo evidentně to, že jel domlouvat mír. To ani nemluvě o tom, že Angláni shodili na Wilhelma Canarise (byl hlavou Abwehru, tedy Německé tajné služby) jeho připravovaný puč proti Hitlerovi a jeho režimu, o kterém jim dal vědět, doufaje v jejich podporu a následné ukončení války.

Druhá Světová byla jen další etapou První Světové s menší pomlkou prošpikovanou sice nikoliv ofiko světovými válkami, ale naprosto stejně zrůdnými válkami nazývanými občanskými, opět financovanými a organizovanými stejnými sionistickými kruhy především v Rusku. Ty však pod různými záminkami poračovaly i po druhé světové, Čínské císařství, Korea, Vietnam atd. jen aby se proměnily na HITech válečný teror proti naprosto bezbraným civilním populacím, jejichž vlády byly obviněny ať již z čehokoliv a vždy naprosto neprávem. Tyto válečné "revoluce" a akce pobily daleko víc lidí a zničily daleko víc kde čeho, než obě Světové dohromady.

To nám chceš Mildo jako vážně nakukat, stejně jako se o to pokoušely komoušské školní osnovy, že pouliční malíř Adfolfek Hitlerů se vyšvihl na německého kancléře svým neskonalým uměleckým talentem a pracovitostí, z čehož vše financoval a ještě měl při tom čas malovat, aby si na potřebnou inzerci atd. vydělal? Nikoliv. Pořídili mu zástěrku v podobě jeho Main Kampf, ze které mu díky vysokým knižním nákladům především v Británii byly vypláceny královské tantiemy a to až do roku 1943, než to někdo v Británii vyzvonil. To ani nemluvě o tom, že i během WW2 Německo čile obchodovalo s USA firmami, mezi jinými IBM.

No a aby se to nepletlo, tak ani Druhá Světová nedocílila celosvětového sionistického mocnářství pod kompletní finanční a dogmatickou kontrolou sionismu pojištěnou zbraněmi jakéhokoliv ničení v rukou zoufalců, kteří se pro nedostatek jiné možnosti obživy nechávají naverbovat do armád a vedených opět stejnými kádry, které po Ukrajině, Lotyšsku, Estonsku a vůbec všude, kam do Stalinského Svazu Němci vtrhli, věšeli po kandelábrech coby politické komisaře, jen aby byli po válce obviněni z rasizmu proti židům. No a že to ještě nevyšlo, stejná psychopatická klika pokračuje ve svém ničivém díle a dělá co může, aby rozpoutala další světovou na nastolila Čtvrtou Říši Římskou, k čemuž jim napomáhej Yahweh a jeho vyvolení přisluhovači. S omíláním školních znalostí se můžeš jít tak akorát dát vycpat.

Lze se i podívat, kde se vzali (tu se vzali) "technokrati", kteří stáli u zrodu a v čele přípravy existence EU a stávající Evropské Komise, než ti parchanti vychcípali. "Ale vstanou noví bojovníci" a jejich synkové a synovci si s nimi jistě v ukrutnosti a podlosti v ničem nezadají. Pokud nemáš tuchu, mnoho z nich se nějak záhadně dostalo na klíčové pozice přímo z fešáckých lapáků, kde si "odseděli" tresty za zločiny proti lidskosti, které vyfasovali během Norimberského procesu, a to napáchaných i na židech. "Z basy do čela." Stejná muzika vyrávala i pro Gustu Husáka a jeho následníka Vencu Havla pod taktovkou stejného kapelníka, o Ludvíkovi Svobodů ani nemluvě. On totiž jakýsi Dr. Mathias Rath http://www.naturalnews.com/024534_Europ ... h_WHO.html (definitivně etnický Žid), vlezl do zaprášených archívů Norimberského Procesu a vyhrabal spoustu velice "proklaté" dokumentace, kterou zpřístupnil na netu.

Ty mi budeš Mildo povídat, jak nastupoval v Německu fašismus k moci. Ten nastoupil k moci dávno před Mojžíšem, i když Mojžíš ho výrazně postrčil "kupředu". Jenom se občas mění kdo bude použit, kdo zneužit, jak rychle se rozroste po světě jak rakovina a na kterýho dosazenýho a představenýho lotra se která akce zrovna svede, než bude finále. Ten poslední Antikrist pak bude prohlášen za spasitele. Pokud bys snad ale přeci jenom nevěděl, co je to fašismus, projdi si toto vlákno. http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=133920

Slavek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od vokoun »

:? ty máš něco proti židovský škole :shock: tobě jsou milejší asi ručníkáři :zzz: a nebo z tebe mluví jenom závist že někdo něco vybudoval a tobě hold nebyla dána ta schopnost :epray: ale zase máš schopnost poučovat a dávat rady někdy i dobré :hip: tak se toho drž a nesnaž se pořád někoho zesměšnovat :bye:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od poota »

Taky mám něco, a je toho dost, proti židovské škole.
A když mi vysvětlíš, co to jsou ručníkáři, tak Ti i napíšu, jestli jsou mi milejší - ale je to dost pravděpodobné.
Jestli těmi, kdo něco vybudovali myslíš zrovna židy, tak jejich specialitou je spíš rozvracení - a to co se snaží "vybudovat" mi tedy rozhodně sympatické není.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše: ... A když mi vysvětlíš, co to jsou ručníkáři, tak Ti i napíšu, jestli jsou mi milejší ...
Já se přidám. Taky to neznám. :epray: Jen aby to nebyli Jehovisti.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od martin11 »

... nebo ti co si motaj ručník kolem hlavy....


