Prezidentské ... a ty další volby ...

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Prezidentské ... a ty další volby ...

Příspěvek od milda »

Že prej " havlérka" :laugh:

Hned se pozná stará, poctivá STBácká škola..... :spirit: :spirit: :eclap:
:jump:


Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Prezidentské ... a ty další volby ...

Příspěvek od Peter11 »

Změna. Ze Zemana je tento týden fanoušek EU a NATO. Co na to Okamura?
Je to legrační podívaná. Více než 60 % voličů v pátek a sobotu řeklo, že nechce naši zemi dostat do Ruska a Číny, kam nás tahá Miloš Zeman.
....A teď tedy bude ze Zemana na čtrnáct dní prozápadní politik.
Kdo tomuhle věří? A co na to jeho kamarád Okamura a jeho věrní?
http://forum24.cz/zmena-ze-zemana-je-te ... o-okamura/


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Neoliberální fašizmus MMF a věci související...

Příspěvek od rival »

Více zde http://tadesco.cz/neoliberalni-fasismus ... ice-lidem/

... „Tak nám pro boj o prezidentování v ČR nasadili kluci mainsteramoví Jiřího Drahoše. Chemického vědce a co čert nechtěl: Donedávna úřadujícího předsedu české asociace Římského klubu /CoR/…. a co to je ten Římský klub?

Zednářské společenství, ovládané západní „Černou šlechtou“ a přebohatými 13 iluminátskými rodinami z USA jak uvádí Michael Morris v knize „Co nesmíte vědět“ díl 1. Je zajímavé, že ve stejné partě, ale v Německu byl zakládajícím členem i Petr Robejšek, o kterém se také uvažovalo jako o kandidátovi na prezidenta. V Rakousku si tam zednáře posadili na trůn, v Německu Makrela je v Atlantik-Brucke, kde se to zednáří jen hemží a její hvězda vylétla vzhůru po návštěvě „mocných“ v Bilderbergu v r.2006, takový Hollande je rovněž v jedné přední francouzské zednářské lóži. No a nedávno v Holandsku vyhrál ten správný a správná vítačská multikulti strana. Že by Rutte nebyl u nich v houfu? Oni to mají kluci pod kontrolou a mají své připravené kádry na cokoliv. Takže Jiříku Drahoši, jdeme do toho, média budou na tvojí straně, to bude nářez! “ TROJKA – to opravdu za ty 4 minuty stojí!!!!! !!!!! !!!!! pochopíte mnohé !!

[youtube][/youtube]

Část programu Římského klubu :

„Zdá se, že lidé potřebují společnou motivaci v podobě společného nepřítele, aby se dokázali spojit a spolupracovat … hledání obětních beránků je taktika stará jako lidstvo samo. Když nevíte, co s domácí politikou, odveďte pozornost k hrozbám z vnějšku.

Sjednoťme národy proti vnějšímu nepříteli, buď skutečnému, nebo k tomu účelu vymyšlenému“ (s. 71). „Při hledání nového nepřítele, který nás sjednotí, nás napadlo, že se k tomuto účelu dá využít znečištění, hrozba globálního oteplování, nedostatek vody, hladomor a podobně …

Skutečným nepřítelem je však lidstvo jako takové“(s. 75).

Jiné citáty naznačují, že autoři chovají k lidskému životu jen to největší opovržení: „Země má rakovinu a tou rakovinou je lidstvo,“ píše se v knize Mankind at the Turning Point: The Second Report to The Club of Rome (autoři MESAROVIC, Mihajlo, PESTEL, Eduard; 1974; ISBN: 0-525-03945-77, s. 3).

„Musíme přestat s naší snahou léčit symptomy a přikročit k vyříznutí rakoviny. Tato operace bude vyžadovat zřejmě mnoho brutálních a bezcitných rozhodnutí“ (EHRLICH, R. Paul. The Population Bomb, Ballantine Books, 1976, ISBN: 034525337X; s. 152).

Globalisté také jako součást řešení navrhují zřízení celosvětové vlády, která by sama rozhodovala o tom, kolik se kde bude rodit dětí:

„Planetární režim by dostal zodpovědnost za rozhodování týkající se optimální velikosti jak světové, tak regionální populace. Každá země by dostala přiděleno jisté číslo v rámci svých regionálních limitů. Světová vláda by ale měla pravomoc tyto limity vynucovat“ (EHRLICH, R. Paul., HOLDREN, John. Ecoscience: population, resources, environment San Francisco : W. H. Freeman, 3, ilustrované vydání, Vydavatel W. H. Freeman, 1977, ISBN: 0716705672; s. 943).

