Prezidentské ... a ty další volby ...

Společenské dění u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Zajímavý počtení ...

Příspěvek od A(&F) »

... Zeman na hrad ?? .... NE !!! ... Zeman nasrat !!! ... http://www.zemannasrat.cz/ ...

... a ještě ... http://nechceme-fischera.info/ ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
bagri
Starší člen
Příspěvky: 137
Registrován: pon 07 led 2013 0:48
Bydliště: Na Ko 69
Dal: 87 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od bagri »

... na základě stížnosti ohledně vyřazení hlasů některých kandidátů na post prezidenta provedlo Ministerstvo vnitra kontrolu svých zaměstnanců a dospělo přitom k překvapivému závěru, že průměrné IQ na ministerstvu je rovných 160 !!!

Toš, na slavné sčítání průměru chyb z hlasó prezidentských kandidáto sa urodilo hodně vtipó. Dalším dokladem IQ teploty za pecó je výrok prezidenta, že amnéstie mala trknůt zákonodárce a vyvolat diskúziu. Chemikovo nekompetentné ego s IQ tykve chce ztrestať prduchy a Karolína kdyby přemýšlela a nevyhazovala zaslúžilé metálové věšáky, mohla sa dodnes těšit z dobré vládní trafiky. O národní blbce Parkanové sa snad ani nesmí mluvit aby IQ vládnócí garnitury nespadlo do bodu mrazu.


Tak tyhle hodiny se nám do kufru nevejdou - Maršál Koněv, Praha 1945, Staroměstské nám.
sysel
Zasloužilý člen
Příspěvky: 240
Registrován: sob 02 čer 2012 13:21
Dal: 49 poděkování
Dostal: 52 poděkování

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od sysel »

Radeji toho Cimrmana v divcich satech :-)
Nebo tento :-)
Obrázek


"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod"!
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od A(&F) »

... nojo, ale Holly není čech ... :ethink: ... i když .. dyť vono je to vlastně jedno ... :D :D :D ...

PeS: ... máš pravdu ... von takovej Red-Dwarfák je určitě mnohem lepší než Red-Fišerák ... :mrgreen: ...... navíc, pokud bychom si Hollyho zvolili jako prezidenta, tak by se nám časem změnil na prezidentku ... a to hned tak nikdo nemá ... :lol: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše: ... tak by se nám časem změnil na prezidentku ... a to hned tak nikdo nemá ... :lol: ...
No, presidenta asi né, to se v Kanádii nenosí, ale první ministr Ontaria co teď dal padáka a že půjde po prvním Kanady, je taky muži ženou a ženě mužem. :roll: Kde jsou ty zlaté časy, kdy politici byli jenom kurvy. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od jarda ovčák »



„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od NAVAR »

jarda ovčák píše:http://www.stream.cz/video/785372-co-hi ... enta-u-nas
konečně nestranný názor
Jiná varianta na téma amnestie.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od poota »

Když už jsme kousli do té amnestie, tak přidám taky jeden odkaz. Z něj je jasné, že nadutost Klause je opravdu bezbřehá a na realitu nedohlédne ani náhodou
http://web.volny.cz/noviny/z-domova/cla ... DC/234341/

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od NAVAR »

poota píše:Když už jsme kousli do té amnestie, tak přidám taky jeden odkaz. Z něj je jasné, že nadutost Klause je opravdu bezbřehá a na realitu nedohlédne ani náhodou
http://web.volny.cz/noviny/z-domova/cla ... DC/234341/

Zdravím - poota
Nedohlédne ani náhodou, asi tak jak je v příloze.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Amnestie ...

Příspěvek od A(&F) »

... to, že lidi nesouhlasí s jeho rozhodnutím mohlo bejt dědkovi jasný už hned 1.1.2013, těsně poté, co vyhlásil amnestii, kdy na netu lidi začali vyjadřovat své obavy ... a byli to především obyčejní lidé, co měli úplně obyčejnej strach z vlny kriminality, jenž by mohla následovat ... již tehdy z různých anket vyplynulo, že s propouštěním vězňů nesouhlasí 80% lidí (zbytku to bylo jedno nebo souhlasil) ... plné rozhořčení národa přišlo až teprve druhý den, kdy se ukázalo, jak široký je rozsah amnestie, že se s tím totiž svezou aj tuneláři a velkozloději ... teprve tehdy dosáhlo vyjádření nesouhlasu 85% ... (ten zbytek je jasnej, neb to jsou povětšinou příbuzní těch, které amnestie zprostila viny ... + Klausovo anální skokani ) ...

... dědek si však dál ve své bezbřehé sebestřednosti pořád mele tu svou ... on zkrátka to své pochybení neuzná i přes výsledky dalších anket, které jasně dokazují, že tu nejde o žádnou "cílenou kampaň proti němu", ale o pouhé vyjádření názoru většiny ...
Výsledek ankety ... ale ten blb si dál mele tu svou ....JPG
( http://www.novinky.cz/domaci/289708-kla ... rasit.html )

... jj, statistika je v tomto ohledu neomylná, jelikož názor skupiny náhodných lidí vyjadřuje s minimální odchylkou názor všech ... a to i přes rozptyl a náhodné veličiny ...

... je vcelku fajn vědět, co si o nás myslí ... "že my všichni jsme blbí ... a jenom von je letadlo" ... :D ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od martin11 »

I ve světě se onás píše.... :idea: m11 :D
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/am ... position-8

zajímavé je hodnocení kandidátů ze světa...tudíž nezávislých a neznalých místních poměrů... :baby:


... věřím, že se " TO " povede ......
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od martin11 »

...pamatujete jakéhosi Špidlu....teď zase promluvil...
http://aktualne.centrum.cz/prezidentske ... position-2

...tak přátelé....zítra... :bye: :pivko: m11 :D
:D


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Taky vyjádření názoru ...

Příspěvek od A(&F) »

... :lol: ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od martin11 »

http://aktualne.centrum.cz/prezidentske ... position-2

...zde je skutečně esence všech myšlenek všech kandidátů...čtěte pozorně, i "mezi řádky"

....kdo chtěl, tak to u viděl na vlastní oči...

Osobně volím Franze, a myslet si o mě můžete co chcete. :bye: martin11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

Re: Prezidentské volby

Příspěvek od jarda ovčák »

Já volím briana johnsona. Volil bych bona scotta, ale ten už je v pánu.Můj nejstarší syn volí ozzyho osbourna, dcéra volí elvise, moja ženuška járu cimrmana a další synek nějakého rastafariana....bob marly nebo tak nějak.
Nejmladší děti by volily včelku máju a ten starší shreka.
Moje druhé já by opravdu volilo franze, avšak mu je jasné, že bude hrad vonět becherovkou od sklepa až na půdu.


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
Odpovědět

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“