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Ještě doplním příspěvek http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=133940#p133940 který jsem byl nucen trochu editovat, anžto jsem v něm mylně uvedl jméno Dr. David Rath, místo jména Dr. Mathias Rath. Tento odkaz pak shrnuje dokumentaci Dr. Mathiase Ratha do stručného přehledu http://www.naturalnews.com/024534_Europ ... h_WHO.html o tom, kdo rozpoutal WW2. Samozřejmě v tom měli prsty i Rotchildové, stejně jako v Ruské revoluci a prakticky ve všem, co se kde šustne.

Slávek.

EDIT: Nefunkční odkaz opraven. SDK


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od Slavek Krepelka »

martin11 píše:... nebo ti co si motaj ručník kolem hlavy....
Jestli myslíš Sikhy, tak ti mi jsou neskonale sympatičtí přes to, že jsou dnes už taky hodně pokroucení korupcí svého náboženství, o kterou se jim postaral jejich předposlední veliký Guru č.10. http://sgpc.net/gurus/gurugobind.asp Posledním se pak stala jejich "bible" http://en.wikipedia.org/wiki/Guru_Granth_Sahib, kterou dotyčný sepsal a která zvrátila mnoho z toho, co velice sjednoceně učilo předešlých 9 Guruů Sikhismu a před kterýmžto aktem všichni jeho předchůdci varovali. Otázkou tedy je, co vlastně byl zač ten předposlední Guru Sikhů č.10 Gobind Singh Sahib. Do jeho doby měli například Sikhové přísně zakázáno se jakkoliv uniformovat, t.j. odlišovat se od ostatních venkovními znaky, zatímco byl kladen neskonalý důraz na rozvoj jejich charakteru a duchovna. Něco z originálu zbylo, ale "někdo" jim to jejich monotheistické vyznání (které nemělo a nemá se židovským lautr nic společného) značně překroutil a v podstatě jejich velice přímé a kosmopolitní náboženství, čelící především korupci těla i ducha, zkorumpoval.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Ring volný-boxovárna

Příspěvek od milda »

Slavek Krepelka píše: To nám chceš Mildo jako vážně nakukat, stejně jako se o to pokoušely komoušské školní osnovy, že pouliční malíř Adfolfek Hitlerů se vyšvihl na německého kancléře svým neskonalým uměleckým talentem a pracovitostí,...
No, on "Adolfek" se docela vyznamenal už v 1. světový válce, takže nebyl zas až tak neznámou a bezvýznamnou postavou.
Mimochodem v 1.sv. ještě nosil mohutnýho kníra, ale pak ho musel zredukovat, protože se mu nevešel do plynový masky. To není fór, to je fakt.
Jinak nevím, jaký dostával tantiemy, ale stála za ním hlavně politická strana a později zfanatizovaný davy. A taky ozbrojení zfanatizovaní civilové, kteří "přesvědčovali" prostý lid pouličním násilím.(Něco, jako teď zavádí v Rusku Putin.)
Co se týká davů, i v Rusku už vypustili nacionálního džina z lahve. A davy jdou poslušně za tím svým vůdcem.
I když taky ne úplně všichni. Naštěstí.

Ostatně u nás to není o moc lepší. Společnost je rozpolcená. Někteří mají v Rusku svoje obchodní zájmy a těm podřizují
národní zájem. Hodně našich lidí je frustrováno z vývoje ve státě - který skutečně stojí za ho*no - akorád, že očekávání spasitele z východu je velkou iluzí.
I kdyby přišel, mohl by přinést jenom něco jako totalitní feudalismus, který zavedl doma.
Slavek Krepelka píše:Ty mi budeš Mildo povídat, jak nastupoval v Německu fašismus k moci. Ten nastoupil k moci dávno před Mojžíšem, i když Mojžíš ho výrazně postrčil "kupředu".
Tak tomu moc nerozumím.
Ale jestli máš chuť psát, mohl bys nám napsat, jak vlastě vznikl Sovětský svaz? (vážně, bez rejpání) Myslím, jak se připojovaly další republiky v letech cca 1917 - 1933. O tom jsme se neučili ani v komunistických školách a myslím, že to tady bude vědět málokdo. Já aspoň o tom teď často dumám, když se tam dějí takový věci. A začít študovat dějepis se mi zrovna dvakrát nechce. :D

Ahoj, milda


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“