Více zde http://tadesco.cz/neoliberalni-fasismus ... ice-lidem/


Pro osvěžení paměti:

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]


rival - živý člověk
Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Prezidentské ... a ty další volby ...

Příspěvek od Peter11 »

Konspirační teoretici se střelili do vlastní nohy. (Použil bych jiný výraz :laugh: . Obsahoval by hnízdo.)
Miloš Zeman byl zakladatelem a místopředsedou Československého Římského klubu
http://manipulatori.cz/konspiracni-teor ... eho-klubu/


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Prezidentské ... a ty další volby ...

Příspěvek od milda »

heslo: Kdo chvíli stál, už zůstal opodál!!! Neztrácet čas!!!...i Ty Blesku? :roll:

Kód: Vybrat vše

Lisková napsala: „Drahoš prezidentem by znamenalo zavírání vlastenců, občanská válka a invaze statisíců muslimů do ČR !
Volte Miloše Zemana !!!“ Ukázková lež vedle lži. Názorná ukázka, jak povedou přátelé Miloše Zemana kampaň před druhým kolem prezidentských voleb. Ještě včera se stihl přidat Babišovi nakloněný Blesk. Ten se jal rozebírat téma Drahoš a StB a financování jeho kampaně. A jak je to ve skutečnosti? Drahoš opakovaně doložil, že s StB nemá nic společného. Vede transparentní účet, kde si každý může zjistit, kdo mu peníze na kampaň dává a na co je Jiří Drahoš dává. A co Blesk příliš nezajímá? Že Babiš byl estébákem, což doložil i soud. Blesk také nezajímá, že monstrózní kampaň Miloše Zemana za desítky milionů korun financuje kdosi z neznámých zdrojů.
celý člának:
Teď se ukáže, jak jsou Češi odolní lžím. Ruská rozmetadla hnoje už bojují za Zemana

http://forum24.cz/ted-se-ukaze-jak-jsou ... za-zemana/

:smoke:


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Proč volím Zemana

Příspěvek od rival »

http://www.svobodny-svet.cz/5628/proc-volim-zemana.html

Proč volím Zemana
17. 1. 2018

Přestože jsem na podzim nezvolil Babiše, ani Okamuru, natož KSČM? Přestože jsem pravicový konzervativec? Protože prezidentská volba není o tématech, která se médiím podařila podsunout většině národa.

Koalice Babiš — Zeman

Zeman je v podmínkách pověření premiéra sestavením vlády a získáním důvěry nezvykle mírný, přestože Babiš zřejmě byl agentem StB, zneužil dotaci na Čapí hnízdo a bez důvěry Sněmovny čistí státní správu ve prospěch ANO, tedy svůj. To vše je špatně, nepolemizuju.

Jen připomínám, že Havel jmenoval premiérem agenta komunistické rozvědky Tošovského, který okradl směnou českého zlatého pokladu za německé dluhopisy český národ o mnoho desítek Čapích hnízd. Pravda & Láska, s.r.o. zásadně vyniká selektivní pamětí.

Nadto souzním s Erikem Bestem a Jaroslavem Pleslem v domněnce, že nejmocnější a nejnebezpečnější mafií v ČEZké republice, mafií která ji v uplynulých dvaceti letech Pokorně a ROMANticky zprivatizovala, je ČSSD, a.s., jejímiž lidmi jsou prolezlé veškeré české instituce, kde se rozdělují rozpočtové fondy i dotace.

Dílčí klany, propojené s ČSSD okradly tuto zemi v uplynulých dvaceti letech o odhadem více, než půl bilionu korun v energetice, odpadovém hospodářství, poskytování služeb městům a krajům, hromadné městské i meziměstské dopravě všech druhů, krajských a městských rozpočtech, distribuci evropských dotací, ve zdravotnictví, školství, atd., atd.

Kradly by dál, pokud by je Babiš neodstavil. Jsou jako chobotnice a jedno období mimo vládu je rozhodně nevykrví. Kromě Babiše není jiná politická síla, schopná tuto Cosu Nostru, zahrnující i část policie, soudců a různých kontrolních a dozorových orgánů zastavit.

Že to nebude zadarmo a Babiš vyplní vzniklé vakuum? Tuhle cenu bych riskoval, protože Babišovo impérium má veškerou moc i zásadní slabinu zároveň integrovánu v jednom — v osobě samotného Babiše. Hraje příliš vysokou hru a spíš dříve, než později stejně skončí, s ním padne i celé ANO, postavené jen na něm. Prohnilí proti prohnilým je boj, který mi nevadí.

Zemanovo chování

Nelíbí se mi jeho způsoby, některé jsou přímo skandální, ale souhlasím s fundamentem většiny jeho projevů, které velká média před národem vesměs úzkostlivě tají. Mám-li volit mezi dobrými způsoby bez obsahu a pevnosti vs. jasnými formulacemi a pevnými postoji v klíčových otázkách, balených do nevábného obsahu, volím jednoznačně to druhé.

Zemanovo zdraví

Havel v posledním období po dlouhou dobu nezvládal prezidentské povinnosti ze zdravotních důvodů, stejně jako Masaryk. I tak oba své prezidentství zvládli se ctí. Ani jednoho z nich si seriózní tisk dané doby nedovolil ponižovat a zkoumat a spekulovat o něm, v té míře jako u Zemana. Raději nezdravého prezidenta, než tenistu s guľama, co nám místo Wimbledonu přinesl Lisabon.

Ruský a čínský vliv na Zemana

Chiméra. Zeman je v dobrých vtazích s USA, EU a mnoha dalšími spojenci. Je jednoznačně proevropský, proamerický a proizraelský. Stejné postoje, návštěvy i mise do Číny mají Němci, Britové, Američané a doma jsou oslavováni za posilování obchodních vazeb s asijským tygrem.

Např. Izrael má s Moskvou mnohem užší vztah, než Česko, přesto si nikdo nedovolí považovat Bibiho za Putinovce a to byl v Moskvě častěji, než Zeman. Zeman správně chápe, že po bilaterálním uspořádání díky Obamovi padlo i unilaterální a to současné — multilaterální znamená nutnou politiku více azimutů. Předchozí výhradní orientace na západ se neosvědčila zejména v letech, majících na konci stejné číslo, jako rok letošní.

Zemanovo nejbližší okolí

Ovčáček je zrcadlovým odrazem přístupu liberálních médií k řádně zvolenému prezidentovi. Je to overkill na obou stranách, ale liberálové si začali — jen si vzpomeňte na naprosté selhání médií (včetně veřejnoprávních) v roce 2013, kdy nepokrytě podporovala Jeho Jasnost knížete Růženku z Orlíku a zvracela na Zemana víc, než on později do korunovačních klenotů.

Mynář a Nejedlý jsou těžko stravitelní pro kohokoliv, vyjma jejich nejbližší okolí a obchodní partnery. Zneužívají Hrad ke svým ekonomickým zájmům. I tuto škodu jsem ochoten strpět, když už jsem musel strpět Promopro, Kapsch, Pandury, fotovoltaiku, bioplynky, bionaftu, CASA, ČSA, OKD, Kočky, Hrdličky a další zvěřinec s o řády vyššími škodami, než kdy zvládnou napáchat Mynář a Nejedlý.

Proč nemůžu volit někoho jiného?

Protože mohutně dunící prázdný sud Drahoš, u něhož má PR team největší starost, aby se ještě dva týdny nikdo nevrtal v realizovaných investicích Akademie věd za jeho funkční období a aby toho raději moc neřekl. Bez obav. On nic neřekne, i když mluví. Dlouhé roky byl loajální k táboru pravdy a lásky, poslouchat jej bude i dál. Je pro mne nepřijatelný i pro postoj své instituce k migrační krizi.

Proč tedy budu volit Zemana?

Protože před příštím prezidentem budou stát pro českou státnost o dva řády podstatnější úkoly, než zda jmenuje Babiše i v druhém, resp. třetím kole. Jmenovitě půjde o nepodpis nové podoby migračních evropských pravidel (Dublin IV) a Evropské sociální charty. Obě tyto normy mají jedno společné: Zbavit dosud vzdorující země V4 i posledních zbytků suverenity v otázkách národní bezpečnosti, migrace a řízení své sociální i daňové politiky.

Podpisem obojího bude o umístění milionů z migrantů z příštích velkých vln (pokud máte pocit, že nepřijdou, sněte dál) rozhodováno centrálně v Bruselu a migranti budou direktivně redistribuováni podle nastaveného klíče. Sociální charta pak zajistí, aby jim musel český daňový poplatník platit stejné peníze, jaké dnes dostávají v Německu a na jaké nedosáhne většina českých starobních důchodců. Říká se tomu evropská solidarita.

Nebavme se o potěru. Z velkých ryb mezi kandidáty je jenom jedna, kterou mohutný proud Bruselu s kolaborační pomocí českých liberálů skrz stále řídnoucí síť obhajoby českých národních zájmů neprotlačí. Tou rybou je Miloš Zeman, moje nelehká, ale jediná možná volba.

Zbyněk Passer

http://www.svobodny-svet.cz/5628/proc-volim-zemana.html


rival - živý člověk
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Prezidentské ... a ty další volby ...

Příspěvek od lajos »



Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Prezidentské ... a ty další volby ...

Příspěvek od Peter11 »

lajos píše:Troch víc chvály-proč ne?
https://liborcermak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=643913
Ing. Miloš Zeman * 28. 9. 1944, Kolín

Jak je tato rubrika vytvářena?
Leitmotivem je snaha o uvádění podstatných informací do vzájemných souvislostí. Informace jsou řazeny dle chronologického, institucionálního a tematického principu.
Rubrika je
strukturovanou anotací relevantních článků, komentářů a analýz z nebulvárních médií i odborných publikací
souborem citovaných výroků, názorů, politikem prosazovaných/podpořených politických rozhodnutí i případných kauz
Rubrika není
selektivním výběrem pouze pozitivních či negativních informací, které by vyjadřovaly sympatie/antipatie k danému politikovi

http://www.nasipolitici.cz/cs/politik/1 ... ce-a-kauzy


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentské ... a ty další volby ...

Příspěvek od Ilem »

Peter11 píše: Rubrika není
selektivním výběrem pouze pozitivních či negativních informací, které by vyjadřovaly sympatie/antipatie k danému politikovi
Tak s tím se dá dost úspěšně polemizovat. Nečetl jsem to celé, použil jsem zkratku ctrl+F, ale nenašel jsem ani zmínku o dojednaných kontraktech napříč celým světem, které se možná na našem momentálním ekonomickém růstu podepsaly víc, než celá Babišova vláda. Nenašel jsem ani to, jak bojuje proti migrantům, jak bojuje za náš národ,... Mám pokračovat?
Tak kde je ten neselektivní výběr?

Přiznám se, že v prvních volbách jsem ho nevolil, ale dnes jsem rád, že je vyhrál. Kníže by toho pro náš národ nepochybně tolik nevykonal. A věřte, že pro mě bylo hodně těžké změnit názor.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Prezidentské ... a ty další volby ...

Příspěvek od Peter11 »

Tak s tím se dá dost úspěšně polemizovat. Nečetl jsem to celé, použil jsem zkratku ctrl+F, ale nenašel jsem ani zmínku o dojednaných kontraktech napříč celým světem, které se možná na našem momentálním ekonomickém růstu podepsaly víc, než celá Babišova vláda. Nenašel jsem ani to, jak bojuje proti migrantům, jak bojuje za náš národ,... Mám pokračovat?
Tak kde je ten neselektivní výběr?

Přiznám se, že v prvních volbách jsem ho nevolil, ale dnes jsem rád, že je vyhrál. Kníže by toho pro náš národ nepochybně tolik nevykonal. A věřte, že pro mě bylo hodně těžké změnit názor.
Uveřejněné údeje jsou ověřitelné.
S dojednanými kontrakty "napříč celým světem" by se dalo polemizovat. Jsou to relevantní informace? Nebo jako vždycky (někde vlevo dole)?


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentské ... a ty další volby ...

Příspěvek od Ilem »



"Dum spiro spero"
Ciceron
Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Prezidentské ... a ty další volby ...

Příspěvek od Peter11 »

OK.
Pro daného člověka ale je jednodušší zůstat v rámci své skupiny - je to méně náročné jak mentálně, tak emocionálně.
Zdroj: https://technet.idnes.cz/proc-na-faktec ... 0_veda_pka


Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Zemam není loutka, chrání národní zájmy

Příspěvek od rival »

Zemam není loutka, chrání národní zájmy.

[youtube][/youtube]


rival - živý člověk
Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Prezidentské ... a ty další volby ...

Příspěvek od Peter11 »

Bohumil Pečinka: Co by se vlastně stalo, kdyby se prezidentem stal Jiří Drahoš
Prezidentský poločas je dobrá záminka k zamyšlení, co by nastalo, kdyby se hlavou státu stal Jiří Drahoš. O jeho protikandidátovi Miloši Zemanovi víme vše. Je pro mnoho lidí jistotou a každý si může vsadit na dvě karty: pokračování dosavadní prezidentské linie nebo její změnu.
http://www.reflex.cz/clanek/volby-prezi ... rahos.html


Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“